Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ 2011/ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
korompos#3
Εχει κλεισει κανενας εισιτηρια? Ποσο σας πηγε ολο το πακετο?
Lionelos
Φιλαρακι εγω μολις χθες εκλεισα εισητηριο για F4 οποτε δεν προλαβα τα φθηνα οπως καταλαβαινεις.
Οπως τα υπολογιζω κανα 800αρι το κοβω να παει το πακετο και με σχετικα φθηνα αεροπορικα γιατι φευγω απο Ιταλια
τωρα απο Ελλαδα υπολογιζε κανα 250αρι μονο τα αεροπορικα...
saou
Τέτοια εποχή θα βρεις εισιτήρια αγώνων των 340 και αν δε βιαστείς μπορεί ούτε και αυτά.

Αεροπορικά με ανταπόκριση όλο και κάτι θα βρεις σε λογική τιμή, και με λογικούς χρόνους αναμονής, γύρω στα 200-250 ευρώ πήγαινε έλα. Απευθείας πάνω από 300.

Και για να μείνεις ανάλογα με το τι ψάχνεις. Αν βολεύεσαι και με τπτ hostel θα βρεις αρκετά φτηνά. Με λίγο παραπάνω ψάξιμο πάντως βρίσκεις και 2 αστέρων γύρω στα 70-80 ευρώ το δίκλινο.

Εμένα μου ήρθε 220 αεροπορικά και 185 η διαμονή σε 2άστερο για 5 νύχτες =405 ευρώ χώρια τους αγώνες.
LFO
QUOTE(saou @ Feb 27 2011, 04:10 ) *
Τέτοια εποχή θα βρεις εισιτήρια αγώνων των 340 και αν δε βιαστείς μπορεί ούτε και αυτά.

Αεροπορικά με ανταπόκριση όλο και κάτι θα βρεις σε λογική τιμή, και με λογικούς χρόνους αναμονής, γύρω στα 200-250 ευρώ πήγαινε έλα. Απευθείας πάνω από 300.

Και για να μείνεις ανάλογα με το τι ψάχνεις. Αν βολεύεσαι και με τπτ hostel θα βρεις αρκετά φτηνά. Με λίγο παραπάνω ψάξιμο πάντως βρίσκεις και 2 αστέρων γύρω στα 70-80 ευρώ το δίκλινο.

Εμένα μου ήρθε 220 αεροπορικά και 185 η διαμονή σε 2άστερο για 5 νύχτες =405 ευρώ χώρια τους αγώνες.


πολυ καλη τιμη, αλιταλια μου μυριζει ή swiss ?
saou
Alitalia wink.gif

Και με 1-1,5 ώρα αναμονής σε Ρώμη, τίποτα δηλαδή.

Swiss αν θυμάμαι καλά είχε θηριώδεις αναμονές.
korompos#3
Βρηκα απευθειας πτηση 463 ευρω πηγαινε-ελα και ξενοδοχειο 4 αστερων με 70 ευρω την βραδια κοντα στο γηπεδο + το εισιτηριο του αγωνα 370. Δεν τα εκλεισα γιατι ηθελα να περιμενω τους πρωτους αγωνες του top-8 ή καποιο πακετο.
Τα εισιτηρια απο το site της euroleague τελειωσαν ομως tongue.gif Οποτε περιμενουμε κανα πακετακι τωρα.

Υ.Γ. Οι τιμες του ξενοδοχειου και του αεροπλανου ειναι για 2 ατομα
patrickdrd
που παρακολουθουμε/απευθυνομαστε για πακετακια;
loytos
καλησπερα αν καποιος εχει 3 εισιτηρια για final 4 ας επικοινωνησει loytoss@hotmail.com
raghel7
QUOTE(loytos @ Apr 3 2011, 23:55 ) *
καλησπερα αν καποιος εχει 3 εισιτηρια για final 4 ας επικοινωνησει loytoss@hotmail.com



exw akrivws 3 twn 350 ekasto
LFO
αν εχει κανεις 2 εισιτηρια ας στειλει ενα pm. Gracias!
pro09
8elw kai exo opios exei as steilei ena pm h allios ena mail edo narin0s321@hotmail.com
vourinho
και εγώ παιδιά ψάχνω ένα εισιτήριο των 170 αν υπάρχει. όποιος θέλει ας στείλει pm!
kolokotronis
Ψάχνω δύο εισητήρια για Φ4.

Όποιος μπορί να βοηθήσει ας σείλει πμ.
ακόμα και ενα.

Ευχαριστώ.

patrickdrd
κι εγω 2, thanx tongue.gif
RedSpy
προς ενημέρωση τον ενδιαφερομένων τα εισιτήρια θα αποσταλούν από τι διοργανώτρια αρχή μετά της 15 Απρίλη
vourinho
QUOTE (RedSpy @ Apr 5 2011, 15:15 ) *
προς ενημέρωση τον ενδιαφερομένων τα εισιτήρια θα αποσταλούν από τι διοργανώτρια αρχή μετά της 15 Απρίλη


ξέρεις μήπως αν θα ενημερώσει η ευρωλίγκα όσους αγόρασαν εισιτήριο με ποια ομάδα τελικά θα είναι για να τους τοποθετήσει κατάλληλα? γιατί έχουμε αγοράσει από ολυμπιακούς τα εισιτήρια και μη μας βάλουν όπου να'ναι. Άλλες χρονιές το έκαναν πάντως.
raghel7
meta ton shmerino agwna opoy kai tha oristikopoihthoune ta zevgaria, tha steilei e-mail i euroleague se osous exoun proagorasei mexri shmera eisitiria, se poia omada na ekdothoune

QUOTE(vourinho @ Apr 5 2011, 15:58 ) *
ξέρεις μήπως αν θα ενημερώσει η ευρωλίγκα όσους αγόρασαν εισιτήριο με ποια ομάδα τελικά θα είναι για να τους τοποθετήσει κατάλληλα? γιατί έχουμε αγοράσει από ολυμπιακούς τα εισιτήρια και μη μας βάλουν όπου να'ναι. Άλλες χρονιές το έκαναν πάντως.

RedSpy
QUOTE(vourinho @ Apr 5 2011, 14:58 ) *
ξέρεις μήπως αν θα ενημερώσει η ευρωλίγκα όσους αγόρασαν εισιτήριο με ποια ομάδα τελικά θα είναι για να τους τοποθετήσει κατάλληλα? γιατί έχουμε αγοράσει από ολυμπιακούς τα εισιτήρια και μη μας βάλουν όπου να'ναι. Άλλες χρονιές το έκαναν πάντως.


χθες σε εμένα έστειλαν αυτό το email.


Αγαπητοί φίλαθλοι,

Η ένταση είναι στο κατακόρυφο αυτές τις μέρες κατά την διάρκεια των playoffs της Euroleague. Κάποιες ομάδες έχουν ήδη προκριθεί σε ένα ακόμα συναρπαστικό Final Four που θα διεξαχθεί στη Βαρκελώνη στις 6 και 8 Μαΐου.
Όπως ίσως έχετε ήδη παρατηρήσει , δεν υπάρχουν πλέον διαθέσιμα εισιτήρια, εκτός από αυτά που θα δοθούν στις ομάδες που θα συμμετάσχουν στο Final Four. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την αγορά των εισιτηρίων σας για το Final Four και να σας υπενθυμίσουμε ότι θα σας αποσταλούν ταχυδρομικώς περί τα τέλη Απριλίου. Παρακαλούμε, αφιερώστε λίγο χρόνο για να ελέγξετε την ομάδα της προτίμησης σας και να επιβεβαιώσετε ότι οι λεπτομέρειες είναι σωστές. Σε περίπτωση που θέλετε να διορθωθεί κάτι, παρακαλούμε απευθυνθείτε στην ακόλουθη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (bcn2011f4@koobin.com), πριν τις 7 Απριλίου. Για κάθε απορία σας σχετικά με το "Turkish Airlines Euroleague Final Four" παρακαλούμε επισκεφθείτε την ιστοσελίδα www.f4tickets.com
patrickdrd
παντως, τραγικη ειρωνια να ψαχνουμε οι παναθηναϊκοι εισιτηρια σε θεμα του ολυμπιακου, ετσι; tongue.gif
kolokotronis
΄"Εχω κλείσει αεροπορικά. ξενιδοχείο.

Ψάχνω απεγωσμένα δύο εισητήρια.

Βοήθεια χιστιανοι!
billaras60
κι εγω ψαχνω για 3 εισητηρια παιδια χωρις προτιμησεις στις θεσεις και στις τιμες. αν καποιος φιλος ολυμπιακος εχει κλεισει και δεν τα θελει ας μου στειλει πμ.
ευχαριστω.
kyrdimis
Αγοράζω 3 εισιτήρια για το φιναλ φορ καιγόμαστε έχουμε κλείσει ξενοδοχείο αεροπορικά
netparga@gmail.com
RedSpy
Λογικά θα πρέπει να έρθουν τα εισιτήρια αυτές της μέρες, παρακαλώ όποιος παραλάβει πρώτος να ενημερώσει πια εταιρία κουριερ κάνει την διανομή τους.
RedSpy
Και για να απαντήσω στον εαυτό μου η UPS θα είναι η εταιρία, μολίς έλαβα email οτι ήρθαν.
nikefalin
παραθέτω τα πόστ των mod για τα τόπικ των εισητηρίων

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=475623
QUOTE
Δεν χρειαζεται να πουμε, οτι απλα κανουμε μια διευκολυνση για να ερθετε σε επαφη για να πουληθουν τα εισιτηρια στην τιμη που εχουν,ετσι δεν ειναι ;
Τυχον μαυραγορητες παρακαλω (προς Θεου δεν αφηνω υπαινιγμο για την συγκεκριμενη αγγελια) να αναφερονται αμεσα στο moderating team....


αρα όσοι έχουν να "προωθήσουν" πόστ όπως το παραπάνω που τα εισητήρια των 240 τα πλασάρουν για 400 παρακαλούνται να τα αποσύρουν άμεσα.
kolokotronis
QUOTE(nikefalin @ Apr 19 2011, 08:43 ) *
παραθέτω τα πόστ των mod για τα τόπικ των εισητηρίων

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=475623


αρα όσοι έχουν να "προωθήσουν" πόστ όπως το παραπάνω που τα εισητήρια των 240 τα πλασάρουν για 400 παρακαλούνται να τα αποσύρουν άμεσα.

Και που ξέρεις όταν έρχονται σε επαφή μέσω πμ, πόσα ζητάνε?
rchos
QUOTE(kolokotronis @ Apr 19 2011, 22:12 ) *
Και που ξέρεις όταν έρχονται σε επαφή μέσω πμ, πόσα ζητάνε?



δεν το ξερει γιαυτο και σας εχουμε πει οτι αν πεσει στην αντιληψη σας ατομο που κανει μαυρη αγορα να μας το λετε να διαγραφετε απο το φορουμ.
twilight
Μιας και πηγε 20 ο μηνας ας κανουμε αλλη 1 προσπαθεια ακομα.

Ψαχνουμε δυο (2) εισιτηρια ΣΥΝΟΛΟ για το Final Four σε pc3 ή pc4 (295 E ή 240 Ε) ή εναλλακτικα οτι υπαρχει διαθεσιμο μεχρι λιγο παραπανω απο αυτες τις τιμες (pc3 Ext 340 E)

** Εννοειται θα καλυφτει και το COURIER **

Θα ειμαστε και τις μερες του Πασχα για επικοινωνια και παρακαλειται ΑΜΕΣΑ οποιος/α εχει στην κατοχη του να επικοινωνησει με pm CLICK ΕΔΩ

Ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους (αν και για μερικους δεν το βλεπω να ειναι)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.