Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ερωτηματολόγιο για διπλωματική ''The impact of social media in Sport Business''
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Basketomania
Συνάδελφοι μπασκετόφιλοι,

Ζητάω 5 λεπτά από το χρόνο σας για τη συμπλήρωση του παρακάτω ερωτηματολογίου για τη διπλωματική μου εργασία.
Είναι πολύ γρήγορο, σαφές (νομίζω) και πάνω σε θέματα που όλοι πάνω κάτω σε αυτό το φόρουμ ασχολούμαστε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους μπουν στον κόπο.

https://www.surveymonkey.com/r/CZ2MSQL

Air Kef
Ντάξει, τρελό ντεζαβού, μετά από χρόνια στο φόρουμ!
Το συμπλήρωσα, καλή επιτυχία!
Basketomania
QUOTE(Air Kef @ Mar 1 2016, 23:41 ) *
Ντάξει, τρελό ντεζαβού, μετά από χρόνια στο φόρουμ!
Το συμπλήρωσα, καλή επιτυχία!



Χαχα...Ευχαριστώ πολύ!
Nemesakos
Και γω το συμπλήρωσα χτες... Btw ένα παρόμοιο ερωτηματολόγιομ μοίραζαν και κάτι κοπελιές στο γήπεδο. Είχε για τα social media, αλλά είχε και για την επιρροή των χορηγών (του ΠΑΟ συγκεκριμένα) στους πελάτες της ΠΑΕ...

Καλή επιτυχία...biggrin.gif
geo82
Το συμπλήρωσα κι εγώ. καλή επιτυχία!
Basketomania
Σας ευχαριστώ πολύ όλους!
aegeansheed
Τη συμπλήρωσα κι εγώ. Αν υπάρξει και δημοσίευση θα μπορούσες να προσθέσεις σε αυτό το θέμα κάποιον υπερσύνδεσμο ή έστω ένα summary ή whatever. Μου αρέσει που έγραψα "υπερσύνδεσμος" και μετά το πέθανα στο αμερικάνικο! tongue.gif

Είχα κάνει κι εγώ μια διπλωματική με αθλητικό θέμα, βλέπω ότι είναι διαθέσιμη προς διάβασμα, δεν το θυμόμουν.
Basketomania
QUOTE(aegeansheed @ Mar 4 2016, 10:13 ) *
Τη συμπλήρωσα κι εγώ. Αν υπάρξει και δημοσίευση θα μπορούσες να προσθέσεις σε αυτό το θέμα κάποιον υπερσύνδεσμο ή έστω ένα summary ή whatever. Μου αρέσει που έγραψα "υπερσύνδεσμος" και μετά το πέθανα στο αμερικάνικο! tongue.gif

Είχα κάνει κι εγώ μια διπλωματική με αθλητικό θέμα, βλέπω ότι είναι διαθέσιμη προς διάβασμα, δεν το θυμόμουν.



Πολύ ενδιαφέρουσα η εργασία σου. Θα της ρίξω μια ματιά μπας και πάρω και καμιά ιδέα. Όταν με το καλό τελειώσω με τη δική μου, λογικά θα ανέβει στη βιβλιοθήκη του ΕΑΠ απλά θα είναι στην αγγλική γλώσσα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.