Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλησπέρα παιδιά!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
X-NEC
Καλησπέρα παιδιά τι κάνετε; Παρακολουθώ το forum τις τελευταίες μέρες, με τράβηξε αμέσως και είπα να γραφτώ! biggrin.gif Δεν πίστευα ότι μπορεί να υπάρχει forum αποκλειστικά για το αγαπημένο μου άθλημα! Μέχρι που ο dizzy_fingers το μαρτύρησε στο Buzzer beater! thumbsup.gif

Με το μπάσκετ έχω μεγάλη τρελα από μικρός. blove.gif Και μονο που κάθε σκουπιδάκι γίνεται μπάλα και το καλάθι των αχρηστων μπασκέτα φτάνει πιστεύω! wos_sport4.gif Είμαι φίλος του ΠΑΟΚ και των Lakers που μου δίνουν απίστευτη χαρά από πέρυσι. Καλώς σας βρήκα και πάλι, καλά να περάσουμε. icon_joy.gif

Υ.Γ.: Πολύ καλά τα μπασκετικά μας emotions! biggrin.gif
thrylos7
Καλώς ήρθες στην παρέα μας X-NEC! smile.gif
pmam
Καλωσόρισες κι από μένα φίλε ΝEC!
Καλά πόστ να έχεις! (και ελπίζουμε σε γρήγορη επιστροφή του buzzer beater biggrin.gif )
dizzy_fingers
Είθε να επιστρέψει γρήγορα ο Στρατηγός...


Καλώς όρισες στην παρέα μας X-NEC! biggrin.gif
Pierce
Welcome to the club. Αν και με τους lakers μας τα χαλας λιγο dry.gif tongue.gif
j-kidd13
Καλώς ήρθες και απο εμένα x-nec και καλά ποστ να έχεις...

ΥΓ:Μηπως είσαι μελος και στο ps3forums.gr???
X-NEC
Να είστε καλά παιδιά! Ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή σας! smiley.gif

QUOTE(pierce21 @ Feb 24 2009, 11:34 ) *
Welcome to the club. Αν και με τους lakers μας τα χαλας λιγο dry.gif tongue.gif

Και εσύ μας τα χαλάς λίγο με τους Celtics αλλα δε μπορούμε να σου πούμε τίποτα! dry.gif tongue.gif Συμπαθούμε πολύ τους Suns αν αυτό βοηθάει. Το menu τέλος έχει και ολίγον από Hornets, δε μπορεί κάπου θα σε πετύχω! laugh.gif

QUOTE(j-kidd13 @ Feb 24 2009, 12:01 ) *
Καλώς ήρθες και απο εμένα x-nec και καλά ποστ να έχεις...

ΥΓ:Μηπως είσαι μελος και στο ps3forums.gr???

Ευχαριστώ φιλε, εγώ είμαι. smile.gif

ΥΓ: Συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση αλλα δεν άδειασα όλη τη μέρα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.