Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πόλο vs κολύμβηση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
john wick
Ποια η γνωμη σας για το πολο σε παιδικη ηλικια;
Απο τι ηλικια κ πανω συνισταται;
minas gr
Φτου, δεν απαντησε κανεις κι ηταν ωραιο ερωτημα ..

Στο ερωτημα πόλο vs kολύμβηση εγώ το παίζω διπλό.
Εννοείται για όλα τα μικρά παιδάκια δημοτικού κολύμβηση, βοηθάει πάρα πολύ σε χιλιάδες πράγματα.
Έτσι κι αλλιώς τα παιδιά συνήθως μετά την ΣΤ' Δημοτικού σταματάνε τη κολύμβηση και επικεντρώνονται σε άλλα ομαδικά αθλήματα, οπότε κι αφού έχεις χτίσει ήδη δυνατό σώμα γιατί όχι στο πόλο smile.gif
john wick
QUOTE (minas gr @ Feb 28 2019, 17:29 ) *
Φτου, δεν απαντησε κανεις κι ηταν ωραιο ερωτημα ..

Στο ερωτημα πόλο vs kολύμβηση εγώ το παίζω διπλό.
Εννοείται για όλα τα μικρά παιδάκια δημοτικού κολύμβηση, βοηθάει πάρα πολύ σε χιλιάδες πράγματα.
Έτσι κι αλλιώς τα παιδιά συνήθως μετά την ΣΤ' Δημοτικού σταματάνε τη κολύμβηση και επικεντρώνονται σε άλλα ομαδικά αθλήματα, οπότε κι αφού έχεις χτίσει ήδη δυνατό σώμα γιατί όχι στο πόλο smile.gif




Ο γιος μου ειναι 8 ετων.
Παει πισινα (ανοικτη) χειμωνα καλοκαιρι και ποδοσφαιρο...Στο ποδοσφαιρο για την ηλικια του ειναι καταπληκτικο ταλεντο στην θεση του (τερματοφυλακας). Οι προπονητες του εχουν παθει πλακα..Την πισινα λιγο την βαριεται κ σκεφτομουν να τον εσπρωχνα προς το πολο σε 1-2 χρονια...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.