Help - Search - Members - Calendar
Full Version: πατρα-γυναικειο μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
nikosousan
παιδια καλησπερα! μια ερωτηση(ειμαι ψιλοασχετος απο αυτα..sorry) αλλα μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει γυναικειο πρωταθλημα μπασκετ στην πατρα? ερασιτεχνικο εννοω..ενδιαφερετε μια φιλη μου η οποια ειναι φοιτητρια εδω και θελει να κανει 3,4 φορες την βδομαδα προπονηση..για πειτε μου εσεις γιατι εγω δν εχω γνωση επι του θεματος.. smile.gif
becky_hammon
QUOTE(nikosousan @ Oct 16 2009, 23:36 ) *
παιδια καλησπερα! μια ερωτηση(ειμαι ψιλοασχετος απο αυτα..sorry) αλλα μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει γυναικειο πρωταθλημα μπασκετ στην πατρα? ερασιτεχνικο εννοω..ενδιαφερετε μια φιλη μου η οποια ειναι φοιτητρια εδω και θελει να κανει 3,4 φορες την βδομαδα προπονηση..για πειτε μου εσεις γιατι εγω δν εχω γνωση επι του θεματος.. smile.gif



ο παγχιακος που επαιζε καποτα α2 τι απεγινε? ενταξει ξερω δεν ειναι ερασιτεχνικο αλλα γιατι οχι? εγω θ σου προτεινα να κανεις μια ερωτηση στο κλειστο γηπεδο μπασκετ...γνωμη μου..
Mic.Del
QUOTE(nikosousan @ Oct 17 2009, 02:36 ) *
παιδια καλησπερα! μια ερωτηση(ειμαι ψιλοασχετος απο αυτα..sorry) αλλα μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει γυναικειο πρωταθλημα μπασκετ στην πατρα? ερασιτεχνικο εννοω..ενδιαφερετε μια φιλη μου η οποια ειναι φοιτητρια εδω και θελει να κανει 3,4 φορες την βδομαδα προπονηση..για πειτε μου εσεις γιατι εγω δν εχω γνωση επι του θεματος.. smile.gif

σου έστειλα pm, οπότε τα λέμε από κει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.