Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA live 07 tournament
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Das Kapital
Προτεινω να διοργανωσουμε ενα πρωταθλημα στο forum με αγωνες μεσω διαδικτυου και πιστευω το πιο καταλληλο παιχνιδι ειναι το NBA live 07

Δεν ειναι ωραια η ιδεα να παιζουμε με αλλους και στο τελος ο καλυτερος παιχτης του NBA live 07 να βραβευτει με κατι?

Πιστευω πως στους πιο πολλους θα αρεσει,αλλα Dizzy περιμενω ειδικα τη δικη σου αποψη!!! smile.gif
Pierce
εδω εχουμε ξανασυζητησει το συγκεκριμενο θεμα αλλα ειχε παταγωδη αποτυχια cool.gif
Anaz
καλη ιδεα θα ηταν μια τετοια διοργανωση σε ενα ιντερνετ καφε.
Das Kapital
QUOTE(Anaz @ Jun 8 2007, 09:56 PM) *
καλη ιδεα θα ηταν μια τετοια διοργανωση σε ενα ιντερνετ καφε.


Πιστευω πως ειναι πολυ πιο ευκολο να παιζουμε απο τους υπολογιστες μας ασε που σε καφε ποιος θα ερθει?

Εγω Λιοσια ο αλλος περιστερι ο αλλος ψυχικο ο αλλος Φιλοθεη wink.gif
Anaz
αν δε κανω λαθος πρεπει να εχεις το παιχνιδι αυθεντικο για να παιξεις on line χωρις προβληματα.. Εγω που το'χω προσπαθησει μου κολλαγε καποια στιγμη μεσα στο παιχνιδι.
ασε που αν δεν εχω τον αλλον απεναντι μου να του κανω καζουρα,ποιο το νοημα..? biggrin.gif
Das Kapital
QUOTE(Anaz @ Jun 8 2007, 11:33 PM) *
αν δε κανω λαθος πρεπει να εχεις το παιχνιδι αυθεντικο για να παιξεις on line χωρις προβληματα.. Εγω που το'χω προσπαθησει μου κολλαγε καποια στιγμη μεσα στο παιχνιδι.
ασε που αν δεν εχω τον αλλον απεναντι μου να του κανω καζουρα,ποιο το νοημα..? biggrin.gif


Το εχεις γνησιο?

Εγω οχι αλλα και παλι οσοι θελουμε να συμμετασχουμε θα το νοικιασουμε απο κανενα video club

Δε σας βλεπω ομως να θελετε sad.gif
Pierce
εχω σταματησει να παιζω παιχνιδια στον υπολογιστη εδω και 8 χρονια. για αυτο υπαρχει το ps2 (και στους επομενους μηνες το ps3 θελω να ελπιζω). εγω νομιζω παντως οτι η ιδεα του αναζ για νετ καφε ειναι καλη
dizzy_fingers
Κι εγώ για net cafe είμαι μέσα.

Το live07 δεν το έχω.
Gravedigger
Και εγώ για net cafe μέσα είμαι!Όσο πιο κοντά στο κέντρο τόσο πιο καλά για μένα!Το 07 ούτε εγώ το έχω αλλά έχω το 06 κ αν το παίξω λίγο δν νομίζω να έχω πρόβλημα!
Pierce
αν η καμερα στο πισι ειναι οπως στο ps2 ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις προβλημα. το πηρα το 07 επαιξα 2 παιχνιδια και το πεταξα.
apkat
και γω για νετ καφε στο κεντρο μεσα..θα σας κανω ρομπα βεβαια αλλα τι να γινει;; tongue.gif tongue.gif
Anaz
Oyte εγω εχω το παιχνίδι,μην αρχιζετε τις δικαιολογιες απο τωρα..! 19.gif
Καποιος που να ξερει απο κεντρο ας πει ενα νετ καφε.Εγω εχω σταμπάρει ενα στην Αλεξανδρας.
apkat
Να σου πω ρε Αναζ;;;Οταν λες εχω σταμπαρει ενα στην Αλεξανδρας εννοεις"πηγαινα προχθες Τηνιακο και επειδη παρκαρα λιγο μακρυα περασα εξω απο ενα νετ καφε και εκανα ενα χαζο αστειο με τους φιλους μου;;"

Περα απο την πλακα οσως να ειναι καλη λυση αυτο που λεει για;τι οντως ειναι κεντρο αλλα δεν ειναι πολυ κοντα σε σταθμο μετρο η ηλεκτρικου.Ειναι στη μεση της αποστασης απο Αμπελοκηλους και Βικτωρια.Οποτε λογικα λεω να σκεφτουμε κατι αλλο.. smiley.gif smiley.gif
Achilleas13
Παίζει τέτοιο τουρνουά ρε παιδιά?? 41.gif 41.gif
Το πρόβλημα είναι ότι μέσω Ιντερνετ είτε δεν παίζει είτε κολλάει και σου σπάει τα νεύρα.Γι'αυτο κανα Ιντερνετ καφε
Germany96
Το ξέρω πως μάλλον είμαι off-topic αλλά μιας και βλέπω κινητικότητα θα κάνω την ερώτησή μου εδώ. Ξέρετε αν υπάρχει τρόπος όταν πάιζουν πέντε άτομα μαζί στο ίδιο PC να μην υποχρεούται κάποιος να παίρνει το keybord; Έχω δοκιμάσει και να το αποσυνδέσω αλλά in-game πάλι μου το εμφανίζει. Επίσης μέσω δικτύου δύο PC γίνεται να παίξουν πάνω από πέντε άτομα ταυτόχρονα; Βασικά για το NBA LIVE 06 ενδιαφέρομαι, αλλά αν κάποιος ξέρει αυτές τις απαντήσεις για το 07 υποθέτω θα ισχύουν και για το 06.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.