Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΠΟΨΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
petrosterzis13
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΡΘΟ ΚΑΙ ΕΥΣΤΟΧΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΟΥ SITE ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ SITE. ΤΟ BASKETFORUM ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΥΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟΣ.
dizzy_fingers
Μαζί σου όσο δεν πάει!

Αν ήταν τόσο εύκολο, όσο το λέμε, όμως, θα μας είχες ήδη δει στο contra.gr και στο sportime (εκεί έχουμε "ακουστεί" ήδη, δύο φορές...αλλά όχι σαν διαφήμιση wink.gif ) και αλλού...
Αυτές οι προσπάθειες θέλουν (πολλά) χρήματα, κάτι το οποίο δε διαθέτουμε σε αφθονία αυτή τη στιγμή biggrin.gif.

Μην ανησυχείς πάντως...ακουγόμαστε και θα ακουστούμε περισσότερο στο μέλλον.
Όλα πάνε σύμφωνα με το σχέδιο.

Κι όσον αφορά τη διασκέδαση....πού να δεις από τον Σεπτέμβρη... wink.gif
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 8 2006, 12:07 AM)
Μαζί σου όσο δεν πάει!

Αν ήταν τόσο εύκολο, όσο το λέμε, όμως, θα μας είχες ήδη δει στο contra.gr και στο sportime (εκεί έχουμε "ακουστεί" ήδη, δύο φορές...αλλά όχι σαν διαφήμιση wink.gif ) και αλλού...
Αυτές οι προσπάθειες θέλουν (πολλά) χρήματα, κάτι το οποίο δε διαθέτουμε σε αφθονία αυτή τη στιγμή biggrin.gif.
*

Απο περιεργια... Ποσα περιπου?

QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 8 2006, 12:07 AM)
Μην ανησυχείς πάντως...ακουγόμαστε και θα ακουστούμε περισσότερο στο μέλλον.
Όλα πάνε σύμφωνα με το σχέδιο.
*

Να αναλαβω την διαφημιση του forum? tongue.gif

QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 8 2006, 12:07 AM)
Κι όσον αφορά τη διασκέδαση....πού να δεις από τον Σεπτέμβρη... wink.gif
*

Και αυτο ειναι δεσμευση... cool.gif
Tafos toy indoy
re seis sosto,tha valo kai go mia diafimisi sto site toy gynaikeioy basket toy pao...kai opoios elenxei edo mesa athlitikoo site omadas i mi kalo einai na valei kati...
dizzy_fingers
Να'σαι καλά "τάφε" smile.gif.


QUOTE(morfi)
Απο περιεργια... Ποσα περιπου?

Επειδή μόλις το έμαθα, να σου δώσω ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα.
Για να διαφημιστείς για μία μέρα στο in.gr, πρέπει να σκάσεις 100 ευρώ.
Καταλαβαίνεις ότι οι τιμές είναι παρόμοιες στα μεγάλα αθλητικά site.
Alexmei
100 € την ημέρα; 68.gif
mikri prasini ollandeza
ναι! 68.gif

Άλλη άποψη είναι σε όσα άλλα φόρουμς είμαστε γραμμένοι να βάζουμε αν υπάρχει κατηγορία link το b-forum!Κτ που έχω αρχίσει να κάνω...! 69.gif
Alexmei
εγώ που είμαι και στο φόρουμ του Κολοσσού, στα link του forum έχουν και το basketforum.gr....άλλοστε από εκεί σας έμαθα wink.gif
womanplayer
βασικα οπως ειδατε και καποια στατιστικα στις ειδησεις ειμαστε απο τις τελευταιες χωρες που ξερουν να χρησιμοποιουν το ιντερνετ εγω σε οποιουσ/ες ξερουν να το χρησιμοποιουν και φυσικα ενδιαφερονται για το μπασκετ τουσ εχω πει για το site smile.gif
morfi
QUOTE(womanplayer @ Jul 17 2006, 12:08 AM)
βασικα οπως ειδατε και καποια στατιστικα στις ειδησεις  ειμαστε απο τις τελευταιες  χωρες που ξερουν να χρησιμοποιουν το ιντερνετ 
*

Αραγε ποιος ΟΤΕ να φταιει...


QUOTE(womanplayer @ Jul 17 2006, 12:08 AM)
εγω σε οποιουσ/ες ξερουν να το χρησιμοποιουν  και φυσικα ενδιαφερονται για το μπασκετ  τουσ εχω πει για το site smile.gif
*

Για καλυτερη διαφημιση του φορουμ μπορεις να εκμεταλευτεις το οτι εισαι γυναικα....
πλακα κανω... ελα τωρα, μη μου πεις οτι παρεξηγηθηκες... ενα ξεκαρδιστικο αστειο ητανε... banana.gif 24.gif
morfi
QUOTE(womanplayer @ Jul 17 2006, 12:08 AM)
βασικα οπως ειδατε και καποια στατιστικα στις ειδησεις  ειμαστε απο τις τελευταιες  χωρες που ξερουν να χρησιμοποιουν το ιντερνετ
*

Και καλα κανουνε... προσωπικα ειμαι εναντιων των υπολογιστων και φυσικα του ιντερνετ... ο μονος λογος που το χρησιμοποιω ειναι για να ενημερωνομαι για το ΝΒΑ και να βλεπω γυμνη την jennifer love hewitt... banana.gif
tsops
QUOTE(morfi @ Jul 17 2006, 12:57 AM)
Και καλα κανουνε... προσωπικα ειμαι εναντιων των υπολογιστων και φυσικα του ιντερνετ... ο μονος λογος που το χρησιμοποιω ειναι για να ενημερωνομαι για το ΝΒΑ και να βλεπω γυμνη την jennifer love hewitt... banana.gif
*


Για το ΝΒΑ, σίγουρα, για τη Jeniffer, δεν υπάρχει περίπτωση! wink.gif
morfi
QUOTE(tsops @ Jul 17 2006, 01:15 PM)
Για το ΝΒΑ, σίγουρα, για τη Jeniffer, δεν υπάρχει περίπτωση! wink.gif
*

Θελεις να τις ποσταρω? tongue.gif Ενταξει δεν ειναι και ολες αληθινες... απο μονταζ μεχρι και την παπαρηγα εχω... banana.gif αμφισβητεις ομως οτι εχει κανει γυμνη φωτογραφηση?εστω και με τα εσωρουχα...
thrylos7
Όσο ενδιαφέροντα κι αν μπορεί να είναι όλα αυτά... μάλλον δεν έχουν θέση εδώ.. wink.gif
Για το ΝΒΑ λέω... icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Καλός τρόπος είναι να βάζετε ένα link όσοι μπορείτε και θέλετε στις υπογραφές σας.
Αυτός ίσως είναι από τους καλύτερους τρόπους για την προώθηση του forum.

Όχι μόνο κάνετε γνωστό το φόρουμ σε τρίτους, αλλά βοηθάει πολύ και στην αναζήτηση από google.
Για παράδειγμα.
Αν βάλετε στην υπογραφή σας ένα κείμενο "Φόρουμ για το μπάσκετ" και έχει για λινκ το basketforum, τότε μόλις πληκτρολογήσετε "Φόρουμ για το μπάσκετ" στο google, όσο πιο πολλά είναι αυτά τα λινκ και σε όσο πιο "γνωστά" φόρουμ-site βρίσκονται, τόσο πιο ψηλά στα αποτελέσματα θα βγαίνει το b'forum.

Περίεργο, κι όμως έτσι δουλεύει το google.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.