Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2007 - 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
tsops
Να καλοσωρίσουμε τη νέα χρονιά (αν και Μάϊος) με τη δημιουργία καινούργιου πρωταθλήματος για τη σεζόν 2007 - 2008. Για αρχή, οι ομάδες που θα συμμετέχουν είναι οι εξής :

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.ΦΙΛΑΔ.
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
Ζ.Α.Ο.Ν.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ

Καλη επιτυχία σε όλους και είμαι σίγουρος ότι το τόπικ θα είναι το ίδιο επιτυχημένο όπως πέρυσι! smile.gif
christina n10
καλη επιτυχια κ απο εμενα σε ολες τις ομαδες και περισσοτερο στις νεοφωτιστες...ευχομαι να γινει ενα πολυ καλο δυνατο πρωταθλημα με πολλες συγκινησεις.....ενα πρωταθλημα με τις περισσοτερες ομαδες να διεκδικουν απο την αρχη,να ειναι ισοδυναμες για να μην υπαρχει αυτο που γινοτανε τις τελευταιες χρονιες, η μια με διαφορα παρα πολυ καλη ομαδα ,που ηξερες απο το ξεκινημα οτι θα βγει κ θα ανεβει....για να εχει ενδιαφερον.... wink.gif wink.gif





ειμαι σιγουρη coach,οτι θα εχει κ αυτο το topic επιτυχια....... 41.gif smile.gif
tasos
Υπομονη μια χρονια γιατι τα κοριτσια του Απολλωνα θα ειναι συνεπεις με τις επιτυχιες και θα ανεβουν σαν συφουνας απο την Β'Εσκα.. bball.gif
man10
Αδελφε Τασο,θα ηταν καλυτερα τα σχολιο σου για τα κοριτσια του Αππολωνα να γραφτει στο καταλληλο τοπικ,δλδ στην Β ΕΣΚΑ.

Μπορει να μου πει καποιος τα φαβορι?
sch
Μπορει να μου πει καποιος τα φαβορι?
[/quote]
Ας περιμένουμε να ολοκληρωθούν οι μεταγραφές πρώτα και μετά να βγάλουμε τα πρώτα συμπεράσματα...
tsops
QUOTE(sch @ May 20 2007, 07:08 AM) *
Μπορει να μου πει καποιος τα φαβορι?

Ας περιμένουμε να ολοκληρωθούν οι μεταγραφές πρώτα και μετά να βγάλουμε τα πρώτα συμπεράσματα...


Έχει δίκιο ο sch. Και ειδικά όταν μιλάμε για Α' ΕΣΚΑ, ο όρος "φαβορί" μπορεί να αλλάξει με 1-2 μεταγραφές smile.gif Παιδιά, μη βιάζεστε, έχουμε ακόμα σχεδόν 2 μήνες όπου θα υπάρξουν πολλές και ποικίλλες εξελίξεις στην κατηγορία. Υπομονή... wink.gif
natty
sofo αδειασε λιγο pm σου!!! smiley.gif
berdebe
Συγχαρητήρια παιδιά για τις στήλες που φτιάξατε.
Είμαι καινούργια στο forum και φέτος με ενδιαφέρει ακτός από την Α1 γυναικών και η Α΄ κατηγορία ΕΣΚΑ.
Μπορεί να μου δώσει κάποιος πληροφορίες;;;
Π.χ. Ποιες ομάδες είναι φαβορί και ποιες φαίνεται ότι θα κινδυνεύσουν;;;;;
Τι νέα από μεταγραφές παικτριών έχουμε και ποιοί είναι οι προπονητές των ομάδων;;;
tsops
QUOTE(berdebe @ Jun 5 2007, 06:22 AM) *
Συγχαρητήρια παιδιά για τις στήλες που φτιάξατε.
Είμαι καινούργια στο forum και φέτος με ενδιαφέρει ακτός από την Α1 γυναικών και η Α΄ κατηγορία ΕΣΚΑ.
Μπορεί να μου δώσει κάποιος πληροφορίες;;;
Π.χ. Ποιες ομάδες είναι φαβορί και ποιες φαίνεται ότι θα κινδυνεύσουν;;;;;
Τι νέα από μεταγραφές παικτριών έχουμε και ποιοί είναι οι προπονητές των ομάδων;;;


Καλημέρα, καλώς ήλθες και καλές συζητήσεις κοντά μας! smile.gif Τα φαβορί και οι "κινδυνεύοντες" θεωρώ ότι είναι εξαιρετικά νωρίς για να ανακοινωθούν μια και βρισκόμαστε στη νευραλγική περίοδο των μεταγραφών. Στο τέλος του μηνός θα είμαστε σε θέση να έχουμε μία καλή εικόνα.

Ότι θέλεις, στη διάθεσή σου smile.gif
tarpley
καλημέρα!
εγω έχω ακούσει προς το παρόν ότι ο Ιωνικός κάνει καλές κινήσεις... το περιστέρι ως έχει, που ακόμα κι έτσι δεν είναι κακή ομάδα.. η ένωση έχει κάνει κάποιες καλές κινήσεις... και Ο ζωγράφου ετοιμάζεται έχοντας ήδη ΄προσθέσει ένα αρκετά ήχηρό όνομα στο ρόστερ του, εννοώντας έμπειρο, χωρίς κατ' ανάγκη να σημαίνει ότι επειδή είναι καλή θα παίρνει πολλά. Απ όσα ακούγονται, πήγε λόγω Ζέρβας για να βοηθήσει την ομάδα.
Καλό πρωτάθλημα θα δούμε φέτος...! όλες οι ομάδες που θα πηγαίνουν για κάτι καλό θα είναι πάνω κάτω στα ίδια και θα υπάρχει καλύτερη κόντρα...!
Squirel
Καλημέρα και από εμένα.
Εγώ έχω να κάνω μια τελείως άκυρη ερώτηση αλλά αν δε μάθω θα σκάσω!! ugly8.gif
Όταν μια ομάδα ανεβαίνει κατηγορία (π.χ. από Β ΕΣΚΑ πηγαίνει Α ΕΣΚΑ) πόσα λεφτά παίρνει??
Και επίσης δίνεται το ίδιο χρηματικό ποσό και για μετάβαση από π.χ. την Γ ΕΣΚΑ στη Β ΕΣΚΑ??
Ευχαριστώώώώώώώώώ
tsops
QUOTE(Squirel @ Jun 6 2007, 08:20 AM) *
Καλημέρα και από εμένα.
Εγώ έχω να κάνω μια τελείως άκυρη ερώτηση αλλά αν δε μάθω θα σκάσω!! ugly8.gif
Όταν μια ομάδα ανεβαίνει κατηγορία (π.χ. από Β ΕΣΚΑ πηγαίνει Α ΕΣΚΑ) πόσα λεφτά παίρνει??
Και επίσης δίνεται το ίδιο χρηματικό ποσό και για μετάβαση από π.χ. την Γ ΕΣΚΑ στη Β ΕΣΚΑ??
Ευχαριστώώώώώώώώώ


Καλημέρα. Φίλε μου/φίλη μου, δεν υπάρχει καν το θέμα το οποίο έθεσες. Μπορείς να γίνει πιο συγκεκριμένος/συγκεκριμένη? blink.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Jun 7 2007, 07:15 AM) *
Καλημέρα. Φίλε μου/φίλη μου, δεν υπάρχει καν το θέμα το οποίο έθεσες. Μπορείς να γίνει πιο συγκεκριμένος/συγκεκριμένη? blink.gif

Προφανώς θέλει να πει, ότι η ομοσπονδία δίνει κάποια επιχορήγηση όταν μια ομάδα ανεβαίνει κατηγορία, κάτι που νομίζω ότι ισχύει, τουλάχιστον για τις εθνικές κατηγορίες. Αυτό που δεν ξέρω είναι ισχύει και για τα τοπικά πρωταθλήματα. smile.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Jun 7 2007, 08:24 AM) *
Προφανώς θέλει να πει, ότι η ομοσπονδία δίνει κάποια επιχορήγηση όταν μια ομάδα ανεβαίνει κατηγορία, κάτι που νομίζω ότι ισχύει, τουλάχιστον για τις εθνικές κατηγορίες. Αυτό που δεν ξέρω είναι ισχύει και για τα τοπικά πρωταθλήματα. smile.gif


Α, καλά, αν μιλάμε για αυτό, δεν υπάρχει καν. Κάποτε το κονδύλι ήταν σημαντικό, σήμερα πια δεν αρκεί ούτε για μία 12κάδα νερά! tongue.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Jun 7 2007, 09:32 AM) *
Α, καλά, αν μιλάμε για αυτό, δεν υπάρχει καν. Κάποτε το κονδύλι ήταν σημαντικό, σήμερα πια δεν αρκεί ούτε για μία 12κάδα νερά! tongue.gif


Εεεε… μη το αφήσουμε τότε να πάει χαμένο… blink.gif αν είναι να πάρουμε μια 12αδα νερά. laugh.gif
Καλοκαίρι έρχεται, ζέστες πιάνουν, τα νερά χρειάζονται 69.gif 69.gif biggrin.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Jun 7 2007, 10:14 AM) *
Εεεε… μη το αφήσουμε τότε να πάει χαμένο… blink.gif αν είναι να πάρουμε μια 12αδα νερά. laugh.gif
Καλοκαίρι έρχεται, ζέστες πιάνουν, τα νερά χρειάζονται 69.gif 69.gif biggrin.gif


Σωστό! tongue.gif
Squirel
Παιδάκια αυτό ακριβώς εννοούσα...αν κάποιος γνωρίζει ποσο πάει η άνοδος. Προφανώς θα είναι ελάχιστα τα λεφτά (ούτε για μεταγραφές δε θα φτάνουν) αλλά είναι θέμα σωστής ενημέρωσης...
Thanx again!!!
tarpley
προβλέψεις για την επόμενη χρονιά κανείς;;;

να ξεμουδιάσουμε λίγο...! άντε...
sofo4
πολύ ωραίο αφιέρωμα για την ομάδα σας tsops στο ALL STAR μπράβο 41.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(sofo4 @ Jul 4 2007, 11:51 AM) *
πολύ ωραίο αφιέρωμα για την ομάδα σας tsops στο ALL STAR μπράβο 41.gif


Ρε tsops, που χάθηκες; Δεν μας στέλνεις σε pdf το δημοσίευμα;
tsops
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Jul 5 2007, 07:04 AM) *
Ρε tsops, που χάθηκες; Δεν μας στέλνεις σε pdf το δημοσίευμα;


Καλημέρα. Ευχαριστώ sofo, αλλά το All Star πρέπει να συγχαρείς. Εκείνοι έκαναν το αφιέρωμα με δικά τους στοιχεία. Εμείς απλώς εκπληρώσαμε τους στόχους μας tongue.gif

Papa, έλειπα εκτός Ελλάδος με τη δουλειά, αλλά το έχω το άρθρο, οπότε ορίστε:

Click to view attachment

Click to view attachment
tarpley
καλημέρα!
λέω να το κάνουμε λίγο ενδιαφέρον και να πάρουμε μια-μια τις ομάδες και να πει ο καθένας λίγα λόγια του πως νομίζει ότι θα πάει ανάλογα με το υλικό του...

ξεκινάμε απο ένωση...ε;;
tarpley
QUOTE(tarpley @ Jul 13 2007, 08:06 AM) *
καλημέρα!
λέω να το κάνουμε λίγο ενδιαφέρον και να πάρουμε μια-μια τις ομάδες και να πει ο καθένας λίγα λόγια του πως νομίζει ότι θα πάει ανάλογα με το υλικό του...

ξεκινάμε απο ένωση...ε;;



οκ...απαντάω στον εαυτό μου αφού δεν κάνει κανένας κίνηση!
Ένωση: το μεγάλο φαβορί!! πλούσιο υλικό.... κορμό δεμένο... ! μεγάλος ο μέσος όρος ηλικίας βέβαια.. αλλά δε βαριέσαι! η γριά κότα έχει το ζουμί...!
αν δεν ανέβουν και φέτος, προτείνω απόσυρση απ το πρωτάθλημα!
Ιωνικός: έχει κάνει αρκετά καλές μεταγραφές με αποκορύφωμα Μαυροκεφάλου! πιστεύω ότι θα χτυπήσει όλα τα ντέρμπι! Κ μπορεί να χτυπήσει και άνοδο, γιατί το μαύρο πρόβατο της κατηγορίας μπορεί να οργιάσει πάλι!
Περιστέρι: έφυγε η Ζουρνή... απο κει και πέρα δεν νομίζω ότι η υπολοιπη ομάδα είναι κάτι το αξιόλογο..! Πάντα βέβαια ήταν επικίνδυνη ομάδα..
Ζωγράφου:Στην ουσία πήρε 2 παίχτριες... απ τις οποίες μόνο η μια μπορεί να βοηθήσει ουσιαστικά και σε βάθος (Γρηγορέα).. δεν έχουν καθόλου βάθος στην περιφέρεια, αν τα σουτ τους δεν είναι σε μέρα την κάτσανε.. (αν δεν κάνω λάθος, η Τριμέρη είναι η σουτέρ τους).
Παιανία: η μεγάλη έκπληξη στις μεταγραφές!!! μακράν! οι αδερφές πετυχάκη είναι πολύ εμπειρες!
όπως και όλες οι μεταγραφές είναι εμπειρες και ικανές κοπέλες που αν δέσουν καλά θα αυτή η ομάδα θα είναι η φετινή έκπληξη! Θα πάνε πολύ καλά φέτος!!!
Ζαόν: τίποτα το ιδιαίτερο... δεν έχω ακούσει κάτι..

συνεχίστε το...!
άντε...!
smiley.gif
froso
QUOTE(tarpley @ Jul 17 2007, 10:54 AM) *
οκ...απαντάω στον εαυτό μου αφού δεν κάνει κανένας κίνηση!
Ένωση: το μεγάλο φαβορί!! πλούσιο υλικό.... κορμό δεμένο... ! μεγάλος ο μέσος όρος ηλικίας βέβαια.. αλλά δε βαριέσαι! η γριά κότα έχει το ζουμί...!
αν δεν ανέβουν και φέτος, προτείνω απόσυρση απ το πρωτάθλημα!
Ιωνικός: έχει κάνει αρκετά καλές μεταγραφές με αποκορύφωμα Μαυροκεφάλου! πιστεύω ότι θα χτυπήσει όλα τα ντέρμπι! Κ μπορεί να χτυπήσει και άνοδο, γιατί το μαύρο πρόβατο της κατηγορίας μπορεί να οργιάσει πάλι!
Περιστέρι: έφυγε η Ζουρνή... απο κει και πέρα δεν νομίζω ότι η υπολοιπη ομάδα είναι κάτι το αξιόλογο..! Πάντα βέβαια ήταν επικίνδυνη ομάδα..
Ζωγράφου:Στην ουσία πήρε 2 παίχτριες... απ τις οποίες μόνο η μια μπορεί να βοηθήσει ουσιαστικά και σε βάθος (Γρηγορέα).. δεν έχουν καθόλου βάθος στην περιφέρεια, αν τα σουτ τους δεν είναι σε μέρα την κάτσανε.. (αν δεν κάνω λάθος, η Τριμέρη είναι η σουτέρ τους).
Παιανία: η μεγάλη έκπληξη στις μεταγραφές!!! μακράν! οι αδερφές πετυχάκη είναι πολύ εμπειρες!
όπως και όλες οι μεταγραφές είναι εμπειρες και ικανές κοπέλες που αν δέσουν καλά θα αυτή η ομάδα θα είναι η φετινή έκπληξη! Θα πάνε πολύ καλά φέτος!!!
Ζαόν: τίποτα το ιδιαίτερο... δεν έχω ακούσει κάτι..

συνεχίστε το...!
άντε...!
smiley.gif


για τις ομάδες που ανέβηκαν από β ξέρουμε κάτι?
dolly12
QUOTE(tarpley @ Jul 17 2007, 10:54 AM) *
Ένωση: το μεγάλο φαβορί!! πλούσιο υλικό.... κορμό δεμένο... ! μεγάλος ο μέσος όρος ηλικίας βέβαια.. αλλά δε βαριέσαι! η γριά κότα έχει το ζουμί...! αν δεν ανέβουν και φέτος, προτείνω απόσυρση απ το πρωτάθλημα!

--> δε διαφωνω σε αυτο αλλα οπου λαλουν πολλοι κοκοροι αργει να ξημερωσει και εχει μαζεψει παρα πολλες παικτριες να δω πια θα πρωτοπαιξει....

Ιωνικός: έχει κάνει αρκετά καλές μεταγραφές με αποκορύφωμα Μαυροκεφάλου! πιστεύω ότι θα χτυπήσει όλα τα ντέρμπι! Κ μπορεί να χτυπήσει και άνοδο, γιατί το μαύρο πρόβατο της κατηγορίας μπορεί να οργιάσει πάλι!

--> και περσι εκανε καλη χρονια χωρις μεταγραφες... οποτε λογικα εφοσον ρολλαρει η ομαδα 8α χτυπησει πρωταθλημα.

Περιστέρι: έφυγε η Ζουρνή... απο κει και πέρα δεν νομίζω ότι η υπολοιπη ομάδα είναι κάτι το αξιόλογο..! Πάντα βέβαια ήταν επικίνδυνη ομάδα..

--> δεν ξερουμε ποιες μεινανε ουτε ποιες πηρανε οποτε δε μπορεις να προβλεψεις αν και δε νομιζω οτι θα τα παρατησει τοσο ευκολα....

Ζωγράφου:Στην ουσία πήρε 2 παίχτριες... απ τις οποίες μόνο η μια μπορεί να βοηθήσει ουσιαστικά και σε βάθος (Γρηγορέα).. δεν έχουν καθόλου βάθος στην περιφέρεια, αν τα σουτ τους δεν είναι σε μέρα την κάτσανε.. (αν δεν κάνω λάθος, η Τριμέρη είναι η σουτέρ τους).

--> λαθος κανεις εχει 3 σουτερ δημητρα, τριμερη, αγγελιδη). + τις "μικρες" (Τωρα για στοχο δε μπορω να σχολιασω εγω εδω biggrin.gif

Παιανία: η μεγάλη έκπληξη στις μεταγραφές!!! μακράν! οι αδερφές πετυχάκη είναι πολύ εμπειρες!
όπως και όλες οι μεταγραφές είναι εμπειρες και ικανές κοπέλες που αν δέσουν καλά θα αυτή η ομάδα θα είναι η φετινή έκπληξη! Θα πάνε πολύ καλά φέτος!!!

--> εκανε οντως την εκπληξη βεβαια οι μεταγραφες δεν κανουν την ομαδα και αν δεν κανω λαθος μεινανε χωρις πλαυ ετσι? Λογικα θα πανε καλυτερα απο περσι αλλα οχι τοσο πανω..


Ζαόν: τίποτα το ιδιαίτερο... δεν έχω ακούσει κάτι..

--> νομιζω οτι θα ειναι κλυτερες απο περσι εχουν εμπειρο προπονητη και μια 5αδα αρκετα εως πολυ αξιολογη (δριβα, τσουκα, κλαψη, δημητριου, σταμουλου)

ΑΕΚ Περιστεριου ακουγεται οτι εχει κανει καλες μεταγραφες και περσι χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο πηγε αρκετα καλα... μαλλον στα ιδια επιπεδα και φετος υπολογιζω
συνεχίστε το...!
άντε...!
smiley.gif


υ.γ δεν εχουνε κανει πολλα φροσω. στο προμηθεα πηγε η σολωμου και στη δαφνη κανα 2 μεγαλες... δε νομιζω οτι μπορουν να διεκδικησουν πολλα... Ισως η δαφνη να φανει λιγο πιο δυσκολη απο τις αλλες αλλα ως εκει
tarpley
QUOTE(froso @ Jul 17 2007, 11:06 AM) *
για τις ομάδες που ανέβηκαν από β ξέρουμε κάτι?



για Παπάγου έχω ακούσει ότι έχουν φύγει και παίχτριες...τίποτα το ιδιαίτερο..
για Προμηθέα έχω ακούσει καλά λόγια..πήραν και Σολωμού...
η Δάφνη στα ίδια με πέρυσι που δεν είναι και άσχημα..
αυτά φρόσω... smiley.gif
tarpley
QUOTE(dolly12 @ Jul 17 2007, 11:07 AM) *
υ.γ δεν εχουνε κανει πολλα φροσω. στο προμηθεα πηγε η σολωμου και στη δαφνη κανα 2 μεγαλες... δε νομιζω οτι μπορουν να διεκδικησουν πολλα... Ισως η δαφνη να φανει λιγο πιο δυσκολη απο τις αλλες αλλα ως εκει


και η Γρηγορέα είναι σουτέρ αλλά καμμία απ αυτές δεν έχει ιδιαίτερα καλό σουτ dolly!

διαφωνείς;;
dolly12
δε πειραζει απο λιγο οι καθεμια θα κανει αυτο που πρεπει.... και που ξερεις μπορει να σε εκπληξουν.... πολλα! smiley.gif

νομιζω οτι η δημητρα θεωρειται σουτερ παντως οπως και η τριμερη.
froso
QUOTE(tarpley @ Jul 17 2007, 11:08 AM) *
για Παπάγου έχω ακούσει ότι έχουν φύγει και παίχτριες...τίποτα το ιδιαίτερο..
για Προμηθέα έχω ακούσει καλά λόγια..πήραν και Σολωμού...
η Δάφνη στα ίδια με πέρυσι που δεν είναι και άσχημα..
αυτά φρόσω... smiley.gif

μάλιστα, οκ ευχαριστώ!
πάντως καλό σουτ εχει η Γρηγορέα ρε συ..Και μαζί με Τριμέρη και λοιπές θα τα πάει μια χαρά απ΄εξω ο Ζωγράφου..
tarpley
QUOTE(froso @ Jul 17 2007, 11:28 AM) *
μάλιστα, οκ ευχαριστώ!
πάντως καλό σουτ εχει η Γρηγορέα ρε συ..Και μαζί με Τριμέρη και λοιπές θα τα πάει μια χαρά απ΄εξω ο Ζωγράφου..



δεν είπα ότι έχει κακό σούτ..απλά δεν είναι κλασσική σουτέρ... έχει όμως απίστευτη!!!!!!!!! διείσδυση...είναι απίστευτα γρήγορη και εκρηκτική! βλέπει το γήπεδο..κάνει γρήγορες πάσεσ..!
η Τριμέρη είναι κλασική σουτέρ..
dolly12
οτι και να εχει ο καθενας καλο ειναι!!! Σημασια εχει τι θα κανουμε σαν συνολο και πιστευω οτι θα ειναι ικανοποιητικοτατη η εμφανιση

αληθεια tarpey εσυ ποιος θα ηθελες να ανεβει φετος?

υ.γ. του χρονου το πρωταθλημα αλαλζει θα εχει 12 ομαδες και play off
tarpley
QUOTE(dolly12 @ Jul 17 2007, 11:36 AM) *
οτι και να εχει ο καθενας καλο ειναι!!! Σημασια εχει τι θα κανουμε σαν συνολο και πιστευω οτι θα ειναι ικανοποιητικοτατη η εμφανιση

αληθεια tarpey εσυ ποιος θα ηθελες να ανεβει φετος?

υ.γ. του χρονου το πρωταθλημα αλαλζει θα εχει 12 ομαδες και play off



ωραίο το σύνολο σας πάντως, αν και ελλειπές... καλό!

σε καμμία περίπτωση δεν θέλω ένωση...οπότε ή εσάς ή ιωνικό!
αν και εσάς δεν σας βολεύουν τα play off...
dolly12
για το 2008-2009 μιλαμε ετσι οχι φετος
tarpley
QUOTE(dolly12 @ Jul 17 2007, 11:50 AM) *
για το 2008-2009 μιλαμε ετσι οχι φετος



αααα...οκ τότε!
όλα καλά!

καλό πρωτάθλημα!

φρόσω: καλό πρωτάθλημα και σε σένα με τα μικρά!
froso
QUOTE(tarpley @ Jul 17 2007, 11:52 AM) *
αααα...οκ τότε!
όλα καλά!

καλό πρωτάθλημα!

φρόσω: καλό πρωτάθλημα και σε σένα με τα μικρά!

Ευχαριστούμε, μακάρι να πάνε όλα καλα!Και σε σένα με την ομάδα σου!!
tarpley
QUOTE(froso @ Jul 17 2007, 11:56 AM) *
Ευχαριστούμε, μακάρι να πάνε όλα καλα!Και σε σένα με την ομάδα σου!!



ευχαριστώ φρόσω μου!

smiley.gif
katharoaimo
tarpley απο ποια ομαδα εισαι?
olkima
Καλημέρα!

Ξερουμε πότε είναι οι κληρώσεις για το τοπικό και δη για Α Εσκα?
dolly12
27 αυγουστου πρωταθλημα και κυπελλο
jeronimo14
γεια σας!!
ξερει κανεις τιποτα απο μεταγραφες?
jsoiler
Μήπως ξέρει κανείς η Σκαρογιάννη σε ποια ομάδα πήγε??
VAGELIS N
Καλημερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αφου στη φετινη χρονια υπαρχουν 14 ομαδες και πεφτουν 2 πως θα γινουν 12 του χρονου οπου θα εχει ανεβει 1 και αλλη μια θα παιξει μπαραζ
trefoil 13
QUOTE(jsoiler @ Aug 4 2007, 07:11 ) *
Μήπως ξέρει κανείς η Σκαρογιάννη σε ποια ομάδα πήγε??

Στην ομάδα που ήταν.
natty
Καλό καλοκαίρι και από μένα , επιτέλους θα πάω και εγώ διακοπές , smiley.gif smiley.gif fast.gif
Τα λέμε 27 με τις εκπλήξεις των κληρώσεων!!!
basket4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ .-Champion

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν.

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - Ζ.Α.Ο.Ν.
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ

12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - Ζ.Α.Ο.Ν.

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - Ζ.Α.Ο.Ν.

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - Ζ.Α.Ο.Ν.
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζ.Α.Ο.Ν. - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ

13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΤΣ Α ΑΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΑΡΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. ΚΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
katharoaimo
επιτελους!!!καλη αρχη λοιπον!!!θα αρχισουμε με προβλεψεις και φαβορι??
theo_4
QUOTE(katharoaimo @ Aug 29 2007, 18:03 ) *
επιτελους!!!καλη αρχη λοιπον!!!θα αρχισουμε με προβλεψεις και φαβορι??


καλή αρχή σε όλες τις ομάδες...εγώ πιστεύω πως τα φαβορί είναι ΕΝΩΣΗ,ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
basket4
QUOTE(theo_4 @ Aug 30 2007, 00:22 ) *
καλή αρχή σε όλες τις ομάδες...εγώ πιστεύω πως τα φαβορί είναι ΕΝΩΣΗ,ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ


και η Δαφνη πιστευω πως θα εχει καλη πορεια...αλλα αυτες οι 3 που ειπες σιγοτρα θα ειναι στης πρωτη τετραδα...!γνωμη μου..ετσι πστευω.. tongue.gif blove.gif
basket4
αα...και ζωγραφου...τον ξεχασα πριν.... peace.gif w00t.gif icon_wave.gif
theo_4
ακούγεται πως και η ΑΕΚ Περιστερίου έχει κάνει καλές μεταγραφές απο Α1 και Α2....θα δείξει!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.