Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κανάλια που δείχνουν Ευρωλίγκα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
dizzy_fingers
Τα κανάλια που δείχνουν Ευρωλίγκα, ανάλογα με τη χώρα στην οποία ανήκουν/μεταδίδουν/εκπέμπουν:





























































































Country
Television
Coverage
Italy
Sky
Italia
Spain
Canal
Plus Spain, TVC (Catalunya), ETB (Euskadi), Barça TV
Russia
RTR
Sport
Croatia
NOVA
Israel
IBA
Lithuania
& Scandinavia
TV3
Lithuania, VIASAT SPORT
Serbia
& Montenegro
RTS,
RKT (Kosovo)
France
Sport
Plus France
Germany
Rhein
Main TV (Frankfurt), TV Berlin
Slovenia
RTVS
Poland
Canal
Plus Poland
Turkey
Sky
Turk
Belgium
BETV
USA
NBA
TV, Rainbow
Middle
East
Al
Jazeera, Dubai TV
Bosnia
PBS
Argentina,
Chile, Uruguay
ESPN
Greece
Supersport
Nigeria
Trendsports

NBAholic
A, ωραία, πιάνω RTR Sport!

Σοβαρά, τώρα:

QUOTE
Argentina, Chile, Uruguay ESPN


Θα αντάλασσα χωρίς δεύτερη σκέψη το ΕSPN (που δεν το πιάνω) με το Eurosport (που πιάνω, αλλά δεν παρακολουθώ, παρά μόνο κατά τη διάρκεια των τουρνουά Σούμο-Strongest Man).
MZ13
Εγώ πάλι προσπαθώ να πιάσω Trendsports, άλλα όλο κάνει παρεμβολές το Sky Turk.... tongue.gif laugh.gif icon_drunk.gif 69.gif
dizzy_fingers
Για όσους δεν έχουν supersport πάντως, αλλά έχουν δορυφορική, το Al Jazeera και το Dubai tv είναι σίγουρα ελεύθερα...
Για μερικά άλλα όπως τα TV3 Lithuania, VIASAT SPORT, RTS, RKT (Kosovo) και Canal Plus Poland έχω την εντύπωση ότι είναι ελεύθερα αλλά δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά.

Αν έχετε το χρόνο και την όρεξη, μπορείτε να ψάξετε εδώ για το ποια είναι ελεύθερα.

Αν πιάνετε ένα από αυτά, λογικά αν δε δείχνουν τα ελληνικά παιχνίδια, θα δείξουν σίγουρα το final4.

Οπότε, έστω και με αραβικά, ίσως δείτε το φετινό final4 biggrin.gif.
NBAholic
Kι εγώ έτσι περίπου το είχα δει πέρυσι. Όχι από Αραβία (οι άνθρωποι ήταν στον κόσμο τους, εγώ έψαχνα φάιναλ φορ βραδιάτικα, κι αυτοί έδειχναν πρωινό καφέ!), αλλά από Γιουγκοσλαβία, με Τζούροβιτς ειδικό προσκεκλημένο να κάνει τα σχόλια.
Germanaras
to germaniko "rheinmainTV h rmtv" dixnei euroleague. einai elef8ero kai to vlepeis meso doruforo. ke to TVBerlin edixne euroleague kai ULEB CUP (--> ALBA Berlin). Perisi edikse kai Final4. Kai afto elef8ero.
dizzy_fingers
Ωραίος wink.gif.
greece4
εγω περυσι εψαχνα να δω το final four σε μια δορυφορικη που χει ο θειος μου κ δεν εβρισκα τιποτα... και εχει παρα πολλα αθλητικα, και καποια απ'αυτα που ελεγε στο euroleague.net... καλη τυχη σε οσους ψαχνουν λοιπον!...
oh bane bane
bball.gif Το ΙΒΑ Ισραηλ είναι ελεύθερο και δέιχνει πάντα τα παιχνίδια της Μακάμπι.
bball.gif Το ισπανικό Canal+ δείχνει σχεδόν όλα τα παιχνίδια των ισπανικών ομάδων ζωντανά και το πολωνικό Canal+ τα ματς της προκομ αλλά και ένα ακόμα ματς κάθε αγωνιστική. Και τα δύο όμως θέλουν συνδρομή ή παράνομο "σπάσιμο".
bball.gif Το ρωσικό RTR που εκπέμπει στοιν δορυφόρο hotbid είναι άλλο από το RTR Sport που δείχνει ΤΣΣΚΑ, όπως και το Al Jazeera είναι άλλο από το Al Jazeera Sport.
bball.gif bball.gif bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.