Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πανιώνιος - Μαρούσι
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Πανιώνιος
zoros
Μετά την ξεφτίλα του -44 από τον ΠΑΟ βρίσκω και πάλι το κουράγιο να ποστάρω για μπάσκετ... biggrin.gif

Έχουμε το Μαρούσι σήμερα μέσα σε μια σειρά που δίνονται ευκαιρίες σε νέα παιδιά να πάρουν χρόνο. Βασικός και σήμερα ο Περπέρογλου και θα πάρει και πολλές προσπάθειες όπως στο πρώτο παιχνίδι. Θα ήθελα να βγαίναμε τελικά τρίτοι, δεδομένου ότι έχουμε μόνο ήττες από το Μαρούσι τα 2 τελευταία χρόνια. Θέλω τη νίκη περισσότερο για ψυχολογικούς εν όψει της νέας χρονιάς.

Άσχετο: Αληθεύει ότι έχουμε κλείσει τον Μιλόσεβιτς του Ηρακλή?
dizzy_fingers
Δεν γνωρίζω τίποτα περί του θέματος Μιλόσεβιτς...το σίγουρο είναι ότι αυτός δε θα μείνει στον Ηρακλή smile.gif.

Πάντως εγώ συμφωνώ με την τακτική του Ιωάννου-χρησιμοποίηση αναπληρωματικών.
Σίγουρα μία τρίτη θέση θα ήταν η καλύτερη κατάληξη για τη φετινή σούπερ χρονιά του Πανιωνίου αλλά πιστεύω πως ο χρόνος συμμετοχής στους πιτσιρικάδες θα είναι πιο χρήσιμος μελλοντικά απ'ότι η νίκη στον μικρό τελικό.
harris
Δυστυχως ημουν εκει... biggrin.gif

ενταξει, καλο ματσακι εγινε....ηταν και το τελευταιο του Ραιτ....

Περπερογλου και Οικονομου οι καλυτεροι......

Για τετοιο ματς ειχε αρκετο κοσμο που δειχνει να αναγνωριζει την προσπαθεια των παικτων.............
harris
Ο Μιλοσεβιτς ειναι μια ανασα απο τον Πανιωνιο......εχουν συμφωνησει σχεδον σε λα

θα παρετε και εναν ακομα πολυ καλο ελληνα σκορερ απο μικρο συλλογο...
Basketomania
Καλο ματσακι???

Εγω μεχρι το 30 που ειδα μια ταλαιπωρια ηταν...Δεν ξερω ποιος βαριοταν περισσοτερο, οι παικτες ή οι διαιτητες!! Αλλα αυτα ας τα βλεπουν οι διοργανωτριες αρχες!!
ashton
O Milosevic είναι πολύ καλός παίκτης...
Θυμάμαι που μου μιλούσε για αυτόν ο Νίκος Δημητρίου (προπονητής στα εφηβικά της ΑΕΚ 2002/03-2003/04) που ήταν πριν στον γηραιό..
Warrior
Ο Μιλοσεβιτς μιλαει με την μιση Α1...
dizzy_fingers
Ρε ρουφιάνε...που τα μαθαίνεις αυτά?
harris
Ημουν στο Μαρουσι και ειδα ενα αρκετα καλο ματσακι για την σειρα αυτη........ tongue.gif

ενταξει, δεν εχω να πω τπτ....δεν χρηζει σχολιασμου το παιχνιδι.....


Ο ΤΡΑΒΙΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟΥς ΜΠΑΣΚΕΤΦΟΡΟΥΜΙΣΤΕΣ laugh.gif


κοσμοπλημμυρα laugh.gif biggrin.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.