Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σενάρια - Trades 2018/19
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
SG3ptshooter
Εδώ ο καλός Jon Leuer, ψηλός και άχαρος, με τυπογραφικό από γεννησιμιού του, έχω και Reggie Jackson, θέλετε Terry Rozier; Πάρτε την κλασσική έκδοση, το παλιό είναι πάντα καλύτερο τα χαλάσαν όλα πια! Σαβουραδερί το Detroit. Μην ψαρώνετε από μεγάλα ονόματα τύπου Leonard, George, η ευτυχία βρίσκεται στα μικρά πράγματα, όπως πχ στον βραχύσωμο για off-guard Langston Galloway, μόνο για pick δεύτερου γύρου ή κανά expiring μεσαίο, το αφεντικό τρελάθηκε δίνει και sign'n'trade τον Ennis...

Ανοίγει για να είναι τα τελευταία rumours pre-July_1 στο ίδιο thread.

Το περσινό thread

Είχατε μείνει εδώ:
QUOTE(aegeansheed @ Jun 29 2018, 01:00 ) *
Οι Spurs δε μπορούν να μπουν στη φάση "ολικό rebuilding" (με την έννοια που το έχουμε συναντήσει σε Sixers, Suns, Kings κοκ). Δεν είναι από αυτές τις ομάδες. Ο Popovich, ο Buford και οι λοιποί εκεί έχουν χτίσει τον οργανισμό τους με πολύ κόπο για δεκαετίες, με στόχο να παραμένουν σε top επίπεδο και να ανταγωνίζονται στο μέγιστο επιτρεπτό όριο, που καθορίζει το εκάστοτε ρόστερ τους.
Δεν περιμένω να αλλάξουν cultural pyramid επειδή βρέθηκε ένας superstar που θέλει να φύγει. Όχι μόνο θα αποζημιωθούν, αλλά επειδή είναι Spurs και θυμίζουν λερναία ύδρα στο πώς καταφέρνουν να αντιπαρέλθουν μια δύσκολη κατάσταση, μπορεί να βρεθούν και ευνοημένοι μετά από μερικούς μήνες από το φερόμενο trade. Δεν τους ταιριάζει κάτι άλλο και δεν υπάρχει περίπτωση να μην φτιάξουν ομάδα playoffs από φέτος, με όποιους παίκτες και να καταλήξουν τελικά.
Οι Spurs το rebuilding τους το κάνουν με διαφορετικό τρόπο, σταδιακά, δοκιμάζοντας παίκτες και δίνοντας ευκαιρίες για ανάδειξη και περισσότερες ευθύνες. Όπως βγήκε ο Leonard δηλαδή. To πλάνο είναι το γνωστό.

gerorge
Oι spurs παντως μαλλον την καλυτερη προσφορα απο τους lakers θα την χουν.Λογικα θα το τραβηξουν μεχρι να τους παρουν οσο πιο πολλα assets μπορουν.ενω θεωρητικα οι λεικερς φαινοταν να εχουν το πανω χερι επειδη του χρονου θα παει εκει ο kawhi ετσι κι αλλιως.Οι Spurs πατανε πανω στο οτι χωρις kawhi δεν θα προσελκυσουν και τους υπολοιπους που θελουν(λεμπρον κτλ),οποτε πλεον οι σπερς εχουν το πανω χερι.Βεβαια απο την αλλη δεν εχουν καποιο προσπεκτ που να με ξετρελαινει και ολο και καποια ομαδα με καλα assets και κακο FO μπορει να εμφανιστει και να προσφερει κατι καλυτερο.
j-kidd13
Σαν ροστερ,το καλυτερο πακετο μπορουν να το δωσουν οι Σελτικς,συν τα πικ τους.
Το θεμα ειναι αν ο Καβαι,σε ενδεχομενη προταση απο τους Σελτικς,θα δεχοταν να υπογραψει πολυετες συμβολαιο για να αξιζει την οποια κινηση,η θα κατσει για ενα χρονο και θα παρει τα ταλεντα του στην Καλιφορνια...
SteveNashidis
Ελεύθερος και επίσημα ο Λεμπρον. Μη ζητήσετε πηγή. Το γράφουν ΠΑΝΤΟΥ laugh.gif
SG3ptshooter
QUOTE
Marquese Chriss was available on draft night, according to ESPN.com's Zach Lowe.


Για πες ρε Νασίδη τι κάνετε στα forwards έχω μπερδευτεί. Επίσης διάβασα ενθουσιασμό Borrego για Monk, τι θα τραβήξει ο Αμνός πάλι, και QO Σότας στο Nemanja. Είμαι για άλλη μια φορά παράλογα excited για το επερχόμενο Summer League. laugh.gif
SG3ptshooter
QUOTE
DeAndre Jordan is opting out of his $24.1 million deal with the Clippers, according to Brad Turner of the Los Angeles Times.

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/362...BA:topheadlines
Μόνο εγώ βρίσκω αστείο το να πάει με καθυστέρηση χρόνων στους Mavs; smiley.gif

Kerr ανανεώνει, Βirch έμεινε, οι Μπλαζέ δεν έδωσαν QO στο Napier sad.gif , Jerami Grant θα βρει 10 το χρόνο λέει ο Woj και περιμένω με περιέργεια τι είναι διατεθειμένοι να ματσάρουν οι Bucks για Jabaτζαri.
aegeansheed
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 30 2018, 10:28 ) *
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/362...BA:topheadlines
Μόνο εγώ βρίσκω αστείο το να πάει με καθυστέρηση χρόνων στους Mavs; smiley.gif

Ως σκεπτόμενος Dallas fan αυτό που λες ακριβώς.
Αλλά από την άλλη, αν ο DeAndre είναι αυτό που θέλει ο Κάρλαηλ ως tool και εκτελεστικά στην επίθεση [mobile ψηλός, καλός σκρήνερ και roll man, καλός finisher σε λόμπες (αυτό δεν νομίζω ότι θα το δω στους Mavs/ αλλά το' χει)], τότε ας το κάνει έστω τώρα. Οι άλλοι σε αυτό το στυλ είναι ο Capela, που δε συγκρίνεται καν ήδη σε αξία, μην το πάμε και σε όρους χρηματικούς-δε θα στέκει σύγκριση, ο Nurkic (restricted) και ο Noel. Από όλους αυτούς ο παίκτης με τις περισσότερες πιθανότητες να θέλει να πάει στους Mavs είναι ο DAJ, λόγω ηλικίας και πρότερου ενδιαφέροντος. Πιστεύω δε, ότι κάτι θα κάνουν, επειδή έχουν μιλήσει ήδη από την προηγούμενη FA, και θα καταφέρουν να ψήσουν και "φιλικό" συμβόλαιο οικονομικά, μπας και φέρουν κανέναν ακόμα συμπληρωματικά (Cousins δε βάζω καν στην κουβέντα, αν και θα τον ήθελαν οι Mavs, δεν νομίζω να ψήνεται ο ίδιος).
Μου άρεσε πάντως η κίνησή του για decline στα 24 μύρια, που είναι τεράστιο νούμερο για το τωρινό status του και την ηλικία του. Φέτος δεν είχε κανένα κίνητρο και ήταν ο πιο αδιάφορος παίκτης στους Clippers, ειδικά μετά την ανταλλαγή του Blake περπατούσε στο παρκέ. Καλά έκανε, έχει να παίξει μπάσκετ ακόμα.

QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 30 2018, 10:28 ) *
Kerr ανανεώνει, Βirch έμεινε, οι Μπλαζέ δεν έδωσαν QO στο Napier sad.gif , Jerami Grant θα βρει 10 το χρόνο λέει ο Woj και περιμένω με περιέργεια τι είναι διατεθειμένοι να ματσάρουν οι Bucks για Jabaτζαri.

Birch πιο ντούκι από ποτέ, τον είδα λίγο με Καναδά χτες και τρόμαξα. Επίσης ο Barrett είναι 18 και είναι σαν τον Simmons ήδη σε κορμί/δύναμη. Wow. Συμπαθητικός και ο άλλος 18χρονος κολεχιάλος.
Ο Jerami θα βρει συμβολαιάκι, γιατί είναι καλό tool, να πάει μόνο σε μια ομάδα με ρόλο και προπονητή να αξιοποιηθεί σωστά, γιατί τον συμπαθώ. Ιδανική περίπτωση για ομάδα δε μπορείς να πεις ότι υπάρχει, είναι ρίσκο ως project, αλλά ως προς το οικονομικό και το διαχειριστικό (να ταιριάξει με πρόσωπα, σε ρόλους) κυρίως, αλλά είναι ευχάριστο ρίσκο παικτικά π.χ. θα μπορούσε να δουλευτεί ως 5αρι χαμηλού σχήματος και να δουλέψει κι άλλο στο σουτ, που το χρησιμοποιούσε ήδη φέτος. Εύχομαι να πέσει σε καλό coach.

Η άλλη είδηση είναι ότι ο Ball έχει ή αποθεραπεύει χαλασμένο μηνίσκο, κάτι που αναμένεται να επηρεάσει τα trading options των Lakers, αφού ο Ball θα είναι σίγουρα μέσα στα ανταλλάγματα που θέλουν να στείλουν για Kawhi, ενδεχομένως γενικότερα.
SG3ptshooter
O Magic δεν ξέρω αν θέλει να δώσει το Ball, μας έχει φάει τ' αυτιά (sic). Θα έχει γενικά ενδιαφέρον το πόσο καλά θα κουμαντάρει όσους αποκτήσει την ερχόμενη εβδομάδα.
O Jerami μπορεί να μαρκάρει πολλαπλές θέσεις άρα έχει νόημα για κάθε σοβαρή ομάδα, το θέμα είναι πόσα αξίζει σε σχέση και με το φετινό, μαζεμένο χρηματιστήριο των free agents.
O Noel σε σύντομο prove-it deal θα είχε ενδιαφέρον κάπου καλά, αλλά δε νομίζω πως θέλει ο άνθρωπος να παίξει μπάσκετ, κρίμα.
SteveNashidis
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 29 2018, 21:26 ) *
Για πες ρε Νασίδη τι κάνετε στα forwards έχω μπερδευτεί.


Από όσα έχω διαβάσει τα συμπεράσματα που βγάζω είναι τα εξής:

-Ο Κρις έχει μια ρήξη με την ομάδα και αυτό γιατί πλέον δεν υπάρχει εμπιστοσύνη ως προς την ωριμότητα του, παρα για τις όποιες ικανότητες του. Στο Φοίνιξ δεν θέλουν σε καμία περίπτωση να καταστρέψουν το κλίμα της ομάδας. Μια νέα περίπτωση Μόρις είναι κάτι που θα το αποτρέψουν σε τέτοιο βαθμό, ώστε να θυσιάσουν το ταλέντο του Κρις για την ηρεμία της ομάδας. Κακά τα ψέματα το βάρος δίνεται στους άλλους μικρούς. ( Βooker, Warren, Jackson, Ayton, Bridges, Okobo)

- Σκόπιμα δεν έβαλα στην παρένθεση και τον Μπέντερ. O Kροάτης μαζί με τον Κρις δεν πείθουν. Αν και θα μπορούσαμε να τους δώσουμε χρόνο να ωριμάσουν καθώς είναι αμφότεροι 20 χρονών, η σκέψη ότι ο Μπούκερ θα ζητήσει ανταλλαγή σε περίπτωση ακόμα μιας χρονιάς πειραματισμού, κατευθύνει τις αποφάσεις της διοίκησης Και αυτή τη στιγμή όλα τα 4άρια μας δεν είναι έτοιμα για να παίξουν ΝΒΑ ως βασικοί.

-Το κενό στο 4 και το 1 τροφοδοτεί τις φήμες που υπάρχουν για ανταλλαγές ή προσθήκες για την ομάδα μας. Δε ξέρω αν μπορούν να προσελκύσουν 2 ηχηρά ονόματα για αυτές τις θέσεις αλλά το πλάνο θέλει νίκες (και ελπίζουν ο Μπούκερ να καταλάβει ότι δε μπορεί μέσα σε μία χρονιά να χτιστεί η Ρώμη icon_drunk.gif).

-Πέιτον και Λεν χαιρέτησαν. Για τον δεύτερο να κάνουμε ένα πάρτι. Τώρα το γιατί διώξαμε τον κουρεμένο Πέιτον ενώ ανταλλάξαμε ένα καλό πικ 2ου γύρου, είναι απορίας άξιο. Κλασσική "αριζονίτικια" ανταλλαγή, που έγινε χωρίς κάποιο γενικότερο σχέδιο.



yorgos
QUOTE(SteveNashidis @ Jun 30 2018, 17:41 ) *
Από όσα έχω διαβάσει τα συμπεράσματα που βγάζω είναι τα εξής:

-Ο Κρις έχει μια ρήξη με την ομάδα και αυτό γιατί πλέον δεν υπάρχει εμπιστοσύνη ως προς την ωριμότητα του, παρα για τις όποιες ικανότητες του. Στο Φοίνιξ δεν θέλουν σε καμία περίπτωση να καταστρέψουν το κλίμα της ομάδας. Μια νέα περίπτωση Μόρις είναι κάτι που θα το αποτρέψουν σε τέτοιο βαθμό, ώστε να θυσιάσουν το ταλέντο του Κρις για την ηρεμία της ομάδας. Κακά τα ψέματα το βάρος δίνεται στους άλλους μικρούς. ( Βooker, Warren, Jackson, Ayton, Bridges, Okobo)

- Σκόπιμα δεν έβαλα στην παρένθεση και τον Μπέντερ. O Kροάτης μαζί με τον Κρις δεν πείθουν. Αν και θα μπορούσαμε να τους δώσουμε χρόνο να ωριμάσουν καθώς είναι αμφότεροι 20 χρονών, η σκέψη ότι ο Μπούκερ θα ζητήσει ανταλλαγή σε περίπτωση ακόμα μιας χρονιάς πειραματισμού, κατευθύνει τις αποφάσεις της διοίκησης Και αυτή τη στιγμή όλα τα 4άρια μας δεν είναι έτοιμα για να παίξουν ΝΒΑ ως βασικοί.

-Το κενό στο 4 και το 1 τροφοδοτεί τις φήμες που υπάρχουν για ανταλλαγές ή προσθήκες για την ομάδα μας. Δε ξέρω αν μπορούν να προσελκύσουν 2 ηχηρά ονόματα για αυτές τις θέσεις αλλά το πλάνο θέλει νίκες (και ελπίζουν ο Μπούκερ να καταλάβει ότι δε μπορεί μέσα σε μία χρονιά να χτιστεί η Ρώμη icon_drunk.gif).

-Πέιτον και Λεν χαιρέτησαν. Για τον δεύτερο να κάνουμε ένα πάρτι. Τώρα το γιατί διώξαμε τον κουρεμένο Πέιτον ενώ ανταλλάξαμε ένα καλό πικ 2ου γύρου, είναι απορίας άξιο. Κλασσική "αριζονίτικια" ανταλλαγή, που έγινε χωρίς κάποιο γενικότερο σχέδιο.

Κανονικά έπρεπε να κερνάς σουβλάκια για την αποχώρηση Λεν. Μην τσιγκουνευόμαστε.
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 30 2018, 10:28 ) *
οι Μπλαζέ δεν έδωσαν QO στο Napier sad.gif

QUOTE
The Blazers will not tender Pat Connaughton a qualifying offer, according to Mike Scotto of The Athletic.

Andre Miller
QUOTE (yorgos @ Jun 30 2018, 17:58 ) *
Κανονικά έπρεπε να κερνάς σουβλάκια για την αποχώρηση Λεν. Μην τσιγκουνευόμαστε.

Σε καμμιά Τσσκα τον βλέπω να καταλήγει.
RipCity
Τον Thomas Bryant δεν τον εχω δει ποτέ να παίζει αλλά τα νούμερά του στη G League βγάζουν μάτια. Πως και τον άφησαν?

Waive και τον Ulis οι Suns, έχουν πάρει σκούπα.
RipCity
Οι Πέισερς έπρεπε να σκασουν ένα 20αρι για Αριζα, αντί αυτού που έδωσαν στον #δεξερωγιατιπαιζειακομηστονβα Μακντερμοτ.
SG3ptshooter
Λοιπόν.

Οι Nuggets δώσαν 54/4 στο Will Barton. Ήξερα πως τους αρέσει πολύ εκεί πάνω αλλά αν ήταν η απάντηση στο ζήτημα του βασικού SF δε θα είχε πιάσει ήδη το πόστο; 3-4 χρόνια τον έχουν. Βάλε και το επερχόμενο max στο Γιόκη, θα σουτάρουν λαό. Θέλουν το LeBron επιμένει ο reporter τους. cool.gif

O PG13 λατρεύει το Westbrook λέει, γι' αυτό μένει ΟΚC, αυτοί κι αν πρέπει να βολέψουν το cap τους μετά και το opt in του θείου Melo βεβαίως. Ίσως να μην άκουσε κι αυτά που ήθελε απ' τους Lakers που στοχεύουν σε "καλύτερες" επιλογές, συγγνώμη για την παρένθεση δεν έχει να κάνει τόσο με το LeBron, απλά η διαθεσιμότητα του Kawhi είναι σχετική και ο DMC μπορείς να συζητήσεις πως μπορεί να είναι διαφορετικό fit αλλά δε μπορώ να τον πω "καλύτερο" του George.

Pacers, έχετε και το Bojan ρε σεις. Πέμπτη ομάδα του McD μπαίνοντας στον πέμπτο χρόνο του στη λίγκα ως draftee. Έχει touch δεν αντιλέγω σε αυτό, είναι όμως για second unit σε μεγάλο βαθμό.

Βucks πήραν πίσω Λιά_Σοβατζή για 7 το χρόνο στα 3. Ξέρει και τα κατατόπια, με την κακή έννοια κυρίως. Βασικός C μέχρι να χάσει 25 ματς. tongue.gif

Ο Paul μαξάρει στο Houston, o DAJ ένα χρόνο 24m στο Dallas που δεν πολυκαταλαβαίνω ακόμα γιατί, Jerami 9 το χρόνο τελικά μια τριετία μένει OKC, Gay με μικρή αύξηση μένει SA, πάει να τον βρεί με 12/2 κι ο BellyNelly. Casspi στους Grizzlies, μονοετές, χρειάζεται θεωρητικά μα δε μου πολυάρεσε. Joe Harris να τα πει άλλος. Η αγαπημένη μου rotoφράση σήμερα παραμένει το "LaVine has been on Twitter hinting that he wants big bucks".

Τεράστιο πλήγμα για το Houston η προβλέψιμη μετακίνηση του Ariza στον highest bidder, ένα μονοετές στον Trevor ανακατεύει πολύ τα ίδια μπλεγμένα forwards των Suns, να δούμε αν έχουν τη μαγκιά (sic) να προσελκύσουν impact player στο 1 ή στο 4-5 με όπλο την παρουσία Booker-Ariza-Ayton ή αν θέλουν ο Trevor να δώσει λίγο φόρα μπας και ξεκολλήσουν με τους παρόντες υποσχόμενους. Στόχος τους λέει ο VanVleet.

Ed Davis πήγε τζάμπα στο Brooklyn και οι Blazers πήραν Stauskas για να τον αντικαταστήσει. rolleyes.gif

Δε θέλω να δω Reke στο GS. Θέλω να δω πόσα θα πάρει ο KCP φέτος.

QUOTE(RipCity @ Jun 30 2018, 23:27 ) *
Τον Thomas Bryant δεν τον εχω δει ποτέ να παίζει αλλά τα νούμερά του στη G League βγάζουν μάτια. Πως και τον άφησαν?

Προτίμησαν το Zubac. Aλλά ο Bryant μπορεί να παίξει ΝΒΑ, τον draftαραν χαμηλά γιατί δεν ήταν αρκετά έτοιμος όταν δήλωσε και κάπου στο φετινό χαμό προέκυψε να είναι αναλώσιμος, θα βρει κι άλλη ευκαιρία, ίσως εγγυημένη προκαταβολικά, εξαρτάται αρκετά κι απ' τα κέφια των Pacers, είναι Hoosier.
klow13
QUOTE (SG3ptshooter @ Jul 1 2018, 10:38 ) *
Λοιπόν.

Οι Nuggets δώσαν 54/4 στο Will Barton. Ήξερα πως τους αρέσει πολύ εκεί πάνω αλλά αν ήταν η απάντηση στο ζήτημα του βασικού SF δε θα είχε πιάσει ήδη το πόστο; 3-4 χρόνια τον έχουν. Βάλε και το επερχόμενο max στο Γιόκη, θα σουτάρουν λαό. Θέλουν το LeBron επιμένει ο reporter τους. cool.gif

O PG13 λατρεύει το Westbrook λέει, γι' αυτό μένει ΟΚC, αυτοί κι αν πρέπει να βολέψουν το cap τους μετά και το opt in του θείου Melo βεβαίως. Ίσως να μην άκουσε κι αυτά που ήθελε απ' τους Lakers που στοχεύουν σε "καλύτερες" επιλογές, συγγνώμη για την παρένθεση δεν έχει να κάνει τόσο με το LeBron, απλά η διαθεσιμότητα του Kawhi είναι σχετική και ο DMC μπορείς να συζητήσεις πως μπορεί να είναι διαφορετικό fit αλλά δε μπορώ να τον πω "καλύτερο" του George.

Pacers, έχετε και το Bojan ρε σεις. Πέμπτη ομάδα του McD μπαίνοντας στον πέμπτο χρόνο του στη λίγκα ως draftee. Έχει touch δεν αντιλέγω σε αυτό, είναι όμως για second unit σε μεγάλο βαθμό.

Βucks πήραν πίσω Λιά_Σοβατζή για 7 το χρόνο στα 3. Ξέρει και τα κατατόπια, με την κακή έννοια κυρίως. Βασικός C μέχρι να χάσει 25 ματς. tongue.gif

Ο Paul μαξάρει στο Houston, o DAJ ένα χρόνο 24m στο Dallas που δεν πολυκαταλαβαίνω ακόμα γιατί, Jerami 9 το χρόνο τελικά μια τριετία μένει OKC, Gay με μικρή αύξηση μένει SA, πάει να τον βρεί με 12/2 κι ο BellyNelly. Casspi στους Grizzlies, μονοετές, χρειάζεται θεωρητικά μα δε μου πολυάρεσε. Joe Harris να τα πει άλλος. Η αγαπημένη μου rotoφράση σήμερα παραμένει το "LaVine has been on Twitter hinting that he wants big bucks".

Τεράστιο πλήγμα για το Houston η προβλέψιμη μετακίνηση του Ariza στον highest bidder, ένα μονοετές στον Trevor ανακατεύει πολύ τα ίδια μπλεγμένα forwards των Suns, να δούμε αν έχουν τη μαγκιά (sic) να προσελκύσουν impact player στο 1 ή στο 4-5 με όπλο την παρουσία Booker-Ariza-Ayton ή αν θέλουν ο Trevor να δώσει λίγο φόρα μπας και ξεκολλήσουν με τους παρόντες υποσχόμενους. Στόχος τους λέει ο VanVleet.

Ed Davis πήγε τζάμπα στο Brooklyn και οι Blazers πήραν Stauskas για να τον αντικαταστήσει. rolleyes.gif

Δε θέλω να δω Reke στο GS. Θέλω να δω πόσα θα πάρει ο KCP φέτος.


Προτίμησαν το Zubac. Aλλά ο Bryant μπορεί να παίξει ΝΒΑ, τον draftαραν χαμηλά γιατί δεν ήταν αρκετά έτοιμος όταν δήλωσε και κάπου στο φετινό χαμό προέκυψε να είναι αναλώσιμος, θα βρει κι άλλη ευκαιρία, ίσως εγγυημένη προκαταβολικά, εξαρτάται αρκετά κι απ' τα κέφια των Pacers, είναι Hoosier.

Εχει λογικη η κινηση daj νομιζω.Δινοντας και το πικ τους οι μαβς του χρονου δεν εχουν λογο να τανκαρουν,δεν θα το θελε και με την καμια ο cuban για 3η σερι σεζον.Ο jordan θα κανει πιο ομαλη τη μεταβαση σε σμιθ,ντονσιτς,ποσο να τη παλεψουν με κλεμπερ και ντιρκ στο 5.

Πεισερς αρνουνται την οψιον των 3.5 μυριων σε λανς για να δωσουν 21/3 σε mcdermott,οκ.

Ξενερωσα για αριζα,αλλα καλα εκανε,4 χρονια με 8 μυρια επαιζε.Και ο van vleet μαρεσει πολυ,φαινεται οτι απο φετος γινεται πολυ καλη δουλεια εκει .

SG3ptshooter
QUOTE(klow13 @ Jul 1 2018, 12:10 ) *
Εχει λογικη η κινηση daj νομιζω.Δινοντας και το πικ τους οι μαβς του χρονου δεν εχουν λογο να τανκαρουν,δεν θα το θελε και με την καμια ο cuban για 3η σερι σεζον.Ο jordan θα κανει πιο ομαλη τη μεταβαση σε σμιθ,ντονσιτς,ποσο να τη παλεψουν με κλεμπερ και ντιρκ στο 5.

Πεισερς αρνουνται την οψιον των 3.5 μυριων σε λανς για να δωσουν 21/3 σε mcdermott,οκ.

Ξενερωσα για αριζα,αλλα καλα εκανε,4 χρονια με 8 μυρια επαιζε.Και ο van vleet μαρεσει πολυ,φαινεται οτι απο φετος γινεται πολυ καλη δουλεια εκει .

Σίγουρα δεν είναι παράλογη η κίνηση για Jordan απλά με το μονοετές δεν επενδύουν πάνω του πρακτικά, ούτε νομίζω πως δίνει το firepower να σε πάει πολύ πάνω απ' την αποφυγή του πάτου όταν η περιφέρειά σου είναι ακόμα τόσο υπό κατασκευή.

Ο Lance δεν ξέρω αν χωράει σε ομάδα ΝΒΑ πια, ειδικά αν δε χωράει στους Pacers. Eίναι ένας plus rebounder στο 2-3 που δεν έχει νόημα να του δίνει τη μπάλα που μπορεί μεν να την κουβαλάει οικονομικά αλλά αν βγάλεις και το ένστικτο για καλή/φαντεζί πάσα στο transition, δεν μπορεί να την κάνει συχνά κάτι.

Αν δεν μας πει ο Voyaς δεν ξέρω τίποτα για Pho, αλλά αν έχω διαγνώσει σωστά τη σταθερή, δικαιολογημένη ξενέρα του, με κάθε τι κάπως ελπιδοφόρο περιμένω να αναθαρρεί.

Πρέπει να μην ανέφερα την παραμονή του Rose με 2m στη Sota, για να καπελώσει όσο αντέξει τον Tyus το τελευταίο δίμηνο/τρίμηνο. Διαβάζω μόλις για επαναπροσέγγιση Looney από GS, πολύ λογικό, του είχαν κάνει decline τον τελευταίο χρόνο του rookie συμβολαίου νωρίτερα στη χρονιά και τους γύρισε ανάποδα.
aegeansheed
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 1 2018, 10:38 ) *
Λοιπόν.

Οι Nuggets δώσαν 54/4 στο Will Barton. Ήξερα πως τους αρέσει πολύ εκεί πάνω αλλά αν ήταν η απάντηση στο ζήτημα του βασικού SF δε θα είχε πιάσει ήδη το πόστο; 3-4 χρόνια τον έχουν. Βάλε και το επερχόμενο max στο Γιόκη, θα σουτάρουν λαό. Θέλουν το LeBron επιμένει ο reporter τους. cool.gif

O PG13 λατρεύει το Westbrook λέει, γι' αυτό μένει ΟΚC, αυτοί κι αν πρέπει να βολέψουν το cap τους μετά και το opt in του θείου Melo βεβαίως. Ίσως να μην άκουσε κι αυτά που ήθελε απ' τους Lakers που στοχεύουν σε "καλύτερες" επιλογές, συγγνώμη για την παρένθεση δεν έχει να κάνει τόσο με το LeBron, απλά η διαθεσιμότητα του Kawhi είναι σχετική και ο DMC μπορείς να συζητήσεις πως μπορεί να είναι διαφορετικό fit αλλά δε μπορώ να τον πω "καλύτερο" του George.

Pacers, έχετε και το Bojan ρε σεις. Πέμπτη ομάδα του McD μπαίνοντας στον πέμπτο χρόνο του στη λίγκα ως draftee. Έχει touch δεν αντιλέγω σε αυτό, είναι όμως για second unit σε μεγάλο βαθμό.

Βucks πήραν πίσω Λιά_Σοβατζή για 7 το χρόνο στα 3. Ξέρει και τα κατατόπια, με την κακή έννοια κυρίως. Βασικός C μέχρι να χάσει 25 ματς. tongue.gif

Ο Paul μαξάρει στο Houston, o DAJ ένα χρόνο 24m στο Dallas που δεν πολυκαταλαβαίνω ακόμα γιατί, Jerami 9 το χρόνο τελικά μια τριετία μένει OKC, Gay με μικρή αύξηση μένει SA, πάει να τον βρεί με 12/2 κι ο BellyNelly. Casspi στους Grizzlies, μονοετές, χρειάζεται θεωρητικά μα δε μου πολυάρεσε. Joe Harris να τα πει άλλος. Η αγαπημένη μου rotoφράση σήμερα παραμένει το "LaVine has been on Twitter hinting that he wants big bucks".

Τεράστιο πλήγμα για το Houston η προβλέψιμη μετακίνηση του Ariza στον highest bidder, ένα μονοετές στον Trevor ανακατεύει πολύ τα ίδια μπλεγμένα forwards των Suns, να δούμε αν έχουν τη μαγκιά (sic) να προσελκύσουν impact player στο 1 ή στο 4-5 με όπλο την παρουσία Booker-Ariza-Ayton ή αν θέλουν ο Trevor να δώσει λίγο φόρα μπας και ξεκολλήσουν με τους παρόντες υποσχόμενους. Στόχος τους λέει ο VanVleet.

Ed Davis πήγε τζάμπα στο Brooklyn και οι Blazers πήραν Stauskas για να τον αντικαταστήσει. rolleyes.gif

Δε θέλω να δω Reke στο GS. Θέλω να δω πόσα θα πάρει ο KCP φέτος.


Προτίμησαν το Zubac. Aλλά ο Bryant μπορεί να παίξει ΝΒΑ, τον draftαραν χαμηλά γιατί δεν ήταν αρκετά έτοιμος όταν δήλωσε και κάπου στο φετινό χαμό προέκυψε να είναι αναλώσιμος, θα βρει κι άλλη ευκαιρία, ίσως εγγυημένη προκαταβολικά, εξαρτάται αρκετά κι απ' τα κέφια των Pacers, είναι Hoosier.

Πρώτ' απ' όλα: Nuggets! Με τρόμαξαν αρκετά. Για Barton όχι τόσο. Δεν είναι κακό contract οικονομικά, αν και πιστεύω ότι για 4 χρόνια θα μπορούσε να έμενε και με 10-11 εκ. Το DEN είναι η πρώτη ομάδα που έδειξε να ενδιαφέρεται και τον έκλεισε με τη μία. Αυτό που δεν καταλαβαίνω πολύ είναι η διάρκεια και γιατί τον κάνεις προτεραιότητά σου, ενώ υπάρχει ο Gary από πίσω και Beasley να δουλευτεί. Λογίζεται για SF, ενώ είναι κλασσικός swingman SG ball dominator. Θα πει κανείς ότι αυτό είναι το plus του, επειδή παίζει σε χαμηλά σχήματα τρίτος guard/F άνετα, δεκτό το επιχείρημα, ενώ επίσης είναι και στην καλύτερη ηλικία (27-31 το συμβόλαιο). Κολλάω στη διάρκεια εν τέλει, αφού ουσιαστικά (με την 4η p.o.) είναι fully guaranteed. Είναι ένα συμβόλαιο που δόθηκε ως μέρος της ίδιας στρατηγικής που επικεντρώνεται στην υπογραφή του νέου max του Jokic.
Αυτό που τρομάζει είναι ότι το πιστεύουν για Lebron. Την τελευταία φορά που οι Nuggets είχαν κάτι τόσο καλό ως roster ήταν όταν είχε βρεθεί ο Chauncey εκεί. Πήγε εκεί επειδή είναι γεννημένος στο Denver. Δυσκολεύομαι να καταλάβω αν όντως το πιστεύουν ή το κάνουν για τα διαρκείας tongue.gif

Σχόλιο για μη ανανέωση Ersan και Beli από Philly: δε μου άρεσε. Ήμουν σίγουρος ότι ο Popovich θα έπαιρνε πίσω τον Ιταλό. Είχαν ταιριάξει και οι δύο ως roster pieces στoυς Sixers, αν και δεν είναι τα βάφεις μαύρα τόσο νωρίς. Αλλά όταν χάνεται ο Joe Harris ήδη, το σκέφτεσαι για Belinelli. Γιατί να μη σε πείθει ο Joe για 3ετές από φέτος δεν καταλαβαίνω... Νόμιζα ότι παρακολουθούσαν το BKN και άλλοι εκτός από εμάς. Χάθηκαν και οι δύο, χάθηκαν δύο πολύ καλές επιλογές για μακρινό σουτ. Και έχεις Simmons... Δε μου άρεσε.

Κίνηση Κολαντζελική-να μου επιτραπεί, αυτό το "Στάουσκας στο Portland", έχουν θορυβηθεί από το "down" year του CJMC και φέρνουν ψυχολογική πίεση να δώσει λύσεις. Δεν πιστεύω ότι ήταν τόσο πτωτική χρονιά, όσο ότι η αμέσεως προηγούμενη ήταν διαστημική. Μου κακοφαίνεται να πηγαίνει ο Stau εκεί που θα έπρεπε να είναι ο Pat σε όρους χρόνου, αλλά κακό contract timing για τον δεύτερο μάλλον.

Ersan σε Bucks είναι καλό. Ό,τι έχει σουτ κι έρχεται στο Γουώκη είναι καλό.

QUOTE
Rudy Gay will sign a one-year, $10 million deal to rejoin the Spurs next season. He made a cool $1.2 million after declining his $8.8 million player option. Nice message, Rudy.

smile.gif Ροτοατάκα.
Σχετικά φτηνή λύση για το SF εφόσον ο Kawhi αποχωρεί εκτός συγκλονιστικού απροόπτου. Gay είναι, θα βοηθήσει.

PG το έληξε νωρίς, απέφυγε το ενδεχόμενο logjam στο "LA" (φημολογούμενο Kawhi+Bron) για να το φάει-ξανά στην OKC με τον Melo που ΑΡΑΞΕ κανονικά για να πάρει τα λεφτά φέτος και να αποσυρθεί σιγα-σιγά.
SteveNashidis
Eξαιρετικη κίνηση ο Αρίζα. Τους φαντάζομαι στη γωνία αυτόν με τον Bridges να πυροβολούν και το πεδίο να είναι ελεύθερο σε Booker-Ayton. Έμεινε το PG. Θα γίνει κάποιο trade το μόνο σίγουρο, μετά τη φυγή Payton,Ulis.

SG3ptshooter
QUOTE
Devin Booker is upset with the Suns front office over the release of Tyler Ulis, according to Shams Charania of Yahoo! Sports.

Τι τραβάτε κι εσείς εκεί πέρα ρε man.
thalys
QUOTE
Adrian Wojnarowski

Verified account

Sources: As trade talks have unfolded, Kawhi Leonard’s focus is unchanged: He wants to be a Laker.


https://twitter.com/wojespn/status/1013577087289118721
irving
για να δουμε πως θα κινηθουν οι λεικερς στην off season
thalys
QUOTE (irving @ Jul 2 2018, 02:42 ) *
για να δουμε πως θα κινηθουν οι λεικερς στην off season


QUOTE
Shams Charania

Verified account

Sources: Kentavious Caldwell-Pope agreed to a one-year, $12M deal with the Lakers.


https://twitter.com/ShamsCharania/status/1013583408314900480
giorgos14
Με κάθε επισημοτητα ο Λεμπρον σε Λέικερς. Μεγάλοι κερδισμένοι οι Σέλτικς που εξααφαλισαν θέση στους τελικούς του ΝΒΑ για τα επόμενα 5-6 χρόνια σερί.

154 μύρια για 4 χρόνια σε παίκτη 33-34 χρόνων δεν το λες μικρό ακόμα και αν πρόκειται για τον κορυφαίο εν ενεργεια παίκτη
gerorge
Ανυπομονω για τη νεα σεζον μονο και μονο για να δω lance και Lebron μαζι.Κατα τ'αλλα τωρα αρχιζει η πραγματικη δουλεια απο Ματζικ που θα πρεπει να χτισει ομαδα γυρω απο Λεμπρον με τα assets που εχει.Παντως αν δεν παρουν τουλαχιστον αλλον ενα σταρ,θα ειναι δυσκολο να κλεισουν και καλους ρολιστες με νορμαλ συμβολαια,κατι που θα εκαναν πιο ευκολα αν πιστευαν οτι εχουν ευκαιρια για δαχτυλιδι
SG3ptshooter
Παραμονή KCP, προσθήκες Lance και McGee ήταν οι ως τώρα συμπληρωματικές κινήσεις των Lakers. Ο KCP είναι solidιά αλλά μπαμ δεν είναι, ο Lance χτες είπα δεν ξέρω αν ανήκει στη λίγκα, ο McGee είναι άριστος γιατί ήρθε στο τζάμπα. Το θέμα είναι πόσο γρήγορα μπορεί να κερδίσει trade Lonzo ο Lavar με κάτι που θα πει. laugh.gif

Στα των Magic, ο Hezonja μονοετές prove-it στη NY, αν πάρει το χώρο μπορεί να δώσει σε νούμερα μια χρονιά που θα τον κρατήσει στο χάρτη του ΝΒΑ. Εξαιρετική επιστροφή στην πατρίδα -δικιά του και όλων μας- του Elfrid, πολύ καλό αν δεν μείνει ο Rondo, όπως και να χει καλό που έχουν ήδη plays που υπολογίζουν άσουτο ballhandler, τρεις λόγοι για κάποια μετριασμένη οκ αισιοδοξία όσων έχουμε μισοαπομείνει. Απ' την άλλη οι Floridιανοί χώσανε άσχημα τον AG, είπαν πως θα ματσάρουν τα πάντα να του χαλάσουν το όποιο ενδιαφέρον και μετά τον κράτησαν 30 μύρια κάτω απ' το max. Που δε λέω πως το άξιζε, λέω πως σε άλλες συνθήκες θα το έπαιρνε κάπως, εδώ πήρε 70 πρόπερσι ο Crabbe.
RipCity
Εντύπωση μου κάνει που δεν έδωσαν Μαξ στον Gordon. Αυτό θα ήταν το magic thing to do. Δίκαιο Ντιλ, σωστό.

Οι Lakers για εμένα δεν μπορούν να περιμένουν. Δεν πρεπει να πετάξουν ούτε μια χρονιά Λεμπρον. Κι ας μοιάζει ρομπότ θα ναι 34 όταν η χρονιά ξεκινά. Ένα ωραίο που διάβασα είναι Ball για Kemba και μετά τους υπόλοιπους για Kawhi.
Andre Miller
Τουλάχιστον τωρα οι φουκαράδες οι Λαούρι και Ντεροουζεν γλίτωσανε από τον Λεμπρον😁
SG3ptshooter
Mετά τη boba για πιθανή επιστροφή Bosh είχαμε και το αποκαΐδι της πιθανότητας να βρεθούν στο ίδιο roster Lance με Reke που πραγματικά δε μπορεί να χωρέσει το μυαλό μου.

Redick με φετινά KCP-ίσια λεφτά, βίοι παράλληλοι, μένει στη Philly.

O Randle είναι λέει ενθουσιασμένος στην ιδέα να συμπαίξει με το LeBron. rolleyes.gif

QUOTE
Multiple league sources suggest the Lakers could send a package to the Spurs featuring Ingram, multiple first-round picks, a sign-and-trade involving Randle, and possibly Josh Hart.
aegeansheed
Στα βραδινά:
1. Νοέλ για δύο χρόνια σε OKC
QUOTE
Nerlens Noel will make $3.5 million over two years with the #Thunder.

Last year, he turned down a four-year, $70M offer from the #Mavericks.

https://twitter.com/AdamMKaufman/status/1013868438257831937
To παλεύει για worst contract decision όλων των εποχών...

Αλλά δεν είναι αυτό, ό,τι έγινε έγινε και πέρασε. Φέτος, με Gortat πλέον εκτός Wizards η θέση #5 ήταν ανοιχτή για μέχρι και 35λεπτο (σιγά μην παίξει ο Brooks με κλασσικό παίκτη ρακέτας για πάνω από 25 λεπτά, αλλά λέμε τώρα...).
Παρόλ' αυτά αποφάσισε Thunder με Jerami ήδη ανακοινωμένο, εκτός από την ογκώδη παρουσία του Adams σε όρους χρόνου συμμετοχής και γενικότερα. Πώς σκέφτεται ότι θα "κερδίσει" παραπάνω από 70 μύρια (έστω αυτά) στα επόμενα 6 χρόνια δεν καταλαβαίνω. Από τις πιο wtf καταστάσεις διαχείρισης συμβολαίων από παίκτη ever.

2. Favors για δύο μένει στη UTA.
Αμφιλεγόμενη για πολλούς η απόφαση. Υποστηρίζω ότι ήταν καλή απόφαση να μείνει, από τη στιγμή που φαίνεται υγιής, χωρίς δηλαδή κάποιο lingering long term θέμα-γιατί Favors είναι αυτός... Μπορεί να είναι overpaid στα επίπεδα ενός +10 με 15% της αξίας του, αλλά νομίζω ότι μέτρησε η απόφαση του Snyder να κρατήσουν τον κορμό. Δεν είναι τραγικό πάντως, 3ο του συμβόλαιο στην καριέρα, 12 περίπου έπαιρνε, και είναι 26. Δε μπορείς να κράξεις και πάλι...
Σχολίαζα και πιστεύω ότι οι Jazzάδες από εκεί που είχαν πεταμένη χρονιά, με τον Μίτσελ βρήκαν πορτοφόλι. Του χρόνου με τον Exum σε διευρυμένο ρόλο και κανέναν Μπιέλιτσα-δωράκι από τον Τιμποντώ (που προτίμησε τον Τόλιβερ από τον Σέρβο), γιατί όχι και Grayson Allen, συνεχίζουν στοχεύοντας στα playoffs με το ίδιο κόστος ρόστερ πάνω-κατω. Οπότε γιατί όχι...

3. Mike Scott στους Clippers, προάγγελος μη ανανέωσης Harrell. Ο Scott θα ήταν φανταστική προσθήκη για ομάδα playoffs, ειδικά για GSW/Rockets, καθυστέρησαν να κινηθούν. Νομίζω ότι ο τελευταίος χρόνος και η απόδοση που είχε στους Wizards έδειξαν ότι το reinstatement του ήταν επιτυχημένο και κέρδισε εμπιστοσύνη. Μου κάνει εντύπωση που δεν προκάλεσε ενδιαφέρον από τη στιγμή που τα λεφτά του θα ήταν επιπέδου vet's min και δοκιμαστικά-δεν αντιλέγω-για 1 έτος. Αυτή τη διάρκεια πήρε από Clippers...
mixalisgate7
QUOTE(Adrian Wojnarowski)
Source: Rajon Rondo agrees to deal with Lakers.


ΠΗΓΗ

QUOTE(Shams Charania)
Sources: Rajon Rondo is signing a one-year, $9M deal with Lakers.


ΠΗΓΗ

RipCity
Και unrestricted free agent πλέον ο Randle
mixalisgate7
QUOTE(Adrian Wojnarowski)
Free agent Julius Randle has agreed to a two-year, $18M deal with New Orleans, league sources tell ESPN. Player option second year.


ΠΗΓΗ
aegeansheed
Μέσα σε λίγα λεπτά μόλις... Αδίστακτος! Δεν είναι κακό αν παίρνει 18 ο Favors, καθόλου κακό...
... από την άλλη ίσως είναι hint ότι ο DeMarcus τα βρήκε ήδη με LAL

Χαμούλης και απόψε
thalys
QUOTE
Shams Charania

Verified account

Free agent DeMarcus Cousins has agreed to a deal with the Golden State Warriors, league sources tell Yahoo.


https://twitter.com/ShamsCharania/status/1013943700408455168

QUOTE
Adrian Wojnarowski

Verified account

Cousins will sign a one-year, $5.3M deal with Warriors, league source tells ESPN.


https://twitter.com/wojespn/status/1013944449750261760
RipCity
Δε τα λέτε δε τα γράφετε για τη κίνηση της βραδιάς με την υπογραφή του Curry στους Blazers!
RipCity
Κι εμένα η αρχική αντίδραση ήταν σοκ, τι γίνεται σε αυτό το ΝΒΑ κτλ. Αλλά μετά διαβάζω πως μόνο οι Celtics και οι Warriors τον πλησίασαν. Ε καλά να πάθετε μάγκες.

Εδώ η Άσπα τα λέει καλά

Zephyr
Δεν μου κάθετε καλά η μετακίνηση του Cousins στους Warriors. Όταν έχεις την καλύτερη ομάδα στο ΝΒΑ δεν πειραματίζεσαι με ψυχάκιδες. Θα δείξει, πάντως πολύ καλύτερα θα ήταν με κανένα DeAndre Jordan που δεν θα θέλει τόσο πολύ την μπάλα στα χέρια του όσο ο Cousins.

Από την άλλη ωραίο fit για τους Πελεκάνους ο Randle.
SG3ptshooter
https://chicago.suntimes.com/sports/jimmy-b...-over-the-east/
Jimmy Butler and Kyrie Irving could have plans to try and take over the East

QUOTE
Irving has already said he won’t be signing a contract extension this summer. As for Butler, a league source said that he also has no intentions of signing an extension with Minnesota, all but fed up with the nonchalant attitude of his younger teammates, specifically Karl-Anthony Towns.

mixalisgate7
QUOTE(Adrian Wojnarowski)
Michael Carter-Williams has reached deal with Rockets, source tells ESPN.


ΠΗΓΗ
mixalisgate7
QUOTE(Shams Charania)
The Philadelphia 76ers are in close discussions on deal to acquire Denver Nuggets forward Wilson Chandler, league sources tell Yahoo.


ΠΗΓΗ
BigTicket22
QUOTE (SG3ptshooter @ Jul 3 2018, 20:21 ) *
https://chicago.suntimes.com/sports/jimmy-b...-over-the-east/
Jimmy Butler and Kyrie Irving could have plans to try and take over the East


Αυτό μας έλειπε τώρα. Θιμπς ξύπνα.

Όσο για τον Cousins. Κανείς δεν μπορεί να φταίξει τους Warriors. Όσο κατανοητό και να είναι το μίσος προς αυτή την ομάδα, δυστυχώς για το ΝΒΑ σε επίπεδα διαπραγματεύσεων και κινήσεων είναι χρόνια μπροστά από τους υπόλοιπους. Για μένα είναι ερωτηματικό το πως θα κολλήσει, το σε τι κατάσταση θα επιστρέψει κτλ αλλά σε τέτοια τιμή είναι no brainer. Και στην τελική εάν τους κάνει τα αποδυτήρια μπουρδέλο (που δεν νομίζω) του κρεμάνε το συμβόλαιο. Μονοετές υπόγραψε, ανάγκη δεν τον έχουν και λογικά δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει και απ'του χρόνου.
reignman
QUOTE
Dwight Howard has finalized a buyout with the Brooklyn Nets and will sign a 1-year deal for the tax MLE with the Washington Wizards once he clears waivers, league sources tell The Athletic.


ΠΗΓΗ
Andre Miller
Και λέγαμε πως με τον Θιμπς στον πάγκο είμαστε τουλάχιστον σίγουροι πως θα μείνει ο Μπάτλερ wacko.gif
RipCity
QUOTE (Andre Miller @ Jul 5 2018, 12:25 ) *
Και λέγαμε πως με τον Θιμπς στον πάγκο είμαστε τουλάχιστον σίγουροι πως θα μείνει ο Μπάτλερ wacko.gif



Δεν αντιλέγω πως μπορεί να χει δίκιο για τους πιτσιρικάδες της Μινεσότα, αλλά είναι και λίγο περιεργάκιας ο Butler. Πέρυσι έκραζε τους πιτσιρικάδες των Bulls.
yorgos
QUOTE(RipCity @ Jul 5 2018, 13:41 ) *
Δεν αντιλέγω πως μπορεί να χει δίκιο για τους πιτσιρικάδες της Μινεσότα, αλλά είναι και λίγο περιεργάκιας ο Butler. Πέρυσι έκραζε τους πιτσιρικάδες των Bulls.

Αν πάει Σαν Αντόνιο και τους στείλουμε το Λέοναρντ; Αυτός δε γκρινιάζει.
Andre Miller



QUOTE (RipCity @ Jul 5 2018, 13:41 ) *
Δεν αντιλέγω πως μπορεί να χει δίκιο για τους πιτσιρικάδες της Μινεσότα, αλλά είναι και λίγο περιεργάκιας ο Butler. Πέρυσι έκραζε τους πιτσιρικάδες των Bulls.

Η που εκθείαζε στο τουϊτερ εκείνο το χαζό αντιαθλητικό του Τηγκ στον Ρούμπιο blink.gif
Δεν μας βλέπω καλά. Και δε θα χουμε και υψηλό πικ του χρόνου smiley.gif
BigTicket22
QUOTE (Andre Miller @ Jul 5 2018, 13:49 ) *
Η που εκθείαζε στο τουϊτερ εκείνο το χαζό αντιαθλητικό του Τηγκ στον Ρούμπιο blink.gif
Δεν μας βλέπω καλά. Και δε θα χουμε και υψηλό πικ του χρόνου smiley.gif


Το κύριο θέμα είναι μην κάνει προβλήματα ο Τάουνς..αμα ανανεώσει τουλάχιστον αυτός έχουμε και λίγο μέλλον
SG3ptshooter
QUOTE
Nemanja Bjelica has agreed to a one-year deal with the 76ers.

Όχι βέλτιστο από πλευράς διαθέσιμων λεπτών στο 3-4, πολύ καλό αν θες να πας τελικούς ΝΒΑ πριν γυρίσεις Ευρώπη.

Για να ρίξουμε λίγο νερό ακόμη στο Sotειο μύλο:
QUOTE
Timberwolves Rumors: Luol Deng, Joakim Noah Could Be of Interest If Bought Out

http://bleacherreport.com/articles/2783852...t-if-bought-out
biggrin.gif
mixalisgate7
QUOTE(David Pick)
The Dallas Mavericks are signing Ryan Broekhoff. Another tremendous loss for Euro hoops.


ΠΗΓΗ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.