Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κ.Α.Π.
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
rock
Ηθελα να πω την γνωμη μου για την ομαδα αυτη που παει απο το χειροτερο στο χειροτερο.
Εχω παει και εχω δει την ομαδα και αυτο που βλεπω ειναι οτι δεν...... δεν παει. Με ενα κοουτς που καλυτερα να φυγει απο μονος του μεχρι διοικηση που νομιζουν πως εχουν κανει κατι. Ας γινει κατι για τα παιδια για την ιστορια του συλλογου
kkary
QUOTE(rock @ Nov 17 2009, 17:28 ) *
Ηθελα να πω την γνωμη μου για την ομαδα αυτη που παει απο το χειροτερο στο χειροτερο.
Εχω παει και εχω δει την ομαδα και αυτο που βλεπω ειναι οτι δεν...... δεν παει. Με ενα κοουτς που καλυτερα να φυγει απο μονος του μεχρι διοικηση που νομιζουν πως εχουν κανει κατι. Ας γινει κατι για τα παιδια για την ιστορια του συλλογου


Ποια γνωμη και τι να πουμε για την ομαδα φιλε μου...
Το πλοιο βυθιζεται και αυτοι περα βρεχει....
Ειμαι παρα πολυ πικραμενος και δεν θελω να πω αλλα...
Παραμενω βουβος και παρακολουθω το μοιραιο που ερχεται γιατι οπως καταλαβες, αν εχεις δει κανεναν αγωνα, δεν γλυτωνει με τιποτα το φουντο..
Σταματω εδω και δεν λεω αλλα γιατι θα παρεκτραπω.
Απλα ΚΑΤΑΝΤΙΑ.
disoh7
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΔΙΚΑ ? ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΑΝΑΙΒΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ? ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΑΙΤΙΑ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΕΑΔΑ
tessari
QUOTE(disoh7 @ Nov 18 2009, 13:42 ) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΔΙΚΑ ? ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΑΝΑΙΒΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ? ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΑΙΤΙΑ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΕΑΔΑ

Χωρίς να γνωρίζω λεπτομέρειες για το σχεδιασμό της φετινής χρονιάς, συμφωνώ ότι αγωνιστικά είναι μια δύσκολη χρονιά. Από την άλλη πρέπει να υπάρχει εμπιστοσύνη στη διοίκηση και στους προπονητές γιατί έχουν μακρά θητεία στον μπάσκετ με πολλές επιτυχίες. Εύχομαι να επικρατήσει η ψυχραιμία, η αξιολόγηση των επιπλοκών και η διόρθωσή τους. Δεν αλλάζει μια πορεία ετών μια κακή χρονιά.
Smrek
Φέρτε πίσω τον Χατζηπανηγύρη ρεεε!!!
kaukasios
QUOTE(disoh7 @ Nov 18 2009, 13:42 ) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΔΙΚΑ ? ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΑΝΑΙΒΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ? ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΑΙΤΙΑ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΕΑΔΑ

δεν νομιζω οτι φταιει αυτο.ηταν σχεδον σιγουρο οτι θα ανεβει η ομαδα.
orisextra
QUOTE(kkary @ Nov 18 2009, 14:12 ) *
Ποια γνωμη και τι να πουμε για την ομαδα φιλε μου...
Το πλοιο βυθιζεται και αυτοι περα βρεχει....
Ειμαι παρα πολυ πικραμενος και δεν θελω να πω αλλα...
Παραμενω βουβος και παρακολουθω το μοιραιο που ερχεται γιατι οπως καταλαβες, αν εχεις δει κανεναν αγωνα, δεν γλυτωνει με τιποτα το φουντο..
Σταματω εδω και δεν λεω αλλα γιατι θα παρεκτραπω.
Απλα ΚΑΤΑΝΤΙΑ.


Συμφωνώ.Κάτι πρέπει να αλλάξει.
Η Β.Εθνική εχει πολύ δρόμο.
Πρέπει ομως να ξέρεις τό δρόμο η πέρνεις τζι πι ες.
Καί να εισαι και καλός οδηγός.
Αλλιώς μένεις από λάστιχα,
η πέφτεις στό γκρεμό στή Γ.Εθνική
rock
QUOTE(orisextra @ Nov 19 2009, 00:02 ) *
Συμφωνώ.Κάτι πρέπει να αλλάξει.
Η Β.Εθνική εχει πολύ δρόμο.
Πρέπει ομως να ξέρεις τό δρόμο η πέρνεις τζι πι ες.
Καί να εισαι και καλός οδηγός.
Αλλιώς μένεις από λάστιχα,
η πέφτεις στό γκρεμό στή Γ.Εθνική

Το χαλι αυτο το γνωριζανε οτι θα ερχοτανε, αλλα αυτοι ενδιαφερθηκαν μονο να πουνε οτι ΕΜΕΙΣ ανεβασαμε την ομαδα και τιποτα αλλο. Λεγανε να πουλησουνε την θεση στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ αλλα ο καθενας σκεφτικε την παρτι του και κανενας δεν σκεφτικε να πει οτι πρεπει να κανουμε ενα καλυτερο roster. Αυτα για τωρα!!!!!!!!!!!!! shot.gif 68.gif
kkary
QUOTE(rock @ Nov 19 2009, 00:22 ) *
Το χαλι αυτο το γνωριζανε οτι θα ερχοτανε, αλλα αυτοι ενδιαφερθηκαν μονο να πουνε οτι ΕΜΕΙΣ ανεβασαμε την ομαδα και τιποτα αλλο. Λεγανε να πουλησουνε την θεση στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ αλλα ο καθενας σκεφτικε την παρτι του και κανενας δεν σκεφτικε να πει οτι πρεπει να κανουμε ενα καλυτερο roster. Αυτα για τωρα!!!!!!!!!!!!! shot.gif 68.gif


Αυτοι που ανεβασαν την Αγια Παρασκευη στη Β' Εθνικη δεν ανηκουν σημερα στην ομαδα
και δεν μιλαω για παιχτες που ουτως η αλλως μονο 4 παρεμειναν και απο αυτους...
αλλα για τον προεδρο, το γεν.αρχηγο, τον ταμια, το τεχνικο διδυμο και 9 (εννεα) παιχτες.
Και ολα αυτα παρα την θεληση ολων οσων προανεφερα!!!!!!
Και φυσικα ολοι αυτοι κατεκτησαν την πρωτια στα μπαραζ για να παιξουν στην Β'Εθνικη
και οχι για να πουλησουν την θεση τους στην Ιεραπετρα οπως αναφερεις.
Τωρα αν αυτοι που πηραν τη θεση τους στην ομαδα εκαναν κονε για να πουλησουν τη θεση
σε αλλη ομαδα και εχεις στοιχεια σε παρακαλω να τα πεις και σε μας.

ΥΓ. Οσοι ξερουν προσωπα και πραγματα στην Αγια Παρασκευη απο την υπογραφη μου
και μονο μπορουν να καταλαβουν ποιος ειμαι και αν γνωριζω απο πρωτο χερι
τι πραγματικα εγινε η' γινεται στην ομαδα.
Αυτα προς το παρον....
orisextra
Καλή ομάδα ο ΚΑΠ
Τά αποτελέσματα μιλούν 0 στα 6.
Πρώτη από το τέλος.
Εξαιρετική επιλογή προπονητή.
Μεταγραφες αθλητών ποιοτικές και φθηνές.
Καί η ομάδα βυθίζεται.
<<Οι καλές επιλογές πληρώνονται ακριβά.>>
rock
QUOTE(orisextra @ Nov 23 2009, 18:07 ) *
Καλή ομάδα ο ΚΑΠ.
Τα αποτελέσματα μιλούν , 0 στα 6
Πρώτη από το τέλος.
Εξαιρετική επιλογή προπονητή.
Μεταγραφές αθλητών ποιοτικες και φθηνες.
Αποτέλεσμα η ομάδα βυθίζεται.
<<Οι λάθος επιλογές πληρώνονται ακριβά.>>

ετσι ειναι φιλε. Τα γραφω αλλωστε σε αλλο ποστ για τον ΚΑΠ
kary
QUOTE(kkary @ Nov 18 2009, 13:12 ) *
Ποια γνωμη και τι να πουμε για την ομαδα φιλε μου...
Το πλοιο βυθιζεται και αυτοι περα βρεχει....
Ειμαι παρα πολυ πικραμενος και δεν θελω να πω αλλα...
Παραμενω βουβος και παρακολουθω το μοιραιο που ερχεται γιατι οπως καταλαβες, αν εχεις δει κανεναν αγωνα, δεν γλυτωνει με τιποτα το φουντο..
Σταματω εδω και δεν λεω αλλα γιατι θα παρεκτραπω.
Απλα ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΨΙ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΦΗΣΕΣ ΑΝ ΕΜΕΝΕΣ ΘΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΣ Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΠΕΘΑΝΕ.ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ Ο ΝΥΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΟΜΑΔΑ .ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΚΚΡΕΜΜΟΤΗΤΕΣ.Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΙΧΕ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΡΟΙΔΟ.Η ΑΝΟΔΟΣ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΤΙ ΤΙΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ?
kkary
QUOTE(kary @ Nov 27 2009, 02:27 ) *
ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΨΙ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΦΗΣΕΣ ΑΝ ΕΜΕΝΕΣ ΘΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΣ Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΠΕΘΑΝΕ.ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ Ο ΝΥΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΟΜΑΔΑ .ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΚΚΡΕΜΜΟΤΗΤΕΣ.Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΙΧΕ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΡΟΙΔΟ.Η ΑΝΟΔΟΣ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΤΙ ΤΙΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ?


Προφανως φιλε μου στα εχουν μεταφερει λαθος γιατι αν στα λεγανε σωστα θα σου ελεγαν οτι στις τελευταιες προπονησεις καλεσα ολους τους παιχτες και τους εγγυηθηκα με προσωπικες συναλλαγματικες και επιταγες, ληξεως Σεπτεμβρη και Οκτωβρη, τους 2 και 3 οφειλομενους μισθους τους, ανεξαρτητως ποιοι θα επαιζαν αλλου και ποιοι θα εμεναν και ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ συμφωνησαν. Υπαρχουν παιχτες που διαβαζουν το site και μπορουν να στο βεβαιωσουν.
Στα των ακαδημιων που αναφερεις, βεβαιως και πηρα τον πρωτο και μονο τον πρωτο μηνα το ποσο των 9000 euro, πραγμα που ανεφερα στο Συμβουλιο της ομαδας και για να μαθεις αν εμειναν οι προπονητες απληρωτοι, θα σου πω απλα και μονο οτι στο τελος εμειναν 5000 euro για να εξοφληθουν και οι προπονητες των ακαδημιων και αυτα εγγυημενα απο την επιδοτηση του Δημου, το πρωτο δεκαημερο του Ιουλιου.
Επειδη τελικα υπαρχουν πραγματα που προφανως και δεν γνωριζεις, θα σου πω απλα οτι παιχτης της ομαδας που ακομη και σημερα αγωνιζεται βασικος εξοφληθηκε απο εμενα τον Οκτωβρη, τα 4000 που του χρωστουσε η ομαδα απο περυσι και αλλος που ειχε αγωνισθει στην ομαδα προ 5ετιας, εισεπραξε το ποσο των 7500 euro απο την δικη μου οικονομικη περιοδο.
Θα σε παρακαλουσα λοιπον αν εχεις καποια διαφορετικα στοιχεια και οχι εικασιες η' ανακριβιες του τυπου θα διπλασιαζες το χρεος και αλλα τετοια να τα παραθεσεις αλλιως να σταματηση το παραμυθι εδω γιατι θα σου πω απλα οτι οι σχεσεις μου με τον τωρινο προεδρο ειναι αριστες και πως ακομα και σημερα βοηθαω οικονομικα την ομαδα με ενα αρκετα σεβαστο ποσο που προφανως ουτε και αυτο το γνωριζεις.
Απο οτι πιθανολογω καταλαβες, το προβλημα δεν το εντοπιζω στον προεδρο.Ισως το μονο που δεν εχει μαθει ακομα ειναι οτι δεν πρεπει να εισαι ευκολοπιστος και καλοπροαιρετος στο χωρο του basket γιατι εχει πολλα λαμογια γυρω απο αυτον που βαζει χρηματα....
Αν λοιπον παλληκαρι μου ηθελα να δημιουργησω προβλημα στην ομαδα δεν θα εβαζα ακομα και σημερα χρηματα.
Αν θελεις καποιες αλλες διευκρινησεις στη διαθεση σου, αφου και το τηλεφωνο μου ειναι γνωστο ακομα και στον καντινιερη του γηπεδου, γιατι ετσι εχω μαθει να διοικω εγω την ομαδα αλλα και τις επιχειρηματικες μου δραστηριοτητες, ΠΑΡΕ'Ι'ΣΤΙΚΑ.

Ελπιζω να σε βοηθησα να καταννοησεις καποια πραγματα καλυτερα.

Κ.Καρυστινος
orisextra
QUOTE(kary @ Nov 27 2009, 02:27 ) *
ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΨΙ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΦΗΣΕΣ ΑΝ ΕΜΕΝΕΣ ΘΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΣ Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΠΕΘΑΝΕ.ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ Ο ΝΥΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΟΜΑΔΑ .ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΚΚΡΕΜΜΟΤΗΤΕΣ.Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΙΧΕ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΡΟΙΔΟ.Η ΑΝΟΔΟΣ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΤΙ ΤΙΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ?


Ο Πρόεδρος ειναι αξιόπιστος και πληρώνει στόν ΚΑΠ. Ομως........................
<< Αλλοι παίρνουν τίς αποφάσεις. >>
Πάντα με βάση τό προσωπικό τους συμφέρον. τήν καρέκλα , τό παιδί τους , τήν αρρώστια τους.
Αυτό γίνεται πολλά χρόνια και το γνωρίζουν οσοι κατοικούν στήν Αγία Παρασκευή.
Ο ΚΑΠ ειναι ενας κλειστός σύλλογος με μέλη τού Δ.Σ. παντελώς απόντα.
Η απορία μου ειναι γιατί τόσα χρόνια κάνουν οι ιδιοι καί οι ιδιοι κουμάντο ??
Γιατί δεν μπαίνουν νέοι ανθρωποι με γνώσεις για το πώς πρέπει να λειτουργεί ενας σύλλογος μπάσκετ τό 2009.
Ειναι ολα αυτά φυσιολογικά ??
Ο ΚΑΠ εκπροσωπεί το αντρικό μπάσκετ της Αγίας Παρασκευής ??
Κάνω λάθος ???
η κάποιοι τον εχουν για το κέφι τους ?? (Εξαιρώ τον περσινό και τόνφετεινό πρόεδρο.)

geogianniodis
QUOTE(kary @ Nov 27 2009, 03:27 ) *
ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΨΙ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΦΗΣΕΣ ΑΝ ΕΜΕΝΕΣ ΘΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΣ Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΠΕΘΑΝΕ.ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ Ο ΝΥΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΟΜΑΔΑ .ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΚΚΡΕΜΜΟΤΗΤΕΣ.Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΙΧΕ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΡΟΙΔΟ.Η ΑΝΟΔΟΣ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΤΙ ΤΙΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ?



Εσείς κύριε από τους "ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ" ας γράψετε επώνυμα για να δούμε ποιος φοράει παντελόνια και ποιος όχι.... Αυτά για αρχή.....
kary
QUOTE(orisextra @ Nov 27 2009, 16:23 ) *
Ο Πρόεδρος ειναι αξιόπιστος και πληρώνει στόν ΚΑΠ. Ομως........................
<< Αλλοι παίρνουν τίς αποφάσεις. >>
Πάντα με βάση τό προσωπικό τους συμφέρον. τήν καρέκλα , τό παιδί τους , τήν αρρώστια τους.
Αυτό γίνεται πολλά χρόνια και το γνωρίζουν οσοι κατοικούν στήν Αγία Παρασκευή.
Ο ΚΑΠ ειναι ενας κλειστός σύλλογος με μέλη τού Δ.Σ. παντελώς απόντα.
Η απορία μου ειναι γιατί τόσα χρόνια κάνουν οι ιδιοι καί οι ιδιοι κουμάντο ??
Γιατί δεν μπαίνουν νέοι ανθρωποι με γνώσεις για το πώς πρέπει να λειτουργεί ενας σύλλογος μπάσκετ τό 2009.
Ειναι ολα αυτά φυσιολογικά ??
Ο ΚΑΠ εκπροσωπεί το αντρικό μπάσκετ της Αγίας Παρασκευής ??
Κάνω λάθος ???
η κάποιοι τον εχουν για το κέφι τους ?? (Εξαιρώ τον περσινό και τόνφετεινό πρόεδρο.)

MΠΡΑΒΟ ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ......

QUOTE(kkary @ Nov 27 2009, 11:45 ) *
Προφανως φιλε μου στα εχουν μεταφερει λαθος γιατι αν στα λεγανε σωστα θα σου ελεγαν οτι στις τελευταιες προπονησεις καλεσα ολους τους παιχτες και τους εγγυηθηκα με προσωπικες συναλλαγματικες και επιταγες, ληξεως Σεπτεμβρη και Οκτωβρη, τους 2 και 3 οφειλομενους μισθους τους, ανεξαρτητως ποιοι θα επαιζαν αλλου και ποιοι θα εμεναν και ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ συμφωνησαν. Υπαρχουν παιχτες που διαβαζουν το site και μπορουν να στο βεβαιωσουν.
Στα των ακαδημιων που αναφερεις, βεβαιως και πηρα τον πρωτο και μονο τον πρωτο μηνα το ποσο των 9000 euro, πραγμα που ανεφερα στο Συμβουλιο της ομαδας και για να μαθεις αν εμειναν οι προπονητες απληρωτοι, θα σου πω απλα και μονο οτι στο τελος εμειναν 5000 euro για να εξοφληθουν και οι προπονητες των ακαδημιων και αυτα εγγυημενα απο την επιδοτηση του Δημου, το πρωτο δεκαημερο του Ιουλιου.
Επειδη τελικα υπαρχουν πραγματα που προφανως και δεν γνωριζεις, θα σου πω απλα οτι παιχτης της ομαδας που ακομη και σημερα αγωνιζεται βασικος εξοφληθηκε απο εμενα τον Οκτωβρη, τα 4000 που του χρωστουσε η ομαδα απο περυσι και αλλος που ειχε αγωνισθει στην ομαδα προ 5ετιας, εισεπραξε το ποσο των 7500 euro απο την δικη μου οικονομικη περιοδο.
Θα σε παρακαλουσα λοιπον αν εχεις καποια διαφορετικα στοιχεια και οχι εικασιες η' ανακριβιες του τυπου θα διπλασιαζες το χρεος και αλλα τετοια να τα παραθεσεις αλλιως να σταματηση το παραμυθι εδω γιατι θα σου πω απλα οτι οι σχεσεις μου με τον τωρινο προεδρο ειναι αριστες και πως ακομα και σημερα βοηθαω οικονομικα την ομαδα με ενα αρκετα σεβαστο ποσο που προφανως ουτε και αυτο το γνωριζεις.
Απο οτι πιθανολογω καταλαβες, το προβλημα δεν το εντοπιζω στον προεδρο.Ισως το μονο που δεν εχει μαθει ακομα ειναι οτι δεν πρεπει να εισαι ευκολοπιστος και καλοπροαιρετος στο χωρο του basket γιατι εχει πολλα λαμογια γυρω απο αυτον που βαζει χρηματα....
Αν λοιπον παλληκαρι μου ηθελα να δημιουργησω προβλημα στην ομαδα δεν θα εβαζα ακομα και σημερα χρηματα.
Αν θελεις καποιες αλλες διευκρινησεις στη διαθεση σου, αφου και το τηλεφωνο μου ειναι γνωστο ακομα και στον καντινιερη του γηπεδου, γιατι ετσι εχω μαθει να διοικω εγω την ομαδα αλλα και τις επιχειρηματικες μου δραστηριοτητες, ΠΑΡΕ'Ι'ΣΤΙΚΑ.

Ελπιζω να σε βοηθησα να καταννοησεις καποια πραγματα καλυτερα.

Κ.Καρυστινος

geogianniodis
QUOTE(kary @ Nov 27 2009, 20:03 ) *
MΠΡΑΒΟ ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ......



Πλισέ η φούστα τελικά...
nikefalin
το τόπικ κλειδώνει προσωρινά ( για να μην υπάρξουν σε πρώτη φάση "πιθαρχικές ποινές")
Jabar
Το θέμα άνοιξε.Παρακαλώ πολιτισμένος διάλογος, χωρίς ενδυματολογικές προτιμήσεις,φούστες,παντελόνια κλπ.Εδώ μιλάμε για μπάσκετ συζητάμε τα πάντα χωρίς χαρακτηρισμούς και προσωπικές αντιπαραθέσεις.Πολιτισμένα επιχειρήματα. Ότι υπερβεί τα όρια θα διαγραφεί ,οπότε δεν έχει νόημα να γραφεί και οι χρήστες θα τιμωρηθούν.Δεν μας αρέσει η λογοκρισία,αλλά κάντε σωστή χρήση του χώρου.Δεν θα μας άρεσε να πέσει και ξύλο με αφορμή τα γραφόμενα εδώ.
kary
QUOTE(kkary @ Nov 27 2009, 11:45 ) *
Προφανως φιλε μου στα εχουν μεταφερει λαθος γιατι αν στα λεγανε σωστα θα σου ελεγαν οτι στις τελευταιες προπονησεις καλεσα ολους τους παιχτες και τους εγγυηθηκα με προσωπικες συναλλαγματικες και επιταγες, ληξεως Σεπτεμβρη και Οκτωβρη, τους 2 και 3 οφειλομενους μισθους τους, ανεξαρτητως ποιοι θα επαιζαν αλλου και ποιοι θα εμεναν και ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ συμφωνησαν. Υπαρχουν παιχτες που διαβαζουν το site και μπορουν να στο βεβαιωσουν.
Στα των ακαδημιων που αναφερεις, βεβαιως και πηρα τον πρωτο και μονο τον πρωτο μηνα το ποσο των 9000 euro, πραγμα που ανεφερα στο Συμβουλιο της ομαδας και για να μαθεις αν εμειναν οι προπονητες απληρωτοι, θα σου πω απλα και μονο οτι στο τελος εμειναν 5000 euro για να εξοφληθουν και οι προπονητες των ακαδημιων και αυτα εγγυημενα απο την επιδοτηση του Δημου, το πρωτο δεκαημερο του Ιουλιου.
Επειδη τελικα υπαρχουν πραγματα που προφανως και δεν γνωριζεις, θα σου πω απλα οτι παιχτης της ομαδας που ακομη και σημερα αγωνιζεται βασικος εξοφληθηκε απο εμενα τον Οκτωβρη, τα 4000 που του χρωστουσε η ομαδα απο περυσι και αλλος που ειχε αγωνισθει στην ομαδα προ 5ετιας, εισεπραξε το ποσο των 7500 euro απο την δικη μου οικονομικη περιοδο.
Θα σε παρακαλουσα λοιπον αν εχεις καποια διαφορετικα στοιχεια και οχι εικασιες η' ανακριβιες του τυπου θα διπλασιαζες το χρεος και αλλα τετοια να τα παραθεσεις αλλιως να σταματηση το παραμυθι εδω γιατι θα σου πω απλα οτι οι σχεσεις μου με τον τωρινο προεδρο ειναι αριστες και πως ακομα και σημερα βοηθαω οικονομικα την ομαδα με ενα αρκετα σεβαστο ποσο που προφανως ουτε και αυτο το γνωριζεις.
Απο οτι πιθανολογω καταλαβες, το προβλημα δεν το εντοπιζω στον προεδρο.Ισως το μονο που δεν εχει μαθει ακομα ειναι οτι δεν πρεπει να εισαι ευκολοπιστος και καλοπροαιρετος στο χωρο του basket γιατι εχει πολλα λαμογια γυρω απο αυτον που βαζει χρηματα....
Αν λοιπον παλληκαρι μου ηθελα να δημιουργησω προβλημα στην ομαδα δεν θα εβαζα ακομα και σημερα χρηματα.
Αν θελεις καποιες αλλες διευκρινησεις στη διαθεση σου, αφου και το τηλεφωνο μου ειναι γνωστο ακομα και στον καντινιερη του γηπεδου, γιατι ετσι εχω μαθει να διοικω εγω την ομαδα αλλα και τις επιχειρηματικες μου δραστηριοτητες, ΠΑΡΕ'Ι'ΣΤΙΚΑ.

Ελπιζω να σε βοηθησα να καταννοησεις καποια πραγματα καλυτερα.

Κ.Καρυστινος

ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣΑΠΟ ΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ,ΠΡΟΤΕΙΝΩΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΨΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΙΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΥΡΙΟ ΚΟΝΤΑΞΗ ΩΣ ΠΛΕΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ BASKETBLOG ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
1.ΕΑΝ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΤΗΡΗΣΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΥΣΙΝΗΣ ΣΕΖΟΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΞΟΦΛΟΥΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
2.ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ .ΒΑΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ?ΚΑΙ ΠΟΣΑ?
3.ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΙΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ[ΧΡΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ,ΧΡΕΟΣ ΑΝΤΡΙΚΟΥ,ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΔΗΜΟΥ,ΠΑΛΑΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ,ΛΟΙΠΑ ΧΡΕΗ Κ.Λ.Π
ΕΓΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΝΤΑΞΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ.ΑΝ ΤΟΛΜΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ.
kary
QUOTE(kary @ Dec 4 2009, 19:42 ) *
ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣΑΠΟ ΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ,ΠΡΟΤΕΙΝΩΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΨΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΙΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΥΡΙΟ ΚΟΝΤΑΞΗ ΩΣ ΠΛΕΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ BASKETBLOG ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
1.ΕΑΝ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΤΗΡΗΣΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΥΣΙΝΗΣ ΣΕΖΟΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΞΟΦΛΟΥΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
2.ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ .ΒΑΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ?ΚΑΙ ΠΟΣΑ?
3.ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΙΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ[ΧΡΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ,ΧΡΕΟΣ ΑΝΤΡΙΚΟΥ,ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΔΗΜΟΥ,ΠΑΛΑΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ,ΛΟΙΠΑ ΧΡΕΗ Κ.Λ.Π
ΕΓΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΝΤΑΞΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ.ΑΝ ΤΟΛΜΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ.

HELLO????????
kkary
QUOTE(kary @ Dec 9 2009, 11:36 ) *
HELLO????????


Σημερα η Αγια Παρασκευη κανει τον ετησιο χορο της
στο κεντρο που εμφανιζεται η Βισση.
Οσοι πιστοι ειστε ευπροσδεκτοι. icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Point_Guard
bball.gif Χωρίς αντίκρισμα αποδείχτηκε η εκτός έδρας νίκη της Κομοτηνής στο Κοντόπευκο, καθώς υποβιβάστηκε στη Γ' Εθνική μαζί με την Αγία Παρασκευή! Μάλιστα, η εν λόγω εξέλιξη είχε αντίκτυπο και στην τέταρτη τη τάξει κατηγορία, καθώς ο Παπάγος και ο Ιωνικός Νικαίας δεν θα δώσουν μπαράζ και έπεσαν στα τοπικά πρωταθλήματα... bball.gif


Πηγή: Basket blog
RUBI
Ευχομαι στον φιλο Χατζηπανηγυρη all the best και ευχομαι επιστροφη και Γιαννιωδη στην ομαδα της Αγιας καθως ειναι σημαια μαζι με τεραστιο Ζερβο.
ionikosnf
QUOTE(RUBI @ Jun 11 2010, 12:39 ) *
Ευχομαι στον φιλο Χατζηπανηγυρη all the best και ευχομαι επιστροφη και Γιαννιωδη στην ομαδα της Αγιας καθως ειναι σημαια μαζι με τεραστιο Ζερβο.


Γιαννίωδης και Σβερκούνος πακέτο απο τον Ιωνικό στην Αγία.. sad.gif
Σας ευχαριστούμε για όλα.. Ο καθένας μας βοήθησε με τον δικό του τρόπο...

Ντίνο Ψυχάρα Για Μας Θα είσαι Πάντα Ιωνικάρα... ( και ας μην σε ήθελε κάποιος στην ομάδα.. )

Καλή τύχη μάγκες
akill(45)
Υπαρχουν topics για ολες τις ομαδες που επαιζαν στην Α2 καιρος να ανανεωθει η λιστα!!!Ας ξεκινησουμε με την Αγια Παρασκευη η οποια κανει καποιες πολυ εξυπνες κινησεις και ηδη ετοιμαζει μια αρκετα ανταγωνιστικη ομαδα για την Α2!!!
Πιο συγκεκριμενα εχει ηδη ερθει σε συμφωνια με τον Αρη Κορωνιδη απο το ΠΕΡΑΜΑ ενω επισης βρισκονται πολυ κοντα με τους:Σωκράτη Μαναβόπουλο του ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΥ και τον Κώστα Βαρδαβά του ΑΜΥΝΤΑ.

Περα απο ολα αυτα γινεται πολυ καλη δουλεια και στις ακαδημιες της ομαδας οπου το παιδικο τμημα ανεβηκε στην Α κατηγορια παιδων ενω το εφηβικο εχασε την ανοδο στα παιχνιδια μετα της κανονικης διαρκειας!!!
Επισης βρισκεται πολυ κοντα σε συμφωνια με τον Αναστάση Πρισκομάτη ενα16χρονο ταλεντο που επαιζε στον ΠΙΕΡΙΚΟ ΑΡΧΕΛΑΟΥ!!!
dilabro
QUOTE(dilabro @ Jul 13 2012, 22:09 ) *
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΕΠΟΥΣΚΟΣ, 17 ΧΡΟΝΩΝ,
ΜΕ ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΕΔ ΣΤΗΝ ΚΑΠ

Μετα την άνοδο στην α κατηγορία εφήβων της ΕΣΚΑ 2013-14 υπό την καθοδήγηση του Γιάννη Θεολογίτη,
Λαμπρόπουλος Χρήστος 1.89 γκάρντ και Τάσσος Ρεπούσκος 1.95 φόργουορντ,18 χρονών,παραμένουν για ακόμη 1 χρόνο στη Κ.Α.Π, με υποσχετική απο τον ΑΣΕ Δούκα ,για τις ανάγκες της U22 και της αντρικής ομάδας.
Hotter
βασικο πλει μεικερ φετος ποιος θα ειναι ?
gratipa1929
QUOTE (Hotter @ Aug 19 2013, 20:55 ) *
βασικο πλει μεικερ φετος ποιος θα ειναι ?

Πιθανότατα ο Καρβούνης
gspara
QUOTE (gratipa1929 @ Aug 19 2013, 23:01 ) *
Πιθανότατα ο Καρβούνης

Ισως ξεκιναει και ο κοινοτικος που πηρε ο Βελιτσκοβιτς.Σιγουρα μαζι με Καρβουνη θα μοιραζονται τη θεση με 3ο πλει τον Αρχο.
Hotter
QUOTE (gspara @ Aug 19 2013, 23:15 ) *
Ισως ξεκιναει και ο κοινοτικος που πηρε ο Βελιτσκοβιτς.Σιγουρα μαζι με Καρβουνη θα μοιραζονται τη θεση με 3ο πλει τον Αρχο.

και ο καρτερης?ετσι οπως τα λετε το παιδι θα ειναι εκτος 12αδας
gspara
QUOTE (Hotter @ Aug 20 2013, 11:35 ) *
και ο καρτερης?ετσι οπως τα λετε το παιδι θα ειναι εκτος 12αδας

Δεν νομιζω να μεινει εκτος.Τον Καρτερη τον εχω δει μονο σε 2-3 φιλικα περσι το καλοκαιρι,τον ειχα στο μυαλο μου στο 2.
Καπως ετσι δλδ για την ωρα...

Βελιτσκοβιτς-Καρβουνης-Αρχος
Μπουρδανος-Καρτερης
Ζερβος
Μαντζιωρης-Αναγνωστοπουλος
.....
Hotter
[quote name='gspara' date='Aug 20 2013, 23:38 ' post='615558']
Δεν νομιζω να μεινει εκτος.Τον Καρτερη τον εχω δει μονο σε 2-3 φιλικα περσι το καλοκαιρι,τον ειχα στο μυαλο μου στο 2.
Καπως ετσι δλδ για την ωρα...

Βελιτσκοβιτς-Καρβουνης-Αρχος
Μπουρδανος-Καρτερης
Ζερβος
Μαντζιωρης-Αναγνωστοπουλος
.....[/q]
συμφωνα με τα οσα εχω μαθει για πρωτο πλει μεικερ υπολογιζουν τον 40αρη (δεν ξερω ποιος απο ολουσ ειναι) και για 2ο ασσο υπολογιζουν τον "μικρο"
gspara
αρα ισχυει αυτο που ειπε ο gratipa για βασικο ασο Καρβουνη,αυτος ειναι 40.
Hotter
η ομαδα θελει ψηλο
gspara
QUOTE (Hotter @ Aug 21 2013, 17:53 ) *
η ομαδα θελει ψηλο

Τουλαχιστον 2-3 ψηλους,καθως εχει μεινει με τον Μαντζιωρη και τον νεαρο Αναγνωστοπουλο.Ο Μαντζιωρης ειναι αποτελεσματικος στην επιθεση,αλλα στα μετοπισθεν υστερει.Χρειαζεται ενας ψηλος που θα κανει την βρωμικη δουλεια που εκαναν περυσι ο Ματος με τον Μαναβοπουλο(μεγαλες απωλειες).

gspara
http://www.basketworld.gr/2013/08/blog-post_3842.html
Τελικα γεμισε και η γραμμη των ψηλων καθως η ΚΑΠ ηρθε σε συμφωνια με τους Ανδρεα Ψαροπουλο(27,2.05,4) και Κωστα Τσοτσο(30,2.05,5).
Εχει μεινει μια θεση κενη για την 8αδα με τον Κομποδιετα να ακουγεται εντονα αν και πιστευω οτι με Μπουρδανο-Βελιτσκοβιτς θα επρεπε να ψαξει για 3αρι.
Hotter
QUOTE (gspara @ Aug 22 2013, 16:46 ) *
http://www.basketworld.gr/2013/08/blog-post_3842.html
Τελικα γεμισε και η γραμμη των ψηλων καθως η ΚΑΠ ηρθε σε συμφωνια με τους Ανδρεα Ψαροπουλο(27,2.05,4) και Κωστα Τσοτσο(30,2.05,5).
Εχει μεινει μια θεση κενη για την 8αδα με τον Κομποδιετα να ακουγεται εντονα αν και πιστευω οτι με Μπουρδανο-Βελιτσκοβιτς θα επρεπε να ψαξει για 3αρι.

για τον βελιτσκοβιτς εισαι σιγουρος? γιατι εγω μαθαινω οτι δεν θα υπογραψει τελικα
gspara
QUOTE (Hotter @ Aug 22 2013, 20:29 ) *
για τον βελιτσκοβιτς εισαι σιγουρος? γιατι εγω μαθαινω οτι δεν θα υπογραψει τελικα

Στο basketworld το ειχα διαβασει,ενω και στο eurobasket τον εχουν αρχικη 5αδα στο 2.
http://basketball.eurobasket.com/team/GS_A.../7908?team=7908
Bεβαια εχουν και τον Σιννη ακομα στο ροστερ και γενικα εμφανιζουν ανακριβειες.

Δεν γνωριζω τι εχει γινει και τελικα δεν υπογραφει.Και το πρακτορειο του(Beo Excel) δεν αναφερει τιποτα.
Προφανως γιαυτο η ομαδα ενδιαφερεται για Κομποδιετα.
EAST END
Τέλος ο Αποσκίτης
Γράφει:Αλέξανδρος Τρίγκας
aposkitis-new

Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της Αγίας Παρασκευής αποτελεί εδώ και λίγη ώρα ο Δημήτρης Αποσκίτης, που έλυσε κοινή συναινέσει τη συνεργασία του με την αθηναϊκή ομάδα. Οι “μελανόλευκοι” δεν ξεκίνησαν καλά το φετινό πρωτάθλημα, με αποτέλεσμα να βρίσκονται στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα. Κάτι που ώθησε τις δύο πλευρές σε συναινετικό διαζύγιο.

Στο Κοντόπευκο δεν πρόκειται πάντως να βαδίσουν στην άγνοια για τη διάδοχη κατάσταση, αφού αυτός που θα αποτελέσει τον προπονητή της Αγίας Παρασκευής από αύριο (4/11) θα είναι ο Νίκος Διδάχος.

Ο νέος προπονητής των “μελανόλευκων” γνωρίζει πρόσωπα και πράγματα στον αθηναϊκό σύλλογο, αφού τον υπηρετεί εδώ και περίπου μία δεκαετία, από διάφορα πόστα.
DANOS
Αγαπητοί φίλοι του ΚΑΠ. Δεν πάει άλλο πιά..αυτή η φαρσοκωμωδία. Οι αλλαγές προπονητών δίνουν και παίρνουν. Ίσως η μοναδική ομάδα που στο πάγκο της στοιβάζονται 4-5 προπονητές. Επιτέλους δεν υπάρχει κάποιος λογικός άνθρωπος να τους πει ότι αυτά δεν γίνονται πουθενά.Εντάξει άλλαξαν προπονητή στις αρχές γιατί η ομάδα δεν τράβαγε..οκ αλλά μετά τί? Νέα πρόσωπα που είναι παλιά και εναλλάσσονται σαν μαριονέτες στον πάγκο χωρίς σχέδιο χωρίς συνοχή. Αν αυτά συνέβαιναν στο Περιστέρι η στην Νίκαια η διοίκηση δεν θα τολμούσε να εμφανιστεί στο γήπεδο. Είναι κρίμα για ένα ιστορικό σωματείο να λιμνάζει με τέτοιο τρόπο.Το σωματείο που τράβαγε σαν μαγνήτης τα νέα ταλέντα θα καταντήσει ανθρωποδιώχτης με τέτοια κακή οργάνωση. Εντάξει οι σύλλογοι υποφέρουν οικονομικά είναι κατανοητό αλλά αυτό το χάλι δεν είναι λόγω οικονομικής δυσχέρειας είναι λόγω ασχετοσύνης των διοικούντων ξεκάθαρα και κάποιος πρέπει να τους το πει. Ας επιλέξουν ένα σοβαρό προπονητή με όραμα και όρεξη για δουλειά και ας τον αφήσουν να δουλέψει και 1 και 2 χρόνια και μετά να κάνουν ταμείο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.