Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2007-2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
tsops
Το καλοκαιράκι έφτασε. Συνεχίζοντας λοιπόν το παρεμφερές τόπικ της WP, ανοίγω άλλο ένα για όλες τις τοπικές ενώσεις της Ελλάδος. Όσοι πιστοί των ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ, ΕΣΚΑΚΕΝΟΠ, ΕΣΚΑΣΕ, ΕΣΚΑΚ, κλπ., κλπ., μπορείτε να παραθέτετε πληροφορίες για μεταγραφές παικτριών - προπονητών εδώ smile.gif

Το έκανα και "pin" wink.gif
tsops
Από όσο γνωρίζω, η μεταγραφική περίοδος "ανοίγει" την 1η Ιουνίου. 1η με 30 Ιουνίου θα είναι οι ελεύθερες μεταγραφές smile.gif
basket4
QUOTE(tsops @ May 11 2007, 10:09 AM) *
Από όσο γνωρίζω, η μεταγραφική περίοδος "ανοίγει" την 1η Ιουνίου. 1η με 30 Ιουνίου θα είναι οι ελεύθερες μεταγραφές smile.gif


1η με 30 ιουνιου οι μεταγραφες?
νομιζω εχουμε ξανααναφερθει αλλα εμεις που δινουμε πανελληνιες και καταληξουμε εκτος αθηνας πως θα μπορεσουμε να παρουμε το δελτιο μας??δεν βρισκω το αντιστοιχο τοπικ...για αυτο ρωταω εδω περα... ohmy.gif
tsops
QUOTE(basket4 @ May 11 2007, 09:45 AM) *
1η με 30 ιουνιου οι μεταγραφες?
νομιζω εχουμε ξανααναφερθει αλλα εμεις που δινουμε πανελληνιες και καταληξουμε εκτος αθηνας πως θα μπορεσουμε να παρουμε το δελτιο μας??δεν βρισκω το αντιστοιχο τοπικ...για αυτο ρωταω εδω περα... ohmy.gif


Ελεύθερες είπαμε βρε. Εσύ εμπίπτεις σε άλλη κατηγορία εφόσον πας ως σπουδάστρια στην επαρχία... smile.gif
basket4
QUOTE(tsops @ May 11 2007, 01:09 PM) *
Ελεύθερες είπαμε βρε. Εσύ εμπίπτεις σε άλλη κατηγορία εφόσον πας ως σπουδάστρια στην επαρχία... smile.gif


ναι..οντως..χαζομαρα μου..
αν και εδω που τα λεμε...με ενδιαφερουν περισσοτερο οι ελευθερες... peace.gif peace.gif peace.gif smiley.gif smiley.gif icon_wave.gif icon_wave.gif wink.gif wink.gif wink.gif blove.gif tongue.gif
dreamtheater
Ξέρει κάποιος πότε είναι οι αποδεσμεύσεις; Και ποια περίοδο μπορούν οι ομάδες να δηλώσουν το roster τους;
to play or not to play
γεία σας! Μήπως ξέρει κανεις ποιές παίχτριες είναι ελύθερες από ομάδες Α Εσκα;
tsops
QUOTE(to play or not to play @ May 14 2007, 11:04 AM) *
γεία σας! Μήπως ξέρει κανεις ποιές παίχτριες είναι ελύθερες από ομάδες Α Εσκα;


Η τέλεια ερώτηση! tongue.gif
womanplayer
QUOTE(tsops @ May 11 2007, 10:09 AM) *
Από όσο γνωρίζω, η μεταγραφική περίοδος "ανοίγει" την 1η Ιουνίου. 1η με 30 Ιουνίου θα είναι οι ελεύθερες μεταγραφές smile.gif

ειναι σιγουρο αυτο? μεγαλη περιοδος ... καυτος ιουνιος...
sch
Ως χρονικό διάστημα μέσα στο οποίο επιτρέπεται η κατάθεση αιτήσεων ελευθέρων μετεγραφών, μετεγραφών προσωρινής διάρκειας ή μετεγραφών χωρίς τη συγκατάθεση του σωματείου των κ.λ.π ορίζεται το διάστημα από 1-25 ΙΟΥΝΙΟΥ.
Ειδικά για τις περιπτώσεις μετεγγραφών αποδεσμευθέντων αθλητών (άνω των 18 ετών), ορίζεται το χρονικό διάστημα 26 ΙΟΥΝΙΟΥ έως 5 ΙΟΥΛΙΟΥ.

...απο το site eska.gr
man10
Ποτε ειναι που καθε ομαδα, σημειωνει ποιων παικτων τα δελτια θελει να διαγραψει?
sch
QUOTE(man10 @ May 15 2007, 12:38 PM) *
Ποτε ειναι που καθε ομαδα, σημειωνει ποιων παικτων τα δελτια θελει να διαγραψει?

Στο χρονικό διάστημα 21 έως 25 ΙΟΥΝΙΟΥ τα σωματεία θα πρέπει να υποβάλουν τους πίνακες αθλουμένων μελών της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.
cas#12
Κανενα νεο μεταγραφικο δεν βλεπω να γραφεται...
bball.gif Τα 2/3 του Ατρομητου Π. ψαχνουν ηδη για ομαδα και συζητανε διοτι δεν θελουν να συνεχισουν εκει!
bball.gif Οι κυριαρχοι ακουσα απο εγκυρη πηγη οτι εκλεισαν την Λοϊζου την μεγαλη και μαλλον και την μικρη.
smiley.gif
FC3
bball.gif Οι Κυρίαρχοι πήραν την Μέμη Δελώτη απ'την ΑΕΚ Περιστερίου.
cas#12
QUOTE(FC3 @ May 19 2007, 04:13 PM) *
bball.gif Οι Κυρίαρχοι πήραν την Μέμη Δελώτη απ'την ΑΕΚ Περιστερίου.



Γνωριζα για μια κοπελα απο ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ αλλα δεν ηξερα το ονομα... Δεν ξερω ποιες αλλες θα προσθεθουν στην ομαδα των Κυριαρχων, αλλα προς το παρον ειναι στα φαβορι...
Οι υπολοιποι τι κανουν;;;;Ακομα διακοπες;;;;; smiley.gif
open 9
παιδια μην βιαζεστε.τιποτα δεν ειναι σιγουρο για τη κοπελα απο την αεκ.
womanplayer
QUOTE(FC3 @ May 19 2007, 07:13 PM) *
bball.gif Οι Κυρίαρχοι πήραν την Μέμη Δελώτη απ'την ΑΕΚ Περιστερίου.

εισαι σιγουρη? γιατι εγω αλλα εμαθα...
TomitsNo9
QUOTE(open 9 @ May 20 2007, 10:00 PM) *
παιδια μην βιαζεστε.τιποτα δεν ειναι σιγουρο για τη κοπελα απο την αεκ.

Καλησπερα,open 9!Εισαι σιγουρος/η;
open 9
γνωριζω οτι δεν εχει καταλυξει καπου η κοπελα ακομα.επισης δοκιμαζεται και απο αλλες ομαδες.
TomitsNo9
QUOTE(open 9 @ May 20 2007, 10:32 PM) *
γνωριζω οτι δεν εχει καταλυξει καπου η κοπελα ακομα.επισης δοκιμαζεται και απο αλλες ομαδες.

Οκ!ευχαριστω..Παντως ακουγεται πολυ εντονα για Κυριαρχους.
cas#12
QUOTE(TomitsNo9 @ May 20 2007, 10:34 PM) *
Οκ!ευχαριστω..Παντως ακουγεται πολυ εντονα για Κυριαρχους.


tomits 9 εισαι κωουτς?αν επιτρεπεται?
TomitsNo9
QUOTE(cas#12 @ May 20 2007, 10:37 PM) *
tomits 9 εισαι κωουτς?αν επιτρεπεται?

Οχι!γιατι;
cas#12
QUOTE(TomitsNo9 @ May 20 2007, 10:40 PM) *
Οχι!γιατι;


απλα ρωτησα smiley.gif
action7
katarxin den aniki stin aek gia na tin paroyn apo ekei!anikei sti men xronia!oso gia toys kyriarxoys kaneis de kserei.....
action7
oson afora ti loizoy episis kaneis de kserei!akoygetai kalo vevaia na edaxtei sto roster twn kyriarxwn ksana!tha toys anevasei poli!me raketa dynati k grigori perifereia tha einai super i omada!allwste akoygetai pws tha einai favori. 41.gif
action7
kamia alli kali metagrafi gnwrizoyme?
tsops
QUOTE(action7 @ May 21 2007, 04:04 PM) *
kamia alli kali metagrafi gnwrizoyme?


Action7, καλώς ήλθες και καλές συζητήσεις. Σε παρακαλώ μόνο να γράφεις στα ελληνικά, διότι τα greeklish είναι εκτός κανονισμών του φόρουμ. Νάσαι καλά! smile.gif
tsalapeteinos
[quote name='cas#12' date='May 18 2007, 12:58 PM' post='83415']
Κανενα νεο μεταγραφικο δεν βλεπω να γραφεται...
bball.gif Τα 2/3 του Ατρομητου Π. ψαχνουν ηδη για ομαδα και συζητανε διοτι δεν θελουν να συνεχισουν εκει!
bball.gif Οι κυριαρχοι ακουσα απο εγκυρη πηγη οτι εκλεισαν την Λοϊζου την μεγαλη και μαλλον και την μικρη.
smiley.gif
[/qu

Το γνωριζω και εγω αυτο!8 παικτριες φευγουν...να δουμε τι θα κανει φετος ο Ατρομητος... 68.gif
action7
ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΕΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ Π. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ?ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ.......
kogolino13
[quote name='action7' date='May 22 2007, 07:27 PM' post='84630']
ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΕΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ Π. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ?ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ.......
[/quo

Απ'οτι εχω ακουσει...Σαλπέα,Γανωτη,Μουλτση,Λαουλακου,Β
οχιδου,Ζαχαροπουλου,Δετση,Μαρκουλη...πολλα ακουγονται! wacko.gif wacko.gif wacko.gif
a9902
Καλησπέρα και απο μένα. Έχω καιρό να γράψω.
Οι μεταγραφές πότε τελειώνουν ....απλά είμαι στην δουλειά και δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα προηγούμενα
kogolino13
Από μεταγραφες στον κρονο ξέρουμε τίποτα????αυτά που ανέφερα για ατρόμητο απλά τα έχω ακουστά από εξωτερικούς παράγοντες......δεν λεω κάι στα σίγουρα....
clark
QUOTE(kogolino13 @ May 23 2007, 05:39 PM) *
Από μεταγραφες στον κρονο ξέρουμε τίποτα????αυτά που ανέφερα για ατρόμητο απλά τα έχω ακουστά από εξωτερικούς παράγοντες......δεν λεω κάι στα σίγουρα....

αν μάθεις πάντως ενημέρωσε μας! bball.gif
Live strong
Ο Νίκος Λιζάρδος είναι ο νέος προπονητής της ΑΕ.Π-Α-Π. στη θέση του Νίκου Τόλια. Λέτε φέτος να καταφέρει να την ανεβάσει την ομάδα, ο ομοσπονδιακός προπονητής;;;; rolleyes.gif wink.gif
kat
Ο Περτέσης τέλος από την ΑΕΚ Περιστερίου. Πιθάνοτερος αντικαταστάτης του Ο βοηθός του...Για να δούμε μήπως με αυτή την αλλαγή αλλάξουν και οι στόχοι.... rolleyes.gif
FC3
bball.gif Το έχω ακούσει και γω για ΑΕΚ, θέλει να μειώσει τα έξοδα, ο βοηθός λέγετε Λιαπάκης, άπειρος αλλά καλό παιδί, θα τα πάει μια χαρά φαντάζομαι...
Adam
ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο ΤΡΙΤΩΝ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ROSTER ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ.
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...
tsops
QUOTE(Adam @ Jun 5 2007, 10:48 AM) *
ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο ΤΡΙΤΩΝ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ROSTER ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ.
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...


Καλώς ήλθες και καλές συζητήσεις Adam. Παρακαλώ μόνον μην γράφεις κεφαλαία γιατί απαγορεύεται. Γιατί ο Τρίτων παίζει στη Γ' ΕΣΚΑ? νόμιζα ότι 2 πέφτουν από τη Β' στη Γ' blink.gif
VAGELIS N
QUOTE(tsops @ Jun 5 2007, 10:51 AM) *
Καλώς ήλθες και καλές συζητήσεις Adam. Παρακαλώ μόνον μην γράφεις κεφαλαία γιατί απαγορεύεται. Γιατί ο Τρίτων παίζει στη Γ' ΕΣΚΑ? νόμιζα ότι 2 πέφτουν από τη Β' στη Γ' blink.gif

επεσε λογο αγ.αναργυρων
VAGELIS N
QUOTE(Adam @ Jun 5 2007, 10:48 AM) *
ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο ΤΡΙΤΩΝ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ROSTER ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ.
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...

καλα θα κανει ο τριτων και ο καθε τριτων να γεμισει το ροστερ του με δικα του αθλητριες απο τα τμηματα υποδομης και οχι με λεγεωναριους
tsops
QUOTE(VAGELIS N @ Jun 5 2007, 03:13 PM) *
επεσε λογο αγ.αναργυρων


Χμμμ, ναι σωστό, το είχα ξεχάσει αυτό smile.gif
VAGELIS N
Να ριξω και μια βομβα μεχρι την παρασκευη θα υπαρξει κιολας η πρωτη αλλαγη προπονητη σε ομαδα της α εσκα καλη αρχη καναμε 41.gif
tarpley
QUOTE(VAGELIS N @ Jun 6 2007, 01:52 PM) *
Να ριξω και μια βομβα μεχρι την παρασκευη θα υπαρξει κιολας η πρωτη αλλαγη προπονητη σε ομαδα της α εσκα καλη αρχη καναμε 41.gif



ωωωω! για πες......!!!
VAGELIS N
QUOTE(tarpley @ Jun 6 2007, 02:15 PM) *
ωωωω! για πες......!!!

για να μην με shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif και επειδη τη θελω τη ζωη μου γιατι blove.gif blove.gif
tarpley
QUOTE(VAGELIS N @ Jun 6 2007, 02:36 PM) *
για να μην με shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif και επειδη τη θελω τη ζωη μου γιατι blove.gif blove.gif



έλα μωρέ...! σίγα μη σε σκοτώσουν κιόλας...!
έλααααα! smiley.gif
tarpley
εγω έχω ακούσει προς το παρόν ότι ο Ιωνικός κάνει καλές κινήσεις... το περιστέρι ως έχει, που ακόμα κι έτσι δεν είναι κακή ομάδα.. η ένωση έχει κάνει κάποιες καλές κινήσεις... και Ο ζωγράφου ετοιμάζεται έχοντας ήδη ΄προσθέσει ένα αρκετά ήχηρό όνομα στο ρόστερ του, εννοώντας έμπειρο, χωρίς κατ' ανάγκη να σημαίνει ότι επειδή είναι καλή θα παίρνει πολλά. Απ όσα ακούγονται, πήγε λόγω Ζέρβας για να βοηθήσει την ομάδα.
Καλό πρωτάθλημα θα δούμε φέτος...! όλες οι ομάδες που θα πηγαίνουν για κάτι καλό θα είναι πάνω κάτω στα ίδια και θα υπάρχει καλύτερη κόντρα...!
katharoaimo
και ποια ειναι αυτη καλε του ζωγραφου?
jsoiler
Καλημέρα και από μένα!Ο προπονητής που θα φύγει μέχρι την Παρασκευή είναι από ομάδα που ανέβηκε.... 68.gif

Κουιζ:Ποιος προπονητής Α΄Εσκα απολύθηκε με τη δικαιολογία ότι δεν κάνει για προπονητής Α΄Εσκα???Η ομάδα ανέβηκε απο τη Β΄αλλά δεν έχει σχέση με τη παραπάνω..... w00t.gif
VAGELIS N
Ζαον-α.ε.παπ-αεκ-γαλατσι και τα 2 κουιζ συνολο 6 ομαδες αλλαξανε προπονητη καλη αρχη 68.gif 68.gif
tsops
Καλημέρα και από εμένα. Ρε σεις, εάν έχετε κάποια νέα, ποστάρετε τα. Η προαναγγελία νέων πριν αυτά αναγγελθούν, δεν νομίζω ότι βοηθούν πουθενά smile.gif

Αν ξέρετε κάτι, πείτε το, για αυτό είναι αυτό το τόπικ. Αν πάλι υποψιάζεστε κάποια αλλαγή/μεταγραφή, κλπ. πάλι μπορείτε να την εκθέσετε ως προσωπική εκτίμηση.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.