Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εργασίες στον Σέρβερ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
rchos
Σήμερα το βράδυ αργά για κάποια περίοδο (λίγη μάλλον εκτός απροόπτου) το φόρουμ θα βγει οφ για κάποιες εργασίες στον σέρβερ.

Αν όλα πάνε καλά μπορεί να διαρκέσει για λίγα μόνο λεπτά αυτό.


Πάντως να περιμένετε πως σήμερα το βράδυ θα υπάρξει σίγουρα κάποιο Downtime.
Xaroumenos loukoumas
Back online
Αν κάποιος παρατηρήσει κάποιο ασυνήθιστο πρόβλημα, ας το πει.

Προβλήματα ήδη γνωστά δε γίνονται αποδεκτά tongue.gif
sacarame
Σήμερα το βράδυ μετά τις 12 και για κάποιο χρονικό διάστημα το φόρουμ θα είναι οφφ εξαιτιας κάποιων εργασιών στον σέρβερ.

Λογικά η διαδικασία θα κρατήσει λίγη ώρα, απλά μην παραξενευτείτε από το downιασμα..
bbplayer
np, σήμερα θα είμαι σε ένα πανηγύρι με γουρνοπούλα στη σούβλα και μπυρόνια icon_headbang.gif icon_headbang.gif
sacarame
QUOTE(bbplayer @ Jul 28 2013, 13:26 ) *
np, σήμερα θα είμαι σε ένα πανηγύρι με γουρνοπούλα στη σούβλα και μπυρόνια icon_headbang.gif icon_headbang.gif



Είστε ποοοοοολυ ωραίος τύπος, κύριε... tongue.gif
bbplayer
QUOTE (sacarame @ Jul 28 2013, 13:27 ) *
Είστε ποοοοοολυ ωραίος τύπος, κύριε... tongue.gif


είμαι για τα πανηγύρια biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
SG3ptshooter
QUOTE(bbplayer @ Jul 28 2013, 13:26 ) *
np, σήμερα θα είμαι σε ένα πανηγύρι με γουρνοπούλα στη σούβλα και μπυρόνια icon_headbang.gif icon_headbang.gif

απαιτούμε λίστα καλλιτεχνών. Ο sacarame ειδικά για Γιαννάκη Καζά με γυναίκα που κάνει ζημιές παρατάει και την καθοριστική συμβολή που έχει στις τεχνικές εργασίες. Αποκλειστική φώτο απ' την περασμένη φορά.
bbplayer
QUOTE (SG3ptshooter @ Jul 28 2013, 13:45 ) *
απαιτούμε λίστα καλλιτεχνών. Ο sacarame ειδικά για Γιαννάκη Καζά με γυναίκα που κάνει ζημιές παρατάει και την καθοριστική συμβολή που έχει στις τεχνικές εργασίες. Αποκλειστική φώτο απ' την περασμένη φορά.


πριν 5-6 χρόνια που είχα ξαναπάει στο συγκεκριμένο ήταν η γνωστή αοιδός Φιλιώ Πυργάκη. Ήδη απο τότε ανάσαινε σαν τον Μίκη και γρύλιζε σαν τον Καρά, λογικά τώρα πρέπει να έχει χτυπήσει tilt.
Πάντως την επαρχία Ιούλιο Αύγουστο, την περιδιαβαίνουν πολλά γνωστά και μη μέλη της οικογένειας των κυνιδών, κάποιο θα βρεθεί και για μας tongue.gif
rchos
Done smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.