Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2011-12 (3ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3
jhantzop
reserved
panther2910
Α.Ε. ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ : 51-57


Μεγάλη νίκη με ανατροπή για την ομάδα μας αφού στο ημίχρονο βρεθήκαμε να χάνουμε με 12 πόντους αλλά τελικά καταφέραμε να ροκανίσουμε τη διαφορά και τελικά να κερδίσουμε στο τέλος.
thanasisapo
QUOTE (panther2910 @ Oct 16 2011, 23:18 ) *
Α.Ε. ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ : 51-57


Μεγάλη νίκη με ανατροπή για την ομάδα μας αφού στο ημίχρονο βρεθήκαμε να χάνουμε με 12 πόντους αλλά τελικά καταφέραμε να ροκανίσουμε τη διαφορά και τελικά να κερδίσουμε στο τέλος.




Καταπληκτικό παιχνίδι
sourouk2
ΡΟΥΦ 80 - Γ.Σ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ 46 - 37 (ΝΟΜΙΖΩ)

Ε πρεμιερα ητανε.Ο μαγειρας δεν ηξερε καλα τα υλικα και του εκοψε η σαλτσα.
Πριν απο αυτο το ματς διεξηχθη στο ιδιο γηπεδο το ΑΕΠ - ΑΡΙΩΝ.Με τους ιδιους διαιτητες!!!
Παγκοσμια πρωτη εχω την εντυπωση.
panther2910
Αριων - Ρουφ 80 : 65 - 34...
sourouk2
[quote name='panther2910' date='Oct 22 2011, 20:51 ' post='515800']
Αριων - Ρουφ 80 : 65 - 34...
[/quotΓηπεδο σπιτι βλεπω εισαι panther.
Δουλεμενος και με συμπαθητικο επιπεδο νεων ο αριωνας.Συνταγη της επιτυχιας για τον κυριο Ριζο.
(χαρηκα που σε ειδα coach)
Οσο για το ρουφ...δουλεια...
Υ.Γ. γραφτε και τιποτα
Holitsius
Να βοηθησω και εγω στην ελλιπη ενημερωση..Για τη 3 αγωνιστικη πρινα απο λιγο Αο Κωφων-Μαιανδρος 49-64
Με καλη εμφανιση στο β μερος οπου πηραμε και τη διαφορα παρα τη ζωνη του αντιπαλου.Συγχαρητηρια σε ολους και τους αντιπαλους για τη μαχητικοτητα που τους διεκρινε..Εμεις απλα προχωραμε,τπτ περισσοτερο.

QUOTE(Holitsius @ Oct 23 2011, 23:30 ) *
Να βοηθησω και εγω στην ελλιπη ενημερωση..Για τη 3 αγωνιστικη πρινα απο λιγο Αο Κωφων-Μαιανδρος 49-64
Με καλη εμφανιση στο β μερος οπου πηραμε και τη διαφορα παρα τη ζωνη του αντιπαλου.Συγχαρητηρια σε ολους και τους αντιπαλους για τη μαχητικοτητα που τους διεκρινε..Εμεις απλα προχωραμε,τπτ περισσοτερο.

Βλακεια μου ,για τη 2η αγωνιστικη διορθωνω..
panther2910
Κανένα αποτέλεσμα ρε παιδιά::::Που έχετε χαθεί όλοι::::
an6dy
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΟΙΩΝΟΣ 29-51 στο ντέρμπι της περιοχής που ντέρμπι θύμισε μόνο στο 1ο δεκάλεπτο.. ένας ανέτοιμος και κυρίως άνευρος ΓΣ που είχε και απουσίες, επηρεασμένος ακόμα από την περσινή απραξία απέναντι σε έναν οιωνό πιο έτοιμο και πιο ορεξάτο
sourouk2
QUOTE(panther2910 @ Oct 24 2011, 16:57 ) *
Κανένα αποτέλεσμα ρε παιδιά::::Που έχετε χαθεί όλοι::::


ΡΟΥΦ 80 - ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ 28 - 46

Με 0 στο πρωτο δεκαλεπτο και 25 λαθη σε ολο το παιχνιδι...τα ξαναλεμε του χρονου.
tzpetros
ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΙΩΝ : 67 - 53

ημίχρονο 26-30

πολύ καλό παιχνίδι. οι 2 ομάδες σίγουρα θα πρωταγωνιστήσουν στον όμιλο.
Holitsius
Καλησπερα και απο μενα..Σε σημερινο ματς Οιωνος-Μαιανδρος 38-58 σε μια σοβαρη εμφανιση.
Καλος ο οιωνος,θα παει καλα πιστευω αφου εχει παιδια και κανουν δουλιτσα.Εμεις ξεκινησαμε καλα και ελεγξαμε το ματς στο ρυθμο μας και νομιζω δικαια κερδισαμε,τπτ παραπανω...Απλα συνεχιζουμε.
panther2910
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ : 2 με +13 αν θυμάμαι καλά.
sourouk2
QUOTE(panther2910 @ Nov 7 2011, 12:24 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ : 2 με +13 αν θυμάμαι καλά.

ΑΜΥΝΤΑΣ - ΡΟΥΦ 80 +20

Δεν ημουν στο γηπεδο.Μου το ειπε ενα πουλακι.
Holitsius
...Μαιανδρος-Θριαμβος 52-61 δικαια για τον φιλοξενουμενο..
Κακιστη βραδια για εμας,δε μας πηγε τπτ απολυτως...Στο τελος με τριποντα ξεφυγε ο θριαμβος και δικαιοτατα κερδισε..Καθοριστικοι οι μικροι του...Συνεχιζουμε,καλο μας εκανε η ηττα τωρα...
tzpetros
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ: 42-51
Giwrgis17
AE ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (+4)

3 στα 3..

Κeep walking
dafniwths#15#
meta thn htta tou ariwna sto mets ap ton amunta o thriamvos dafnhs emeine monos prwtos!!
panther2910
Ξέρεις κανείς αποτέλεσμα Αμύντας - Νέοι Βύρωνα ;;;
Giwrgis17
ΠΑΟ Δαφνης - Ρουφ 80 1 (+13 αν θυμαμαι καλα)

tzpetros
QUOTE(panther2910 @ Nov 19 2011, 17:03 ) *
Ξέρεις κανείς αποτέλεσμα Αμύντας - Νέοι Βύρωνα ;;;



Καλημέρα. εχασε ο βύρωνας για 18 ποντους
panther2910
Παίζω 20 χρόνια Μπάσκετ κ έχω μάθει ότι όποιος δεν είναι καλός κάθεται στον πάγκο για να παίξει κάποιος καλύτερος , η ΕΣΚΑ μάλλον είχε αντίθετη άποψη κ αποφάσισε όποιος είναι πιτσιρικάς να παίζει 40 λεπτά και στα 21 του να σταματάει εντελώς...άμα δε μπορείς γίνε κομμωτής!!!!!!!
Holitsius
Μαιανδρος- ΓΣ Πατησιων 50-37 νομιζω σε ενα κακιστο παιχνιδι...Ολα,εμεις,οι διαιτητες,ολοι κακοι...Κραταμε μονο τη νικη...
tzpetros
ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - Α.Ο. ΚΩΦΩΝ : 49-43
Giwrgis17
Ariwn - Dafni 2
panther2910
Πετράλωνα - Θρίαμβος ξέρει κανείς πόσο ήρθε ;
tzpetros
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 66-53

Holitsius
Σε εξ αναβολης ματς Μαιανδρος-Παο Δαφνης 65-44.
Πολυ καλη εμφανιση στο β μερος και ειδικα απο τα μεσα του 3ου δεκαλεπτου και μετα οπου ανοιξαμε τη 40λεπτη ζωνη της Δαφνης και κερδισαμε ευκολα στο τελος..Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια,ειδικα σε εναν δυο που τα εβαλαν ολα σημερα...Τπτ παραπανω,απλα συνεχιζουμε.
tzpetros
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ: 47-45

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ.
Lastixoman
QUOTE(Holitsius @ Dec 3 2011, 01:53 ) *
Σε εξ αναβολης ματς Μαιανδρος-Παο Δαφνης 65-44.
Πολυ καλη εμφανιση στο β μερος και ειδικα απο τα μεσα του 3ου δεκαλεπτου και μετα οπου ανοιξαμε τη 40λεπτη ζωνη της Δαφνης και κερδισαμε ευκολα στο τελος..Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια,ειδικα σε εναν δυο που τα εβαλαν ολα σημερα...Τπτ παραπανω,απλα συνεχιζουμε.


Καλημέρα.
Μπράβο σας για την νίκη και καλή συνέχεια να έχετε.
Απλα μία ερώτηση θέλω να κάνω και σας ρωτώ με σεβασμό, κάτω των εικοσι έχετε παίχτες και αν ναι παίζουν σε όλη την διάρκεια? Ρωτώ γιατί μάλλον δεν παίζουν 2 σε όλη την διάρκεια και μου έκανε εντύπωση.
Επίσης γιατί στην βαθμολογία της Εσκα δεν σας μετρουν τις νικες με 2 βαθμούς αλλα με 1? Λάθος της Εσκα?
Holitsius
QUOTE(Lastixoman @ Dec 5 2011, 12:38 ) *
Καλημέρα.
Μπράβο σας για την νίκη και καλή συνέχεια να έχετε.
Απλα μία ερώτηση θέλω να κάνω και σας ρωτώ με σεβασμό, κάτω των εικοσι έχετε παίχτες και αν ναι παίζουν σε όλη την διάρκεια? Ρωτώ γιατί μάλλον δεν παίζουν 2 σε όλη την διάρκεια και μου έκανε εντύπωση.
Επίσης γιατί στην βαθμολογία της Εσκα δεν σας μετρουν τις νικες με 2 βαθμούς αλλα με 1? Λάθος της Εσκα?
Κανενα,θεμα,αλλωστε κουβεντα κανουμε...Φυσικα και εχουμε,3 μαλιστα και οι 2 επαιξαν σχεδον 40λπετο με να μικρο διαλλειμα που βαλαμε εναν 16χρονο..Ισως να μη τους φαινεται καθως ο ενας ειναι σχετικα ψηλος και ο αλλος αφηνει γενια πολλες φορες...Τωρα για τους βαθμους,δυστυχως εμεις λογω μη υπαρξης παιδικου,ξεκιναμε με -4 βαθμους...Λες και αυτο φταιει για τα δεινα..Τεσπα,ελπιζω να βοηθησα!

Και καιτι τελευταιο..Στο site της Εσκα εχει γινει ενα λαθος...Ο Μαιανδρος δεν εχει παιξει με τα Πετραλωνα οπως κακως εχει αναφερθει ,ειμαι λαθος η καταχωρηση και δειχνει το σκορ του αναβληθεντος της 3ης αγωνιστικης μεταξυ Μαιανδρου και Παο Δαφνης...Με τα Πετραλωνα ο αγωνας ειναι ορισμενος αυτη τη τεταρτη..Οτι να ναι...
Holitsius
Σημερα Μαιανδρος - Αο Πετραλωνων 58-45.
Δικαιη νικη μετα απο καλη εμφανιση στο β μερος και παλι, καθως στο πρωτο οι 2 ομαδες συμβαδιζαν στο σκορ.Συγχαρητηρια σε ολους καθως ηταν μια σημαντικη νικη απεναντι σε μια καλη ομαδα κα μαλιστα με μια σημαντικη απουσια απο μερους μας..Συνεχιζουμε την κυριακη τωρα,τπτ περισσοτερο.

ΥΓ Πρεπει καποτε να βαλω και κανενα λει-απ... smiley.gif
tzpetros
ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ: 54-39
panther2910
Με άλλα λόγια έχουμε όμιλο φωτιά , όπως έχουν δείξει τα πράγματα όλοι μπορούν να χάσουν από όλους και σχεδόν όλες οι ομάδες έχουν ελπίδες για την τριάδα που οδηγεί στα μπαράζ.Καλή συνέχεια σε όλους!
panther2910
Υπάρχει μια πληροφορία ότι τον Μοναστηριώτη τον έχει ζητήσει ο Ομπράντοβιτς για βοηθό , του αρέσουν πολύ τα γρήγορα συστήματα που ακολουθεί.Ξέρει κανείς αν ισχύει ;
Giwrgis17
QUOTE(panther2910 @ Dec 9 2011, 18:47 ) *
Υπάρχει μια πληροφορία ότι τον Μοναστηριώτη τον έχει ζητήσει ο Ομπράντοβιτς για βοηθό , του αρέσουν πολύ τα γρήγορα συστήματα που ακολουθεί.Ξέρει κανείς αν ισχύει ;



Ξερω εγω!








































Ισχυει smiley.gif
panther2910
ΑΡΙΩΝ - θρίαμβος Δάφνης 1 με +7
Holitsius
Σημερα Ρουφ 80- Μαιανδρος 60-51...
Απολυτα δικαιη νικη και συγχαρητηρια στο Ρουφ,εμεις σε αλλο κοσμο(ειδικα εγω),μαλλον μας πηραν απο τον υπνο...Ολα στραβα,πολλα ευκολα καλαθια και φυσιολογικη ηττα με τετοια εμφανιση..Πηγαμε πολυ πισω...
Giwrgis17
Αμυντας - Δαφνη 1 (+7?)
panther2910
Πως γίνεται ενώ έχει βγει το πρόγραμμα εδώ και τόσους μήνες να λέει ο αντίπαλος 2 μέρες πριν το αγώνα ότι δεν έχει διαθέσιμο γήπεδο??????
esperara
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/2011 21:45:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
14/12/2011 20:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0-0
14/12/2011 21:00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 0-0
14/12/2011 21:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
14/12/2011 21:00:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0-0
14/12/2011 21:30:00 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
14/12/2011 21:45:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0-0
14/12/2011 21:00:00 Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0-0

Για δες τον αγώνα του Χαραυγιακού! Αυτό απαντάει την ερώτηση σου? Λέω προτού τα βάλεις με τον αντίπαλο να δεις μήπως φταίει κάποιος άλλος...Και αυτό το πρόγραμμα 2 μήνες πριν βγήκε... Καλή συνέχεια
panther2910
Δεν είπα ότι φταίει ο αντίπαλος απλά μας ενημέρωσε...αυτά είναι τα κακά της Δ εσκα που γίνονται οι αγώνες ότι μέρα να ναι κ φυσικά η κακή οργάνωση που είναι κουκουρούκου.Μήπως έχετε καμία ενημέρωση πότε μπορεί να γίνει ο αγώνας?
Holitsius
QUOTE(panther2910 @ Dec 13 2011, 00:12 ) *
Δεν είπα ότι φταίει ο αντίπαλος απλά μας ενημέρωσε...αυτά είναι τα κακά της Δ εσκα που γίνονται οι αγώνες ότι μέρα να ναι κ φυσικά η κακή οργάνωση που είναι κουκουρούκου.Μήπως έχετε καμία ενημέρωση πότε μπορεί να γίνει ο αγώνας?
ακομα δε ξερουμε...το συντομοτερο....
sourouk2
QUOTE(Holitsius @ Dec 12 2011, 00:31 ) *
Σημερα Ρουφ 80- Μαιανδρος 60-51...
Απολυτα δικαιη νικη και συγχαρητηρια στο Ρουφ,εμεις σε αλλο κοσμο(ειδικα εγω),μαλλον μας πηραν απο τον υπνο...Ολα στραβα,πολλα ευκολα καλαθια και φυσιολογικη ηττα με τετοια εμφανιση..Πηγαμε πολυ πισω...


60 - 54 ηταν το παιχνιδι.Συμπαθα με δεν κανω τον εξυπνο, απλα θελω να δειξω οτι ηταν κοντα το σκορ συνεχεια μαλιστα.
Παρολα αυτα θελω να σιατηρησω κι εγω τις επιφυλαξεις μου για τον υποτιθεμενο χρονο συμμετοχης 2 παικτων κατω των 20 για το μαιανδρο.

Προσωπικα δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με το αν οι αντιπαλοι χρησιμοποιουν τους μικρους η οχι.Αλλωστε διαφωνω καταφορα με αυτο το μετρο(στα 17 μου επαιζα Α εσκα.Δεν το επαιζα βεντετα στη Δ κυριοι μικροι)

τελος παντων γιατρου θελοντος και φυσικοθεραπευτη επιτρεποντος θα αδειασει συντομα το νοσοκομειο απο τους παικτες του ρουφ και θα κανει ακομη καλυτερες εμφανισεις.Ολα ειναι ανοιχτα στον ομιλο.
esperara
QUOTE(sourouk2 @ Dec 14 2011, 19:02 ) *
60 - 54 ηταν το παιχνιδι.Συμπαθα με δεν κανω τον εξυπνο, απλα θελω να δειξω οτι ηταν κοντα το σκορ συνεχεια μαλιστα.
Παρολα αυτα θελω να σιατηρησω κι εγω τις επιφυλαξεις μου για τον υποτιθεμενο χρονο συμμετοχης 2 παικτων κατω των 20 για το μαιανδρο.

Προσωπικα δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με το αν οι αντιπαλοι χρησιμοποιουν τους μικρους η οχι.Αλλωστε διαφωνω καταφορα με αυτο το μετρο(στα 17 μου επαιζα Α εσκα.Δεν το επαιζα βεντετα στη Δ κυριοι μικροι)

τελος παντων γιατρου θελοντος και φυσικοθεραπευτη επιτρεποντος θα αδειασει συντομα το νοσοκομειο απο τους παικτες του ρουφ και θα κανει ακομη καλυτερες εμφανισεις.Ολα ειναι ανοιχτα στον ομιλο.



Δεν μπορώ να καταλάβω αφού διατηρείτε τις επιφυλάξεις σας γιατί δεν λέτε κάτι κατά τη διάρκεια του αγώνα και αφήνετε υπονοούμενα για μετά. Συμφωνώ πάντως μαζί σου. Και εμείς έχουμε συναντήσει τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν ασχολούμαστε σεβόμενοι τις όποιες δυσκολίες μπορεί να έχει μια ερασιτεχνική ομάδα να πείσει παιδιά νεότερης ηλικίας να παίξουν μπάσκετ στη Δ ΕΣΚΑ.

Ο Μαίανδρος έχει ένα 16χρονο (ο οποίος έχει παίξει και 40λεπτα ολόκληρα) και 3 παίχτες που παίζουν τη τελευταία τους χρονιά ως πιτσιρικάδες, σύνολο 4 παιδιά που παίζουν. Ο ένας μάλιστα έλειπε λόγω αποθεραπείας αλλά σεβόμαστε αυτόν τον απαράδεκτο κατά τα άλλα κανονισμό όπως οι περισσότεροι στη κατηγορία. Δυστυχώς πάει το μπάσκετ πολλά χρόνια πίσω. Κάποτε παρακαλάγαμε και σκιζόμαστε στην προπόνηση για να παίξουμε λίγο και τώρα κάποιες ομάδες αναγκάζονται να παρακαλάνε παίχτες οι οποίοι έχουν θέση στη πεντάδα και χωρίς προπονήσεις!!!

Εύχομαι περαστικά στους παίχτες σας και καλή συνέχεια!
Holitsius
QUOTE(esperara @ Dec 14 2011, 20:48 ) *
Δεν μπορώ να καταλάβω αφού διατηρείτε τις επιφυλάξεις σας γιατί δεν λέτε κάτι κατά τη διάρκεια του αγώνα και αφήνετε υπονοούμενα για μετά. Συμφωνώ πάντως μαζί σου. Και εμείς έχουμε συναντήσει τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν ασχολούμαστε σεβόμενοι τις όποιες δυσκολίες μπορεί να έχει μια ερασιτεχνική ομάδα να πείσει παιδιά νεότερης ηλικίας να παίξουν μπάσκετ στη Δ ΕΣΚΑ.

Ο Μαίανδρος έχει ένα 16χρονο (ο οποίος έχει παίξει και 40λεπτα ολόκληρα) και 3 παίχτες που παίζουν τη τελευταία τους χρονιά ως πιτσιρικάδες, σύνολο 4 παιδιά που παίζουν. Ο ένας μάλιστα έλειπε λόγω αποθεραπείας αλλά σεβόμαστε αυτόν τον απαράδεκτο κατά τα άλλα κανονισμό όπως οι περισσότεροι στη κατηγορία. Δυστυχώς πάει το μπάσκετ πολλά χρόνια πίσω. Κάποτε παρακαλάγαμε και σκιζόμαστε στην προπόνηση για να παίξουμε λίγο και τώρα κάποιες ομάδες αναγκάζονται να παρακαλάνε παίχτες οι οποίοι έχουν θέση στη πεντάδα και χωρίς προπονήσεις!!!

Εύχομαι περαστικά στους παίχτες σας και καλή συνέχεια!

Και επειδη εγω ημουν στο ματς,να προσθεσω γιγαντα antibodeu ,οτι εγινε συσταση απο την αντιπαλη ομαδα στους διατητες για τον ενα μικρο μας και αφου τον ελεγξαν,ξεκινησε το παιχνιδι κανονικα..Οποτε τα υπολοιπα,ειναι ολα βερεσε...
tzpetros
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ - ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ: 35-40
Giwrgis17
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 56-46 (αν θυμαμαι καλα)
Holitsius
Για το Μαιανδρο,οπως και τη δευτερα με τον Αριωνα ετσι και σημερα με τους Νεους Βυρωνα,το ματς αναβληθηκε λογω νερου στο γηπεδο απο την πολυ βροχη..Με τον Αριωνα δε ξεκινησε καν το παιχνιδι,σημερα σταματησε λιγο πριν το τελος του α ημιχρονου με σκορ 26-23 υπερ των γηπεδουχων..Ο Μαιανδρος οταν βρεχει πλεον δε θα παιζει...χαχαχαχαχα smiley.gif
Giwrgis17
ΓΣ ΠΑΤΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (+2)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.