Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Φ.Ε.Α
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
basketball for life
1)πρας
2)ρωμοσιος
3)τσεκουρας
4)καρακωστας
5)κρητικος
6)χριστοπουλος
7)κιτσος
8)λατσουδας
9)μωραϊτοπουλος
10)παναγιωτακης
11)κορτεσσας
12)μαστρογιαννης
13)ηλιαδης

καλη season να εχουμε!!!!
RUBI
Ευχομαι στην ομαδα της ΦΕΑ γρηγορη επανοδο στην Α ΕΣΚΑ και στην παιχτουρα BILL TSEK πολλα rebound,assist,ποντους,TSEKARISMATA,ταπες,καρφωματα!!!!!!
basketball for life
QUOTE(RUBI @ Jul 2 2010, 12:17 ) *
Ευχομαι στην ομαδα της ΦΕΑ γρηγορη επανοδο στην Α ΕΣΚΑ και στην παιχτουρα BILL TSEK πολλα rebound,assist,ποντους,TSEKARISMATA,ταπες,καρφωματα!!!!!!

να σαι καλα φιλε...αν θες υπαρχει και πιο αναλυτικα το ροστερ στο ''μεταγραφες ροστεερ 2010''
KOKO
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
basketball for life
roster Φ.Ε.Α. 2010-2011



1)δημητρης (johny) πρας περσινη ομαδα, Φ.Ε.Α ηλικια 35

2)κωστας ρωμοσιος περσινη ομαδα, Φ.Ε.Α ηλικια 30

3)βασιλης (bill tsek) τσεκουρας περσινη ομαδα, Φ.Ε.Α ηλικια 37

4)γιωργος καρακωστας περσινη ομαδα, Δ.Α.Σ.Α.Λ ηλικια 35

5)γιαννης κρητικος περσινη ομαδα, Φ.Ε.Α ηλικια 19

6)τακης χριστοπουλος περσινη ομαδα, Πολιτεια ηλικια 28

7)παναγωτης κιτσος περσινη ομαδα, Εκαλη ηλικια 23

8)σωτηρης λατσουδας περσινη ομαδα, Εκαλη ηλικια 29

9)γιαννης μωραϊτοπουλος περσινη ομαδα, Ο.Φ.Η.Ηρακλειου ηλικια 25

10)μανος παναγιωτακης περσινη ομαδα, Αγ.Στεφανος ηλικια 20

11)πανος κορτεσσας περσινη ομαδα, Εκαλη ηλικια 22

12)δημητρης μαστρογιαννης περσινη ομαδα, Φ.Ε.Α ηλικια 18

13)λευτερης ηλιαδης περσινη ομαδα, Α.Ε.Κ ηλικια 18


καλη season να εχουμε!!!!
pointguard
QUOTE(KOKO @ Jul 2 2010, 14:08 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Repsect στον Βασιλη Τσεκουρα που ειναι τεραστιος παικτης κ πολυτελεια για την ΕΣΚΑ! Τετοιοι παικτες ανηκουν σε παραπανω κατηγοριες και ειμαι σιγουρος οτι εαν του το επετρεπε η εργασια του θα ηταν τωρα σε εθνικες κατηγοριες. (Σημειωτεων οτι εκανε μεταβατικη με ομαδα Β' εθνικης φετος)
BILLTSEK
QUOTE(pointguard @ Jul 4 2010, 17:08 ) *
Repsect στον Βασιλη Τσεκουρα που ειναι τεραστιος παικτης κ πολυτελεια για την ΕΣΚΑ! Τετοιοι παικτες ανηκουν σε παραπανω κατηγοριες και ειμαι σιγουρος οτι εαν του το επετρεπε η εργασια του θα ηταν τωρα σε εθνικες κατηγοριες. (Σημειωτεων οτι εκανε μεταβατικη με ομαδα Β' εθνικης φετος)

πεστα ρε δρακακη γιατι τοσο ταλεντο δεν το χωραει η εσκα!χααχαχαχαχα!!τελικα ειστε μεγαλα λαμογια εσυ κ ο RUBI..
GR-HAMMER
εγω παλι respect στο δρακακη!
tongue.gif
peter
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 5 2010, 04:52 ) *
πεστα ρε δρακακη γιατι τοσο ταλεντο δεν το χωραει η εσκα!χααχαχαχαχα!!τελικα ειστε μεγαλα λαμογια εσυ κ ο RUBI..



Μια χρονία μόνο συμπαίκτες κ ήταν αρκετή ώστε να απογειωθεί η καριέρα σου.. 77.gif ...προβλέπω οτι την επόμενη 10ετία θα παίζεις στα "μεγάλα σαλόνια" της ΕΣΚΑ ......ΚΑΙ ΠΑΝΩ.......... shot.gif
basketball for life
kai makis xaraktinos ekleise stin fea gia fetos...mporw na pw pia oti i omada exei klisei gia fetos kai einai uperpliris!!!!
KOKO
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
QUOTE(basketball for life @ Jul 20 2010, 20:25 ) *
kai makis xaraktinos ekleise stin fea gia fetos...mporw na pw pia oti i omada exei klisei gia fetos kai einai uperpliris!!!!

cleopatra
QUOTE(KOKO @ Jul 23 2010, 20:40 ) *
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Σας εφυγε ο Τσεκουρας για ΑΕΝΚ?
Ετσι εγραψε ενα site.
Δεν ηξερα πως εχει τοσο μεγαλο ταλεντο και σουτ το παλικαρι.
Πρεπει να βαλατε καποια λεφτα στο ταμειο σας τωρα.
KOKO
QUOTE(cleopatra @ Jul 26 2010, 10:25 ) *
Σας εφυγε ο Τσεκουρας για ΑΕΝΚ?
Ετσι εγραψε ενα site.
Δεν ηξερα πως εχει τοσο μεγαλο ταλεντο και σουτ το παλικαρι.
Πρεπει να βαλατε καποια λεφτα στο ταμειο σας τωρα.

Δεν νομιζω να σκεφτεται ο BILL για περιπτωσεις τυπου ΑΕΝΚ, για παραπανω κατι γινετε!!!
TSEK TSEK TSEK!!!!!
69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
basketball for life
QUOTE(cleopatra @ Jul 26 2010, 15:25 ) *
Σας εφυγε ο Τσεκουρας για ΑΕΝΚ?
Ετσι εγραψε ενα site.
Δεν ηξερα πως εχει τοσο μεγαλο ταλεντο και σουτ το παλικαρι.
Πρεπει να βαλατε καποια λεφτα στο ταμειο σας τωρα.


οντως τσεκουρας δεν φευγει ετσι ευκολα απο την ομαδα της καρδιας του...!!!!!τσεκ τσεκ τσεκ τσεκ!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
BILLTSEK
QUOTE(cleopatra @ Jul 26 2010, 15:25 ) *
Σας εφυγε ο Τσεκουρας για ΑΕΝΚ?
Ετσι εγραψε ενα site.
Δεν ηξερα πως εχει τοσο μεγαλο ταλεντο και σουτ το παλικαρι.
Πρεπει να βαλατε καποια λεφτα στο ταμειο σας τωρα.

χαχαχαχα!!με γλεντας κλεοπατρα κανονικα!!!εχω τοσο ταλεντο που ουτε εγω δεν το ηξερα!!αργησα να σας απαντισω γιατι εκανα προπονηση στα σουτ!!χαχα!!λοιπον για να σοβαρευτουμε λιγο ειμαστε στεναχωρημενοι γιατι χασαμε τον κιτσο μας για 2 μηνες τουλαχιστον αφου θα χρειαστει να κανει επεμβαση στον πληγωμενο ωμο του..πονηρο παιχνιδι σημερα γιατι παμε με πολλες απωλειες στην πετρουπολη..συγγεντρωση κ σοβαροτητα για να παρουμε το 2πλο..
KOKO
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 25 2010, 07:39 ) *
χαχαχαχα!!με γλεντας κλεοπατρα κανονικα!!!εχω τοσο ταλεντο που ουτε εγω δεν το ηξερα!!αργησα να σας απαντισω γιατι εκανα προπονηση στα σουτ!!χαχα!!λοιπον για να σοβαρευτουμε λιγο ειμαστε στεναχωρημενοι γιατι χασαμε τον κιτσο μας για 2 μηνες τουλαχιστον αφου θα χρειαστει να κανει επεμβαση στον πληγωμενο ωμο του..πονηρο παιχνιδι σημερα γιατι παμε με πολλες απωλειες στην πετρουπολη..συγγεντρωση κ σοβαροτητα για να παρουμε το 2πλο..

Τσεκ και Καρακο κατω από τι ρακέτα και δε φοβάμαι τίποτα!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif 69.gif
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Nov 25 2010, 14:48 ) *
Τσεκ και Καρακο κατω από τι ρακέτα και δε φοβάμαι τίποτα!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif 69.gif

αρχηγαρα μου!!!!!!!!!!!!!!κ μετα στεφανο για μασα κ ιστοριες λατσουδα...
KOKO
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 25 2010, 10:09 ) *
αρχηγαρα μου!!!!!!!!!!!!!!κ μετα στεφανο για μασα κ ιστοριες λατσουδα...

Μονο που είναι νωρίς το ματς και θα πέσει πολύ ψαρονέφρι made in karako...!!!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Nov 25 2010, 18:40 ) *
Μονο που είναι νωρίς το ματς και θα πέσει πολύ ψαρονέφρι made in karako...!!!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

κ ψαρονεφρι φαγαμε κ 21 ποντους ριξαμε..65-86 την ιριδα.καλο μπασκετ κατα διαστηματα κ βρισκουμε ρυθμο σιγα σιγα..πρεπει να βελτιωθουμε στην αμυνα γιατι θα μας κοστησει στα δυσκολα ματς..αφιερωμενη η νικη στον κιτσο κ χριστοπουλο!!συντομα κοντα μας παικταραδες μου!!
BILLTSEK
δυσκολο παιχνιδι σημερα με απουσιες για την ομαδα μου..το σιγουρο ειναι οτι δεν θα υποτιμησουμε τα μελλισια γιατι δεν εχουμε περιθωρια για γκελες..9 30 εναρξη αγωνα κ περιμενουμε τους φιλους της ομαδας να στηριξουν την προσπαθεια μας..ρωμοσιε σφιξε τα δοντια σε χρειαζομαστε!!!
BILLTSEK
δυσκολη νικη η σημερινη αφου βρεθηκαμε σε μετρια βραδυα.αλλα οι καλες ομαδες κερδιζουν κ οταν δεν παιζουν οπως μπορουν..καλη ομαδα τα μελλισια με εναν εξαιρετικο προπονητη στον παγκο ..συνχαρητηρια κ στον αλεξη καρατζα γιατι αυτη η ομαδα ειναι αποκλειστηκα δικη του..εκτος απο την αγωνiστικη τους αξια ειναι ΟΛΟΙ υπεροχοι χαρακτηρες κ χαιρομαι που ειμαι μαζι τους στο γηπεδο..σημερα πιασαμε κορυφη κ ειμαστε διπλα χαρουμενοι..ΦΕΑ-ΜΕΛΛΙΣΙΑ 83-77..
basketball for life
οσο εχουμε τον τσεκ κοντα μας δεν φοβομαστε τιποτα....μεγαλη νικη και αποψε 83-77!!!ολοι μαζι μεχρι το τελος....μπραβο σε ολους!
ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ.....!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
pointguard
QUOTE(basketball for life @ Dec 3 2010, 01:39 ) *
οσο εχουμε τον τσεκ κοντα μας δεν φοβομαστε τιποτα....μεγαλη νικη και αποψε 83-77!!!ολοι μαζι μεχρι το τελος....μπραβο σε ολους!
ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ ΤΣΕΚ.....!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

O tsek anhkei sthn afrokrema ton pshlon mexri B ethnikh. Telos
KOKO
QUOTE(pointguard @ Dec 4 2010, 00:10 ) *
O tsek anhkei sthn afrokrema ton pshlon mexri B ethnikh. Telos

Φίλε pointguard μακάρι όλες οι ομάδες χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον να είχαν προσωπικότητες σαν τον μέγα ΤΣΕΚ και μέγα ΛΑΤΣΟΥ!!!! Πολλές φορές μιλάμε για το ποιος ειναι καλύτερος σκόρερ και τέτοια αλλά πρέπει να αναφέρω οτι το ποιο σημαντικό σε έναν αθλητή ειναι η προσωπικότητά του!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
basketball for life
QUOTE(KOKO @ Dec 4 2010, 08:35 ) *
Φίλε pointguard μακάρι όλες οι ομάδες χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον να είχαν προσωπικότητες σαν τον μέγα ΤΣΕΚ και μέγα ΛΑΤΣΟΥ!!!! Πολλές φορές μιλάμε για το ποιος ειναι καλύτερος σκόρερ και τέτοια αλλά πρέπει να αναφέρω οτι το ποιο σημαντικό σε έναν αθλητή ειναι η προσωπικότητά του!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif




λιγες ομαδες εχουν την πολυτελεια να βρισκονται παρεα με τετοιους αν8ρωπους ,με ολη την σημασια της λεξης....
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Dec 4 2010, 08:35 ) *
Φίλε pointguard μακάρι όλες οι ομάδες χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον να είχαν προσωπικότητες σαν τον μέγα ΤΣΕΚ και μέγα ΛΑΤΣΟΥ!!!! Πολλές φορές μιλάμε για το ποιος ειναι καλύτερος σκόρερ και τέτοια αλλά πρέπει να αναφέρω οτι το ποιο σημαντικό σε έναν αθλητή ειναι η προσωπικότητά του!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

κωστακη μου γ αυτο σ αγαπαω ..αλλα εσυ κ πρας ειστε οι ηγετες μας κ εμεις ακολουθουμε πιστα τους τους αρχηγους μας!!! rolleyes.gif

QUOTE(basketball for life @ Dec 6 2010, 14:50 ) *
λιγες ομαδες εχουν την πολυτελεια να βρισκονται παρεα με τετοιους αν8ρωπους ,με ολη την σημασια της λεξης....
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

mr ellaTIrio αυριο σε θελω MVP!!!!!σουπερ ντερμπυ αυριο σε μια δυσκολη εδρα.η ομαδα βρισκεται με πολυ καλη ψυχολογια κ πανετοιμους ρωμοσιο κ καρακωστα αφου ξεπερασαν τα προβληματα τραυματισμων..θα ματωσουμε την φανελα αφου αυτο το ματς ειναι οροσημο για την συνεχεια κ δεν θελουμε να πεσουμε απο την κορυφη..
basketball for life
QUOTE(BILLTSEK @ Dec 8 2010, 16:29 ) *
κωστακη μου γ αυτο σ αγαπαω ..αλλα εσυ κ πρας ειστε οι ηγετες μας κ εμεις ακολουθουμε πιστα τους τους αρχηγους μας!!! rolleyes.gif


mr ellaTIrio αυριο σε θελω MVP!!!!!σουπερ ντερμπυ αυριο σε μια δυσκολη εδρα.η ομαδα βρισκεται με πολυ καλη ψυχολογια κ πανετοιμους ρωμοσιο κ καρακωστα αφου ξεπερασαν τα προβληματα τραυματισμων..θα ματωσουμε την φανελα αφου αυτο το ματς ειναι οροσημο για την συνεχεια κ δεν θελουμε να πεσουμε απο την κορυφη..




θα πεταει η ομαδα τσεκ σουπερ θα ειναι ετσι οπως ημαστε δεμενοι και αν ημαστε σοβαροι!!!
shot.gif shot.gif shot.gif
BILLTSEK
χασαμε δικαια απο μια μετρια ομαδα αλλα με πολυ παθος..δεν μπηκαμε ποτε στο γηπεδο κ πραγματοποιησαμε την χειροτερη φετινη εμφανιση..ελπιζω να σοβαρευτουμε στα επομενα 2 ματς για να κανουμε γιορτες με ηρεμια.πευκη -φεα 69-63...
BILLTSEK
9 30 φεα-κρονος γερακα.υπο αλλες συνθηκες θα μιλαγαμε για ευκολο ματς αλλα οι απουσιες (ρομοσιος,χριστοπουλος,κιτσος)κανουν αυτοματα δυσκολη την σημερινη αναμετρηση..αν θελουμε να μιλαμε για στοχο δεν υπαρχει αλλο αποτελεσμα απο την νικη.. αχ ρε ρομοσιε μας ανχωσες..
BILLTSEK
97-50 με γερακα..σοβαροι σε ολο το ματς..αφιερωμενη η σημερινη εμφανιση στην Κ ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ που με στηριξε στα δυσκολα.. icon_wave.gif icon_wave.gif
alexas10
QUOTE(BILLTSEK @ Dec 17 2010, 01:21 ) *
97-50 με γερακα..σοβαροι σε ολο το ματς..αφιερωμενη η σημερινη εμφανιση στην Κ ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ που με στηριξε στα δυσκολα.. icon_wave.gif icon_wave.gif

που παρολο το κρυο εκατσε σε ολο το ματς μεχρι τελος...κ χειροκροτησε κ ολα τα καλαθια σας.... 41.gif
BILLTSEK
μετα απο πολυ καιρο θα ειμαστε 12 ετοιμοπολεμοι για τον αυριανο κρισιμο αγωνα..νικη κ μονο νικη γιατι μας περιμενει γολγοθας μετα τις γιορτες.φεα-μακρη 9:30...
BILLTSEK
φεα-ν.μακρη 79-70..mvp μετα απο ψηφοφορια των δημοσιογραφων ΚΩΣΤΑΑΑΑΣ ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΟΜΟΣΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!! evilmonkey.gif ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΛΙΓΟ ΛΑΤΣΟΥΔΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!
KOKO
Τι χθεσινη νικη της ομαδας μου την αφιερωνω προσωπικα στο Σωτηρη Λατσουδα που λογω τραυματισμου χθες μας ελειψε πολυ!!Σιδερενιος φιλαρακι και γρηγορα κοντα μας!!!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
KOKO
QUOTE(KOKO @ Dec 24 2010, 05:02 ) *
Τι χθεσινη νικη της ομαδας μου την αφιερωνω προσωπικα στο Σωτηρη Λατσουδα που λογω τραυματισμου χθες μας ελειψε πολυ!!Σιδερενιος φιλαρακι και γρηγορα κοντα μας!!!!
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω και τον μικρο της παρεας μας Μαστρογιαννη για το ενδιαφερον και τον ιδιαιτερο ζηλο που δειχνει στην ομαδα!!!Ξερεις εσυ.....!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.