Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νέες στολές (Αlternative)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Alexmei
Όπως πολλοί παρατηρήσαμε,4 ομάδες αλλάξαν στολή φέτος....

Από αυτές (τις ομάδες), είναι οι:

  1. New Jersey Nets
  2. Charlotte Bobcats
  3. Washington Wizards
  4. Utah Jazz



Το New Jersey


H Charlotte


To Washington


H Utah




Για Bobcats (καλό και αυτό... το σκουρίναν λίγο από πέρυσι) και Utah OK αλλά τα άλλα δύο είναι τα πιο... πως να το πω; Ξέμπαρκα.... Oι Νets από Ασπρο και Μπλε το έκαναν... Κόκκινο (από την άλλη μου αρέσει... αυτό θα ψηφίσω tongue.gif )

.... και οι άλλοι (Wizards) από μπλέ το έκαναν...(τι είναι μπεζ; )


Εσάς ποιο σας αρέσει πιο πολύ;
Pierce
εχω την αισθηση οτι των νετς η φανελα ηταν και παλαιοτερα κοκκινες kai εκτος αυτου εχουν και στο παλαιοτερa σημαta τους το κοκκινο αρα δεν εινια τελειως ξεμπαρκο και ως Team Colors εχουν τα Dark Blue, White, Red, and Silver
Alexmei
ναι το ξέρω είχαν κόκκινο και παλιότερα αλλά ρε παιδί μ τους είχαμε συνυθίσει με άσπρα και μπλέ.... όχι κόκκινα... είναι κάπως...
dizzy_fingers
Μου αρέσει η καινούρια των wiz...
Flashy!!!
rchos
συμφωνω των ουιζαρτνς ψηφιζω!
diama13
ειναι πολυ φανταχτερη των ουιζαρντς κ ψηφισα των νετς... laugh.gif
Air Kef
Μπομπκατς θα έλεγα.
Μετά Γουίζαρντς.
Των Νετς μου φαινεται μια απλη κοκκινη.

Εγώ έχω άλλη απορια σχετικά με τις εμφανισεις των ομάδων και θα ανοιξω άλλο τοπικ.
liolias
Πιστευω ειναι ευνοητο γιατι πρωτοι ειναι οι Νετς στπ γκαλοπ biggrin.gif Τον Γιουτα κατι απο πυζαμα μου φερνει.
Alexmei
παιδιά αλλάξαν και οι Cavs στολή; οι είναι παλιά;

liolias
Οχι δεν αλλαξαν αλλα θα φορεσουν αυτη τη στολη για λιγους αγωνες.

Air Kef
Ειναι παλια δλδ.Σαν του Σιρακιουζ και της Ολυμπιας Λάρισας,πορτοκαλι!
Alexmei
τελικά οι Cavs φορούσαν αυτήν την στολή την 86-87 σεζόν. wink.gif
Kabamaru
Na diefkrinisoume paidia omos oti oi parapano stoles den einai oi vasikes ton omadon. Den allaksan diladi oi omades stoles, apla prosthesan (i allaksan) mia apo tis alternative (defteres oi trites) emfaniseis tous. I monadiki omada pou allakse fetos tis main stoles tis einai to Milwakee to opoio paradoksos de vriskete sto poll.
Alexmei
ε τότε ας κάνω edit των τίτλο και να βάλω για "alternative στολές" biggrin.gif
Das Kapital
Να Και η μοναδικη ψηφος που παει στη Γιουτα!!!

Απο ποιον αλλο?

Απο εμενα!!!
kostasvc15
Ολες ωραιες ειναι.Ισως των Νετς ειναι λιγο πιο ασχημες.
kemp
τον γουιζαρντζ ειναι η πιο ωραια ,των jazz ειναι πραγματικα σαν πυζαμα ,αυτο το χρωμα ειναι αθλιο shot.gif shot.gif
Zmac
QUOTE(kemp @ May 27 2007, 03:49 PM) *
τον γουιζαρντζ ειναι η πιο ωραια ,των jazz ειναι πραγματικα σαν πυζαμα ,αυτο το χρωμα ειναι αθλιο shot.gif shot.gif

tongue.gif Ωραια ειναι αυτη της Washington αλλα μ αρεσει κ η εμφανιση των Νets.Θυμιζει κατι απο Ολυμπιακοtongue.gif
man10
Των ΝΕΤS αρεσε περισσοτερο. tongue.gif
k_sal_15
Tων nets1-sm.gif μακράν καλύτερες 69.gif ... Μακάρι να βρω μια τέτοια να αγοράσω...
Gravedigger
Των Wizards είναι η καλύτερη από όλες!
Achilleas13
Αν και λίγο αργά ψηφίζω Νετς
remali
αν και ακόμη πιο αργά ψηφίζω wizards icon_drunk.gif
nikolas12
Αναμεσα σε Nets και Wizards διαλεξα Nets!!!!!!!!!!
KB24
Nets 4ver. Παρα πολυ ωραιες στολες
smiley.gif
Ginobili
Των Σάρλοτ Μπόπκατς...μου αρέσει πολύ.
nikolas12
Εμενα ολες μου αρεσαν αλλα κατεληξα στο αποτελεσμα που θα δειτε δυο ποστς πιο πανω!
manos 13
QUOTE(Alexmei @ Nov 20 2006, 20:49 ) *
Όπως πολλοί παρατηρήσαμε,4 ομάδες αλλάξαν στολή φέτος....

Από αυτές (τις ομάδες), είναι οι:

  1. New Jersey Nets
  2. Charlotte Bobcats
  3. Washington Wizards
  4. Utah Jazz

Το New Jersey


H Charlotte


To Washington


H Utah

Για Bobcats (καλό και αυτό... το σκουρίναν λίγο από πέρυσι) και Utah OK αλλά τα άλλα δύο είναι τα πιο... πως να το πω; Ξέμπαρκα.... Oι Νets από Ασπρο και Μπλε το έκαναν... Κόκκινο (από την άλλη μου αρέσει... αυτό θα ψηφίσω tongue.gif )

.... και οι άλλοι (Wizards) από μπλέ το έκαναν...(τι είναι μπεζ; )
Εσάς ποιο σας αρέσει πιο πολύ;


των wizards ειναι χρυσαφι (οχι και μπεζ! biggrin.gif ) και ειναι αρκετα καλη θα ελεγα και αυτη θα ψηφισω
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.