Help - Search - Members - Calendar
Full Version: fame story teliki tetrada
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
marios
Τελικά αφού μας έψησε το ψάρι στα χείλη για πολύ ώρα η παρουσιάστρια του fame story Τατιάνα Στεφανίδου μας είπε τελικά το όνομα του υποψήφιου για αποχώρηση απο την λέσχη τραγουδιού.Η Αναστασία ειναι τελικά το πρόσωπο που εδιώξε ο Περικλής μετά απο σκληρή μάχη οπως είπε και η Τατιάνα.
Η τελική πεντάδα που έμεινε μέσα είναι οι εξής:
Γιώργος, Περικλής, Χρυσάνθη, Βαγγέλης και Αντρέας
Η κλήρωση για τον επόμενο προς αποχώρηση είναι σε 2 βδομάδες απο σήμερα.

Και να φανταστείτε οτι μόλις σήμερα είδα για πρώτη φορά fame story 3 tongue.gif
<<να ευχαριστήσω την αδερφή μου για τις πολύτιμες πληροφορίες 19.gif >>
NBAholic
Εγώ πάλι δεν έχω δει ποτέ μου fame story, και ιδίως φέτος αγνοούσα ακόμη και την ύπαρξή του.

Δε χόρτασε η TV τόσο καταιγισμό ταλέντων; tongue.gif
dizzy_fingers
Καλά αυτοί από πότε είναι κλεισμένοι εκεί μέσα? huh.gif
NBAholic
Σημασία έχει να μην ελευθερωθούν.
dizzy_fingers
Αν βάζανε 20 μπασκετμπολίστες σε ένα κλειστό καμπ και καλά να τους μάθουν μπάσκετ από την αρχή...ποιο θα ήταν άραγε το αποτέλεσμα? 7.gif
marios
Αν και έκανα λάθος στο topic(δεν είναι τετράδα αλλά πεντάδα tongue.gif ) η ιδέα σου dizzy είναι πολύ καλή.θα την προτίνω στον ΑΝΤ1 να αρχίσει απο την νέα σεζόν το καινούργιο reality 19.gif
ΑΛΛΑ αντί για 20 μπασκετμπολίστες να βάλουνε 20 γυμνασμένες μπασκετμπολίστριες topless να παλεύουν σε λάσπη κάθε κυριακή live 19.gif και τις καθημερινές να κάνουν προπονήσεις στο αγαπημένο μας άθλημα
NBAholic
QUOTE
δεν είναι τετράδα αλλά πεντάδα



Αμόρφωτε, ασυνείδητε τύπε! tongue.gif


Όσο για την υπόλοιπη ιδέα, είμαι μέσα. Ποιος ξέρει; Ίσως να καταδεκτώ κι εγώ ακόμη να στρέψω το μάτι(κλεφτά, φυσικά) προς τα χαζοριάλιτι, γενικότερα, αν δεν έχει κάτι καλό το συνδρομητικό, φυσικά, ή καμιά πρεμιέρα το Star όπως το αυριανό Φρέντι vs Τζέισον.
dizzy_fingers
Έχει αύριο το Φρέντι vs Τζέισον??? w00t.gif


Πώπω...πολύ κουλτούρα παιδί μου! cool.gif


Μάριε, έχεις φαντασία και αυτό μου αρέσει biggrin.gif.
NBAholic
QUOTE
Έχει αύριο το Φρέντι vs Τζέισον???


Τουλάχιστον έτσι λένε στο Star. Άκουσα για σήμερα στις 00.30 ή κάπου τότε.
marios
Μόλης πριν μερικές ωρίτσες τελείωσε αυτή η ταινία!μπορώ να πω πως τέτοιο γέλιο δεν εχω ξαναρίξει σε "θρύλερ" μόνος 19.gif 19.gif απο τις χειρότερες που έχω δει ποτέ και τσάμπα έχασα τον ύπνο μου.
Μου ήρθε και ιδέα για νέο topic w00t.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.