Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Π.Α.Ο.Κ. 2010-2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΠΑΟΚ
Stelios 12
Αν και λίγο αργά ανοίγω το τόπικ για τον ΠΑΟΚ της σεζόν 2010-2011. Σήμερα λοιπόν υποδεχόμαστε τον Ολυμπιακό για το κύπελλο στις 19.00. Προσωπικά αυταπάτες περί πρόκρισης δεν τρεφω...
Stelios 12
H καφρίλα λοιπόν σε όλο της το μεγαλείο. Πάνω που η ομάδα μείωνε και έβρισκε ρυθμό, η συμπεριφορά κάποιοων "φίλων
του ΠΑΟΚ κατάφεραν να διακόψουν το ματς με αποτέλεσμα ο ΟΣΦΠ να πάρει τη νική και με απαγορευτική για πρόκριση διαφορά(59-70).
Stelios 12
Σόρρυ δικό μου λάθος το παιχνίδι έληξε 60-79
Dennis_91
Πέρασε και το ματς με το Περιστέρι και τώρα ένα δύσκολο ματς με τον Κολοσσό
Dennis_91
Μετά το επεισοδιακό ματς με τον Κολοσσό τελείωσε με νικητή τον Κολοσσό με 71-66. Στον ΠΑΟΚ στοίχισαν τα ριμπάουντ(36-24) και η έλλειψη πάγκου. Ο ΠΑΟΚ κατέθεσε ένσταση για λάθος της γραμματείας που χρέωσε τον φάουλ σε δικούς του παίκτες αντί του Κολοσσού αλλά δεν υπάρχει το dvd του αγώνα για να αποδείξει το λάθος.
Πάμε στο δύσκολο ματς με την Καβάλα τώρα
Dennis_91
O ΠΑΟΚ εκμεταλλεύτηκε τους ψηλούς του, τους αιφνιδιασμούς και το καλό τρέξιμο των Αμερικανών του, αλλά και τη σκληρή του άμυνα, που μπλόκαρε πλήρως τους παίκτες της Καβάλας και ήρθε μια πολύ εύκολη νίκη. Η Καβάλα δεν μπήκε ποτέ στο παιχνίδι σκόραρε μόνο 6 πόντους στην τέταρτη περίοδο. 6/6 εντός για τον ΠΑΟΚ μέχρι τώρα που υποδέχεται στο κεκλεισμένων τον ΠΑΟ.
Dennis_91
Έχασε ο ΠΑΟΚ από τον ανώτερο Παναθηναϊκό με 23 πόντους στο άδειο παλατάκι λόγο τιμωρίας.Με την ήττα αυτή έσπασε το 6/6 στο Παλατάκι. Ο επόμενος αγώνας είναι στο Γήπεδο του Ηρακλή
Dennis_91
Μισή ώρα πιο νωρίς (16.30) θα διεξαχθεί ο αγώνας του "Δικέφαλου" με τον "γηραιό", μετά από απόφαση του ΕΣΑΚΕ

Για το θέμα της έφεσης που δεν έγινε δεκτή δεν χρειάζεται να σχολιάσουμε γιατί μάλλον ο αναπτήρας σε διαιτητή(Χριστοδούλου 4 αγωνιστικές ) είναι μεγαλύτερο παράπτωμα από κροτίδα ή καπνογόνο σε παίκτη(Παπαλουκά 2 αγωνιστικές που μειώθηκαν στο μισό )
thrylos7
Τραγικοί. Δεν κρατάνε ούτε τα προσχήματα.
Weekendman
QUOTE
12 | 02 | 2011 03:11
Πάει Κίμκι ο Λάζος;


Ο Λάζαρος Παπαδόπουλος φέρεται να συμφώνησε με την Κίμκι και ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Ρωσία, αφήνοντας τον ΠΑΟΚ! Η Κίμκι έψαχνε τον τελευταίο καιρό για σέντερ μετά την αποχώρηση του Μπεν Έζε.


http://www.basketnet.gr/main/1/a1/articles/1/kim-laz.html


Άλλη μια φήμη η ήρθε η ώρα να μείνει αγωνιστικά μισός ο ΠΑΟΚ με αποχώρηση Παπαδόπουλου;
Dennis_91
Όχι μόνο μισός γιατί αν βάλουμε και το δημοσίευμα για τον Ντόζιερ στο Ισραήλ, θα παίζει με 5 τον ΓΚετσέφσκι και 4 τον Καλλέ 68.gif 68.gif 68.gif
Swko10
Ο λαζος με τι ποσο εφυγε για κιμκι???
thrylos7
Νομίζω ότι σε κάποια φάση τουλάχιστον, είχε ρήτρα 500 (ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΑ) ευρώ.
Dennis_91
Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα 68.gif 68.gif 68.gif
Magnus92
QUOTE(Dennis_91 @ Mar 5 2011, 01:26 ) *
Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα 68.gif 68.gif 68.gif


Κριμα για τον ΠΑΟΚ ο οποιος αποδυναμωνεται συνεχως, και παει να χαλασει την πολυ καλη του εικονα στο προηγουμενο διαστημα ...
Dennis_91
Δεν πειράζει θα βάλω φόρμες και θα πάω εγώ smiley.gif smiley.gif
Χαλαρά είχε την τρίτη-τέταρτη θέση αλλά....
Magnus92
QUOTE(Dennis_91 @ Mar 5 2011, 01:39 ) *
Δεν πειράζει θα βάλω φόρμες και θα πάω εγώ smiley.gif smiley.gif
Χαλαρά είχε την τρίτη-τέταρτη θέση αλλά....


Λες να παμε να τους ξελασπωσουμε ρε Κωστα ; smiley.gif


Anyway την Τεταρτη στο ματς με τον ΟΣΦΠ παιζει να παω στο Παλατακι... Υπαρχει περιπτωση να σε πετυχω κατα κει ;;;
Dennis_91
Δεν έχω χάσει αγώνα φέτος εκτός από τους 4 της τιμωρίας(καλά όχι και τους 4 θα σου δείξω βίντεο)
Εκεί θα είμαι συνήθως κάθομαι στα δημοσιογραφικά και αν μυρίζομαι φασαρία πάω να προστατέψω την ομάδα(συνήθως χωρίς επιτυχία). Υπάρχει κανένας άλλος από εδώ που παίζει να έρθει να κάνουμε και σωστό σχολιασμό??

Υ.Γ. Άντε να βλέπω κίνηση στο τόπικ του ΠΑΟΚ για να αλλάξω και υπογραφή
Magnus92
QUOTE(Dennis_91 @ Mar 5 2011, 01:52 ) *
Δεν έχω χάσει αγώνα φέτος εκτός από τους 4 της τιμωρίας(καλά όχι και τους 4 θα σου δείξω βίντεο)
Εκεί θα είμαι συνήθως κάθομαι στα δημοσιογραφικά και αν μυρίζομαι φασαρία πάω να προστατέψω την ομάδα(συνήθως χωρίς επιτυχία). Υπάρχει κανένας άλλος από εδώ που παίζει να έρθει να κάνουμε και σωστό σχολιασμό??

Υ.Γ. Άντε να βλέπω κίνηση στο τόπικ του ΠΑΟΚ για να αλλάξω και υπογραφή


Ωραια ωραια αν ειναι να ερθω θα επικοινωνησουμε για να βρεθουμε κατα 'κει αν ειναι ...
Dennis_91
QUOTE(Magnus92 @ Mar 8 2011, 15:15 ) *
ΥΓ Κωστα ( Dennis ) αυριο θα ειμαι τελικα στο Παλατακι ... Θα βρεθουμε κατα 'κει ;;;

Θα πάω κατα τις 5 για να μπορέσω να βρεθώ με κάτι άτομα όταν μπεις μέσα πάρε με τηλ
Dennis_91
Μετά την νίκη με τον Πανελλήνιο έρχεται το Μαρούσι.
Ο νικητής θα ξεκαθαρίσει την τρίτη θέση μέχρι τα πλέυ οφ. Και οι 2 ομάδες έχουν διαφορές από τα αρχικά τους ρόστερ. Η παρουσία του κόσμου θα παίξει καθοριστικό ρόλο δίνω ένα μικρό προβάδισμα στον Π.Α.Ο.Κ. αλλά θα πρέπει με κάποιο τρόπο να σταματήσει τον Μπάγκαριτς αν θέλει την νίκη
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.