Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hello!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
magicman
Γεια χαρά σε όλους! Χαιρομαι που βρήκα ενα μπασκετικο φορουμ, το έψαχνα καιρό. Ειμαι 16 ετών και παιζω χρονια μπάσκετ, δυστυχώς ειμαι μακριά από την Αθήνα και δεν έχω την ικανότητα να παρακολουθώ συχνά παιχνίδια ζωντανά. Ελπίζω να τα λέμε συχνά! Οσο για το username, Μagic Johnson is the Man! smile.gif
NBAholic
Γεια σου Magic Man και καλά ποστς στο φόρουμ.
Όσο για το user name, συμφωνώ απόλυτα!
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλτατε στο φόρουμ μας! icon_wave.gif

Καλές συζητήσεις να έχεις. smile.gif
nikoleta21
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 18 2006, 06:22 PM)
Καλώς ήρθες φίλτατε στο φόρουμ μας! icon_wave.gif

Καλές συζητήσεις να έχεις.  smile.gif
*

΄συμφωνω+
morfi
Καλωσηρθες magicman!
Πιστευεις στους εξωγιηνους? 69.gif
nikoleta21
QUOTE(morfi @ Apr 19 2006, 07:24 AM)
Καλωσηρθες magicman!
Πιστευεις στους εξωγιηνους? 69.gif
*

και γιατι να πιστευει blink.gif εγω μια φορα ειδα ενα εργο με εξογιηνους και ολο το βραδυ ειμουν ξηπνια μην ερθει κανενας εξογιηνος ohmy.gif και γηρο στις 5 κιμηθηκα cool.gif
morfi
QUOTE(nikoleta21 @ Apr 19 2006, 01:20 PM)
και γιατι να πιστευει  blink.gif εγω μια φορα ειδα ενα εργο με εξογιηνους και ολο το βραδυ ειμουν ξηπνια μην ερθει κανενας εξογιηνος  ohmy.gif και γηρο στις 5 κιμηθηκα cool.gif
*

Και εγω το εχω παθει αυτο.Εμενα ομως ηρθανε, με πηρανε, μου εκανα τεστ, με εβαλαν να λυσω ενα σταυρολεξο και με ρωτησαν ποια ειναι η γνωμη μου για την ανεργια, τις αυτοκτονιες, το playstation 3 και ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη για να χτυπησουν την γη. 24.gif
NBAholic
Δεν σε κράτησαν τελικά, "Πολύδωρε";

(Παρεπιπτόντως, spamμαρε στην παρέα τη διεύθυνσή μας).
dizzy_fingers
Εγώ όπως τον βλέπω, ακόμα εκεί πρέπει να βρίσκεται 39.gif...δεν εξηγείται αλλιώς 39.gif...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.