Help - Search - Members - Calendar
Full Version: τουρουα εσπερου 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
4#Pavlidis#4
ρε παιδια ξερει κανεις το προγραμα του φετινου τουρνουα του εσπερου??????μπορει και να μην ειναι του εσπερου παντωσ εσκανα δεν ειναι!!!!οι ομαδεσ που μεταιχουν ειναι τα παμπαιδικα του ΠΕΡΑ Π.ΦΑΛΙΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗς ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΥΘ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ!!!αυτες ειναι τουλαχιστον οι ομαδες που εχουμε παιξει μεχρι στιγμης,στον ολυμπιακο παιζω!!!οποιος μπορει να βοηθησει θα του ειμαι ευγνομων
!!!
tripontos
ειμαι απο το παλαιο φαληρο αλλα τωρα τελειωνει ο β γυρος αλλος ενας αγωνας μενει και οι πιο καλες ομαδες κατα τη γνωμη μου ειναι η ελευθερια μοσχατου ο ολυμπιακος και ο Εσπερος
TsAkalaKi Tou BaSkEt
QUOTE(tripontos @ Feb 9 2009, 18:50 ) *
ειμαι απο το παλαιο φαληρο αλλα τωρα τελειωνει ο β γυρος αλλος ενας αγωνας μενει και οι πιο καλες ομαδες κατα τη γνωμη μου ειναι η ελευθερια μοσχατου ο ολυμπιακος και ο Εσπερος


Φίλε παίζω στους Τράχωνες στα '94...Η β' γύρος τελείωσε εδώ και καιρό κι καταφέραμε να περάσουμε στην β' φάση(σα δεύτεροι)... Σαν αντίπαλο λοιπόν είχαμε τον Έσπερο..(δυστυχώς)...Ακούστε λοιπόν στήσιμο που μας κάνανε.

Ο αγώνας γίνεται στην έδρα μας στο κλειστό Αλίμου..Επειδή δεν ήρθε διαιτητής(στα περισσότερα παιχνίδια που παίξαμε φέτος σφύριζαν π.χ. στην Ευρυάλη ένας γονιός, στον Άρη Γλυφάδας ο πρόεδρος του κ.λπ.), σφύριξε ένας γονιός που υπήρξε και προπονητής μπάσκετ παλιά, και μάλιστα σφύριξε τόσο καλά που κανείς δεν ασχολήθηκε με την διαιτησία.Έλα όμως που το σκορ 2 λεπτά πριν τελειώσει το β' δεκάλεπτο ήταν 39-17 υπέρ μας(είχαμε κάνει πολύ καλό παιχνίδι)!! Μπαίνει τότε μέσα στον αγωνιστικό χώρο ο διοργανωτής του <<τουρνουά>> μαινόμενος και διακόπτει το παιχνίδι.. Μάλλον κάποιοι φοβούμενοι τον διασυρμό της ομάδας του τον πήραν τηλ. και ήρθε τρέχοντας και με τραμπουκισμό διέκοψε το παιχνίδι λέγοντας ότι δεν υπάρχει διαιτητής..!! laugh.gif blink.gif

Μην τα πολυλογώ, διέταξε να γίνει το ματς ΠΑΛΙ από το 0-0.. icon_drunk.gif το επόμενο Σάββατο..
Έφερε μαζί του και την διαιτητή του και μας έσφαξε στεγνά wink.gif...Χάσαμε 2 ή 4 πόντους..

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
για την ΚΑΘΑΡΗ πρόκρισή σας..Εννοείται ότι αποσυρθήκαμε από το υπόλοιπο καραγκιοζιλίκι..
Τα συμπεράσματα δικά σας... ugly_tocktock.gif

P.S. Τα παιδία του Εσπέρου ήταν πολύ καλά και καθαροί παίκτες και μου φάνηκαν πως στο τέλος δεν χάρηκαν ούτε αυτά την πρόκρισή τους.. 71.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.