Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
GILERAS
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

επειδη διαβασα σε ενα μπασκετικο site οτι ο coach Σγουρος και βοηθος του απολυθηκαν
και μαλιστα τηλεφωνικος νιωθω την αναγκη να πω οτι οι παραγοντες του γαλατσιου
μαλλον ξεχνανε οτι
1)περσι ανεβηκανε κατηγορια με απληρωτους παιχτες
2)και φετος με μπατζετ για γελια εχουνε την απαιτηση να κερδιζουν
ομαδες οπως πεντελη κλπ
μαλλον πιστευουν οτι εχουν την μπαρτσελονα τις κατηγοριας για να τους απολυσουν μετα απο μια τετοια
ηττα.
και αν δε πιστευουν αυτο μαλλον θα υπαρξανε καποιοι πολυ παντελονατοι τυποι η κολοτουμπες η general manager,
οπως και να τους πεις το ιδιο ειναι που τους αλλαξανε τα μυαλα!!
3) ξεχνανε οτι προπερσι πεσανε σουπιντι με πολυ καλυτερους παιχτες και διπλασιο μπατζετ
ενω φετος το 3 - 3 για την υπερομαδα αυτη ειναι οτι χειροτερο μπορουσε να συμβει.


ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΙΑ ΤΟΥΣ







MJ 23
ο σγουρος ειναι αυτος που ανεβασε την ομαδα περσι..τωρα το τι παιχτηκε...δε ξερει κανεις!!το μονο καλο ειναι οτι ο πλουτενσκι βοηθαει την ομαδα παρα πολυ,τυγχανει να ειναι γνωστος μου κιολας και παλιος συμπαικτης,και πιστευω οτι στην πορεια θα τα παει καλυτερα ο αο γαλατσιου!!
gspara
ΕΧΩ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ Κ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΣΤΗΝ ΜΑΤΣΑΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κ ΣΤΟ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΜΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Κ ΣΤΑ ΔΥΟ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΤΗΣΕ ΓΚΑΖΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 25'.EΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΟ 1 ΣΙΔΕΡΗΣ-ΛΑΔΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ.Ο ΧΑΡΑΚΤΗΝΟΣ ΜΠΟΜΠΕΡ ΕΞΩ ΑΠΤΑ 6.75 Κ ΠΟΛΛΕΣ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΟΑΠΟΥΝ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ.Ο ΠΛΟΥΤΕΤΣΚΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΝΩ Ο ΕΤΕΡΟΣ ΠΕΡΣΙΝΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΩΤΗΣ Π''ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΙΓΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΑΚΟΜΑ.ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Ο ΣΕΝΤΕΡ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΨΥΧΗ ΧΙΛΙΩΝ ΛΕΟΝΤΩΝ.ΜΕ ΚΑΛΟ ΠΛΑΣΑΡΙΣΜΑ ΣΤΗΝ 5ΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΕΥΓΕ!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.