Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μανατζερ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
magicman
Παιζω μπασκετ απο μικρο παιδι, εχω περασει απο μικρες εθνικές και ελπίζω να συνεχισω. Τελευταια με έχουν πλησιασει αρκετοι μανατζερ, αλλα επειδη ειμαι εκτος Αθηνας και Θεσσαλονικης, δεν εχω ιδεα για αυτούς, τους εχω μονο ακουστά. Αν καποιος μπορει να δώσει πληροφορίες για το πως δουλεύουν, τι παικτες εχουν, τι όνομα έχουν στο χώρο θα με βοηθούσε

Αυτοί που με έχουν πάρει τηλεφωνο ειναι: Δελημπαλταδακης, Δημητροπουλος, Λυχναράς, Φιλιουδης, Κούνουπας και Τσάλης. Οτι πληροφορία έχετε καλοδεχούμενη. Ευχαριστώ
dizzy_fingers
Δοκίμασε να στείλεις ένα πμ στον "tafo tou indou" (θα τον βρεις στην ενότητα του γυναικείου μπάσκετ).
Απ'ότι έχω καταλάβει, μανατζεράρει κάποιες παίχτριες και σίγουρα θα ξέρει να απαντήσει σε αρκετές απορίες σου.
leonkalf
Για τον Δελημπαλταδάκη δες στο site http://www.deltass.com.
Θα βρεις αρκετές πληροφορίες απ'αυτές που ζητάς.

Σε ποια ομάδα παίζεις?Από που είσαι?
magicman
ευχαριστώ όσους απάντησαν, ειμαι απο Βορεια Ελλαδα, αλλα ειμαι Αθηνα για λιγο καιρο, ομως θα ξαναφυγω. Αν κάποιος έχει ακούσει κάτι και για τους υπόλοιπους ας το γράψει (ή ας στειλει μηνυμα). Ευχαριστώ
zambon
ναι ρε μαγκα και σε ποια ομαδα παιζεις tongue.gif tongue.gif thumbsup.gif dall2-sm.gif
man10
QUOTE(magicman @ Jan 18 2006, 02:22 PM) *
Παιζω μπασκετ απο μικρο παιδι, εχω περασει απο μικρες εθνικές και ελπίζω να συνεχισω. Τελευταια με έχουν πλησιασει αρκετοι μανατζερ, αλλα επειδη ειμαι εκτος Αθηνας και Θεσσαλονικης, δεν εχω ιδεα για αυτούς, τους εχω μονο ακουστά. Αν καποιος μπορει να δώσει πληροφορίες για το πως δουλεύουν, τι παικτες εχουν, τι όνομα έχουν στο χώρο θα με βοηθούσε

Αυτοί που με έχουν πάρει τηλεφωνο ειναι: Δελημπαλταδακης, Δημητροπουλος, Λυχναράς, Φιλιουδης, Κούνουπας και Τσάλης. Οτι πληροφορία έχετε καλοδεχούμενη. Ευχαριστώ

Ο Δελημπελταδακης ειναι πολυ γνωστος,εχει πολλους Ελληνες στην Α1.Για τον Φιλιουδη τωρα,ξερω οτι ειναι μεσα στον Ηρακλη για αυτο αν παρατηρησεις παιχτες που παιζουν η επαιζαν στον Ηρακλη τον εχουν μανατζερ.

Τι ηλικια εχεις?
Hakeem
QUOTE(man10 @ Apr 27 2007, 06:43 PM) *
Ο Δελημπελταδακης ειναι πολυ γνωστος,εχει πολλους Ελληνες στην Α1.Για τον Φιλιουδη τωρα,ξερω οτι ειναι μεσα στον Ηρακλη για αυτο αν παρατηρησεις παιχτες που παιζουν η επαιζαν στον Ηρακλη τον εχουν μανατζερ.


Ο Φιλιουδης ειναι δυνατός στη Βόρεια Ελλάδα, έχει Διαμαντιδη και Λάζαρο Παπαδόπουλο απο οσο ξέρω. Ο Δελημπαλταδάκης ειναι γνωστος και μη εξαιρεταίος, από εμπειρία φίλων θα σε συμβούλευα μακρυά από τον Λυχναρά, για τον Δημητρόπουλο ξέρω οτι συνεργάζεται με τον Παπαδάκη και έχει πολλούς παίκτες σε μικρές εθνικές ομάδες, ενώ ο Κούνουπας ειναι χρόνια και αυτός στον χώρο. Καλή τύχη σε ότι διαλέξεις
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.