Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Α2 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
siska_13_
Ο Αμυντας θα τα δωσει ολα για την παραμονη του στην κατηγορια.Οπως καθε χρονο ετσι κ φετος θα πορευτει λογικα με μικρο μπατζετ.Ο κοουτς Βλαχος σιγουρα ειναι καλος προπονητης αλλα δεν μπορεις να τον χαρακτηρισεις και απο τους καλυτερους στην κατηγορια λογω του οτι δεν εχει εμπειρια απο αυτη την κατηγορια.Μακαρι να τα παει καλα γιατι την παλεψε πολυ αυτη την ανοδο. blove.gif
guru
QUOTE(ABRAAM @ Jul 1 2009, 02:06 ) *
θυμασε φιλε μου ποτε ηταν τελευταια φορα προπονητης στην Α2?Και εκτος απο τον Μουμουρη ποιος αλλος παικτης εχει παιξει στην Α2 απο τον Αμυντα?Ε τοτε οπως λες εγω ειμαι ο ασχετος οπως λες smiley.gif

το μπασκετ δεν παιζεται με το παρελθον,βλεπε ερυθραια, αλλα με μελλον κ φιλοδοξια...
ABRAAM
QUOTE(guru @ Jul 1 2009, 00:16 ) *
το μπασκετ δεν παιζεται με το παρελθον,βλεπε ερυθραια, αλλα με μελλον κ φιλοδοξια...


Η λεξη ΕΜΠΕΙΡΙΑ σου λεει κατι?Για να δουμε πως σε ενα δυσκολο πρωταθλημα οπως ειναι της Α2 θα ισχυσουν αυτα που λες για την ομαδα του Αμυντα...ειδωμεν smiley.gif
guru
QUOTE(ABRAAM @ Jul 1 2009, 02:23 ) *
Η λεξη ΕΜΠΕΙΡΙΑ σου λεει κατι?Για να δουμε πως σε ενα δυσκολο πρωταθλημα οπως ειναι της Α2 θα ισχυσουν αυτα που λες για την ομαδα του Αμυντα...ειδωμεν smiley.gif

μου λεει!οπως κ του χουχουλη που με την ΕΜΠΕΙΡΙΑ επεσε κ ο προεδρος σιχαθηκε κ εφυγε.
ABRAAM
QUOTE(guru @ Jul 1 2009, 01:27 ) *
μου λεει!οπως κ του χουχουλη που με την ΕΜΠΕΙΡΙΑ επεσε κ ο προεδρος σιχαθηκε κ εφυγε.


Σωστα φιλε μου...Εχει ομως ευθυνες ο προεδρος της ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ γιατι με την επιλογη του στον Χουχουλη θελει προσπαθεια να ριξει την ομαδα με τετοιο ροστερ και με τετοιο μπατζετ..Η γνωμη μου παντα ειναι οτι το ψαρι βρομαει απο το κεφαλι smiley.gif
tapantaola
QUOTE(ABRAAM @ Jul 1 2009, 02:34 ) *
Σωστα φιλε μου...Εχει ομως ευθυνες ο προεδρος της ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ γιατι με την επιλογη του στον Χουχουλη θελει προσπαθεια να ριξει την ομαδα με τετοιο ροστερ και με τετοιο μπατζετ..Η γνωμη μου παντα ειναι οτι το ψαρι βρομαει απο το κεφαλι smiley.gif

φιλε αβρααμ θυμισε μου αν μπορεις και αν υπαρχουν καποιους αλλους προπονητες η προεδρους που εκαναν αυτο που εκανε ο κος χουχουλης με τον κο μανωλοπουλο δηλαδη να ασχοληθουν με δυο ομαδες βλεπε δουκας ερυθραια και να τις πανε απο τη δ εσκα στη β εθνικη τη πρωτη και τη δευτερη απο τη γ εσκα στην Α2 με συνεχομενες ανοδους?τοτε ηταν καλοι?και τωρα κακοι και απειροι?ελεος.Ας σταματησουμε να τα ισοπεδωνουμε ολα.
ABRAAM
QUOTE(tapantaola @ Jul 1 2009, 16:29 ) *
φιλε αβρααμ θυμισε μου αν μπορεις και αν υπαρχουν καποιους αλλους προπονητες η προεδρους που εκαναν αυτο που εκανε ο κος χουχουλης με τον κο μανωλοπουλο δηλαδη να ασχοληθουν με δυο ομαδες βλεπε δουκας ερυθραια και να τις πανε απο τη δ εσκα στη β εθνικη τη πρωτη και τη δευτερη απο τη γ εσκα στην Α2 με συνεχομενες ανοδους?τοτε ηταν καλοι?και τωρα κακοι και απειροι?ελεος.Ας σταματησουμε να τα ισοπεδωνουμε ολα.


Αυτο ελειπε με τοσο μεγαλο μπατζετ που εβαζε ο κυριος Μανωλοπουλος τοσα χρονια και στις δυο αυτες ομαδες να μην ανεβαινε απο δ'εσκα εως την β'έθνικη..Δεν θα σου πω εγω εαν ο κυριος Χουχουλης ειναι καλος η κακος ας το κρινουν ολοι οι αλλοι..εγω θα σου πω οτι ο κυριος χουχουλης παιζει αναρχο μπασκετ χωρις κατευθυνσης..εντελως στην τυχη και αυτο φανηκε σε μια δυσκολη κατηγορια οπως ειναι η Α2 δεν μπορεσε να σωσει μια ομαδα με μπατζετ 600-700 χιλιαδες ευρω..εαν οχι διορθωσεμε
kaukasios
QUOTE(tapantaola @ Jul 1 2009, 17:29 ) *
φιλε αβρααμ θυμισε μου αν μπορεις και αν υπαρχουν καποιους αλλους προπονητες η προεδρους που εκαναν αυτο που εκανε ο κος χουχουλης με τον κο μανωλοπουλο δηλαδη να ασχοληθουν με δυο ομαδες βλεπε δουκας ερυθραια και να τις πανε απο τη δ εσκα στη β εθνικη τη πρωτη και τη δευτερη απο τη γ εσκα στην Α2 με συνεχομενες ανοδους?τοτε ηταν καλοι?και τωρα κακοι και απειροι?ελεος.Ας σταματησουμε να τα ισοπεδωνουμε ολα.

Τον δουκα δεν τον πηγε στην β εθνικη ο χουχουλης.τον πηγε ο γιαννοπουλος με τον ταρνατωρο μανατζερ και προεδρο τον δουκα.
tapantaola
QUOTE(ABRAAM @ Jul 1 2009, 17:46 ) *
Αυτο ελειπε με τοσο μεγαλο μπατζετ που εβαζε ο κυριος Μανωλοπουλος τοσα χρονια και στις δυο αυτες ομαδες να μην ανεβαινε απο δ'εσκα εως την β'έθνικη..Δεν θα σου πω εγω εαν ο κυριος Χουχουλης ειναι καλος η κακος ας το κρινουν ολοι οι αλλοι..εγω θα σου πω οτι ο κυριος χουχουλης παιζει αναρχο μπασκετ χωρις κατευθυνσης..εντελως στην τυχη και αυτο φανηκε σε μια δυσκολη κατηγορια οπως ειναι η Α2 δεν μπορεσε να σωσει μια ομαδα με μπατζετ 600-700 χιλιαδες ευρω..εαν οχι διορθωσεμε

καταρχας δεν μου απαντας αν υπαρχουν αλλοι στο ελληνικο μπασκετ που να εχου επιτυχει κατι παρομοιο?αν θυμαμαι καλα μονο ο καλαφατακης με τους αμπελλοκηπους.ξερεις ποσες ομαδες με τερστια μπατζετ δεν τα κατεφεραν και δεν υπαρχουν πια βλ. λαμια?οσο για τα μεγαλα μπατζετ που λες δεν ηταν τοσο μεγαλα και μπορεις να ρωτησεις και να διασταυρωσεις παλιους παικτες.το μονο σιγουρο ειναι οτι ηταν αληθινα και τελικα αυτο ειναι το λαθος και για αυτο κατηγορουνται.επισης θελω να σου πω οτι στη β εθνικη που βγηκαν πρωτοι ισοβαθμοντας με το περιστερι στη πρωτη θεση η ομαδα παλι επαιζε αναρχο μπασκετ?ακομα να σου θυμισω οτι στο ροστερ της ομαδος με ενεργο ρολο ηταν ο αλκης παππας ο γρηγορης ραλλατος πιτσιρικαδες πριν τρια χρονια με μικρο κασσε.αυτο σημαινει οτι η ερυθραια δεν ειχε το μεγαλυταρο μπατζετ απο ομαδες οπως πανοραμα παγκτατι νηαρ που της αφησε πισω του.και ακομα τη πρωτη χρονια στην Α2 που τερματισε 7ος τερματισε με την ιδια ομαδα της Β εθνικης συν τρεις προσθηκες
basketka*los
QUOTE(tapantaola @ Jul 1 2009, 18:50 ) *
καταρχας δεν μου απαντας αν υπαρχουν αλλοι στο ελληνικο μπασκετ που να εχου επιτυχει κατι παρομοιο?αν θυμαμαι καλα μονο ο καλαφατακης με τους αμπελλοκηπους.ξερεις ποσες ομαδες με τερστια μπατζετ δεν τα κατεφεραν και δεν υπαρχουν πια βλ. λαμια?οσο για τα μεγαλα μπατζετ που λες δεν ηταν τοσο μεγαλα και μπορεις να ρωτησεις και να διασταυρωσεις παλιους παικτες.το μονο σιγουρο ειναι οτι ηταν αληθινα και τελικα αυτο ειναι το λαθος και για αυτο κατηγορουνται.επισης θελω να σου πω οτι στη β εθνικη που βγηκαν πρωτοι ισοβαθμοντας με το περιστερι στη πρωτη θεση η ομαδα παλι επαιζε αναρχο μπασκετ?ακομα να σου θυμισω οτι στο ροστερ της ομαδος με ενεργο ρολο ηταν ο αλκης παππας ο γρηγορης ραλλατος πιτσιρικαδες πριν τρια χρονια με μικρο κασσε.αυτο σημαινει οτι η ερυθραια δεν ειχε το μεγαλυταρο μπατζετ απο ομαδες οπως πανοραμα παγκτατι νηαρ που της αφησε πισω του.και ακομα τη πρωτη χρονια στην Α2 που τερματισε 7ος τερματισε με την ιδια ομαδα της Β εθνικης συν τρεις προσθηκες

Δεν ειναι ετσι ακριβως οπως τα λες...Εκεινη τη χρονια στη Β' εθνικη ειχε το μεγαλυτερο μπατζετ της κατηγοριας με διαφορα(και χωρις να υπολογιζω τα πολλα πριμ που πηρανε) και μετα ηταν περιστερι,παγκρατι και πανοραμα,η νηαρ ειχε πολυ χαμηλο μπατζετ,την επομενη χρονια στην Α2 ειχε κρατησει τον κορμο και γι'αυτο πηγε αρκετα καλα,καθως ετσι φτιαχνονται οι ομαδες!Το λαθος ειναι αυτο που εκανε το περασμενο καλοκαιρι...
kesariani 4ever
QUOTE(tapantaola @ Jul 1 2009, 18:50 ) *
καταρχας δεν μου απαντας αν υπαρχουν αλλοι στο ελληνικο μπασκετ που να εχου επιτυχει κατι παρομοιο?αν θυμαμαι καλα μονο ο καλαφατακης με τους αμπελλοκηπους.ξερεις ποσες ομαδες με τερστια μπατζετ δεν τα κατεφεραν και δεν υπαρχουν πια βλ. λαμια?οσο για τα μεγαλα μπατζετ που λες δεν ηταν τοσο μεγαλα και μπορεις να ρωτησεις και να διασταυρωσεις παλιους παικτες.το μονο σιγουρο ειναι οτι ηταν αληθινα και τελικα αυτο ειναι το λαθος και για αυτο κατηγορουνται.επισης θελω να σου πω οτι στη β εθνικη που βγηκαν πρωτοι ισοβαθμοντας με το περιστερι στη πρωτη θεση η ομαδα παλι επαιζε αναρχο μπασκετ?ακομα να σου θυμισω οτι στο ροστερ της ομαδος με ενεργο ρολο ηταν ο αλκης παππας ο γρηγορης ραλλατος πιτσιρικαδες πριν τρια χρονια με μικρο κασσε.αυτο σημαινει οτι η ερυθραια δεν ειχε το μεγαλυταρο μπατζετ απο ομαδες οπως πανοραμα παγκτατι νηαρ που της αφησε πισω του.και ακομα τη πρωτη χρονια στην Α2 που τερματισε 7ος τερματισε με την ιδια ομαδα της Β εθνικης συν τρεις προσθηκες

την χρονια που ανεβηκε φιλε μου ειχε κοντουδη-σκουζη-παππα-κουτουζη-πλουτετσκι-χομπσον-θεωδοριδη ευγενιο-σκουταρη-ντουμανη-γριμπαβιωτη-παπουλιδη-ραλλατο.η πιο ακριβη ομαδα που ηταν εκεινη την χρονια κ μετα το περιστερι κ μετα το παγκρατι κ το πανοραμα που ανεβηκαν κ οι 4 ομαδες!η νηαρ ειχε παρει μονο μιχαλο κ κουκλακη κ αυτους στο τελος των μεταγραφων.την επομενη χρονια πηρε γεωργαρο-συριστατιδη-μαγλο-τσοτσο κ 2 κοινοτικους!!τι μας λες τωρα??μιλαμε οτι ειχε απο τις πιο ακριβες ομαδες που υπηρχαν σ'αυτες τις κατηγοριες!δεν συζηταμε για περυσι.Α,κ την χρονια στην β'εθνικη σε ισοβαθμια ειχε βγει δευτερος με το περιστερι!!
ABRAAM
QUOTE(tapantaola @ Jul 1 2009, 17:50 ) *
καταρχας δεν μου απαντας αν υπαρχουν αλλοι στο ελληνικο μπασκετ που να εχου επιτυχει κατι παρομοιο?αν θυμαμαι καλα μονο ο καλαφατακης με τους αμπελλοκηπους.ξερεις ποσες ομαδες με τερστια μπατζετ δεν τα κατεφεραν και δεν υπαρχουν πια βλ. λαμια?οσο για τα μεγαλα μπατζετ που λες δεν ηταν τοσο μεγαλα και μπορεις να ρωτησεις και να διασταυρωσεις παλιους παικτες.το μονο σιγουρο ειναι οτι ηταν αληθινα και τελικα αυτο ειναι το λαθος και για αυτο κατηγορουνται.επισης θελω να σου πω οτι στη β εθνικη που βγηκαν πρωτοι ισοβαθμοντας με το περιστερι στη πρωτη θεση η ομαδα παλι επαιζε αναρχο μπασκετ?ακομα να σου θυμισω οτι στο ροστερ της ομαδος με ενεργο ρολο ηταν ο αλκης παππας ο γρηγορης ραλλατος πιτσιρικαδες πριν τρια χρονια με μικρο κασσε.αυτο σημαινει οτι η ερυθραια δεν ειχε το μεγαλυταρο μπατζετ απο ομαδες οπως πανοραμα παγκτατι νηαρ που της αφησε πισω του.και ακομα τη πρωτη χρονια στην Α2 που τερματισε 7ος τερματισε με την ιδια ομαδα της Β εθνικης συν τρεις προσθηκες


Λες μονο αυτα που σε συμφερουν και οχι αυτα που θα κανουν την ομαδα της ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ καλυτερη..εμενα η ομαδα σου μου ειναι απο τις αγαπημενες και χρειαζεται να υπαρχει στο ελληνικο μπασκετ.ψαχτε να βρειτε την λυση για την ομαδα σας blove.gif
reth1
αν δεν κάνω λάθος το παρόν τόπικ ειναι για μεταγραφές Α2 2009. Αυτό που συνήθως βλέπω εδώ είναι είτε Πατρινούς να μαλώνουν μεταξύ τους, είτε τον καθε πικραμένο που θέλει να "τα πει" για την ομάδα του. Ελεος με τα off topic πλέον! Ανοίξτε ένα νέο τόπικ Α2 2009 (χωρίς το Μεταγραφές) να τα λένε εκεί...
siska_13_
QUOTE(reth1 @ Jul 2 2009, 09:37 ) *
αν δεν κάνω λάθος το παρόν τόπικ ειναι για μεταγραφές Α2 2009. Αυτό που συνήθως βλέπω εδώ είναι είτε Πατρινούς να μαλώνουν μεταξύ τους, είτε τον καθε πικραμένο που θέλει να "τα πει" για την ομάδα του. Ελεος με τα off topic πλέον! Ανοίξτε ένα νέο τόπικ Α2 2009 (χωρίς το Μεταγραφές) να τα λένε εκεί...


Συμφωνω με τον φιλο.Το εχουμε ξαναπει ομως πολλες φορες και παρα τις προειδοποιησεις των moderatοr συνεχιζουν.Υπομονη φιλε.. blove.gif
taraboura
Ο Κακλαμάνος έχει συμφωνήσει σε όλα με το Παγκράτι και αναμένεται σύντομα να ανακοινωθεί.
kaukasios
QUOTE(taraboura @ Jul 2 2009, 11:18 ) *
Ο Κακλαμάνος έχει συμφωνήσει σε όλα με το Παγκράτι και αναμένεται σύντομα να ανακοινωθεί.

πολυ καλα μεταγραφη,εμπειρος παικτης και καλος σκορερ.πλεον το παγκρατι δειχνει οτι ο μοναδικος στοχος φετος ειναι η επιστροφη στην α1 μετα απο πολλα χρονια.
taraboura
QUOTE(kaukasios @ Jul 2 2009, 11:30 ) *
πολυ καλα μεταγραφη,εμπειρος παικτης και καλος σκορερ.πλεον το παγκρατι δειχνει οτι ο μοναδικος στοχος φετος ειναι η επιστροφη στην α1 μετα απο πολλα χρονια.

Και μάλιστα ως πρώτο φαβορί κατά τη γνώμη μου!
kaukasios
QUOTE(taraboura @ Jul 2 2009, 12:24 ) *
Και μάλιστα ως πρώτο φαβορί κατά τη γνώμη μου!

βασικα ειναι η μονη ομαδα που κινειται και κανει πολυ καλες κινησεις.
taraboura
QUOTE(kaukasios @ Jul 2 2009, 12:29 ) *
βασικα ειναι η μονη ομαδα που κινειται και κανει πολυ καλες κινησεις.

Πάντως, πιστεύω ότι οι δύο ομάδες που θα ανέβουν θα προέρχονται από την Αθήνα. Μέχρι στιγμής είναι οι πρωταθλήτριες των μεταγραφών: Παγκράτι: Κακιούζης, Βαρδαβάς, Τσιότρας, Κακλαμάνος Νήαρ Ηστ: Κουτρούλιας, Μίχαλος, Νίκου, κοντά σε Μαχαίρα, Πέραμα: Λιακόπουλος, Μπούτσι Ίκαρος Καλλιθέας: Πετροδημόπουλος, Τζιάλλας, Κερασοβίτης, κοντά σε Καράμπουλα
pass
QUOTE(taraboura @ Jul 2 2009, 10:36 ) *
Πάντως, πιστεύω ότι οι δύο ομάδες που θα ανέβουν θα προέρχονται από την Αθήνα. Μέχρι στιγμής είναι οι πρωταθλήτριες των μεταγραφών: Παγκράτι: Κακιούζης, Βαρδαβάς, Τσιότρας, Κακλαμάνος Νήαρ Ηστ: Κουτρούλιας, Μίχαλος, Νίκου, κοντά σε Μαχαίρα, Πέραμα: Λιακόπουλος, Μπούτσι Ίκαρος Καλλιθέας: Πετροδημόπουλος, Τζιάλλας, Κερασοβίτης, κοντά σε Καράμπουλα
Η μια ομάδα είναι ο Ηρακλής.Ψάξτε για το δεύτερο.
kesariani 4ever
QUOTE(pass @ Jul 2 2009, 15:43 ) *
Η μια ομάδα είναι ο Ηρακλής.Ψάξτε για το δεύτερο.

καθε χρονο αυτο ακουμε.μολις θα κανει κανα 2 ηττες στην αρχη θα ξςεκινησει η μουρμουρα κ θα τερματισει πακι τεταρτος-πεμπτος!
taraboura
QUOTE(kesariani 4ever @ Jul 2 2009, 15:47 ) *
καθε χρονο αυτο ακουμε.μολις θα κανει κανα 2 ηττες στην αρχη θα ξςεκινησει η μουρμουρα κ θα τερματισει πακι τεταρτος-πεμπτος!

Ακριβώς αυτό πιστεύω και εγώ! smiley.gif
kesariani 4ever
QUOTE(taraboura @ Jul 2 2009, 15:52 ) *
Ακριβώς αυτό πιστεύω και εγώ! smiley.gif

αυτο γινεται καθε χρονο!!βεβαια μακαρι να ανεβει γιατι η θεση του ηρακλη ειναι η Α1!!
stillmatic
Η διοίκηση του Α. Ο. Παγκρατίου πιστή στις εξαγγελίες της περί ενίσχυσης του έμψυχου δυναμικού της ομάδας μας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη μεταγραφή ενός ακόμη σημαντικού αθλητή. Ο Τάσος Κανταρτζής είναι και επίσημα παίκτης της ομάδας μας μετά την υπογραφή μονοετούς συμβολαίου παρουσία του προέδρου μας κ. Γιώργου Μουζούκη, του προπονητή κ. Αλέκου Δάγλα και του εκπροσώπου του.

Ο Κανταρτζής γεννήθηκε στις 19/7/1973 και κατά σειρά στην καριέρα του έχει αγωνιστεί στις ακόλουθες ομάδες: Α.Π.Ο. Νέας Σμύρνης (Α' ΕΣΚΑΝΑ), Παλαιό Φάληρο (Γ' Εθνική), Χαλκίδα (Γ' Εθνική), Παπάγου (3 χρόνια Α1), Ηράκλειο (3 χρόνια Α1), Πανελλήνιο (2 χρόνια Α2 και 2 χρόνια Α1), Χαλκίδα (2 χρόνια Α2), Ολυμπιάδα Πατρών (1 χρόνο Α2).

Ο πολύπειρος γκαρντ σε δηλώσεις του αμέσως μετά την ολοκλήρωση της συμφωνίας δήλωσε : "Mε γοήτευσε το γεγονός πως στην ομάδα γίνεται μια πολύ σοβαρή προσπάθεια. Από την πρώτη στιγμή που με προσέγγισε ο κόουτς κατάλαβα όλα όσα ήθελα για να έρθω στο Παγκράτι. Εκτιμώ τον κόουτς και χαίρομαι που θα συνεργαστώ με τον πρόεδρο κ. Μουζούκη. Το όραμά του για το σύλλογο είναι αρκετό για να σε πείσει πως οι στόχοι είναι υψηλοί. Για να πάει μια ομάδα καλά πολλοί παράγοντες παίζουν το ρόλο τους. Εμείς θέλουμε να δημιουργήσουμε ένα σύνολο που θα ικανοποιεί τον κόσμο. Πρόθεσή μας είναι να βλέπουμε το Μετς γεμάτο σε κάθε παιχνίδι. Στόχος μας είναι να έχουμε μια δυνατή και ανταγωνιστική ομάδα.

Παράλληλα ανανεώθηκε και επίσημα η συνεργασία με τον αρχηγό Νίκο Βούλγαρη ο οποίος δέχθηκε και μία ευχάριστη έκπληξη από τον πρόεδρο κο Μουζούκη στο ύψος της συμφωνίας σαν μία ένδειξη αναγνώρισης της πολύτιμης και πολυετούς προσφοράς του στον σύλλογο

Πηγή: www.pagratiao.gr

Στη γειτονιά ακούγεται οτι το μεγάλο μπάμ θα σκάσει τον Αυγουστο...
CrossoverOnE
TΙ εγινε ρε μαγκες;μονο 3 ομαδες στην Α2 χωρις χρεη;καποιοι μαλλον μας δουλευαν που ολη τη χρονια μας ελεγαν για το ποσο υγειεις και συνεπεις ειναι οι ομαδες.Ας κρυφτουν σε κανα χαντακι τωρα.Συγχαρητηρια στις 3 ομαδες που τελειωσαν τη σεζον χωρις να χρωστανε τπτ.
kesariani 4ever
QUOTE(CrossoverOnE @ Jul 3 2009, 13:25 ) *
TΙ εγινε ρε μαγκες;μονο 3 ομαδες στην Α2 χωρις χρεη;καποιοι μαλλον μας δουλευαν που ολη τη χρονια μας ελεγαν για το ποσο υγειεις και συνεπεις ειναι οι ομαδες.Ας κρυφτουν σε κανα χαντακι τωρα.Συγχαρητηρια στις 3 ομαδες που τελειωσαν τη σεζον χωρις να χρωστανε τπτ.

ποιες ειναι αυτες οι ομαδες??
kotzito
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ

ΚΑΟΔ

ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ

ICBS

ΠΕΡΙΚΟΠΗ 30% ΕΝΟΣ ΜΗΝΑΙΟΥ ΜΙΣΘΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ

ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΝΑ ΟΦΕΙΛΗ 8.300€

(ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΤΕΝΙΔΗ ΟΡΕΣΤΗ & ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΟΦΕΙΛΗ 2 ΜΗΝΩΝ)

ΗΡΑΚΛΗΣ

10% ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΤΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟ

20% ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΤΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ & 400 € ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΑΙΓΙΟ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΜΕΝΤ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΞΑΝΘΗ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΔΑΦΝΗ

3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΝΗΑΡ-ΗΣΤ

3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ & 1 ΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ


1)Περικοπη εννοει αναπροσαρμογη του συμβολαιου,με μικροτερο μισθο;
2)Το Παγκρατι εχει κανει την εκπληξη στις μεταγραφες,αλλα χρωσταει 5 μηνες στους παλιους παικτες.Πολυ πιθανον αυτοι να μην πληρωθουν ολα τα χρωστουμενα.Να δω τωρα αντιδρασεις που η ομαδα με τις καλυτερες μεταγραφες προς το παρον στην Α2 ειναι αυτη με τα περισσοτερα χρωστουμενα μαζι με τον Απολλωνα.
3)Πολυ πιθανον σε αρκετες ομαδες οι οφειλες να πληρωθουν στο επομενο διαστημα.
4)Οι ομαδες δεν εχουν παρει την δευτερη δοση της επιχορηγησης που ειναι περιπου 1 με 2 μηνιατικα.
CrossoverOnE
Περιστερι,Ερμης,ΚΑΟΔ.Μπορειτε να βρειτε τη λιστα στον ΠΣΑΚ.Αληθεια φιλε καισαριανη γιατι ριξατε 1 μηνα προστιμο σε ολη την ομαδα;μου εκανε εντυπωση γιατι η πορεια σας καθε αλλο παρα αποτυχημενη ηταν.Εκτος κ αν εγινε για πειθαρχικα παραπτοματα.

Το παγκρατι μας δουλευει;χρωσταει 5 μηνες και κανει τετοιες μεταγραφες ρε παιδια;
kesariani 4ever
QUOTE(kojito @ Jul 3 2009, 13:35 ) *
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ

ΚΑΟΔ

ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ

ICBS

ΠΕΡΙΚΟΠΗ 30% ΕΝΟΣ ΜΗΝΑΙΟΥ ΜΙΣΘΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ

ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΝΑ ΟΦΕΙΛΗ 8.300€

(ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΤΕΝΙΔΗ ΟΡΕΣΤΗ & ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΟΦΕΙΛΗ 2 ΜΗΝΩΝ)

ΗΡΑΚΛΗΣ

10% ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΤΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟ

20% ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΤΩΝ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ & 400 € ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΑΙΓΙΟ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΜΕΝΤ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΞΑΝΘΗ

2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΔΑΦΝΗ

3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΝΗΑΡ-ΗΣΤ

3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ & 1 ΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ


1)Περικοπη εννοει αναπροσαρμογη του συμβολαιου,με μικροτερο μισθο;
2)Το Παγκρατι εχει κανει την εκπληξη στις μεταγραφες,αλλα χρωσταει 5 μηνες στους παλιους παικτες.Πολυ πιθανον αυτοι να μην πληρωθουν ολα τα χρωστουμενα.Να δω τωρα αντιδρασεις που η ομαδα με τις καλυτερες μεταγραφες προς το παρον στην Α2 ειναι αυτη με τα περισσοτερα χρωστουμενα μαζι με τον Απολλωνα.
3)Πολυ πιθανον σε αρκετες ομαδες οι οφειλες να πληρωθουν στο επομενο διαστημα.
4)Οι ομαδες δεν εχουν παρει την δευτερη δοση της επιχορηγησης που ειναι περιπου 1 με 2 μηνιατικα.

οι πληροφοριες σου φιλε μου απο που ειναι??
kotzito
QUOTE(kesariani 4ever @ Jul 3 2009, 14:35 ) *
οι πληροφοριες σου φιλε μου απο που ειναι??

www.psak.gr


Πολυ πιθανον παντως να μην ισχυουν ολες οι πληροφοριες,γιατι αρκετες ομαδες και ατομα εχουν διαμαρτυρηθει κατα καιρους για παραπληροφορηση.
demetrio
Πλακα κανετε ρε παιδια που δεν χρωσταει ο ΚΑΟΔ? Το υπολοιπο των 11000 προς τον αθλητη Ροδοστογλου και η διαμαχη των τελευταιων ημερων με τισ επιταγες του προεδρου τι ειναι? Μαλλον δεν ειναι οφειλες ειναι κατι αλλο, μπορει να υπαρχουν και αλλα που δεν εχουν βγει στην επιφανεια.Κι ας μην πουμε για το προστιμο μετα το ματς με την Ξανθη για να καλυψει τα θλιβερα γεγονοτα των αποδυτηριων και του παρασκηνιου
ABRAAM
QUOTE(CrossoverOnE @ Jul 3 2009, 11:39 ) *
Περιστερι,Ερμης,ΚΑΟΔ.Μπορειτε να βρειτε τη λιστα στον ΠΣΑΚ.Αληθεια φιλε καισαριανη γιατι ριξατε 1 μηνα προστιμο σε ολη την ομαδα;μου εκανε εντυπωση γιατι η πορεια σας καθε αλλο παρα αποτυχημενη ηταν.Εκτος κ αν εγινε για πειθαρχικα παραπτοματα.

Το παγκρατι μας δουλευει;χρωσταει 5 μηνες και κανει τετοιες μεταγραφες ρε παιδια;


Φιλε μου εαν στο τελος δεν ανεβει το ΠΑΓΚΡΑΤΙ εχουν να πεσουν πολλες shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif απο τον καινουργιο προεδρο...Ο πρωην προεδρος των ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ μπορει να μας πει καπιοιος εαν εχει οφειλες?
x-patra

εγω ξέρω ότι μεχρι τις 30 Ιουνιου στην ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ πληρωθηκαν ολοι ακομα και καποιοι που ισως αν εγω ημουν διοικηση κατι θα εκοβα

ας ερωτηθουν οι παικτες της ομαδας να δουμε αν συμφωνουν με αυτα που ανακοινωνει ο ΠΣΑΚ


ANTIRISIAS
QUOTE(x-patra @ Jul 3 2009, 14:56 ) *
εγω ξέρω ότι μεχρι τις 30 Ιουνιου στην ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ πληρωθηκαν ολοι ακομα και καποιοι που ισως αν εγω ημουν διοικηση κατι θα εκοβα

ας ερωτηθουν οι παικτες της ομαδας να δουμε αν συμφωνουν με αυτα που ανακοινωνει ο ΠΣΑΚ


Ήδη η Ολυμπιάδα, επίσημα ανακοίνωσε πως διαφωνεί με την λίστα του πσακ, σε ότι αφορά τις οφειλές της. Το περίεργο, είναι ότι από το χειμώνα στην πάτρα ακούγαμε ότι οι παίκτες της ολυμπιάδας, έχουν προπληρωθεί των υπηρεσιών, που θα παρείχαν μέχρι το τέλος, και καμία επιταγή της ολυμπιάδας, δεν έχει βρεθεί ακάλυπτη. Παιδιά συμφωνώ και με άλλους πρίν, ότι η συγκεκριμένη λίστα περιέχει ανακριβείες. Και υπάρχουν στην συγκεκριμένη λίστα ομάδες που φαίνονται εντάξει, ενώ ακούγονται τεράστια ποσά, τα οποία οφείλουν σε παίκτες. Μήπως, λίστες τέτοιου τύπου, τείνουν να κατευθήνουν το μεταγραφικό παζάρι και μόνο; Δηλαδή, ένας παίκτης, βλέποντας πως η ταδε ομάδα δεν χρωστάει, ενώ στην πραγματικότητα ισχύει το αντίθετο, παραμυθιαστεί και υπογράψει; Ελπίζω το συνδικαλιστικό όργανο των παικτών, να μην λειτουργεί έτσι!
kesariani 4ever
QUOTE(ANTIRISIAS @ Jul 3 2009, 15:06 ) *
Ήδη η Ολυμπιάδα, επίσημα ανακοίνωσε πως διαφωνεί με την λίστα του πσακ, σε ότι αφορά τις οφειλές της. Το περίεργο, είναι ότι από το χειμώνα στην πάτρα ακούγαμε ότι οι παίκτες της ολυμπιάδας, έχουν προπληρωθεί των υπηρεσιών, που θα παρείχαν μέχρι το τέλος, και καμία επιταγή της ολυμπιάδας, δεν έχει βρεθεί ακάλυπτη. Παιδιά συμφωνώ και με άλλους πρίν, ότι η συγκεκριμένη λίστα περιέχει ανακριβείες. Και υπάρχουν στην συγκεκριμένη λίστα ομάδες που φαίνονται εντάξει, ενώ ακούγονται τεράστια ποσά, τα οποία οφείλουν σε παίκτες. Μήπως, λίστες τέτοιου τύπου, τείνουν να κατευθήνουν το μεταγραφικό παζάρι και μόνο; Δηλαδή, ένας παίκτης, βλέποντας πως η ταδε ομάδα δεν χρωστάει, ενώ στην πραγματικότητα ισχύει το αντίθετο, παραμυθιαστεί και υπογράψει; Ελπίζω το συνδικαλιστικό όργανο των παικτών, να μην λειτουργεί έτσι!

οι ωφειλες αυτες δεν πιστευω να υπαρχουν εκτος απο μερικες ομαδες.
x-patra
ηδη η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εκανε ανακοινωση και δηλωση του αρχηγου των παικτων smile.gif

Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΥ ΠΣΑΚ



Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ σχετικά με τον πίνακα οφειλών του ΠΣΑΚ είναι υποχρεωμένη να δηλώσει ότι είναι ανακριβές το στοιχείο περί οποιασδήποτε οφειλής της σε αθλητές . Όπως κάθε χρονιά έτσι και φέτος και παρά το γεγονός ότι η πορεία της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ δεν ήταν όπως την επιθυμούσαν οι φίλοι της, εμείς ήμασταν συνεπείς απέναντι στους παίκτες μας χωρίς να υπάρξει η παραμικρή μείωση και καθυστέρηση στα συμφωνηθέντα. Λυπούμαστε για το λάθος του ΠΣΑΚ και στη διάθεση όλων υπάρχουν οι εξοφλητικές αποδείξεις όλων όσων συνεργάστηκαν με την ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ. Αναμένουμε τη διόρθωση στην ανακοίνωση του ΠΣΑΚ διαφορετικά επιφυλασσόμαστε να κινηθούμε απέναντι του σύμφωνα με τον νόμο.



Τ.ΚΑNΤΑΡΤΖΗΣ: «Ο Νίκος Μπογονικολός ήταν κύριος στις συμφωνίες»



Ο πρώην αρχηγός της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Τάσος Καnταρτζής σε τοποθέτηση του στην ανακοίνωση περί οφειλών της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ σχολίασε: «Σε μια χρονιά που ξεκινήσαμε με όνειρα και φιλοδοξίες ο Νίκος Μπογονικολός ήταν κύριος στις συμφωνίες του μαζί μας και αν την τελευταία αγωνιστική η ομάδα διεκδικούσε την παραμονή στην κατηγορία αντί αυτού ούτε μείωση αλλά ούτε πρόστιμο έπεσε σε μένα και στους συμπαίκτες μου. Όσοι φίλοι με ρωτάνε για να έρθουν φέτος στην Ολυμπιάδα απλά τους λέω τα καλύτερα γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα.»
ANTIRISIAS
QUOTE(x-patra @ Jul 3 2009, 15:25 ) *
ηδη η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εκανε ανακοινωση και δηλωση του αρχηγου των παικτων smile.gif

Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΥ ΠΣΑΚ



Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ σχετικά με τον πίνακα οφειλών του ΠΣΑΚ είναι υποχρεωμένη να δηλώσει ότι είναι ανακριβές το στοιχείο περί οποιασδήποτε οφειλής της σε αθλητές . Όπως κάθε χρονιά έτσι και φέτος και παρά το γεγονός ότι η πορεία της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ δεν ήταν όπως την επιθυμούσαν οι φίλοι της, εμείς ήμασταν συνεπείς απέναντι στους παίκτες μας χωρίς να υπάρξει η παραμικρή μείωση και καθυστέρηση στα συμφωνηθέντα. Λυπούμαστε για το λάθος του ΠΣΑΚ και στη διάθεση όλων υπάρχουν οι εξοφλητικές αποδείξεις όλων όσων συνεργάστηκαν με την ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ. Αναμένουμε τη διόρθωση στην ανακοίνωση του ΠΣΑΚ διαφορετικά επιφυλασσόμαστε να κινηθούμε απέναντι του σύμφωνα με τον νόμο.



Τ.ΚΑNΤΑΡΤΖΗΣ: «Ο Νίκος Μπογονικολός ήταν κύριος στις συμφωνίες»



Ο πρώην αρχηγός της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Τάσος Καnταρτζής σε τοποθέτηση του στην ανακοίνωση περί οφειλών της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ σχολίασε: «Σε μια χρονιά που ξεκινήσαμε με όνειρα και φιλοδοξίες ο Νίκος Μπογονικολός ήταν κύριος στις συμφωνίες του μαζί μας και αν την τελευταία αγωνιστική η ομάδα διεκδικούσε την παραμονή στην κατηγορία αντί αυτού ούτε μείωση αλλά ούτε πρόστιμο έπεσε σε μένα και στους συμπαίκτες μου. Όσοι φίλοι με ρωτάνε για να έρθουν φέτος στην Ολυμπιάδα απλά τους λέω τα καλύτερα γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα.»

Απλά επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες μου. Λίστα-μαιμού, με <πονηρούς >, σκοπούς. Ας απαντήσει στον Καταρτζή ο πσακ!
CrossoverOnE
QUOTE(demetrio @ Jul 3 2009, 13:46 ) *
Πλακα κανετε ρε παιδια που δεν χρωσταει ο ΚΑΟΔ? Το υπολοιπο των 11000 προς τον αθλητη Ροδοστογλου και η διαμαχη των τελευταιων ημερων με τισ επιταγες του προεδρου τι ειναι? Μαλλον δεν ειναι οφειλες ειναι κατι αλλο, μπορει να υπαρχουν και αλλα που δεν εχουν βγει στην επιφανεια.Κι ας μην πουμε για το προστιμο μετα το ματς με την Ξανθη για να καλυψει τα θλιβερα γεγονοτα των αποδυτηριων και του παρασκηνιου

Γι αυτο ο Ροδοστογλου περιμενε να μαθει αν ο ΚΑΟΔ ενδιαφερεται πριν παει Κατερινη;Εγινε!οσο για το γνωστο παραμυθι για τη Ξανθη το τι εγινε το εγραψα αμεσως μετα το παιχνιδι.Εσυ λεγε οσες ιστοριες γουσταρεις.Και
μιλαω γι αυτο που ακουγεται οτι εγινε.Για προστιμο δε γνωριζω αλλα αν ισχυει καλα τους εκανε.Δεν ηταν εμφανιση αυτη.Εσυ ποιος εισαι ακριβως που με 11 δημοσιευσεις και ανονυμα γραφεις οτι σου κατεβει;
nikefalin
QUOTE(CrossoverOnE @ Jul 3 2009, 13:49 ) *
Γι αυτο ο Ροδοστογλου περιμενε να μαθει αν ο ΚΑΟΔ ενδιαφερεται πριν παει Κατερινη;Εγινε!οσο για το γνωστο παραμυθι για τη Ξανθη το τι εγινε το εγραψα αμεσως μετα το παιχνιδι.Εσυ λεγε οσες ιστοριες γουσταρεις.Και
μιλαω γι αυτο που ακουγεται οτι εγινε.Για προστιμο δε γνωριζω αλλα αν ισχυει καλα τους εκανε.Δεν ηταν εμφανιση αυτη.Εσυ ποιος εισαι ακριβως που με 11 δημοσιευσεις και ανονυμα γραφεις οτι σου κατεβει;


ηρεμείστε γιατί υπάρχει πάντα και ο άλλος τρόπος
kouros34
Ο Ηρακλής ανακοίνωσε 2 μεταγραφές χθές: τον Ραλφ Μπούτσι και τον Σπύρο Κέκελη!
kotzito
QUOTE(kouros34 @ Jul 3 2009, 17:29 ) *
Ο Ηρακλής ανακοίνωσε 2 μεταγραφές χθές: τον Ραλφ Μπούτσι και τον Σπύρο Κέκελη!

+τον Μπογδανο

Μα καλα,ο Μπουτσι δεν ειχε συμφωνησει με το Περαμα;
kaukasios
QUOTE(kojito @ Jul 3 2009, 17:36 ) *
+τον Μπογδανο

Μα καλα,ο Μπουτσι δεν ειχε συμφωνησει με το Περαμα;

απο οτι φαινεται οχι.επισης παει για σπανο,συμτσακ και καραποστολου.
επισης ο λαγκαδας ανακοινωσε επισημα τον μαντιτς.
pass
QUOTE(kesariani 4ever @ Jul 2 2009, 13:47 ) *
καθε χρονο αυτο ακουμε.μολις θα κανει κανα 2 ηττες στην αρχη θα ξςεκινησει η μουρμουρα κ θα τερματισει πακι τεταρτος-πεμπτος!
Δυναμικό μπάσιμο στο μεταγραφικό παζάρι ετοιμάζεται να κάνει ο Ηρακλής. Η ομάδα του Λευτέρη Κακιούση έχει συμφωνήσει με τρεις παίκτες οι οποίοι θα ανακοινωθούν κατά πάσα πιθανότητα τη Δευτέρα. Πρόκειται για τους Σπύρο Κέκελη, Ραλφ Μπούτσι και Δημήτρη Μπόγδανο.

Οι "κυανόλευκοι" αν και καθυστέρησαν λίγο, φαίνεται πως ξεκινούν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο το σχεδιασμό του ρόστερ που ευελπιστούν να τους οδηγήσει στην Α1. Πλέον μετά την ανακοίνωση αυτών των τριών μεταγραφών, ο Λευτέρης Κακιούσης αναμένεται να ξεκινήσει επαφές με τα επόμενα μεταγραφικά αποκτήματα του Ηρακλής, τα οποία σύμφωνα με πληροφορίες θα είναι παρόμοιας δυναμικής με τα τρία πρώτα.

Το ξαναγράφω ο Ηρακλής φέτος πρώτος και με διαφορά.θα είναι πολύ δυνατός και μέσα και έξω απο το παρκε.
demetrio
Το ονομα μου ειναι Δημητρης Πετρου ζω στην Αθηνα και ειμαι φιλος του χωρου τησ ερασιτεχνικης καλαθοσφαιρισης για πολλα χρονια αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι για τα λεγομενα μου φιλε μου, δεν αναφερω κατι φανταστικο απλα γεγονοτα γνωστα στον μικροκοσμο των ερασιτεχνικων κατηγοριων. Δεν εχω κατι με την ομαδα του ΚΑΟΔ απλως σου απαντησα, μην τσιτωνεσαι.Σκοποσ μου δεν ειναι η διαμαχη με κανεναν στο χωρο.
CrossoverOnE
QUOTE(demetrio @ Jul 3 2009, 20:16 ) *
Το ονομα μου ειναι Δημητρης Πετρου ζω στην Αθηνα και ειμαι φιλος του χωρου τησ ερασιτεχνικης καλαθοσφαιρισης για πολλα χρονια αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι για τα λεγομενα μου φιλε μου, δεν αναφερω κατι φανταστικο απλα γεγονοτα γνωστα στον μικροκοσμο των ερασιτεχνικων κατηγοριων. Δεν εχω κατι με την ομαδα του ΚΑΟΔ απλως σου απαντησα, μην τσιτωνεσαι.Σκοποσ μου δεν ειναι η διαμαχη με κανεναν στο χωρο.

Το ποιος ειναι ο σκοπος σου φανηκε οχι μονο απο το τι εγραψες αλλα και απο το πως το εγραψες.Κι επειδη δεν κρυβομαι μολις εγραψες αυτα που εγραψες φροντισα να μαθω αν και τι αληθευει απο τα λεγομενα σου.Λοιπον στο Ροδοστογλου υπαρχει ''ωφειλη'' απο τυπικο κολλιμα.Τα χρηματα του ειναι εγγυημενα και μενει να του καταβληθει ενας μισθος.Συντομα
μαλιστα.Κι εκει κολλαει αυτο που ειπα και το μεσημερι.Γι αυτο περιμενε να δει τι θελει να κανει ο ΚΑΟΔ μαζι του
πριν κλησει Κατερινη.Γιατι κανενας δεν ειχε παραπονο φετος.Οσο για το παιχνιδι με Ξανθη ρωτησα και γι αυτο και προστιμο δεν επεσε.
ΥΓ.Δεν αναφερες γεγονοτα.Κους Κους αναφερες και συγκεκριμενα τπτ διαφορετικο απο τα ψεματα που λεγοταν αμεσως μετα τον αγωνα με Ξανθη αλλα και πριν απο αυτον.Για το Ροδοστογλου τελικα ειχε βαση αυτο που λες αλλα οχι με τον τροπο που το παρουσιασες.
demetrio
Για να δωθει ενα τελος σε αυτη την διαφωνια μας απλως να ξεκαθαρισω οτι η αντιδεοντολιγικη συμπεριφορα ορισμενων ''κακων'' παραγοντων κατα καιρους εχει δημιουργησει ασχημη εικονα για καποιους συλλογους οι οποιοι εχουν ιστορια, κοινωνικο ερισμα και πανω απ ολα δεν εχουν αναγκη ξεπερασμενες αποψεις για την διοικηση των ομαδων. Οσων αφορα το θεμα της ομαδας του ΚΑΟΔ δεν θελω να επεκταθω παραπανω καθωε το βρισκω ανωφελο και αντιπαραγωγικο.Επισης επειδη δεν θελω να δημιουργω εντυπωσεις και βλεπω οτι ενδιαφερεσαι πραγματικα για τον συλλογο θα μπορουσαμε μεσω e-mail να σου διευκρινισω καποια πραγματα τα οποια καλο θα ηταν να γνωριζεις και εσυ ως αγνος φιλαθλος του μπασκετ που εισαι.
anto10
QUOTE(pass @ Jul 3 2009, 17:42 ) *
Δυναμικό μπάσιμο στο μεταγραφικό παζάρι ετοιμάζεται να κάνει ο Ηρακλής. Η ομάδα του Λευτέρη Κακιούση έχει συμφωνήσει με τρεις παίκτες οι οποίοι θα ανακοινωθούν κατά πάσα πιθανότητα τη Δευτέρα. Πρόκειται για τους Σπύρο Κέκελη, Ραλφ Μπούτσι και Δημήτρη Μπόγδανο.

Οι "κυανόλευκοι" αν και καθυστέρησαν λίγο, φαίνεται πως ξεκινούν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο το σχεδιασμό του ρόστερ που ευελπιστούν να τους οδηγήσει στην Α1. Πλέον μετά την ανακοίνωση αυτών των τριών μεταγραφών, ο Λευτέρης Κακιούσης αναμένεται να ξεκινήσει επαφές με τα επόμενα μεταγραφικά αποκτήματα του Ηρακλής, τα οποία σύμφωνα με πληροφορίες θα είναι παρόμοιας δυναμικής με τα τρία πρώτα.

Το ξαναγράφω ο Ηρακλής φέτος πρώτος και με διαφορά.θα είναι πολύ δυνατός και μέσα και έξω απο το παρκε.

ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ,ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΑΤΖΕΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.
kaukasios
sτο παγκρατι και ο βαρδιανος.
kouros34
QUOTE(anto10 @ Jul 5 2009, 18:59 ) *
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ,ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΑΤΖΕΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.


Βρήκε χορηγό....Θα ανακοινωθεί σε λιγες μέρες νομίζω!
ΝΤΟΥΡΛΑΝΤΑΣ
QUOTE(ABRAAM @ Jul 2 2009, 01:04 ) *
Λες μονο αυτα που σε συμφερουν και οχι αυτα που θα κανουν την ομαδα της ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ καλυτερη..εμενα η ομαδα σου μου ειναι απο τις αγαπημενες και χρειαζεται να υπαρχει στο ελληνικο μπασκετ.ψαχτε να βρειτε την λυση για την ομαδα σας blove.gif

λυση σε ποιο προβλημα?

QUOTE(kesariani 4ever @ Jul 1 2009, 23:40 ) *
την χρονια που ανεβηκε φιλε μου ειχε κοντουδη-σκουζη-παππα-κουτουζη-πλουτετσκι-χομπσον-θεωδοριδη ευγενιο-σκουταρη-ντουμανη-γριμπαβιωτη-παπουλιδη-ραλλατο.η πιο ακριβη ομαδα που ηταν εκεινη την χρονια κ μετα το περιστερι κ μετα το παγκρατι κ το πανοραμα που ανεβηκαν κ οι 4 ομαδες!η νηαρ ειχε παρει μονο μιχαλο κ κουκλακη κ αυτους στο τελος των μεταγραφων.την επομενη χρονια πηρε γεωργαρο-συριστατιδη-μαγλο-τσοτσο κ 2 κοινοτικους!!τι μας λες τωρα??μιλαμε οτι ειχε απο τις πιο ακριβες ομαδες που υπηρχαν σ'αυτες τις κατηγοριες!δεν συζηταμε για περυσι.Α,κ την χρονια στην β'εθνικη σε ισοβαθμια ειχε βγει δευτερος με το περιστερι!!

και 4 αμερικανους ειχε που τους ειχε κανει ελληνες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.