Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tips !
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
ComingUpRoses
ψαχνοντας στο internet βρηκα πραγματικα μια ενδιαφερουσα ιστοσελιδα ... και δεν θα ηθελα φυσικα να σασ την κρυψω!

σας δεινω μονο ενα θεμα ... αριστερα εχει μια λιστα απο εκει μπορειτε να επιλεξετε οτιδηποτε θελετε!

Βasketball TIPS biggrin.gif
COOLMAN
QUOTE(R0cketMan @ Sep 23 2009, 22:59 ) *
ψαχνοντας στο internet βρηκα πραγματικα μια ενδιαφερουσα ιστοσελιδα ... και δεν θα ηθελα φυσικα να σασ την κρυψω!

σας δεινω μονο ενα θεμα ... αριστερα εχει μια λιστα απο εκει μπορειτε να επιλεξετε οτιδηποτε θελετε!

Βasketball TIPS biggrin.gif


Πολυ ωραια TIPS!!!Αξιζει να τους ριξει κανεις καμια αναγνωση smiley.gif
COOLMAN
Φιλε μου ειναι φοβερο το υλικο που εχει...καθομαι μια ωρα τωρα και διαβαζω και ειναι απιστευτα χρησιμο.Ευχαριστω ρε μεγαλε Rocketman smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ComingUpRoses
Το ηξερα οτι θα χρησιμευσει!!!! smiley.gif
almirosbc
παυλαρα μεγαλεεεεεεε!!!!!!


εχει χρησιμες πληροφοριες μπραβο ρε....

ποτε θα σε παιξω κανενα μπασκετακι ρε????

παρε 5-6 παιδια και ελατε αλμυρο ρεεεε..........
ComingUpRoses
τη να με παιξεις ρε καιμενε tongue.gif ... !!!
COOLMAN
Τι λετε εσεις αταχτα παιδια,να ερθω και εγω ο Νιφοριοτης με κανα 2 αλλα παιδακια να σας μαθουμε μπασκετ...χαχαχα
Αν ειμαστε κοντα γιατι να μην κανονισουμε αληθεια???(Αν σας λεει τπτ το ΝΙΦΟΡΙΟΤΗΣ τοτε παει να πει οτι ειμαστε πολυ κοντα)

Υ.Γ. Ρε παιδια πολυ καιρο εχω να μπω στο φορουμ,καλως σας βρηκα ελπιζω να στε ολοι καλα.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!COOLMAN IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ComingUpRoses
welcome Back!!!

επισης ξαναλεω

Τι να με παιξεις εσυ ρε καιμενε?
Gravedigger
Πολύ ενδιαφέρον τόπικ από το 1ο ποστ και μετά.Τέτοιος συζητήσεις κάνω και εγώ.Στο MSN.
ComingUpRoses
grave συγνωμη και ολας .. αλλα γιατι πρεπει να εμπλακεις με αυτο το υφος? ετοιχε να μιλουσουθμε .. και δεν ειανι μεσα σε 1 ωρα ολα αυτα... εχουμε ποσες μερες .. δηλαδη ψαχνετε ολοι να κανετε post? κατι με ρωτησε απαντησα ελεος δηλαδη!
Gravedigger
QUOTE (R0cketMan @ Oct 6 2009, 19:19 ) *
grave συγνωμη και ολας .. αλλα γιατι πρεπει να εμπλακεις με αυτο το υφος? ετοιχε να μιλουσουθμε .. και δεν ειανι μεσα σε 1 ωρα ολα αυτα... εχουμε ποσες μερες .. δηλαδη ψαχνετε ολοι να κανετε post? κατι με ρωτησε απαντησα ελεος δηλαδη!

Ακριβώς αυτό ψάχνω.Δεν είμαι ακόμα champ και δεν είχα που να κάνω ποστ να ανέβει ο αριθμός και λέω δεν πάω να τους την πω?

Τώρα αν εγώ πάω σε 1 τόπικ που εσύ διαβάζεις και περιμένεις απόψεις πάνω στο θέμα του τόπικ και γράψω τι γίνεται ρε φιλαράκια πότε θα πάμε για μπάσκετ,θα σ'αρέσει?

Και επίσης.Το παραπάνω ποστ δεν αφορά μόνο εσένα.Δεν ποστάρεις μόνος σου στο τόπικ.
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Oct 6 2009, 18:55 ) *
Ακριβώς αυτό ψάχνω.Δεν είμαι ακόμα champ και δεν είχα που να κάνω ποστ να ανέβει ο αριθμός και λέω δεν πάω να τους την πω?


Μην τον ακούτε. Moderator θέλει να γίνει, αλλά έχει ακόμα πολύ ψωμάκι να φάει μέχρι τα 50.000 posts... ohmy.gif
a bullet for your head
QUOTE(aegeansheed @ Oct 7 2009, 01:32 ) *
Μην τον ακούτε. Moderator θέλει να γίνει, αλλά έχει ακόμα πολύ ψωμάκι να φάει μέχρι τα 50.000 posts... ohmy.gif

50.000 post???No way!! wacko.gif
Αν ηταν αυτη η ''προυποθεση'',στο φορουμ θα επικρατουσε Χαος,Αναρχια,Ανομια... ugly1.gif ugly_tocktock.gif torture.gif shot.gif offtopic.gif kill.gif icon_drunk.gif help.gif hammer.gif guns.gif greeklish.jpeg gdi.gif fast.gif ...μιας και δεν θα ειχαμε ουτε μοντς,ουτε αντμιν..για καμια 15ετια... w00t.gif
almirosbc
τοτε ας ξανασυνεχισουμε η συζητηση........

παυλαρα παρε τα καημενα απο το γ.σ.β και ελατε να σας διδαξουμε μπασκετακι......
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Oct 7 2009, 01:32 ) *
Μην τον ακούτε. Moderator θέλει να γίνει, αλλά έχει ακόμα πολύ ψωμάκι να φάει μέχρι τα 50.000 posts... ohmy.gif

Το πίστεψαν!Έχεις τρομερό ταλέντο.'Οταν έχω προβλήματα με τον νόμο ( tongue.gif ) θα σε προσλαμβάνω για δικηγόρο μου.
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Oct 7 2009, 19:45 ) *
Το πίστεψαν!Έχεις τρομερό ταλέντο.'Οταν έχω προβλήματα με τον νόμο ( tongue.gif ) θα σε προσλαμβάνω για δικηγόρο μου.


torture.gif

Βάλε κι εσύ τα μαγικά γυαλιά που δε βλέπουν αυτό το thread να τελειώνει... (μιλάμε αυτό το thread είναι το πρώτο με 9.5/10 off topics!!!!). Θα μπορούσε να λέγεται και:

Tips n' Tricks: Μάγκες πάμε για ποτάκι λέητερ???
dizzy_fingers
Το τόπικ δεν έχει λόγο ύπαρξης, απ'ότι βλέπω, οπότε κλειδώνεται.

Ο τρόπος του gravedigger δεν ήταν κομψός, αλλά το νόημα ήταν σωστό. Εδώ δεν είναι chat. Αν έχετε απλά να τα πείτε με τους φίλους σας, είτε με πμ είτε μέσω msn. Κάποιος που πραγματικά θέλει να διαβάσει για tips σε αυτό το τόπικ δεν έχει κανένα ενδιαφέρον να διαβάζει τις μεταξύ σας πλάκες.

Δείτε τον κανονισμό 4 . Στο επόμενο spam post θα δωθεί φάουλ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.