Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
Anaz
Λοιπον επειδη αν περιμενουμε απ'τον καταληψια τον Ντιζυ σωθηκαμε,αυτο το ΠΣΚ ειμαστε για μπασκετΑΡΑ!!!
Περιμενω τους "σιγουρους"..morfi,fatboy,keyser,fragos κλπ,τους "παλιους" Tsops,Suspect,Inpector κλπ,κ πολλους νεους rchos,arkat κλπ κλπ.. Περιμενω επισης κ τον killer-harris,τον Βonzo, τον slamdunk Olorin, οπωσδηποτε Δρομεα, τον Allen Πανο τον Garnett που δεν εχουμε δει,τον leonkalf που εχει εξαφανιστει κ καταναλωνει τον πολυτιμο ιδρωτα του μονο σε επισημα, τον kolosso που ηρθε Αθηνα κ οποιον αλλο ξεχναω!!
να μαζευτουμε πολλοι να κατακλυσουμε τις μπασκετες!!!Παντως κ λιγοι να'μαστε δεν πειραζει..Παντως ετοιμαστειτε για σοβαρο μπασκετακι οσοι ερθετε..Οχι δυο μονακια χαλαρουίτα κ αυτο ειναι ολο!!Θα πεσουν κορμια!!!Απο μονό σε μονο βρισκω τον παλιο εαυτο μου κ γινομαι καλυτερος,οσοι με εχετε παρακολουθησει θα το'χετε διαπιστωσει... shot.gif tongue.gif

Αν δεν ερθετε θα παω μονος μου!!Δεν αντεχω αλλο!! 33.gif

Ωραιες εποχες..!!!κλαψ σνιφ.. sad.gif
Keyser_Soze
Εγώ είμαι μέσα με τα μπούνια. Μόνο μέρα και ώρα θέλω ν' ακούσω...
dizzy_fingers
Ώρα και μέρος Anaz?
Μπορεί να κλείσω τη σχολή για 1-2 ώρες και να έρθω για κανά μπασκετάκι και μετά να γυρίσω tongue.gif.
Δε θα καταλάβουν τίποτα τα ΜΑΤ laugh.gif.


(κάτσε να κόψω την πλάκα μη με περάσουν όντως για καταληψία 17.gif )
FANISTELROOY
Και γω μαγκες μεσα ειμαι.. Πειτε ωρα κλπ...
Alexmei
κάτι άσχετο αλλά το παιδί στην άκρη δεξιά κάτω με την μπλούζα των Lakers κάτι μου θυμίζει... κάπου τον ξέρω... από εδώ είσαι;;;
tsops
Καλά, είστε φοβεροί ρε...κανονίζετε χωρίς μέρος? ώρα? laugh.gif Ξυπνάτε παλικάρια! biggrin.gif Αν δεν πέσει πάνω σε προπόνηση ή παιχνίδι μου, είμαι μέσα wink.gif
Anaz
αυτο το ωραιο παλικαρι...ειμαι ΕΓΩ!!!! biggrin.gif Αλλα χλωμο να γνωριζομαστε!
Δεν ειπα προταση συγκεκριμενη γιατι εγω ειμαι (σχεδον) ελευθερος οποτε τ'αφησα για εσας..Αν θελετε να το συγκεκριμενοποιησουμε(τι ειπα..) παντως προτεινω μεσημερακι νωρις που θα'χει ηλιο,αν δε κατσει κλειστο απο κανα Χαρη 77.gif ή κανα Τσοπς 77.gif ,παμε εκει στην Αλεξανδρας,τωρα συγκεκριμενα ας ριξει καποιος την προταση...Εγω κ αυριο που εχουμε καταληψη μπορω!!
(κ να σκεφτειτε οτι ερχομαι απο..Πειραια!!!! shot.gif )
FANISTELROOY
Παιδες πρεπει να κατεβει και ο AIR KEF απο Λαρισα για μπασκετακι... Που εισαι ρε Γιανναρεεεεεε;; Κατεβα ρε για ΣουΚου.. Να παμε να πιουμε και καμια ρακι ρε..
dizzy_fingers
QUOTE(Anaz @ Nov 2 2006, 06:36 PM) *
αυτο το ωραιο παλικαρι...ειμαι ΕΓΩ!!!! biggrin.gif Αλλα χλωμο να γνωριζομαστε!
Δεν ειπα προταση συγκεκριμενη γιατι εγω ειμαι (σχεδον) ελευθερος οποτε τ'αφησα για εσας..Αν θελετε να το συγκεκριμενοποιησουμε(τι ειπα..) παντως προτεινω μεσημερακι νωρις που θα'χει ηλιο,αν δε κατσει κλειστο απο κανα Χαρη 77.gif ή κανα Τσοπς 77.gif ,παμε εκει στην Αλεξανδρας,τωρα συγκεκριμενα ας ριξει καποιος την προταση...Εγω κ αυριο που εχουμε καταληψη μπορω!!
(κ να σκεφτειτε οτι ερχομαι απο..Πειραια!!!! shot.gif )

Aύριο μπορούμε να βρεθούμε και αργά καθώς τα φώτα ανοίγουν παρασκευή.
Ναι, λοιπόν. Αύριο θα έρθω μάλλον, στο ανοιχτό των αμπελοκήπων πάντα έτσι?

Θα μιλήσουμε κι από τηλέφωνο, θα πάρω και άλλους, όσοι μπορείτε πείτε εδώ αν μπορείτε.
Dromeas7
Εγω είμαι μέσα anytime!!

Φέρνω και μπάλλα bball.gif
dizzy_fingers
Για αρχή (γιατί μπορεί να τα πούμε και Κυριακή), αύριο στις 17:00 στο ανοιχτό στους Αμπελόκηπους, πώς σας φαίνεται?

Εφόσον δεν βρέχει...αν δούμε ότι ο καιρός κάνει ταρζανιές, ακυρώνεται το meeting.
Keyser_Soze
ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σας αξίωσε ο θεός και θα παίξουμε επιτέλους μπασκετάκι!
dizzy_fingers
dizzy, anaz, dromeas, keyser είμαστε μέσα.

Αρκάδιε, ξέρεις για ποιό γήπεδο μιλάμε?


ΥΓ: Κάνε να μη βρέξει αύριο...έμαθα πως παίζει να χαλάσει ο καιρός .... 17.gif
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 2 2006, 09:00 PM) *
dizzy, anaz, dromeas, keyser είμαστε μέσα.

Αρκάδιε, ξέρεις για ποιό γήπεδο μιλάμε?
ΥΓ: Κάνε να μη βρέξει αύριο...έμαθα πως παίζει να χαλάσει ο καιρός .... 17.gif


Και γω σας το εύχομαι αν και...δύσκολο να είναι καλός ο καιρός. Η ώρα είναι δύσκολη για μένα παίδες. Μάλλον δεν θα μπορέσω sad.gif
dizzy_fingers
E, την Κυριακή αν κανονιστεί θα μπορέσεις να έρθεις ετσι?
rchos
QUOTE
κάτι άσχετο αλλά το παιδί στην άκρη δεξιά κάτω με την μπλούζα των Lakers κάτι μου θυμίζει... κάπου τον ξέρω... από εδώ είσαι;;;

QUOTE
αυτο το ωραιο παλικαρι...ειμαι ΕΓΩ!!!! biggrin.gif Αλλα χλωμο να γνωριζομαστε!



βρε συ αναζ σαν χαμενος κοιτας στην φωτο αυτη! laugh.gif πρωτη φορα βλεπεις φωτογραφικη και εχεις μεινει ετσι αναυδος? tongue.gif α ρε η τεχνολογια πως εχει προχωρησει! biggrin.gif
Pierce
παιδες ο καιρος απο αυριο γινεται χαλια και σ/κ αναμενονται χιονοπτωσεις(!) στην αττικη συμφωνα με τα καναλια. αλλα συμφωνα με το meteo.gr δεν αναφερει βροχες αλλα η θερμοκρασια θα ειναι μεχρι τους 6-7 βαθμους!
Anaz
Eσυ rchos αν ερθεις θυμησε μου να σε καρφωσω στη μουρη...!!! wos_sport5.gif shot.gif ugly1.gif guns.gif 48.gif
Εχω ξαναδει φωτογραφικη αλλα σοκαριστηκα οταν την ειδα να τραβα μονη της!! ohmy.gif blink.gif tongue.gif
Σοβαρα τωρα θα'ρθεις ή...γκουχ γκουχ..(δεν υπαρχει emoticon με κοτα?? tongue.gif )Ελα ρε για κανα μπασκετακι!! 6.gif

H morfi ειναι εδω...???Τον θελω αντιπαλο!!!!!Αν δεν ερθει θα αναγκαστω να ταπεινωσω τον dizzy!!!K φοβαμαι το ban...

QUOTE
παιδες ο καιρος απο αυριο γινεται χαλια και σ/κ αναμενονται χιονοπτωσεις(!) στην αττικη
Βρεξει χιονισει ο Γιωργος θα....-ήσει!!! Καλα τα'χω παιξει λεμε..!! icon_drunk.gif
suspect
θερμη παρακληση για τα εργαζομενα γηρατεια.

γινεται να παει μια ωρα μετα;

στις 18:00 πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ

και εγω μεσα ειμαι.

αν επιμενετε για τις 17.00 μαλλον δεν θα τα καταφερω εκτος και αν με δεχθειτε την ωρα που θα φτασω...
morfi
SU-SPECT SU-SPECT
SU-SPECT SU-SPECT
SU-SPECT
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
FANISTELROOY
Εεεεεε ειμαι και γω εδω!! Πειτε ωρα τελικη..
Pierce
εγω και ο mono_maroussi ειμαστε μεσα αν εχει καλο καιρο. ισχυει για 5 στη γαδα ετσι?
apkat
Παιδια θέλω να έρθω αλλά δε μπορώ παρασκευή.Εχω μάθημα..Γιατι δε το κοιτάμε για Σαββατο η Κυριακη??

Πλιιιιιιιιιιιιζ!!!!!!!!!

Ψήνομαι τρέλα για να σας δείξω πως παιζεται το παιχνίδι!!!!!!!!!( Πλακα κανω)
hagi
Παίδες καιρό έχουμε να τα πούμε...Βλέπεις ο Anaz έβαλε την πρώτη φώτο που δεν είμαι μέσα...χα χα χα χα...

Πέρα από την πλάκα θέλω να έρθω και γω αλλά η ώρα δεν βολεύει..Αν ήταν κατά της 18:30 θα ήταν καλά..Αλλιώς μπορώ Κυριακή..

Κανονίστε και βλέπουμε..
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 2 2006, 09:10 PM) *
E, την Κυριακή αν κανονιστεί θα μπορέσεις να έρθεις ετσι?


Αν είναι ώρα που δεν έχω παιχνίδι, ευχαρίστως smile.gif
Anaz
Mιας κ καποιοι δεν μπορουν ας το κανουμε ΣΚ καλυτερα!τετοια ωρα.. 17.00!
Keyser_Soze
Για Κυριακή καλύτερα. Όχι Σάββατο. Στις 5 είναι τέλεια! wos_sport5.gif wos_sport3.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif
Έχω πάρει και καινούρια παπουτσάκια (όχι το φαί, τα άλλα)... Ετοιμαστείτε να γίνετε... ΧΩΝΙ!!! ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
Pierce
παλικαρια αφου το κανετε σ/κ εγω και ο mono_maroussi δεν θα μπορεσουμε να ερθουμ ε. καλα να περασετε
dizzy_fingers
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
Ποιός το ακύρωσε???

Αφού έχει καλό καιρό και όλοι μπορούμε σήμερα:
Anaz
Keyser
Εγώ
Suspect (μετά τις 18:00)
Hagi (μετά τις 18:30)
Bonzo
Fragos
Pierce21
Mono_maroussi
Fanistelrooy
10 άτομα είμαστε αμέσως αμέσως!!!!!

Αν δε μπορούν τα γερόντια tongue.gif, το κάνουμε στις 18:00.

Αμάν, θα αρχίσω να παίρνω τηλέφωνα πάλι, μου φαίνεται...αν όντως ακυρωθεί το σημερινό, είστε για πολλές σφαλιάρες... 45.gif
morfi
Παρασκευη ειπαμε... ΤΕΛΟΣ !
dizzy_fingers
Σηκώστε το τηλέφωνο ρε κανίβαλοι.... 45.gif

Λοιπόν, για όποιον μπει στο τόπικ μέχρι τις 18:00...

Στα ανοιχτά στη ΓΑΔΑ στις 18:00.


Θα είμαστε σίγουρα:

dizzy
keyser
morfi
bonzo
fragos
danilovic
hagi
suspect
πιθανώς fatboy, fanistelrooy


και....pierce21+monomarousi...δεν έχω το κινητό σας γμτ...sad.gif
Αν μπείτε και το δείτε το ποστ, έλατε στις 18:00.
apkat
Οποτε δε θα μπορεσω αφου μεινε για σημερα.

Φροντιστε να ξανακανονιστει συντομα ομως ε?

Καλα να περασετε!!!!
Anaz
Mεγαλο ρεζιλικι...Δεν μπορω τελικα σημερα!! 40.gif icon_tomato.gif hammer.gif Πρεπει να παω απ'την δουλεια.Πηγαιντε κ τα ξαναλεμε και μες στο ΣΚ αν θελετε...
Πωπω ξενερωσα!! sad.gif
dizzy_fingers
Mεγάλη επιτυχία...8 μαντράχαλοι και δεν είχαμε μία μπάλα 71.gif 24.gif...
Με δανεικές, την κάναμε τη δουλειά μας πάντως.

Εν τω μεταξύ σε ένα γήπεδο δε μπορούσαμε να μείνουμε...τη μία μας έδιωχνε το παιδικό του Παναθηναϊκού και την άλλη, οι κορασίδες του 45.gif...

Δεν πειράζει, στα "αποσπασματικά" μονά μας παίξαμε καλά (o morfi είχε αφηνιάσει στα τελευταία w00t.gif..έτρεχε, έκλεβε, πάσαρε, σκόραρε...ήταν παντού!!!! ).

Αν και ήμουν πολύ χώμα (όσο περνάνε τα meeting, τόσο πέφτει η απόδοσή μου...με ταχείς ρυθμούς 68.gif ) το ευχαριστήθηκα. Πολύ τρέξιμο... icon_bored.gif


Α, και όσοι δεν ήρθατε....













....να ερχόσασταν να φέρνατε μπάλα!!!!!!!!!
FANISTELROOY
dizzi εχω να σου κανω μια αποκαλυψη!! Οταν φυγατε ο morfi μου ειπε οτι ηταν ντοπε,γι αυτο και ειχε αφηνιασει στα μονακια..ετρεχε και δε σταματαγε! Τοοοοοοση ενεργεια!! Αντε βαλε και καμια φωτο γιατι δεν τις ειδα εγω..(περνα τες απο κανενα φωτοσοπ πρωτα..)
Keyser_Soze
Φαντάζομαι πόσο λιώμα ήταν ο Ντίζι από την κούραση για να μην έβαλε τη φώτο. Απορώ πως άντεξε και σήκωσετα χεράκια του (τα οποία δεν έβαζαν τίποτα σήμερα tongue.gif ) και πόσταρε. Α ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΕ!!!!! laugh.gif laugh.gif
dizzy_fingers
Εσένα τα δάχτυλά σου δεν πονούν από τις υπερηχητικές πάσες του morfi? tongue.gif

Fanistelrooy...το ήξερα! icon_workout.gif

Άντε, επειδή έχω λίγες ακόμα δυνάμεις για σήμερα, ανεβάζω τη φωτό biggrin.gif.

Click to view attachment

Από πάνω προς τα κάτω:
Danilovic - Hagi - Bonzo
Anaz

Dizzy - Morfi - Keyser - FANISTELROOY
Air Kef
Τον morfi ανανεωμένο τον βλέπω.Τι έκανες ρε,κουρεύτηκες;;

Ρε Σπύρο άσε το μουσάκι σου,μια χαρά σου πάει..Πρέπει να έχεις ιδρώσει λίγο στους τετρακέφαλους,ε;;

QUOTE(Φαναρος)
Παιδες πρεπει να κατεβει και ο AIR KEF απο Λαρισα για μπασκετακι... Που εισαι ρε Γιανναρεεεεεε;; Κατεβα ρε για ΣουΚου.. Να παμε να πιουμε και καμια ρακι ρε..


Που να κατέβω ρε..Με έχουν μαμήσει,3 παιχνιδια έχω αυτο το Σαββατοκύριακο.

Είχες πει μετά την εξεταστική θα ανέβεις..Πάρε τον τζοι και τον Κώστα,θα πω και του Αντώνη.Άντε και περιμενουν τα
τσιπουράδικα ρε μλκ..
Bonzo
Απ ότι βλέπω κανεις δεν αναφέρεται(με διακριτικότητα είναι η αληθεια)στο ξεφτιλιστικό για τον admin, αποτέλεσμα του αγώνα..
Μήπως επειδή έχουν μιλήσει μόνο οι χαμένοι... Για να δούμε πότε θα φιλοτιμηθείτε να μιλήστε για τον ξεφτιλισμό σας..
dizzy_fingers
QUOTE
Πρέπει να έχεις ιδρώσει λίγο στους τετρακέφαλους,ε;;

Κι όμως η σκιά είναι, σε άλλη φωτό δε φαίνεται. Ε όχι να γίνω και σαν τον Κάιζερ... tongue.gif

Για τα μονά τώρα...ωραία παίξαμε...ωραία ήταν...καθαρός αθλητισμός...χωρίς σκοπιμότητες rolleyes.gif...δεν έχει σημασία το αποτέλεσμα σε τέτοια φιλικά παιχνίδια... 65.gif
Dromeas7
sorry παίδες που δεν ήρθα αλλά ήπια κάτι κρασάκια το μεσημέρι και δεν ήμουνα σε θέση να καλαθοσφαιρήσω...
Κρίμα γιατί έχω κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς με τον Μορφή που κάποια στιγμή πρέπει να κλείσουν.... shot.gif
rchos
QUOTE
Για τα μονά τώρα...ωραία παίξαμε...ωραία ήταν...καθαρός αθλητισμός...χωρίς σκοπιμότητες rolleyes.gif...δεν έχει σημασία το αποτέλεσμα σε τέτοια φιλικά παιχνίδια... 65.gif


πο πο απο οτι καταλαβαινω απο τα λογια σου dizzy ρομπα σας εκαναν!(το θαυμαστικο το εννοω εδω) tongue.gif


Υ.Γ. απο οτι βλεπω στη φωτο ο αναζ επιτελους εξικοιωθηκε με τη φωτογραφικη!αντε καιρος να του μαθουμε τι ειναι και το βιντεο! tongue.gif
Anaz
Καλα ηταν αν κ ταλαιπωρηθηκαμε λιγακι..Παιξαμε κ δυο μονακια "χωρις σκοπιμοτητες" που στο τελος κερδισε ο καλυτερος!! tongue.gif Ο dizzy μετρησε κ δυο ταπες μια απο μενα κ μια απ'τον Bonzo!!!!!!!!!!!! shot.gif (Οτι κ αν πει για να δικαιολογηθει ειναι αθλια ψευδη!!)
ΜVP ήταν ο hagi που ετρεχε κ πηδαγε με πολυ περισσοτερη ενεργεια απο μας κ ας εχει σχεδον 10 χρονια παραπανω στην πλατη κ οικογενειακες υποχρεωσεις!!! 41.gif μετα τον morfi των τελευταιων λεπτων βεβαια!!! 77.gif Κ ο Danilovic παντως ειναι σπουδαιο εργαλειο!!

Για το τι εγινε πριν τα μεταξυ μας μονακια, ομερτα... 32.gif

Νομιζω ειμαστε ετοιμοι για ομαδα στην ΕΣΚΑ!! Βημα βημα σε 5 χρονακια θα κατακτησουμε κ την Α1!!Κ σιγα σιγα όλο τον κοσμο!! Μαυροκεφαλιδηδες,Βασιλειαδηδες, Βασιλοπουλοι κ τα ρεστα θα φανε πολυ πάγκο!!Το μελλον της Εθνικης ειμαστε μονο εμεις!!Μετα θα ληξουμε ενδοξα την καριερα μας στο ΝΒΑ δίπλα στον Λεμπρον,τον Καρμελο κ τον Γουειντ που θα υποκληθουν στο μεγαλειο μας!!! banana.gif

Υ.Γ:Εγω ειμαι αυτος στην φωτο??? rolleyes.gif Πωπω παει κ η τελευταια μου ελπιδα να βρω γυναικα απ'το φορουμ!! tongue.gif
hagi
QUOTE(Anaz @ Nov 4 2006, 07:38 PM) *
ΜVP ήταν ο hagi που ετρεχε κ πηδαγε με πολυ περισσοτερη ενεργεια απο μας κ ας εχει σχεδον 10 χρονια παραπανω στην πλατη κ οικογενειακες υποχρεωσεις!!! 41.gif μετα τον morfi των τελευταιων λεπτων βεβαια!!! 77.gif Κ ο Danilovic παντως ειναι σπουδαιο εργαλειο!!


Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... biggrin.gif Η ενέργεια μου είναι πολύ περισσότερη και δεν νιώθω καθόλου μεγάλος αν και σας ρίχνω αρκετά χρόνια,είμαι όμως μόλις 28...Μια χαρά νομίζω.. tongue.gif

Γενικά τώρα ήταν καλά αλλά μας έλλειψε λίγο η οργάνωση laugh.gif και αναγκαστήκαμε να γυρνάμε από το ένα γήπεδο στο άλλο ζητώντας και μπάλα από όπου ήταν διαθέσιμη.. laugh.gif Το ευχαριστήθηκα όμως αν και θα ήθελα να παίζαμε πολλά ακόμη μονά..Και κανένα διπλάκι άλλη φορά αν κάτσει..

Όλοι είχαν κάτι να δώσουν στο παιχνίδι αλλά η νικήτρια ομάδα και στα δύο μονά ήταν η δική μας... 41.gif

Και μιας και κανένας δεν ανέφερε τις ομάδες ιδού : 1η ομάδα bonzo,anaz,danilovic και η αφεντιά μου και 2η ομάδα Dizzy,Morfi,Keyser,FANISTELROOY

Άντε και την επόμενη φορά ελπίζω να παίξουμε περισσότερο..
Olorin
Από ό,τι βλέπω πάντα δραστήριοι, με όρεξη, με φανέλες, φωτογραφικές μηχανές, κορδέλες, από δω, από εκεί, αλλά... όχι...το σημαντικότερο: bball.gif

Όχι τίποτα άλλο, αλλά αν μου είχατε εγγυηθεί ότι οι bball.gif , δεν θα ήταν... Baden (πού θα μου πάει, δεν θα βρω πού είναι ηαντιπροσωπεία τους να την κάψω, που με έχει καταστρέψει... shot.gif ) κι ότι δε θα ξαναέβαζε ό,τι σουτ έκανε μπροστά μου ο dizzy, θα ερχόμουν κι εγώ... tongue.gif

Πέρα από την πλάκα, με καθημερινές προπονήσεις και αγώνες τη Δευτέρα (οπότε το να πάιζω μονάκια π.χ. την παραμονή του αγώνα μετά την προπόνηση είναι κάπως άτοπο...) και χονδροπάθεια στην επιγονατίδα (τρέχω στα φυσικοθεραπευτήρια κάθε πρωί), μου είναι λίγο έως πολύ χλωμό να έρθω (άλλωστε σας το είχα ξαναπεί από το καλοκαίρι), αλλά επιφυλλάσσομαι (χωρίς να υπόσχομαι τίποτα) να παρευρεθώ σε κάποια από τις επόμενες...
kolossos
Καλά μιλάμε είμαι απαράδεκτος... Τόσο καιρό κλαίγομαι ότι δεν μπορούσα να έρθω γιατί ήμουνα Ρόδο και τώρα που επιτέλους ανέβηκα, δεν το πήρα πρέφα ότι έγινε μιτινκ blink.gif. Αν ξανακανονιστεί τιποτα το σ/κ είμαι μέσα κατα 90% πάντως.
dizzy_fingers
Ε, δεν πρόκειται τότε tongue.gif.
Garnett13
Μάγκες αν κανονιστεί άλλη συνάντηση θέλω να είμαι κι εγώ μέσα, μόνο σκ όμως γιατί τις άλλες μέρες έχω προπονήσεις με την ομάδα.Ήμουν και 4 μέρες άρρωστος τώρα και έπηξα μέσα στο σπίτι όλη μέρα.
kolossos
Για αυτή την εβδομάδα παίζει τίποτα;
morfi
QUOTE(kolossos @ Nov 29 2006, 07:41 AM) *
Για αυτή την εβδομάδα παίζει τίποτα;

Σκακι παιζει ! banana.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.