Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hello
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2
mikri prasini ollandeza
Γεια σας!Με λένε Βασιλική, είμαι 16 ετών(δε σπουδάζω tongue.gif ), έχω άλλα 4 αδερφάκια, είμαι Παναθηναϊκάρα(οοοοοοοοοοοοοοοοοοοολε), είμαι από Χίο, αλλά μένω Ν.Σμύρνη, και πιστεύω πως το μπασκετάκι έχει όση μαγεία όσο πολύ μα πάρα πολύ λίγα πράματα...αυτά από εμένα!Μπάσκετ 4ever!!! bball.gif bball.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλτατη "ολλανδέζα" biggrin.gif στην παρέα μας icon_wave.gif!!!

Καλά ποστ να έχεις!
mikri prasini ollandeza
πολύ φίλτατη...ερώτηση:Δεν πειράζει αν μετατρέπεται το φόρουμ σε κάποιες φάσεις παιδική χαρά, ε?τι εννοώ..Σε ένα φόρουμ είχαν διώξει εμέ και την παρέα μου γιατί κάναμε φασαρία και ενοχλούσαμε(όχι τπτ σπουδαίο..απλά μυγιάγκιχτοι βλέπεις)!!Εδώ δεν υπάρχει κάποιο τέτοιο πρόβλημα, έτσι?

Καλώς σας βρήκα!
dizzy_fingers
Χμ....κι εδώ λίγο μυγιάγγυχτοι είμαστε σε αυτό το θέμα...ρώτα τον alexmei να σου πει tongue.gif.

Εφόσον τα ποστ στυλ "παιδική χαρά" γίνονται στο φόρουμ του Off Topic και ΜΟΝΟ, τότε δε θα έχουμε πρόβλημα. wink.gif
Αλλά καλό είναι να μη δω (πολύ) άσχετα ποστ στις μπασκετικές κατηγορίες.
peace.gif
mikri prasini ollandeza
Υεσ σιρ!!!! tongue.gif icon_wave.gif
Alexmei
Καλώς ήρθες ολλανδέζα......όπως λέει και ο Διζζυ, (σιγά μην αλλάζω συνέχεια την γλώσσα σε αγγλικά) ξέρω εγώ.......κοίτα σε τι group ανοίκω...μοναδικό. Βέβαια σου έυχομαι καλά ποστ και από ότι μου φαίνεται, θα κάνουμε καλή παρέα στα off topic με την παιδική χαρά.......


μύνημα προς Δίζζυ:

QUOTE(Δίζζυ ντα μοντ)
Χμ....κι εδώ λίγο μυγιάγγυχτοι είμαστε σε αυτό το θέμα...ρώτα τον alexmei να σου πει


μην χάσεις εσύ να με περιφανευτείς ε; αμέσως είδε ένα νέο μέλος που θα μπορώ να συνεννοηθώ και εσύ τρέχεις να με γνωρίσεις και να του πεις για τα φοβερά ποστ μου........κρίμα αυτή η τιμωρία ρε Δίζζυ.....έχασα τελικούς ΝΒΑ και Πρωτάθλημα. Σε 2 μέρες φεύγω Ροδόπουλο και δν θα μπαίνω στο φόρουμ......Μην μου πεις ότι και στο Μουντομπάσκετ θα είμαι τιμωριμένος; sad.gif
dizzy_fingers
Τί παραπονιέσαι? Όπως έστρωσες θα κοιμηθείς...εγώ σε προειδοποίησα, εσύ δε με άκουσες.
Όσο για την ενημέρωσή σου, σου απάντησα σε άλλο τόπικ.

Btw, υπάρχει ένας κανονισμός:
3. Αν έχετε παράπονα σχετικά με τη συμπεριφορά των administrators/moderators χρησιμοποιήστε προσωπικά μηνύματα για να την εκφράσετε. Μη χρησιμοποιείτε δημοσιεύσεις γι'αυτό το σκοπό.

Φρόντισε να μην τον ξαναπαραβείς.
morfi
Ω mikri prasini ollandeza γιατι να εισαι πρασινη?

Πιστευεις στους εξωγηινους?Ποια η γνωμη σου για τις αυτοκτονιες?Αν το αγορι σου ητανε ζομπι και ερχοταν να σε φαει θα τον σκοτωνες η θα τον αφηνες? banana.gif
Εχεις καμμια σχεση με τον Van Nisterloi? banana.gif 24.gif
Alexmei
QUOTE(morfi @ Jun 22 2006, 02:33 AM)
Ω mikri prasini ollandeza γιατι να εισαι πρασινη?

Πιστευεις στους εξωγηινους?Ποια η γνωμη σου για τις αυτοκτονιες?Αν το αγορι σου ητανε ζομπι και ερχοταν να σε φαει θα τον σκοτωνες η θα τον αφηνες? banana.gif
Εχεις καμμια σχεση με τον Van Nisterloi? banana.gif 24.gif
*



ΩΠ! ο morfious βρήκε τον εαυτό του.... laugh.gif
mikri prasini ollandeza
QUOTE(morfi @ Jun 22 2006, 02:33 AM)
Ω mikri prasini ollandeza γιατι να εισαι πρασινη?

Πιστευεις στους εξωγηινους?Ποια η γνωμη σου για τις αυτοκτονιες?Αν το αγορι σου ητανε ζομπι και ερχοταν να σε φαει θα τον σκοτωνες η θα τον αφηνες? banana.gif
Εχεις καμμια σχεση με τον Van Nisterloi? banana.gif 24.gif
*


Πράσινη γιατί είμαι Πάο και το δηλώνω!!!!!!Στους εξωγήινους πιστεύω!Άσε που βλέπω κάθε μέρα 1 στον καθρέφτη... biggrin.gif !Οι αυτοκτονίες είναι ο σωστός τρόπος για να σκοτώνεις κάποιον άλλον shot.gif shot.gif shot.gif !Αν ήταν ζόμπι...θα άφηνα τη μοίρα να κανονίσει τη μοίρα του!Με τον Van δεν έχω αν και θα ήθελα...!Αυτά!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 22 2006, 01:50 PM)
Πράσινη γιατί είμαι Πάο και το δηλώνω!!!!!!Στους εξωγήινους πιστεύω!Άσε που βλέπω κάθε μέρα 1 στον καθρέφτη... biggrin.gif !Οι αυτοκτονίες είναι ο σωστός τρόπος για να σκοτώνεις κάποιον άλλον shot.gif  shot.gif  shot.gif !Αν ήταν ζόμπι...θα άφηνα τη μοίρα να κανονίσει τη μοίρα του!Με τον Van δεν έχω αν και θα ήθελα...!Αυτά!
*


Καλώς ήλθες γειτονάκι από τη Ν. Σμύρνη και από μένα. Θα σε δω μάλλον σύντομα στο topic μου αφού σου αρέσει το μπάσκετ. Να είσαι καλά και καλά post εύχομαι biggrin.gif
mikri prasini ollandeza
Εσύ φίλε tsops πού μένεις?Άνω?Κάτω?πού στη Ν.Σμύρνη?
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 22 2006, 05:57 PM)
Εσύ φίλε tsops πού μένεις?Άνω?Κάτω?πού στη Ν.Σμύρνη?
*


Κάτω. Πίσω από το Μίλωνα. Εκεί που είναι όλα άνω - κάτω δηλαδή! laugh.gif
mikri prasini ollandeza
Σοβαρά?πού θα πάει θα σε πετύχω καμιά φορά!Πάω πού και πού για μπασκετάκι, όταν δεν έχει προπόνηση το τέννις!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 23 2006, 12:20 PM)
Σοβαρά?πού θα πάει θα σε πετύχω καμιά φορά!Πάω πού και πού για μπασκετάκι, όταν δεν έχει προπόνηση το τέννις!
*


Δεν προπονώ εκεί βρε, μένω εκεί!
mikri prasini ollandeza
Το κατάλαβα βρε!!Αλλά αν βγεις στο μπαλκόνι σου καμιά φορά?
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 23 2006, 01:30 PM)
Το κατάλαβα βρε!!Αλλά αν βγεις στο μπαλκόνι σου καμιά φορά?
*


Και πως θα με καταλάβεις? blink.gif biggrin.gif
mikri prasini ollandeza
θα έχεις πανό!!!!!!!!!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 23 2006, 03:04 PM)
θα έχεις πανό!!!!!!!!!
*


ααααααα..... blink.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Jun 23 2006, 04:08 PM)
ααααααα..... blink.gif
*



Σε πήρανε χαμπάρι λέω εγώ… 21.gif 65.gif
airambado
hello και απο εμενα..!!dizzy πες με παρανοικο πες με κολλημενο αλλα η mikri ollandeza ειναι η NIKOLETA21 η ειναι wanna be nikoleta21 δεν ξερω γιατι αλλα μολις διαβασα το τοπικ μου ηρθε στο μυαλο αυτη.......΄..ειναι σοβαρο γιατρε?? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
morfi
QUOTE(airambado @ Jun 26 2006, 02:14 AM)
hello και απο εμενα..!!dizzy πες με παρανοικο πες με κολλημενο αλλα η mikri ollandeza ειναι η NIKOLETA21 η ειναι  wanna be nikoleta21 δεν ξερω γιατι αλλα μολις διαβασα το τοπικ μου ηρθε στο μυαλο αυτη.......΄..ειναι σοβαρο γιατρε?? rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif
*

Aν και γυναικολογος w00t.gif καταλαβα οτι ενα απλο depon η ενα panadol δεν θα σε βοηθησουν... Θα πρεπει να ξεκινησεις καθημερινες φυσικοθεραπειες και κολυμπι σε ιαματικα νερα... Αν αυτα δεν σε βοηθησουν τοτε ανεβα στον τριτο οροφο και ξεκινα να χτιζεις τον τεταρτο... banana.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Jun 23 2006, 04:36 PM)
Σε πήρανε χαμπάρι λέω εγώ… 21.gif  65.gif
*


Τι είσαι συ ρε παιδάκι μου???!!! καλά θα σε περιλάβω αλλού, εδώ είναι το topic της κοπέλας... cool.gif
tsops
QUOTE(airambado @ Jun 26 2006, 12:14 AM)
hello και απο εμενα..!!dizzy πες με παρανοικο πες με κολλημενο αλλα η mikri ollandeza ειναι η NIKOLETA21 η ειναι  wanna be nikoleta21 δεν ξερω γιατι αλλα μολις διαβασα το τοπικ μου ηρθε στο μυαλο αυτη.......΄..ειναι σοβαρο γιατρε?? rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif
*


Λες, ε? ανησυχητικό.... laugh.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Jun 26 2006, 09:26 AM)
Τι είσαι συ ρε παιδάκι μου???!!! καλά θα σε περιλάβω αλλού, εδώ είναι το topic της κοπέλας... cool.gif
*


Ναι ναι ! κι εγώ σ αγαπάω ! rolleyes.gif
wub.gif 65.gif
dizzy_fingers
Airambado, νομίζω πως ο morfi σου απάντησε κατάλληλα laugh.gif.

Κόουτς, η Μαδυτού κοντά σου είναι?
Μένει ένα φιλαράκι μου εκεί και συχνάζω κάθε τόσο...για βραδιές playstation biggrin.gif.
mikri prasini ollandeza
Μαδύτου λέγεται κι όχι Μαδυτού!Είναι πιο κοντά μου απ΄ό,τι στον tsops ή είναι η ίδια απόσταση!!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 26 2006, 12:21 PM)
Μαδύτου λέγεται κι όχι Μαδυτού!Είναι πιο κοντά μου απ΄ό,τι στον tsops ή είναι η ίδια απόσταση!!
*


Με τρομάζει αυτό το παιδί, νομίζω ότι θα ξυπνήσω μια μέρα και θα τη δω μπροστά μου! 17.gif

Λοιπόν, για να δούμε, click, μπαίνουμε driveme, ΜΑ-ΔΥ-ΤΟΥ, click click....χμμμμ, δίπλα μου είναι ρε! Εγώ μένω από τη κάτω πλευρά της Βενιζέλου περίπου στο ίδιο ύψος biggrin.gif
peka
QUOTE(tsops @ Jun 27 2006, 09:44 AM)
Με τρομάζει αυτό το παιδί, νομίζω ότι θα ξυπνήσω μια μέρα και θα τη δω μπροστά μου! 17.gif

Λοιπόν, για να δούμε, click, μπαίνουμε driveme, ΜΑ-ΔΥ-ΤΟΥ, click click....χμμμμ, δίπλα μου είναι ρε! Εγώ μένω από τη κάτω πλευρά της Βενιζέλου περίπου στο ίδιο ύψος biggrin.gif
*


Μπραβο ετσι πες τα δημοσιως τα στοιχεια σου για να ξερουμε που θα βαλουμε τη βομβα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tongue.gif
Live strong
QUOTE(peka @ Jun 27 2006, 11:49 AM)
Μπραβο ετσι πες τα δημοσιως τα στοιχεια σου για να ξερουμε που θα βαλουμε τη βομβα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tongue.gif
*



Βόμβααα;;;; w00t.gif rolleyes.gif 19.gif 19.gif
tsops
QUOTE(peka @ Jun 27 2006, 11:49 AM)
Μπραβο ετσι πες τα δημοσιως τα στοιχεια σου για να ξερουμε που θα βαλουμε τη βομβα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tongue.gif
*


Βόμβα? blink.gif όπως λέμε ugly8.gif ? Γιατί, τι έκανα? ohmy.gif
geosider
γεια και απο μένα tongue.gif .ωραίο το FORUM που έχετε φτιάξει
mikri prasini ollandeza
Πες τπτ παραπάνω για σένα!Καλώς ήρθες!Καλά posts!
morfi
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jul 12 2006, 04:36 PM)
Πες τπτ παραπάνω για σένα!Καλώς ήρθες!Καλά posts!
*

E τι να πω... με λενε βασιλη και οι φιλοι μου με φωναζουν βασιλη... μενω στο αιγαλεω, λεω οτι σπουδαζω, αυτο τον καιρο ειμαι μονος μου, εμαθα για το basketforum τυχαια (απο το google η το yahoo δεν θυμαμαι), ειμαι 1.80, μοιαζω λιγο στον ευατο μου, μου αρεσουν οι εξοδοι και τα ξενυχτια με φιλους μεχρι το πρωι, ακουω hip-hop και απο εχθες ειμαι ελευθερος!Εξετισα την εικοσαετη ποινη μου λογω κλοπης τυροπιτας ...
Αυτααααααααααααααααααα banana.gif 24.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλε geosider!
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια smile.gif.
mikri prasini ollandeza
QUOTE(morfi @ Jul 12 2006, 04:52 PM)
E τι να πω... με λενε βασιλη και οι φιλοι μου με φωναζουν βασιλη... μενω στο αιγαλεω, λεω οτι σπουδαζω, αυτο τον καιρο ειμαι μονος μου, εμαθα για το basketforum τυχαια (απο το google η το yahoo δεν θυμαμαι), ειμαι 1.80, μοιαζω λιγο στον ευατο μου, μου αρεσουν οι εξοδοι και τα ξενυχτια με φιλους μεχρι το πρωι, ακουω hip-hop και απο εχθες ειμαι ελευθερος!Εξετισα την εικοσαετη ποινη μου λογω κλοπης τυροπιτας ...
Αυτααααααααααααααααααα banana.gif 24.gif
*


Παρέλειψες να μας πεις για την ηλικία σου!!! laugh.gif
Alexmei
δν το απρέλυψε! Αφού ο βασίλης σου δείνει την ηλικία του αλλιώς....λέει ότι σπουδάζει και ότι εξέτισε την 20ετή ποινή για κλοπή τυπόπιτας. Αυτό μας δείνει στοιχεία. Ένας άνθρωπος έιναι ικανός να κλέψει από τα 8 του..(στην περίπτωση του βασίλη, μπορεί να ήταν και 6 ή 7 χρονών 24.gif ) οπότε είναι ή 26 ή 27 ή 28 ετών και να σπουδάζει μόνος στο αιγάλεω τρώγοντας "βρόμικες" τυρόπιτες 19.gif 24.gif
mikri prasini ollandeza
Τότε δε μας είπε πού σπουδάζει!Μήπως σπουδάζει σε καμία σχολή μαγειρευτικής ή σε καμιά σχολή που τους μαθαίνουν πώς να κλέβουν?Όχι τπτ άλλο, αλλά ενδιαφέρομαι για αν υπάρχει τέτοια σχολή!
geosider
QUOTE(morfi @ Jul 12 2006, 04:52 PM)
E τι να πω... με λενε βασιλη και οι φιλοι μου με φωναζουν βασιλη... μενω στο αιγαλεω, λεω οτι σπουδαζω, αυτο τον καιρο ειμαι μονος μου, εμαθα για το basketforum τυχαια (απο το google η το yahoo δεν θυμαμαι), ειμαι 1.80, μοιαζω λιγο στον ευατο μου, μου αρεσουν οι εξοδοι και τα ξενυχτια με φιλους μεχρι το πρωι, ακουω hip-hop και απο εχθες ειμαι ελευθερος!Εξετισα την εικοσαετη ποινη μου λογω κλοπης τυροπιτας ...
Αυτααααααααααααααααααα banana.gif 24.gif
*


μήπως έκανα καμιά μεγάλλη γκάφα και με κοροιδεύετε;

tsops Posted Jun 27 2006, 02:11 PM
QUOTE(peka @ Jun 27 2006, 11:49 AM)
Μπραβο ετσι πες τα δημοσιως τα στοιχεια σου για να ξερουμε που θα βαλουμε τη βομβα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







Βόμβα? όπως λέμε ? Γιατί, τι έκανα?

πως μπορώ να δώσω απάντηση σε παραπάνω από έναν αλλά σε μόνο ένα post;
dizzy_fingers
Μην παρεξηγείς τον morfi...δε σε κοροϊδεύει.
Είναι απλά η μασκώτ της παρέας μας και όπως κάθε μασκώτ, δεν έχει τί να κάνει... tongue.gif


Αν θέλεις να βάζεις πολλά μηνύματα σε "quotes", τότε βάζε πριν από το κάθε μήνυμα το "[ quote]" και μετά από αυτό, το "[ /quote]" (χωρίς τα εισαγωγικά).
Δηλαδή, αυτό:
CODE
[quote]κείμενο 1[/quote]
[quote]κείμενο 2[/quote]
[quote]κείμενο 3[/quote]

θα μας δώσει αυτό:
QUOTE
κείμενο 1

QUOTE
κείμενο 2

QUOTE
κείμενο 3
sarounas
QUOTE(dizzy_fingers @ Jul 13 2006, 03:04 PM)
Μην παρεξηγείς τον morfi...δε σε κοροϊδεύει.
Είναι απλά η μασκώτ της παρέας μας και όπως κάθε μασκώτ, δεν έχει τί να κάνει... tongue.gif


χαχαχαχα laugh.gif, η μασκότ του φόρουμ icon_tomato.gif που δεν έχει τί να κάνει...banana.gif 24.gif 24.gif 24.gif
morfi
QUOTE(geosider @ Jul 13 2006, 12:55 PM)
μήπως έκανα καμιά μεγάλλη γκάφα και με κοροιδεύετε;
*

Ολα ειναι μεσα στο μυαλο... cool.gif
morfi
QUOTE(sarounas @ Jul 15 2006, 03:16 PM)
χαχαχαχα laugh.gif, η μασκότ του φόρουμ  icon_tomato.gif που δεν έχει τί να κάνει...banana.gif  24.gif  24.gif  24.gif
*

Δεν θελεις να ξεκινησω να μιλαω τωρα...
sarounas
QUOTE(morfi @ Jul 15 2006, 01:26 PM)
Δεν θελεις να ξεκινησω να μιλαω τωρα...
*

ξεκίνα θέλω να μου ευχηθείς τα έχω εκατοστήσει(τα posts)
αν μη τι άλλο μεγάλο κατόρθωμα έστω και μετά από ένα χρόνο biggrin.gif
morfi
QUOTE(sarounas @ Jul 15 2006, 03:34 PM)
ξεκίνα θέλω να μου ευχηθείς τα έχω εκατοστήσει(τα posts)
αν μη τι άλλο μεγάλο κατόρθωμα έστω και μετά από ένα χρόνο biggrin.gif
*

Σου ευχομαι να μην με φτασεις ποτε... banana.gif
sarounas
QUOTE(morfi @ Jul 15 2006, 01:36 PM)
Σου ευχομαι να μην με φτασεις ποτε... banana.gif
*


ευχή βρε, όχι κατάρα 19.gif
η αλήθεια πάντως είναι ότι έχεις ξεφύγει λίγο cool.gif
geosider
ΟΚ, είπα και 'γω, ένιωσα παρείσακτος στην αρχή.
πάντως έχετε πολύ μεγάλη πλάκα, προχωρημένο χιούμορ 77.gif
morfi
Ειμαστε πολυ μπροστα... εμεις ΖΟΥΜΕ στο μελλον... cool.gif
sarounas
QUOTE(morfi @ Jul 16 2006, 04:11 PM)
Ειμαστε πολυ μπροστα... εμεις ΖΟΥΜΕ στο μελλον...  cool.gif
*

Ναι, όντως μια πλάκα την έχουμε εδώ πέρα……..

Μορφή δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες; για το ότι έχεις ξεφύγει λίγο, εννοούσα στον αριθμό των posts από εμένα, όχι σαν προσωπικότητα, ίσα ίσα που μ ‘αρέσει το χιούμορ σου και γελάω με την ψυχή μου αρκετές φορές
womanplayer
hello tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.