Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΝΟΣ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΣΚΕΤΟΜΑΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..ΚΑΙΡΟ ΕΨΑΧΝΑ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΤΗΝ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑ..ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ!![size="3"][/size] blove.gif
kseplenhs
ντάξει...απο σήμερα,ο αγαπημένος μου χρήστης!!
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΦΙΛΕ; smiley.gif
kseplenhs
αναμφίβολα...ποιός το μαμεί το μπάσκετ στην τελική όταν μπαίνει στην πίστα ο sfaq-attack....
leonkalf
Καλώς ήρθες στο basketforum "Νότη"


Στα επόμενα post σου γράφε με μικρά γράμματα. Τα κεφαλαία κουράζουν και σημαίνουν ότι φωνάζεις (γλώσσα internet).
Επίσης, αν δεν το έχεις κάνει, διάβασε τον κανονισμό λειτουεγίας (link στην υπογραφή μου).

Καλές συζητήσεις!
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
φιλε leonkalf με συγχωρεις δεν το ηξερα.μολις διαβασα τους κανονες του φορουμ.φιλε kseplenh σφακιανακης νοτης να σωθει η ανθρωποτης!!!και μυαλο να χα παλι νοτη θ' ακουγα!!
colonel gomelsky
QUOTE(ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ @ Mar 17 2010, 17:09 ) *
φιλε leonkalf με συγχωρεις δεν το ηξερα.μολις διαβασα τους κανονες του φορουμ.φιλε kseplenh σφακιανακης νοτης να σωθει η ανθρωποτης!!!και μυαλο να χα παλι νοτη θ' ακουγα!!


Γεια σου κι από μένα γίγαντα! Καλές συζητήσεις.
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 18 2010, 16:44 ) *
Γεια σου κι από μένα γίγαντα! Καλές συζητήσεις.

Καλες και αντικειμενικες 8α συμπληρωνα εγω μεγιστε gomelsky smiley.gif
Das Kapital
Νοτικος και μπασκετικος; Σας ορκιζομαι οτι δεν εφτιαξα αλλο προφιλ... tongue.gif
top_thanos_90
ας μαζευτούμε όλοι οι συνάρρωστοι εδώ(μπασκετικοί και νοτικοί)!!!!

νότη άρχοντα πάρε μας τα υπάρχοντα!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif






smiley.gif smiley.gif


nikolas12
Καλως ηρθες φιλε και καλες συζητησεις smiley.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.