Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά dizzy!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Warrior
Λοιπον παιδια ο administratoras 77.gif (γλυψ-γλουψ biggrin.gif) μας εγινε 23χρονων!!!
41.gif

wav.gif

Nα τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις Σπυρο!!


Υ.Γ.:Τι ηταν αυτο παλι,ειχε πεσει το forum?
Φοβηθηκα μην ειχαμε παλι τα παλια... ohmy.gif
stormy
Σιγά μην έγινε και 30 ο μικρός tongue.gif tongue.gif tongue.gif
21 λέει Warrior laugh.gif
Ή μήπως ο Σπύρος έβαλε άλλη χρονολογία για να μας κρύβει την ηλικία του; tongue.gif

Υ.Γ. Χρόνια Πολλάααααααα
Blue1965White
Χρόνια πολλά και από εμένα και πάνω απ'όλα υγεία.
emperor
Χρόνια πολλά Σπύρο να τα εκατοστήσεις
IraTmac
Χρόνια πολλά και καλά μικρέ 6.gif

τί κερνάς? 69.gif
marios
ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΟΤΕ
ΧΡΟΟΟΟΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑΑΑ
ΧΡΟΟΟΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ'ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΑΑ....
ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ icon_drunk.gif icon_drunk.gif
MZ13
Αντε μωρέ με τον καραγκιόζη, αντί να θρηνούμε την μέρα που γεννήθηκε αυτό το μεταλλαγμένο ελληνο-φουτζίτσου, το γιορτάζουμε κι όλας? shot.gif 19.gif tongue.gif

Τα 21 κλείνει?

21 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΛΥΦΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΓΚΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟ NBA LIVE ΡΕΕΕΕ!!!! 19.gif

Τομάρι... tongue.gif

ΥΠ: Με την σελίδα τι θα γίνει? 45.gif 45.gif
NBAholic
Ενηλικιώθηκες κι επισήμως, ε μικρέ; Χρόνια πολλά. No, seriously, I mean it!


QUOTE
Αντε μωρέ με τον καραγκιόζη, αντί να θρηνούμε την μέρα που γεννήθηκε αυτό το μεταλλαγμένο ελληνο-φουτζίτσου, το γιορτάζουμε κι όλας?


Κάτι έχει αυτός με τους Κινέζους tongue.gif


ΥΓ. Κωλόφαρδε, ξέρουμε το όνομά σου κι έτσι παίρνεις τις διπλάσιες ευχές από όσες εμείς οι απλοί πόστερς.
dizzy_fingers
Να στε καλά παιδιά!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Σόρρυ που έλειψα αυτές τις μέρες, αλλά φρόντισε το modem μου να χαλάσει...έτσι σαν δώρο γενεθλίων 45.gif.

Πάω να γιορτάσω στην Πάτραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_joy.gif
LEFTERIS733
Χρονια πολλα dizzy!

Καλη διασκεδαση. laugh.gif
dizzy_fingers
Thank you man!!!

Να δω όμως πότε θα μπορέσεις να έρθεις σε κανά ματσάκι του ΠΑΟ...
LEFTERIS733
Ελπιζω συντομα...

Λες εγω να μη θελω;
MZ13
QUOTE (LEFTERIS733 @ Mar 12 2005, 05:24 PM)
Ελπιζω συντομα...

Λες εγω να μη θελω;

Ειδικά όταν είναι και ο Σπύρος, ο οποίος είναι τόσο ένθερμος και φανατικός που ξεχνάς ότι κάθεται δίπλα σου - λες και βλέπει μπαλέτο, ο τάφος περισσότερη φασαρία κάνει tongue.gif ...... δεν πρέπει να χάσεις μια τέτοια εμπειρία.... tongue.gif
Kabamaru
Hronia Polla ki apo emena, esto kai kathysterimena.....

Elpizo na perases kala, toso sta genethlia sou oso kai stn Patra gia to karnavali pou piges........ (sigoura kleineis ta 21 kai ohi ta .....12? Giati allios den eksigite to oti sikothikes na pas mehri tin Patra gia ena maskariliki......


E de boruse.. eprepe na po ki ego tin kakia mou.... 19.gif blech.gif
IraTmac
κλείνει τα 21, αλλά στο μυαλό είναι γύρω στα 7 tongue.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
Ναι, του χρόνου μάλιστα θα έχω τη διπλάσια ηλικία από τη δικιά σου tongue.gif.

Bakamaru (tongue.gif) κατέβηκα κυρίως να δω κάτι φιλαράκια που είχα χρόνια να δω και αν και είχα αποφασίσει να δω παρέλαση και το κάψιμο του καρνάβαλου, δεν είδα τίποτα τελικά. 45.gif

Η Πάτρα μου άρεσε περισσότερο πάντως χθες βράδυ που έφυγε ο κόσμος και άδειασε. Πολύ όμορφη πόλη παιδιά...

Α, και άκουσα τόσο σφύριγμα αυτό το 3ήμερο που έναν τροχονόμο να πετύχω στο δρόμο να σφυράει θα τον πυροβολήσω 45.gif


ΥΓ: ΜΖ, εγώ παρακολουθώ μπάσκετ cool.gif.
greece4
χρονια πολλα dizzy! (τωρα το ειδα... lol)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.