Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΚΑΜΨΑΝ-ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΙΑΣΑΝ ΣΕ ΜΙΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
επαθα λαστιχο
Καλησπερα.με αφορμη την μεχρι τωρα πορεια των Σοφο και Παργκο,πειτε σας παρακαλω περιπτωσεις παικτων απο ολο γενικα το ευρωπαικο στερεωμα που η αλλαγη ομαδας σημανε και την αλλαγη στο αγωνιστικο προσωπο.περιορισμος ειναι φυσικα αυτες οι 2 ομαδες να ειναι αρκετα κοντα στο βεληνεκες,(ας πουμε π.χ ο παικτης πουθενιδης που δεν επιασε στην μπαρτσα και εκανε μετα παπαδες στον κεραυνο αιγιου 69.gif) και να ειναι κοντινη σχετικα η χρονικη αποσταση(π..χ ο ταδοπουλος που στα 18 δεν επαιζε στην ταου και εφυγε,αλλα στα 26 πηγε στην ρεαλ)

ευχαριστω εκ των προτερων για την συμμετοχη σας icon_wave.gif

υ.γ:το παραδειγμα με την ομαδα του Αιγιου ας μην θεωρηθει προσβολη για οσους Αιγιαλεις το διαβασουν,ουτως η αλλως και εγω απο εκει καταγομαι biggrin.gif
επαθα λαστιχο
3 τοπικ εχω κανει και τα 3 πηγαν απατα....μαλλον πρεπει να παρω το μηνυμα 71.gif
il postino
μετα την αθλια χρονια του μορρις στη τσσκα πηγε στη μπαρτσα οπου ξαναβρηκε τα πατηματα του.

ο καουκενας ξαναγυρισε στη γνωριμη σιενα και ξαναβρηκε τον εαυτο του μετα το ασχημο περασμα του απο τη ρεαλ.


ειπα να κανω εγω σεφτε!!!! βρισκεις και εσυ κατι θεματα.... smiley.gif
morrison
O Λιν Γκριρ επαιξε πολυ χειροτερα απο οτι περιμενα στη Φενερ.
Ο Λορ Ελιγιαχου μετα την κακη χρονια περσι στη Ταου επεστρεψε στη Μακαμπι και στις καλες εμφανισεις.
Δυναμικο come back για την Προκομ εκανε απο περσι και συνεχιζει και φετος ο Ρατκο Βαρντα μετα απο μετριες χρονιες σε Ρεαλ και Ζαλγκιρις.
psomotiris
ειναι λιγο δυσκολο θεμα.αλλα μπορεις να πεις π-χ μαυροκεφαλιδη πηγε απατος σε ρομα βαλενθια κ σε ολυμπιακο εχει αξιοπρεπει παρουσια. γκριρ πχ τον ειχανε διωξει απο νηαρ ηστ αλλα επεστρεψε σε κορυφαιο επιπεδο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.