Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΦΙΑΛΤΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΑΕΚ
ptolemaidaras
Παιδια ξυπναω ιδρωμενος τα βραδυα απο τους εφιαλτες. Ο ενας ειναι οτι μπηκαμε στα playoffs καναμε και μια καλη νικη πυροτεχνημα οπως αυτη με τον παο, ενθουσιαστηκε ο Δροσος και κρατησε τον Αγγελου. Ξυπναω, παιρνω τα χαπια μου και ξανακοιμαμαι. Και τοτε ερχεται ο 2ος εφιαλτης. Αυτος δημιουργηθηκε μετα το αρθρο του Κογκαλιδη στο basketblog.
Καλαφατακης στην ΑΕΚ. Τοτε ειναι που δεν γινομαι καλα ουτε με χαπια...
Μην γελατε, δεν τα βλεπω και τοσο απιθανα αυτα τα σεναρια.
Μετα εγω θα φταιω αν αλλαξω ομαδα; Εγω θα φταιω αν αρχιζουμε να βριζουμε τον Δροσο;;;

Εσεις τι λετε; Ειμαι παραλογος;;;
ashton
ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ, ΤΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ...

ΕΛΕΟΣ..
nikefalin
QUOTE(ashton @ Apr 19 2008, 02:08 ) *
ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ, ΤΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ...

ΕΛΕΟΣ..

laugh.gif laugh.gif αυτό δε γίνεται ούτε στη φαντασία μας, αν είναι έτσι ας αναλάβει και ο Μάκαρος να δέσει το γλυκό laugh.gif
ashton
ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ;;
ptolemaidaras
QUOTE(ashton @ Apr 19 2008, 00:10 ) *
ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ;;


Ορίστε, παρτε κι εσεις τους εφιαλτες σας τα βραδυα. Να ξυπναμε ολοι μαζι και να τα λεμε σαν τους βρυκολακες

http://www.basketblog.gr/index.php?option=...10736&Itemid=45
Jabar
Ελεος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάποιος που να ξέρει μπάσκετ και να μην είναι μάνατζερ δεν υπάρχει κοντά στο Δρόσο.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 19 2008, 22:08 ) *
Ελεος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάποιος που να ξέρει μπάσκετ και να μην είναι μάνατζερ δεν υπάρχει κοντά στο Δρόσο.

υπάρχουν, αλλά δεν φαίνεται να έχουν ικανό λόγο
melrok
QUOTE(ptolemaidaras @ Apr 18 2008, 22:18 ) *
Παιδια ξυπναω ιδρωμενος τα βραδυα απο τους εφιαλτες. Ο ενας ειναι οτι μπηκαμε στα playoffs καναμε και μια καλη νικη πυροτεχνημα οπως αυτη με τον παο, ενθουσιαστηκε ο Δροσος και κρατησε τον Αγγελου. Ξυπναω, παιρνω τα χαπια μου και ξανακοιμαμαι. Και τοτε ερχεται ο 2ος εφιαλτης. Αυτος δημιουργηθηκε μετα το αρθρο του Κογκαλιδη στο basketblog.
Καλαφατακης στην ΑΕΚ. Τοτε ειναι που δεν γινομαι καλα ουτε με χαπια...
Μην γελατε, δεν τα βλεπω και τοσο απιθανα αυτα τα σεναρια.
Μετα εγω θα φταιω αν αλλαξω ομαδα; Εγω θα φταιω αν αρχιζουμε να βριζουμε τον Δροσο;;;

Εσεις τι λετε; Ειμαι παραλογος;;;

γιατι βρε παιδια,τι σας φταιει ο Καλαφατακης????
nikefalin
QUOTE(melrok @ Apr 20 2008, 00:42 ) *
γιατι βρε παιδια,τι σας φταιει ο Καλαφατακης????

μήπως θυμάσαι το πρώτο του πέρασμα ? λέω μήπως ...
Rondo
Εγώ αν και πιτσιρικάς το θυμάμαι το πέρασμά του από την ΑΕΚ και αν δεν κάνω λάθος ήρθε στην ομάδα σας αμέσως μετά την πετυχημένη θητειά του στο Ηράκλειο, ενώ είχε δημιουργήσει την μεγάλη ομάδα της γειτονιάς μου πρώτα, τους Αμπελόκηπους με Τζανή, Φλώρο κλπ...Πάντως εγώ τον θεωρώ καλό προπονητή...Για τον Αγγέλου δεν έχω σχηματίσει άποψη για να είμαι ειλικρινής...
melrok
QUOTE(nikefalin @ Apr 20 2008, 00:44 ) *
μήπως θυμάσαι το πρώτο του πέρασμα ? λέω μήπως ...

δεν μπορω να πω οτι θυμαμαι λεπτομερειες αλλα πιστευω οτι ειναι καλος προπονητης.....απο τον πανελληνιο εφυγε με κακο τροπο φετος και πιστευω αδικα......
Pierce
Ο ανθρωπος δεν κανει για την ΑΕΚ για να το πω κομψα.
Το οτι δεν αφησε αντιπαλους οπαδους να μπουν στο γηπεδο ,λεει πολλα για τα μυαλα που κουβαλαει.
Στο βιβλιο του ο Κακιουζης αν θυμαμαι καλα αναφερει περιστατικο απο προπονηση οπου ο καλαφατακης βριζει τον Ντικουδη γιατι εχει τζακι στο σπιτι του , και δεν εχει αυτος(!!!)
ptolemaidaras
QUOTE(pierce21 @ Apr 19 2008, 23:10 ) *
Ο ανθρωπος δεν κανει για την ΑΕΚ για να το πω κομψα.
Το οτι δεν αφησε αντιπαλους οπαδους να μπουν στο γηπεδο ,λεει πολλα για τα μυαλα που κουβαλαει.
Στο βιβλιο Κακιουζη αν θυμαμαι καλα αναφερει περιστατικο απο προπονηση οπου ο καλαφατακης βριζει τον Ντικουδη γιατι εχει τζακι στο σπιτι του , και δεν εχει αυτος(!!!)

Δεν υπαρχει παιχτης του που δεν αναφερεται στον Καλαφατακη ως εξης
IQ ραδικιου!!!!
nikefalin
QUOTE(ptolemaidaras @ Apr 20 2008, 01:13 ) *
Δεν υπαρχει παιχτης του που δεν αναφερεται στον Καλαφατακη ως εξης
IQ ραδικιου!!!!

δεν ξέρω για iq, επίσης για να μην τα μηδενίζουμε όλα, ο τρόπος που έφυγε φέτος από τον Πανελλήνιο τον αδικεί .
Αυτά όμως δεν μου αλλάζουν ούτε τη μνήμη , ούτε τη γνώμη για την προπονητική του ικανότητα.
Αν ο Δρόσος θέλει να πετάξει κι άλλα λεφτά μπορεί να το κάνει χωρίς να παίζει με τα νεύρα μας
penetration
Εχω τη λύση παίδες don't worry.

Eπειδή για Καλαφα ακούγεται ότι είναι πολυ χαλαρός για να μη πω άλλη λέξη στις προπονησεις ενώ η αγωνιστική πειθαρχία και ο αμυντικός προσανατολισμός ξεχειλίζει στις ομάδες του, αντίθετα με τον playstation coach που περνάει όλη του τη μέρα με τους συνεργάτες και τους παίχτες του στογήπεδο και όλοι μα όλοι πίνουν νερό στόνομα του, η λύση είναι μία :

ΤΕΧΝΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟ ΑΓΓΕΛΟΥ- ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗ.
τΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΆΔΑ Ο ΕΝΑΣ ΘΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΚΟΥΤΣΑΡΕΙ ΕΝΑΛΛΑΞ,

ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΕΥΡΩΠΗ ΘΑ ΚΟΟΥΤΣΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ.

Ο πρόεδρος πρέπει να καταλάβει ότι ο Σκουρτόπουλος δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τους μεγαλους προπονητές και δεν χρειάζεται να φύγει στο εξωτερικό για να το καταλάβει.Μπορει να τον φερει στην ΑΕΚ και μάλιστα πολύ εύκολα.
nikefalin
QUOTE(penetration @ Apr 21 2008, 16:21 ) *
Ο πρόεδρος πρέπει να καταλάβει ότι ο Σκουρτόπουλος δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τους μεγαλους προπονητές και δεν χρειάζεται να φύγει στο εξωτερικό για να το καταλάβει.Μπορει να τον φερει στην ΑΕΚ και μάλιστα πολύ εύκολα.

να αγιάσει το στόμα σου ....
Rondo
Ο Καλαφατάκης εμένα μ'άρεσε η δουλειά που έκανε στον Πανελλήνιο διότι την παρακολουθώ την ομάδα από κοντά...Για τον Αγγέλου θεωρώ πως είναι νωρίς να τον κράζετε...
nikefalin
QUOTE(Rondo @ Apr 21 2008, 16:27 ) *
Ο Καλαφατάκης εμένα μ'άρεσε η δουλειά που έκανε στον Πανελλήνιο διότι την παρακολουθώ την ομάδα από κοντά...Για τον Αγγέλου θεωρώ πως είναι νωρίς να τον κράζετε...

ναι σωστά, δεν έπεσε ακόμα στην Α2, έχει κι άλλα περιθώρια βελτίωσης..
Rondo
QUOTE(nikefalin @ Apr 21 2008, 16:28 ) *
ναι σωστά, δεν έπεσε ακόμα στην Α2, έχει κι άλλα περιθώρια βελτίωσης..

Καλά εντάξει, σίγουρα ξέρετε καλύτερα τα της ομάδας σας, αλλά θεωρώ λάθος τη λογική που έχουμε στην Ελλάδα να είμαστε αυπόμονοι...Επίσης δεν μπορώ να πω ότι με το ρόστερ που έχει ο Αγγέλου μπορούσε να πάει την ομάδα πιο ψηλά...
penetration
Ξεχασα

ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΟΥ ΔΙΔΥΜΟΥ ΤΟΝ ΕΜΠΕΙΡΟ

ΛΕΥΤΕΡΗ ΣΟΥΜΠΟΤΙΤΣ.
nikefalin
QUOTE(penetration @ Apr 21 2008, 16:35 ) *
Ξεχασα

ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΟΥ ΔΙΔΥΜΟΥ ΤΟΝ ΕΜΠΕΙΡΟ

ΛΕΥΤΕΡΗ ΣΟΥΜΠΟΤΙΤΣ.

σιγά μη φέρουν και το τρίο Στούτζες
penetration
Ζει το Τρίο Στούντζες?
nikefalin
QUOTE(penetration @ Apr 21 2008, 18:46 ) *
Ζει το Τρίο Στούντζες?

με τεχνικό τρίδυμο λαχνό Καλάφα, Αγγέλου & Λευτεράκη , τότε άνετα ξαναξεκινώ προπονήσεις και πάω στην ομάδα μαζί με το λύκο (που έχει προιστορία με τον πατέρα του), σου έχω έτοιμη και την πρώτη μεταγραφή : Jabar για center tongue.gif (εντάξει το διάλυσα ως οφ τόπικ τώρα )
penetration
QUOTE(nikefalin @ Apr 21 2008, 18:50 ) *
με τεχνικό τρίδυμο λαχνό Καλάφα, Αγγέλου & Λευτεράκη , τότε άνετα ξαναξεκινώ προπονήσεις και πάω στην ομάδα μαζί με το λύκο (που έχει προιστορία με τον πατέρα του), σου έχω έτοιμη και την πρώτη μεταγραφή : Jabar για center tongue.gif (εντάξει το διάλυσα ως οφ τόπικ τώρα )

Οχι Τζαμπάρ,όχι .
Αυτός εκτός από καλός παίχτης έχει και άποψη και μιλάει πολύ.
PanosIlio
QUOTE(penetration @ Apr 21 2008, 16:21 ) *
Ο πρόεδρος πρέπει να καταλάβει ότι ο Σκουρτόπουλος δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τους μεγαλους προπονητές και δεν χρειάζεται να φύγει στο εξωτερικό για να το καταλάβει.Μπορει να τον φερει στην ΑΕΚ και μάλιστα πολύ εύκολα.


Αυτό, για μένα, θα ήταν το ιδανικό για την ΑΕΚ.

Καλός προπονητής, ξέρει πολύ μπάσκετ, έχει καλό μάτι και μπορεί να φέρει καλούς παίχτες, όλοι τον σέβονται.

Φανταστείτε τι μπορεί να κάνει σε μια ομάδα με ένα σχετικά καλό μπάτζετ και με σοβαρή διοίκηση. Πάρα πολύ καλή επιλογή. Μακάρι...
nikefalin
Από basketblog.gr
Του Γιώργου Νικολάου
06/05/2008
QUOTE
Δευτέρα 19 Μαΐου: "Πατρικίου Προύσσης ιερομάρτυρος, Μενάνδρου και Πολυαίνου μαρτύρων". Για τότε έκλεισαν ραντεβού, προπονητής και παίκτες της ΑΕΚ, αλλά είναι βέβαιον ότι θα αποδειχθεί ασυνεπής ο... Βαγγέλης Αγγέλου! Στο γεύμα της Χαλκίδας (με "κυρίως πιάτο" ψάρια) που παρέθεσε ο προπονητής, δεν στήθηκε και τρικούβερτο γλέντι...

Ήταν προφανές ότι κανένας δεν ήταν ικανοποιημένος από την έβδομη θέση στην τελική βαθμολογία, έστω κι αν άπαντες έλαβαν τα συγχαρητήρια του Δημήτρη Δρόσου για το πάθος που επέδειξαν στην κυριακάτικη αυλαία με Ολυμπιακό. Προφανές ήταν, επίσης, ότι οι σχέσεις προπονητή και παικτών πέρασαν από "σαράντα κύματα" εντός της σεζόν. Υπήρξαν καταστάσεις "εκρηκτικές" (άλλες έγιναν γνωστές, άλλες δεν έγιναν), γεγονός που στάθηκε τροχοπέδη στην ομαλή πορεία της ομάδας.

"Θα τα πούμε στις 19 Μαΐου", είπε ο κ. Αγγέλου στους Έλληνες παίκτες (σ.σ. με τους ξένους θα προηγηθούν συζητήσεις) και συμπλήρωσε: "Αν είμαστε όλοι εδώ".

Ο Χαλκιδαίος τεχνικός γνωρίζει ότι βρίσκεται σε δυσχερή θέση. Το πιθανότερο είναι να μην συνεχίσει στον "κιτρινόμαυρο" πάγκο, αφού ο Δημήτρης Δρόσος (αν παραμείνει και ο ίδιος στην ΚΑΕ) έχει αντιληφθεί το "mea culpa" της φιλοσοφίας του για επιμονή στους νέους προπονητές. Ο κ. Δρόσος στήριξε μέχρι και την τελευταία στιγμή τον Αγγέλου παρά το γεγονός ότι υπήρξαν σημαντικές διαφωνίες και στην επιλογή παικτών, με κορυφαίο παράδειγμα την περίπτωση Ιμπραήμ Κουτλουάι, πριν να καταλήξει ο Τούρκος με "σκριν" πρώην χορηγού της ΑΕΚ στον ΠΑΟΚ! Ουδέποτε όμως τον αμφισβήτησε κι αυτό του πιστώνεται.

Συγκεχυμένη ήταν η κατάσταση και με τους Ριβέρα, Λιούις, ενώ ο κ. Αγγέλου "δεν πέταγε τη σκούφια του" και για τον Ουμούτ Γιενιτσέ, ο οποίος γύρισε στην πατρίδα του άπραγος. Στο γεύμα της Χαλκίδας, που έμοιαζε με "αποχαιρετιστήριο", απουσίαζε ο βοηθός προπονητή Δημήτρης Πρίφτης, ο οποίος βρισκόταν στο πλευρό της ετοιμόγεννης συζύγου του. Απουσίαζε και ο Σάσα Βασίλιεβιτς...

Ποιος θα είναι, όμως, ο πιθανός διάδοχος του Αγγέλου; Όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοικτά. Ο κ. Δρόσος δεν πρόκειται -λογικά- να προχωρήσει σε συμφωνίες, αν πρωτίστως δεν βρεθεί λύση στο ιδιοκτησιακό. Δέχεται εισηγήσεις, ζυγίζει καταστάσεις, αλλά δεν έχει αποφασίσει.

Ο Θανάσης Σκουρτόπουλος είναι νέος, αλλά με "παράσημα" δύο αγωνιστικών περιόδων (σε αντίθεση με τους Κορωνιό, Αγγέλου). Η περίπτωση του θα εξεταστεί με λεπτομέρεια, όταν φτάσει εκείνη η ώρα. Ο Χαϊδαριώτης τεχνικός που πολιορκείται και από άλλη ΚΑΕ "κουβαλάει" ένα μειονέκτημα. Εκπροσωπείται από τον Ισίδωρο Κούνουπα. Πρόκειται για τον μάνατζερ των παικτών που διαφώνησε με τον Δημήτρη Δρόσο ως προς τον διακανονισμό και έχει προκληθεί η εμπλοκή με τη μεταβίβαση των μετοχών. Αυτό δεν σημαίνει, βεβαίως, ότι δεν μπορεί ο κ. Σκουρτόπουλος να κινηθεί μόνος του και να συζητήσει "πρόσωπο με πρόσωπο" με τον "ισχυρό άνδρα" της ΑΕΚ.

Ο Γιώργος Καλαφατάκης βρέθηκε χθες στο ΟΑΚΑ. Οπαδοί της ΑΕΚ προσέγγισαν τον κ. Δρόσο και του ζήτησαν να "μην κάνει το λάθος να τον φέρει πίσω". Ο κ. Δρόσος συνηθίζει, πάντως, να εκπλήσσει, ως εκ τούτου οποιαδήποτε εκτίμηση είναι παρακινδυνευμένη.

Σε γενικές γραμμές απογοήτευση επικρατεί σε επίπεδο παικτών με την πλειοψηφία των παικτών. Οι Νίκος Μπάρλος, Αλέξης Κυρίτσης, Δημήτρης Παπανικολάου έχουν ακόμη ένα χρόνο συμβόλαιο, αλλά ο πρώτος μάλλον θα φύγει! Ο Νίκος Χατζής αδικήθηκε κατάφωρα από τον προπονητή, αλλά με παρόντα τον Δρόσο "δεν θα κουνηθεί" από την ΑΕΚ. Ο Χρήστος Ταπούτος, αν θέλει ο ίδιος, θα μείνει, παρά το ασφυκτικό πρέσινγκ του Άρη. Ικανοποίηση επικρατεί σε επίπεδο κορυφής για τους Αμαρά Σι, Κέζελ Ουέσον και Βασίλη Σύμτσακ...


ρε συ ashton, εσύ την έλεγες στο Δρόσο για το γίγαντα και συμπάθεια όλων Καλάφα ? tongue.gif
ashton
φίρμα έγινα :-)
Και πρέπει να πάχυνα τελευταία για να με βλεπουνε διπλό και να με γράφουν ως "οπαδοί της ΑΕΚ" biggrin.gif
Jabar
QUOTE(ashton @ May 6 2008, 21:13 ) *
φίρμα έγινα :-)
Και πρέπει να πάχυνα τελευταία για να με βλεπουνε διπλό και να με γράφουν ως "οπαδοί της ΑΕΚ" biggrin.gif

Και γω πλησίασα και τα είπα οπότε 2εγώ+2 ο ashton=4 οπαδοί
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 21 2008, 18:50 ) *
με τεχνικό τρίδυμο λαχνό Καλάφα, Αγγέλου & Λευτεράκη , τότε άνετα ξαναξεκινώ προπονήσεις και πάω στην ομάδα μαζί με το λύκο (που έχει προιστορία με τον πατέρα του), σου έχω έτοιμη και την πρώτη μεταγραφή : Jabar για center tongue.gif (εντάξει το διάλυσα ως οφ τόπικ τώρα )

Παλι εγω πρεπει να καθαρισω?????????
Air Kef
QUOTE
Και γω πλησίασα και τα είπα οπότε 2εγώ+2 ο ashton=4 οπαδοί



24.gif


Ε ρε,εκστρατεια να μην κατσει ο Καλαφας στο παγκο της ΑΕΚ!! tongue.gif

(Σωστα εννοειται οτι πραττετε)
XATZIS
ΕΝΑΝ ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟ ΦΕΡΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Air Kef
Οχι Σούλη τελικα;
penetration
Καλά είδα πριν το ματς στο σπορ+ όλα τα λεφτά είναι τα πλανα της καμερας στο προπονητη μας - μιλαμε για φοβερες ποζες φωτογραφιες που αμα βγουν στη δημοσιοτητα θα αφησουν εποχη. Τι να λεμε τωρα πολυ γελιο. Παντως μη το κανουμε και μεσημεριανο σηριαλ το θεμα προπονητη. Πολλοι παρακαλανε και εχουν βαλει τους μανατζαραιους τους να γλειφουν για να ελθουν στηνΑΕΚ. Το θεμα ειναι ο προεδρος με τους ΣΥΝ ΑΥΤΩ να κανει την καλυτερη επιλογη.
penetration
αν αυτα που εμαθα ειναι αληθεια ε τοτε τι να πω ? η αεκ δε τη παλευει με τιποτα.

εμαθα οτι ο νυν κοουτσος της ομαδας αυτοπροταθηκε στο δροσο.

και το πιο κουφο που μαλλον χρειζεται καινουρια σελιδα να ανοιξουμε ειναι οτι ακουσα οτι πρωην κοντος μανατζερ ομαδας πλευει να ψησει το προεδρο να παρει προπονητη το γκερσον, ελπιζω να ειναι ραδιο αρβυλα.
ashton
Μακάρι να έρθει ο Γκέρσον στην ΑΕΚ.
Μόνο τότε θα βλέπουν οι αντικειμενικοί δημοσιογράφοι τα προπονητικά λάθη που θα γίνονται.
penetration
δε το σπας λιγο το παραπανω να καταλαβω και γω τι παιζεται?
ashton
Eννοώ πως 1,5 χρόνο βαρέθηκα να διαβάζω για τα εγκλήματα του Γκέρσον.
Για τα εγκλήματα του Αγγέλου όμως, που μπροστά τους αυτά του Γκέρσον είναι πταίσματα, δεν έγραψε κανείς.
penetration
QUOTE(ashton @ May 8 2008, 12:54 ) *
Eννοώ πως 1,5 χρόνο βαρέθηκα να διαβάζω για τα εγκλήματα του Γκέρσον.
Για τα εγκλήματα του Αγγέλου όμως, που μπροστά τους αυτά του Γκέρσον είναι πταίσματα, δεν έγραψε κανείς.

βεβαια-συγνωμη που δε το επιασα αμεσως αλλα ειχα κολλησει στην ιδεα γκερσον.
αφου οι φιλοι δημοσιογραφοι ειναι οι ιδιοι και οι ιδιοι χρονια και ειναι στο μπασκετ μια παρειτσα ολοι προπονητες - δημοσιογραφοι-διαιτητες.
βεβαια μη νομιζεις ο κοουτς μπορει στη παρειτσα να μπηκε δυσκολα αλλα θα βγει πολυ συντομα για λογους λειτουργικοτητας του συστηματος.
(ευτυχως υπαρχουν καποιες ελαχιστες αλλα καλες εξαιρεσεις).
ashton
όπως κανείς δεν τόλμησε να ψελλίσει κάτι για τον ευρωασσίσταντ Κακιούση , κατά την πετυχημένη πορεία του σε ΑΕΚ& Μαρούσι, ενώ τώρα δε βρίσκει δουλειά ούτε σε ομάδα Α' ΕΣΚΑΘ,
penetration
QUOTE(ashton @ May 8 2008, 18:13 ) *
όπως κανείς δεν τόλμησε να ψελλίσει κάτι για τον ευρωασσίσταντ Κακιούση , κατά την πετυχημένη πορεία του σε ΑΕΚ& Μαρούσι, ενώ τώρα δε βρίσκει δουλειά ούτε σε ομάδα Α' ΕΣΚΑΘ,

και επειδη η καλη δουλεια παντα αναγνωριζεται συνεχιζει στο ποστο του βοηθου του Γιαννακη στην Εθνικη
Air Kef
Mπορεί ρε παιδιά ως βοηθός να ειναι καλός. Τι να κανουμε τωρα;;; tongue.gif tongue.gif


Ενας προπονητής βεληνεκούς μονο καλο θα εκανε σε ΑΕΚ και Ελληνικό μπάσκετ,ας ειναι ο Πινι που μας εχει λείψει. biggrin.gif


Πλεον βέβαια με τις εξελιξεις στα διοικητικα δεν ξερω ποσο παιζει το ενδεχομενο αυτό δυστυχώς.
penetration
Μηπως τωρα οσον αφορα το αγαπημενο μας θεμα του προπονητη, πρεπει να αρχισουμε να ψαχνουμε τις λιστες με τα ονοματα προπονητων της Β-Γ εθνικης κατηγοριας?
ashton
Θα γινει 1ος προπονητής ο Λανές, μπας και τον ξεχρεώσει επιτέλους η "τράπεζα" Φιλίππου...
nikefalin
QUOTE(ashton @ May 16 2008, 10:58 ) *
Θα γινει 1ος προπονητής ο Λανές, μπας και τον ξεχρεώσει επιτέλους η "τράπεζα" Φιλίππου...

μάρέσει η αισιοδοξία σας...
penetration
QUOTE(nikefalin @ May 16 2008, 13:24 ) *
μάρέσει η αισιοδοξία σας...

Λες να κατσει τελευταια στιγμη κατι καλο?
Αραγε ο Μακαρος που βρισκεται?
Pierce
ειναι απασχολημενος να ανεβασει την Καβαλα στην Β' εθνικη
penetration
QUOTE(pierce21 @ May 16 2008, 17:58 ) *
ειναι απασχολημενος να ανεβασει την Καβαλα στην Β' εθνικη

Ε,ποιον αλλον εχουμε ρε γαμωτο. Ξεχναω κανεναν?
ashton
Aυτον που έχει την Ηλιούπολη με τα κομμένα δοκάρια, τους πυροβολισμούς κλπ biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(ashton @ May 17 2008, 10:31 ) *
Aυτον που έχει την Ηλιούπολη με τα κομμένα δοκάρια, τους πυροβολισμούς κλπ biggrin.gif

από δαύτους προτιμώ Μάκαρο, που είναι παιδί της εκκλησίας και τον είχα γνωρίσει και πριν 20 χρόνια
penetration
QUOTE(ashton @ May 17 2008, 10:31 ) *
Aυτον που έχει την Ηλιούπολη με τα κομμένα δοκάρια, τους πυροβολισμούς κλπ biggrin.gif

Ασε τωρα γιατι μπαινουμε σε επικινδυνα μονοπατια και εχουμε και οικογενειες.
τωρα που τα λεμε εμεις δηλαδη ειχαμε κουμπουροφορο προεδρο και στο μπασκετ και στο ποδοσφαιρο. Ε, πως να μην εισαι τρελος με αυτη την ομαδα, δε γινεται. Οι συγκινησεις ειναι μοναδικες. Σκεψου να ειχαμε και προπονητη στο ιδιο στιλ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.