Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum meeting 10/12/2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
sacarame
Άααααααντε λοιπόν διότι πέρασε καιρός από την τελευταία μπασκετφορουμική συνάντηση...Προτείνετε λοιπόν ως ημερομηνία το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

Μπασκετάκι ίσως λόγω καιρού να είναι δύσκολο να παιχτεί, οπότε οι μπύρες θα ήταν καλύτερη περίπτωση.Μπήκαν όλες οι επιλογές στο πολλ όμως για να υπάρξουν δημοκρατικές διαδικασίες (ασχετα με το τι θα αποφασιστεί μετά.. tongue.gif )


Δηλώστε λοιπόν συμμετοχή, προτίμηση καθώς και τοποθεσία για το meeting
LFO
QUOTE(sacarame @ Nov 22 2011, 12:24 ) *
Άααααααντε λοιπόν διότι πέρασε καιρός από την τελευταία μπασκετφορουμική συνάντηση...Προτείνετε λοιπόν ως ημερομηνία το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

Μπασκετάκι ίσως λόγω καιρού να είναι δύσκολο να παιχτεί, οπότε οι μπύρες θα ήταν καλύτερη περίπτωση.Μπήκαν όλες οι επιλογές στο πολλ όμως για να υπάρξουν δημοκρατικές διαδικασίες (ασχετα με το τι θα αποφασιστεί μετά.. tongue.gif )


Δηλώστε λοιπόν συμμετοχή, προτίμηση καθώς και τοποθεσία για το meeting


βαλε και επιλογη "Μπυρες και μετα μπασκετακι"
rchos
QUOTE(LFO @ Nov 22 2011, 11:42 ) *
βαλε και επιλογη "Μπυρες και μετα μπασκετακι"


οχι αυτο οσο λειπει ο απκατ απο ελλαδα δεν ειναι μεσα στις επιλογες επιτηδες...
LFO
Ψηφισα μπασκετακι. Ηρθε η ωρα να δει το φορουμ την αξια μου. Αν θελετε, φερνω και διαιτητη μαζι μου.
jhantzop
QUOTE(LFO @ Nov 22 2011, 11:59 ) *
Ψηφισα μπασκετακι. Ηρθε η ωρα να δει το φορουμ την αξια μου. Αν θελετε, φερνω και διαιτητη μαζι μου.


Ποιον; :-P


LFO
QUOTE(jhantzop @ Nov 22 2011, 13:07 ) *
Ποιον; :-P


θα διαλεξω εκεινη την ωρα. Να δω τι υποχρεωσεις , παιχνιδια υπαρχουν και θα κανονισω αναλογα. bball.gif
j-kidd13
Εγω λεω να παμε πρωτα για μπυρες και μετα για μπασκετ,και οποιος πετυχει στεφανι κερδιζει....
duncan21
Θα είμαι κι εγώ εκεί...Μιας και θα 'ρθω Σεφ για να ξαναφέρω γούρι στη Θρυλάρα cool.gif είναι ευκαιρία να γνωρίσω και τους υπόλοιπους από σας.Μπυρίτσα,μπάσκετ,μπουζούκια ότι θέλετε biggrin.gif...

υ.γ Θέλω παρούσες τις φίγουρες Twism και Sg στο meeting.Για διαφορετικούς λόγους το καθέναν... ph34r.gif
Magnus92
Αντε να μαζευτειτε ολοι σας...

Και αν ειστε τυχεροι, θα βολεψει να παρετε και κανα καλο ιδιεταιρο μαθημα απο Λευκοπυργιωτη 30.gif
gallistis
μεσα κι εγω κυριοι...
morfi
Αν είμαι έξω, γιατί όχι. biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Nov 22 2011, 20:53 ) *
υ.γ Θέλω παρούσες τις φίγουρες Twism και Sg στο meeting.Για διαφορετικούς λόγους το καθέναν... ph34r.gif



Εχω ολη την καλη προθεση, δεν ειμαι σιγουρος ομως. Το πιο πιθανο ειναι να μπορω μονο για μπασκετ.
Μονο μη σκασεις με καμια φανελα εθνικης Σερβιας... smiley.gif
duncan21
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2011, 20:20 ) *
Εχω ολη την καλη προθεση, δεν ειμαι σιγουρος ομως. Το πιο πιθανο ειναι να μπορω μονο για μπασκετ.
Μονο μη σκασεις με καμια φανελα εθνικης Σερβιας... smiley.gif

Eίσαι τυχερός...Την έχω κρεμασμένη στον τοίχο σαν εικόνισμα και κάνω την προσευχή μου πρωί,μεσημέρι,βράδυ... biggrin.gif
LFO
QUOTE(duncan21 @ Nov 25 2011, 02:21 ) *
Την έχω κρεμασμένη στον τοίχο σαν εικόνισμα και κάνω την προσευχή μου πρωί,μεσημέρι,βράδυ... biggrin.gif


Να το κοιταξεις αυτο αδελφε, μην το αφηνεις icon_wave.gif ...Κανονικα θα επρεπε να εχεις του Θρύλου... smilie_schal1.gif

Eγω μεσα για 10 του μηνα
duncan21
QUOTE(LFO @ Nov 25 2011, 09:24 ) *
Να το κοιταξεις αυτο αδελφε, μην το αφηνεις icon_wave.gif ...Κανονικα θα επρεπε να εχεις του Θρύλου... smilie_schal1.gif

Eγω μεσα για 10 του μηνα

Λιγάκι πιο πέρα βρίσκεται κάτι σαν κι αυτό οπότε κλάιν,είμαι σε καλό δρόμο...
LFO
QUOTE(duncan21 @ Nov 25 2011, 14:16 ) *
Λιγάκι πιο πέρα βρίσκεται κάτι σαν κι αυτό οπότε κλάιν,είμαι σε καλό δρόμο...


Μπραβο εν Θρυλω αδελφε....
Pierce
Εγώ δυστυχώς θα είμαι εκτός Ελλάδος (πρώτα ο θεός). Καλά να περάσετε. smile.gif
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Nov 25 2011, 15:05 ) *
Εγώ δυστυχώς θα είμαι εκτός Ελλάδος (πρώτα ο θεός). Καλά να περάσετε. smile.gif

Παλι στο Νταλας θα πας.... tongue.gif
Και δεν εχει και nba τωρα........
Pierce
Οχι, θα περιοριστω εντος ΕΕ αυτη τη φορα 69.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Nov 25 2011, 17:49 ) *
Οχι, θα περιοριστω εντος ΕΕ αυτη τη φορα 69.gif


Τι νομισμα θα εχουν εκει που θα πας? Αν εχουν ευρω φροντισε να ξοδεψεις οσα θα εχεις, γιατι αλλιως οταν γυρισεις μπορει να σου ξεμεινει ως συναλλαγμα... rolleyes.gif
Pierce
Στην φωλια του οχτρου παω ph34r.gif
LFO
QUOTE(pierce21 @ Nov 25 2011, 17:15 ) *
Στην φωλια του οχτρου παω ph34r.gif


Ζωσου με εκρηκτικα και τιναξε τους στον αερα... guns.gif
Pierce
ΑΛΑΧΑΛΑΧΑΛΑΧΑΛΑΧΑΛΑΧ ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΧ ΟΤΣΑΛΑΝ ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΧ ΟΤΣΑΛΑΝ

ugly8.gif

rchos
ελατε ρε παιδια οι γερμανοι ειναι φιλοι μας...
smiley.gif
duncan21
Άντε ρε 'σεις,δεν βλέπω συμμετοχές κι ανησυχώ.Μη φοβάστε,θα παίζω στο ρελαντί στα μονάκια.Στις μπύρες πάλι δεν
υπόσχομαι 71.gif icon_drunk.gif ...
LFO
QUOTE(duncan21 @ Nov 30 2011, 12:58 ) *
Άντε ρε 'σεις,δεν βλέπω συμμετοχές κι ανησυχώ.Μη φοβάστε,θα παίζω στο ρελαντί στα μονάκια.Στις μπύρες πάλι δεν
υπόσχομαι 71.gif icon_drunk.gif ...


παρακαλειτε ο συμφορουμιτης sacarame να δηλωσει ωρα και τοπο ωστε να αρχισουν οι συμμετοχες...
Magnus92
... θα βρειτε μερος να χωρεσει την επιθυμια και το μερακι σας για μπασκετ ;








tongue.gif
duncan21
QUOTE(Magnus92 @ Dec 4 2011, 13:51 ) *
... θα βρειτε μερος να χωρεσει την επιθυμια και το μερακι σας για μπασκετ ;

tongue.gif

Aς μας κάνει κάποια στιγμή τη τιμή εκείνη η μπουζοκογυρίστρα ο Σακαράκας να ποστάρει ώρα,μέρος,κτλ και θα δεις αν υπάρχει επιθυμία και μεράκι για μπάσκετ... guns.gif
Ginobili
Πάντα έχουμε όρεξη για μπάσκετ οι Σπερς παρά τα γεράματα tongue.gif
sacarame
ΡΕ μην βαράτε,είχα πολλές υποχρεώσεις μέσα στο σ/κ και δεν μπόρεσα να ποστάρω.. 69.gif

Λοιπόν αφού αποφασίστηκε για μπάσκετ,έχουμε τα 2 κλασικά προτεινόμενα...

Δηλαδή το γήπεδο πίσω από την ΓΑΔΑ στην Αλεξάνδρας, και τα γήπεδα στα Βριλήσσια.

Πρόταση δικιά μου είναι τα γήπεδα στην Αλεξάνδρας διότι είναι ακριβώς πάνω από το μετρό,ενώ στα Βριλήσσια θα πρέπει να βρεθούμε στο Χαλάνδρι και από κει να πάμε με αυτοκίνητα..


Οπότε λέω για 17.00 στα γήπεδα στην Αλεξάνδρας....

Πείτε γνώμες..
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Dec 5 2011, 14:05 ) *
ΡΕ μην βαράτε,είχα πολλές υποχρεώσεις μέσα στο σ/κ και δεν μπόρεσα να ποστάρω.. 69.gif

Λοιπόν αφού αποφασίστηκε για μπάσκετ,έχουμε τα 2 κλασικά προτεινόμενα...

Δηλαδή το γήπεδο πίσω από την ΓΑΔΑ στην Αλεξάνδρας, και τα γήπεδα στα Βριλήσσια.

Πρόταση δικιά μου είναι τα γήπεδα στην Αλεξάνδρας διότι είναι ακριβώς πάνω από το μετρό,ενώ στα Βριλήσσια θα πρέπει να βρεθούμε στο Χαλάνδρι και από κει να πάμε με αυτοκίνητα..


Οπότε λέω για 17.00 στα γήπεδα στην Αλεξάνδρας....

Πείτε γνώμες..


Ναι, αλλα στα Βριλησσια εχει το τριποντο στα 6.75 και δε νιωθεις οτι βρισκεσαι στη δεκαετια του 2000 και εχει διχτακι σε ολες τις μπασκετες. Στην Αλεξανδρας η γραμμη ειναι στα 6.25(καλα, εμενα με συμφερει αυτο γιατι το χερι μου δεν εχει συνηθισει ακομα τα 6.75) και δεν εχει παντου διχτακι.
.
.
.
.
Και ναι, καλα καταλαβατε, μενω πιο κοντα στα Βριλησσια απ οτι στην Αλεξανδρας... smiley.gif
baskethood
Αν και έχω παχύνει (κι'άλλο) και έχω να κάνω οποιοδήποτε είδος άθλησης πάνω από 2μηνο λέω να δώσω και εγώ το παρόν. Εμένα με συμφέρει στα Βριλήσσια, μιας και θυμάμαι από την προηγούμενη φορά, και για να τη σπάσω στον TWISM με την παρουσία μου, που θα αποτελέσει το προσωπικό μου matchup μαζί με τον sacarame biggrin.gif
spysta
ερχομαι να στηριξω TWIsMaro !!!αλλο επιπεδο γηπεδων !!! (+ διπλα στο σπιτι μου !!! tongue.gif )

και βασικα στα Βριλησσια θα μπορεσω λογικα να σκασω κ εγω μυτη μετα απο προπονηση που εχω στις 3 bball.gif
duncan21
QUOTE(sacarame @ Dec 5 2011, 14:05 ) *
ΡΕ μην βαράτε,είχα πολλές υποχρεώσεις μέσα στο σ/κ και δεν μπόρεσα να ποστάρω.. 69.gif

http://www.youtube.com/watch?v=ll7CV6zSgXY

QUOTE(baskethood @ Dec 5 2011, 16:53 ) *
και για να τη σπάσω στον TWISM με την παρουσία μου, που θα αποτελέσει το προσωπικό μου matchup

O T.W.is.M μου ανήκει ph34r.gif.
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Dec 5 2011, 17:00 ) *
ερχομαι να στηριξω TWIsMaro !!!αλλο επιπεδο γηπεδων !!! (+ διπλα στο σπιτι μου !!! tongue.gif )

και βασικα στα Βριλησσια θα μπορεσω λογικα να σκασω κ εγω μυτη μετα απο προπονηση που εχω στις 3 bball.gif

Δεν δεχομαστε την κουραση σαν δικαιολογια για τυχον ελλειπη αποδοση..... smiley.gif
Εμενα δεν με πολυβολευει ειναι αληθεια στα Βριλησσια,ασε που δεν εχω ιδεα και πως να ερθω στα γηπεδα...αλλα αν με μαζεψει απο μετρο κανενας,τοτε ΙΝ......
baskethood
QUOTE (duncan21 @ Dec 5 2011, 21:37 ) *
O T.W.is.M μου ανήκει ph34r.gif.

Καλά θα πάρω τον Τζαμπάρ του φόρουμ τότε. Που παίζει με μυαλό. Ο TWISM παίζει σαν Σέρβος, με ταλέντο tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(baskethood @ Dec 6 2011, 00:12 ) *
Καλά θα πάρω τον Τζαμπάρ του φόρουμ τότε. Που παίζει με μυαλό. Ο TWISM παίζει σαν Σέρβος, με ταλέντο tongue.gif


Τωρα γιατι με προσβαλλεις ετσι? Τι σου εκανα??? smiley.gif
Ειναι γνωστο οτι παιζω σαν Λιθουανος και σε καθε ευκαιρια δειχνω τι εχω μαθει στις παγωμενες γειτονιες του Καουνας...
Ginobili
Θέλω TWISM στην ομάδα μου...να τα γ$^&με όλα!!! Μπάσκετ με γνώμονα το ένστικτο και μόνο...Run & Gun και Π$%^$^ΝΑ όλα...!!! tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Dec 6 2011, 23:28 ) *
Θέλω TWISM στην ομάδα μου...να τα γ$^&με όλα!!! Μπάσκετ με γνώμονα το ένστικτο και μόνο...Run & Gun και Π$%^$^ΝΑ όλα...!!! tongue.gif


Θες και αντιπαλους με φανελες Τεπιτς και Τζεφερσον??? smiley.gif
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 6 2011, 23:17 ) *
Θες και αντιπαλους με φανελες Τεπιτς και Τζεφερσον??? smiley.gif

Θα είχα μεγάλη περιέργεια να δω ποιο ανθρώπινο ον έδωσε λεφτά για να πάρει φανέλα Τέπιτς ή Τζέφερσον...
sacarame
Ας κάνω ένα update όσων έχουν δηλώσει συμμετοχή μετά την απόφαση για μπάσκετ..Μέχρι στιγμής έχουν πει οκ οι


-Spysta
-T.W.Is.M
-baskethood
-Ginobili
-J-kidd13
-Duncan21

και η αφεντιά μου.. 69.gif

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα Βριλήσσια αρκεί να ξέρουμε ότι καποιοι θα φέρουν αυτοκίνητο ώστε να μεταφερθούμε εκεί από το μετρό του Χαλανδρίου..Οπότε να το ρυθμίσουμε και αυτό κάπως...
baskethood
QUOTE (sacarame @ Dec 7 2011, 14:47 ) *
Ας κάνω ένα update όσων έχουν δηλώσει συμμετοχή μετά την απόφαση για μπάσκετ..Μέχρι στιγμής έχουν πει οκ οι


-Spysta
-T.W.Is.M
-baskethood
-Ginobili
-J-kidd13
-Duncan21

και η αφεντιά μου.. 69.gif

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα Βριλήσσια αρκεί να ξέρουμε ότι καποιοι θα φέρουν αυτοκίνητο ώστε να μεταφερθούμε εκεί από το μετρό του Χαλανδρίου..Οπότε να το ρυθμίσουμε και αυτό κάπως...

Εμένα θα προτιμούσα να με βάλεις με ερωτηματικό, γιατί δεν είμαι σίγουρος για το τι θα κάνω σε πέντε λεπτά, όχι το Σάββατο.
Φώτα υποθέτω ότι ανάβουν εκεί μετά τις πέντε, έτσι; Γιατί εδώ το φως είναι μια πολυτέλεια που εμείς δεν έχουμε sad.gif
Anaz
ΜΑΛΛΟΝ κι εγω μεσα..
spysta
ακυρο απο εμενα !!τελικα εχω αγωνα το απογευμα του Σαββατου

καντε το Κυριακη ρεεεεεεεε smiley.gif
LFO
QUOTE(spysta @ Dec 8 2011, 05:41 ) *
ακυρο απο εμενα !!τελικα εχω αγωνα το απογευμα του Σαββατου

καντε το Κυριακη ρεεεεεεεε smiley.gif


Ακριβως στο σημειο αυτο προτεινω να αλλαξουμε τοπο διεξαγωγης αλλα και το αντικειμενο του meeting και να παμε ολοι να δουμε τον spysta να παιζει μπασκετ. Πατατακια , κοκα κολες, μπινελικια στο spysta και αναλυση/κριτικη/προπονητοφαγια απο το αγαπημενο μας μερος: την κερκιδα...

Το πολυ πολυ να νευριασει ο προπονητης του....
sacarame
QUOTE(LFO @ Dec 8 2011, 11:59 ) *
Ακριβως στο σημειο αυτο προτεινω να αλλαξουμε τοπο διεξαγωγης αλλα και το αντικειμενο του meeting και να παμε ολοι να δουμε τον spysta να παιζει μπασκετ. Πατατακια , κοκα κολες, μπινελικια στο spysta και αναλυση/κριτικη/προπονητοφαγια απο το αγαπημενο μας μερος: την κερκιδα...

Το πολυ πολυ να νευριασει ο προπονητης του....



Ψήθηκα.... smiley.gif
LFO
QUOTE(sacarame @ Dec 8 2011, 13:06 ) *
Ψήθηκα.... smiley.gif


δεν το λεω καθολου για πλακα, εγω ειμαι μεσα να παω να δω ματσακι με σπυστα PF....θα τον φωναζω "Περο" ολη την ωρα....
rchos
τι ωρα και που ειναι ο αγωνας σου σπυρο?
spysta
στο Γαλατσι ειναι στις 6μιση .. ομως θα προτεινα να ερθετε αλλη αγωνιστικη .. διοτι τα τελευταια σερι ασχημα αποτελεσματα μας εχουν ολους λιγο στην τσιτα και ειναι καπως οριακα τα πραγματα .. οποτε βλεπω τον προπονητη να σας φερνει πατατακια κ κοκα κολες στο κεφαλι !! tongue.gif
apkat
QUOTE(rchos @ Nov 22 2011, 11:50 ) *
οχι αυτο οσο λειπει ο απκατ απο ελλαδα δεν ειναι μεσα στις επιλογες επιτηδες...


Με συγκινεις..!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.