Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mature Ladies II
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
colonel gomelsky
Έβαλα πάλι 30 επιλογές. Δείξτε κατανόηση για τις ελλείψεις που σίγουρα θα υπάρχουν.

Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ.

Προτείνω να ψηφίζουμε μέχρι 5.

ΥΓ. Αφαίρεσα και την υπογραφή μου για να μην επηρεάζονται ασυναίσθητα οι ψηφοφόροι. tongue.gif
LFO
Το υποψιαζόμουν καιρό τώρα αλλα σήμερα πια είμαι σιγουρος: O Colonel Gomelsky ειναι ο Γιώργος Μπόγρης....
colonel gomelsky
QUOTE(LFO @ Mar 9 2011, 14:47 ) *
Το υποψιαζόμουν καιρό τώρα αλλα σήμερα πια είμαι σιγουρος: O Colonel Gomelsky ειναι ο Γιώργος Μπόγρης....


Όχι δεν είμαι (δυστυχώς) ο Μπόγρης. Αυτό είναι μύθος που ξεκίησε από τον rankin! smiley.gif
Pierce
Παππα, Μενεγακη, Παπαθωμα, Μπακοδημου, Μποτση , με προτιμηση στην τελευταια
επαθα λαστιχο
η τζενη θα παρει χαλαρα το 85% των ψηφων.

οσο για τις επιλογες,τι να πω...ΠΕΜΗ ΖΟΥΝΗ????ΣΤΑΝΙΣΗ????????συνταγματαρχα ειστε αρρωστος
παντως προλαβαινεις να το σωσεις βαζοντας μεσα καφανταρη,παπακωστα,τανια τρυπη κ.α.
colonel gomelsky
QUOTE(pierce21 @ Mar 9 2011, 14:52 ) *
Παππα, Μενεγακη, Παπαθωμα, Μπακοδημου, Μποτση , με προτιμηση στην τελευταια


w00t.gif

Είσαι μερακλής εσύ! Εγκρίνω γενικά και ειδικά αν και δεν ψηφίζω ακόμα. Από την πεντάδα σου η πρωτιά για μένα είναι ανάμεσα σε Παππά και Παπαθωμά.

QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 9 2011, 14:53 ) *
η τζενη θα παρει χαλαρα το 85% των ψηφων.

οσο για τις επιλογες,τι να πω...ΠΕΜΗ ΖΟΥΝΗ????ΣΤΑΝΙΣΗ????????συνταγματαρχα ειστε αρρωστος


Οπα! Οσες έβαλα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι μ αρέσουν κιόλας. Απλά ώριμη που έχει κάνει φωτογράφηση στο playboy αναγκαστικά πρέπει να μπει.

Όσο για την Πέμυ Ζούνη, αν δεν σου αρέσει, είσαι εσύ άρρωστος. Σόρυ! rolleyes.gif

Όταν λες Παπακώστα, εννοείς την βουλευτή της ΝΔ, Κατερίνα Παπακώστα???? Εγώ είμαι άρρωστος???????????
επαθα λαστιχο
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 9 2011, 14:55 ) *
w00t.gif
Όσο για την Πέμυ Ζούνη, αν δεν σου αρέσει, είσαι εσύ άρρωστος. Σόρυ! rolleyes.gif

την γιαγια μου ρε φιλε?μαν,πραγματικα τωρα,δεν θα σου γνωριζα ποτε την μανα μου.ποτε ομως....
colonel gomelsky
Λοιπόν, θυμίζοντας ότι ο τίτλος είναι sexiest και όχι most beautiful, ψηφίζω:

1) Έμυ Λιβανίου
2) Πέμυ Ζούνη
3) Πόπη Τσαπανίδου
4) Θεοφανία Παπαθωμά
5) Ευγενία Μανωλίδου

.....................
Αν έβαζα δεκάδα θα ακολουθούσαν:

6) Καριοφυλλιά Καραμπέτη
7) Χριστίνα Παππά
8) Κατερίνα Διδασκάλου
9) Έλλη Στάη
10) Πέγκυ Ζήνα

QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 9 2011, 14:57 ) *
την γιαγια μου ρε φιλε?μαν,πραγματικα τωρα,δεν θα σου γνωριζα ποτε την μανα μου.ποτε ομως....


Δεν έβαλα την Τρέμη γιατί περίμενα τέτοιες αντιδράσεις... Που να φανταζόμουν ότι θα υπάρχουν ενστάσεις για τη Ζούνη?
apkat
Η Ζουνη ειναι ισως και η κορυφαια μαζι με την Καραμπετη για μενα..
Pierce
QUOTE (colonel gomelsky @ Mar 9 2011, 14:55 ) *
w00t.gif

Είσαι μερακλής εσύ! Εγκρίνω γενικά και ειδικά αν και δεν ψηφίζω ακόμα. Από την πεντάδα σου η πρωτιά για μένα είναι ανάμεσα σε Παππά και Παπαθωμά.

Την εχω δει αρκετες φορες απο κοντα την μπακοδημου ,και ειναι αρκετα καλυτερη απο οτι στην TV. Θα ελεγα ο ορισμος του MILF
Αλλα στηριζουμε Τζεννη Μποτση 77.gif
panos75
Παπαθωμά, Τζομπανάκη.
Κρεβατογεμίστρες με τα όλα τους. 77.gif
SG3ptshooter
QUOTE(pierce21 @ Mar 9 2011, 15:27 ) *
στηριζουμε Τζεννη Μποτση 77.gif

επαθα λαστιχο
QUOTE(panos75 @ Mar 9 2011, 15:28 ) *
Παπαθωμά, Τζομπανάκη.
Κρεβατογεμίστρες με τα όλα τους. 77.gif

σκεψου τωρα να εισαι ο ορφεας αυγουστιδης και τα 8/9 των φιλων σου να εχουν αυνανιστει με την μητερα σου.... blink.gif
LFO
καλες όλες αλλα δεν γουσταρεις να ακους το Τζενακι να λεει στο Τζωρτζογλου "Τι έγινε Κωστακη?Σε γουστάρει η χωρίατισα?"?? εγινε και γκρουπ στο FB
il postino
κολονελ και μονο που εβαλες την κατερινα διδασκαλου στο πολ σου βγαζω το καπελο!!!

-κατερινα διδασκαλου
-ρουλα κορομηλα
-αντζελα γκερεκου
-θεοφανια παπαθωμα
-χριστινα παππα
-βανα μπαρμπα (τιμης ενεκεν)
-χριστινα θεοδωροπουλου
-βινα ασικη (τιμης ενεκεν)
-λιζα δουκακαρου
-τζενη μποτση


θα επανελθω ομως..
colonel gomelsky
QUOTE(il postino @ Mar 9 2011, 15:43 ) *
κολονελ και μονο που εβαλες την κατερινα διδασκαλου στο πολ σου βγαζω το καπελο!!!

-κατερινα διδασκαλου
-ρουλα κορομηλα
-αντζελα γκερεκου
-θεοφανια παπαθωμα
-χριστινα παππα
-βανα μπαρμπα (τιμης ενεκεν)
-χριστινα θεοδωροπουλου
-βινα ασικη (τιμης ενεκεν)
-λιζα δουκακαρου
-τζενη μποτση


θα επανελθω ομως..


Καταπληκτική η Διδασκάλου. Για όσους δεν την ξέρουν, δεν χρειάζεται να ασχοληθούν πολύ. Φτάνει να δουν το επεισόδιο από τους Αληθινούς Έρωτες ,νομίζω, που συμπρωταγωνιστεί με την Χατούπη και τα φτιάχνει με τον γιο της.

Η χριστίνα θεοδωροπούλου ποιά είναι?

Εντιτ: οκ την βρήκα:

il postino
ελπιζω μονο ολες αυτες οι κυριες να μην εχουν καποιο γιο μπασκετοφιλο που σουλατσαρει καθημερινα εδω μεσα και ξερει ακομα και τα σοκακια του φορουμ!!!

αν υπαρχει τετοιος φιλος, προσωπικα να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη!! rolleyes.gif
petrovic
για την Κωνσταντίνα Μιχαήλ θα ήθελα να γράψω και να θυμίσω ότι εχει κάνει την πιο hot φωτογράφηση από ελληνίδες διάσημες , τουλάχιστον από αυτές που έχουν πέσει στην αντίληψή μου. Ήταν μια φωτογράφηση στο Playboy το '99 όπου τα είχε δείξει φόρα παρτίδα ΟΛΑ. (respect).
Δεν αποκλείεται να σχετιζόταν αυτή η επιλογή και με το γεγονός ότι την είχε χαλάσει το γεγονός ότι την είχαν σταμπάρει ως ξενέρωτη παγοκολόνα τότε , λόγω εκείνου του ηλίθιου ρόλου στο "Λαβ Σόρι" (το έχει δηλώσει η ίδια)
Γενικά, σε κάτι συνεντεύξεις της που έχω δει στην tv είναι πάντως πολύ έξυπνη και αυτοκυρίαρχη.Χαλαρά ξεχωρίζει.
Αξιολογότατη -από πολλές πλευρές -και κάπως "ιδιαίτερη" περίπτωση. Κρίμα που έχει χαθεί ελαφρως.
vc15
Υπάρχουν γενικότερα δυνατές υποψηφιότητες, αλλά δεν ψηφίζω γιατί έχει παραληφθεί η καλύτερη κατά τη γνώμη μου. Εφόσον δεν υπάρχει στη λίστα η Μαρία Λεκάκη, που παρεμπιπτόντως είναι πάνω από 45 όσο και αν δεν της φαίνεται, δεν ψηφίζω τίποτα. Η γυναίκα είναι υπέρουμπανο και μάλιστα κάτι ψιλοακούστηκε τώρα τελευταία για ένα σκανδαλάκι. Ιδιαίτερα στο σίριαλ του Mega Όλα στον Αέρα ήταν στην κορυφαία mlifοκατάστασή της. Μπορεί να έχει τραβηχτεί λίγο, αλλά για μένα είναι η κορυφαία mature lady στην Ελλάδα.
petrovic
κάνε μας για το σκανδαλάκι καμια αποκαλυψούλα, if possible.
vc15
QUOTE(petrovic @ Mar 9 2011, 18:19 ) *
κάνε μας για το σκανδαλάκι καμια αποκαλυψούλα, if possible.

Λέγεται ότι στην παραγωγή ενός κυπριακού σίριαλ που γυρίζεται στην Ελλάδα ένας τεχνικός κατέγραψε με το κινητό του δύο ηθοποιούς να κάνουν sex και τους απειλούσε. Σε αυτή τη σειρά παίζουν: η Μαρία Λεκάκη, η Ελισσάβετ Κωνσταντινίδη, ο Μιχάλης Μαρίνος,ο Θανάσης Ευθυμιάδης. Η Κωνσταντινίδη είχε βγει και είπε ότι δεν είναι αυτή (λογικό κιόλας), οπότε τι μένει; Πάντως, βγήκε το Γενάρη αυτό και από τότε δεν ξαναέμαθα τίποτα ούτε βιντεάκι βγήκε. Όσον αφορά τον άντρα, ο Ευθυμιάδης είδα ότι έχει παντρευτεί μια γυναικάρα, ενώ το μάτι του Μαρίνου μου φαίνεται ότι παίζει πολύ...
Εντάξει, το έριξα πολύ το επίπεδο με το κουτσομπολιό αλλά μια στο τόσο δεν είναι κακό. smiley.gif
gallistis
ειχα να μπω λιγο καιρο στο forum!τα πραγματα εχουν αλλαξει λιγο βλεπω!!!!!

καλα ειναι δυνατον να μπαινει η σταη?ειπαμε mature οχι και grannies.καμια τρεμη πως δεν ειδαμε...
η μανωλιδου στις ωριμες?ουτε 34 δεν ειναι...

τζεναρα,ποπαρα,γερμανου.
μας εφτιαξες απογευματιατικα.

ωραιο θεμα-ευγε παιδι μου smiley.gif
SG3ptshooter
Ρε γελοίε κόλονελ, τώρα το σκέφτηκα, που είναι η Λέχου ρε απαράδεκτε που το παίζεις και milfάκιας;


Επίσης φίλε vc15, δε μου πέφτει λόγος να κρίνω τα γραφόμενά σου αλλά καλύτερα να διέδιδες την αποκάλυψη μέσω πμ. Άλλο να κάνουμε ένα χαζο-πολλ κι άλλο να το γυρνάμε σε μεσημεριανάδικο.

duncan21
Ευκολα πρωτη η Αννα Καραμανλη(ρε κολονελ ντροπη) κι επειτα ακολουθει η Ασπασια Τζιτζικακη(ντροπη εις το τετραγωνο κολονελ tongue.gif )...
morfi
Να σας κάνω μία ερώτηση; Βλέπετε και τσόντες milf hunter και έτσι;
vc15
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 9 2011, 19:00 ) *
Επίσης φίλε vc15, δε μου πέφτει λόγος να κρίνω τα γραφόμενά σου αλλά καλύτερα να διέδιδες την αποκάλυψη μέσω πμ. Άλλο να κάνουμε ένα χαζο-πολλ κι άλλο να το γυρνάμε σε μεσημεριανάδικο.

Οκ, sorry που το έγραψα αλλά έχουν γραφτεί σε άλλα τόπικ σελίδες και σελίδες για Κοκκίνου και Μπόγρη οι οποίες έχουν και χαρακτηρισμούς για τους εμπλεκόνους που είναι ανώτεροι από μεσημεριανάδικα. Τεσπα, δεκτή η παρατήρηση και sorry και πάλι.
petrovic
QUOTE(vc15 @ Mar 9 2011, 17:47 ) *
Οκ, sorry που το έγραψα αλλά έχουν γραφτεί σε άλλα τόπικ σελίδες και σελίδες για Κοκκίνου και Μπόγρη οι οποίες έχουν και χαρακτηρισμούς για τους εμπλεκόνους που είναι ανώτεροι από μεσημεριανάδικα. Τεσπα, δεκτή η παρατήρηση και sorry και πάλι.


εντάξει δεν σχολιαστηκε και η βασιλομητωρ . δεν έγινε τίποτα. για την άννα την καραμανλή ήθελα και εγώ να επισημάνω το μέγεθος της απώλειας. "κρυφή" δύναμη είναι και η μέλπω κωστή
il postino
ασπασια τζικακη διαβαζω, μελπω κωστη διαβαζω!! αυτα ειναι!!

επισης, αυτη που παιζει στο "η ζωη της αλλης", αυτη που δεν την απαυτωνει ο αντρας της επειδη δεν του κανει κου κου!! το χω σταμπαρει απο παλια!!

θα ριξω ενα ονομα αλλα να λειπει ο γελωτας παρακαλω! ειμαι τρισαθλιος , το ξερω!! ΝΑΝΑ ΔΟΥΚΑ ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΣΓΟΝΤΖΟΥ!!!
frenchman7
Που είναι η Λίτσα Πατέρα & η Δάφνη Μπόκοτα Colonel?!!! tongue.gif

1. Τζένη Μπότση
2. Έλλη Κοκκίνου
3. Κατερίνα Λέχου

και θα τρώω όλο το φαγητό μου..

Επίσης η Σμαράγδα Καρύδη είναι έγκλημα να απουσιάζει...
colonel gomelsky
Είπαμε! Πολλές παραλείψεις θα υπάρχουν. Και αφού τις αναφέρετε, θα αναφέρω και γω μία μεγάλη μου παράλειψη που άνετα έμπαινε στο top5:

ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ.

Οι πραγματικοί λάτρεις εδώ θα φανούν. Οι άλλοι είστε απλά περαστικοί στο θέμα! guns.gif
il postino
και μια ακομα σοβαρη παραλειψη,

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ! awesome!!
colonel gomelsky
QUOTE(il postino @ Mar 9 2011, 20:18 ) *
και μια ακομα σοβαρη παραλειψη,

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ! awesome!!


Εγώ λέω να συνεχίζουμε να λέμε τις παραλείψεις για να αποτελέσουν υλικό για το greek mature III. Προς το παρόν 30 επιλογές σας έδωσα ρε παίδες, καμιά δεν σας αρέσει? Η μια είναι μεγάλη, η άλλη είναι μικρή, έλεος πια! peace.gif
il postino
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 9 2011, 20:22 ) *
Εγώ λέω να συνεχίζουμε να λέμε τις παραλείψεις για να αποτελέσουν υλικό για το greek mature III. Προς το παρόν 30 επιλογές σας έδωσα ρε παίδες, καμιά δεν σας αρέσει? Η μια είναι μεγάλη, η άλλη είναι μικρή, έλεος πια! peace.gif

στρατηγε μου μια χαρα δουλεια εκανες!! απλα το πεδιο ειναι αχανες και ατελειωτο!

by the way, ξεχασα να ψηφισω ελενη μενεγακη!

τελος , πιστευω οτι η ελενα ραπτη ανηκει εδω μεσα!!
duncan21
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 9 2011, 20:22 ) *
Εγώ λέω να συνεχίζουμε να λέμε τις παραλείψεις για να αποτελέσουν υλικό για το greek mature III. Προς το παρόν 30 επιλογές σας έδωσα ρε παίδες, καμιά δεν σας αρέσει? Η μια είναι μεγάλη, η άλλη είναι μικρή, έλεος πια! peace.gif

Παρε να χεις:Αλεξανδρα Παλαιολογου,Μαρινα Τσιντικιδου,Μαγκυ Χαραλαμπιδου και ισως,λεω ισως(αν και 55+) Ελενη Φιλινη...
colonel gomelsky
QUOTE(duncan21 @ Mar 9 2011, 20:39 ) *
Παρε να χεις:Αλεξανδρα Παλαιολογου,


Αυτήν την σκεφτόμουνα το μεσημέρι. Ναι ήμουν και γω ένα από τα παιδιά στην παρέα που τους άρεζε παραπάνω από την Ε. Παπούλια!



ΥΓ. Όποιος δεν έχει δει την ταινία "προστάτης οικογένειας", να την δει!

QUOTE(il postino @ Mar 9 2011, 20:28 ) *
τελος , πιστευω οτι η ελενα ραπτη ανηκει εδω μεσα!!


Δεν συμπεριέλαβα καθόλου πολιτικούς. Αλλιώς θα είχανε αρκετές θέση.

Και λίγο Κατερίνα Διδασκάλου:



Η οποία (αυτό είναι για τους γνώστες) μοιάζει πολύ με την Νina Hartley...

petrovic
1) Τη φοβερή φωτογράφηση Κ.Μιχαήλ στο Playboy που ανέφερα προηγουμένως δεν τη θυμάται κανένας συναγωνιστής; είναι σχεδόν θανατηφόρα, θα ήθελα να γίνει μια σχετική παράθεση γνωμών για το τόλμημα
2) Συνεισφορά στο υλικό για το επερχόμενο vol. 3: Παναγιώτα Βλαντή και η "γυναίκα" του Μπουλά στο "50-50" (δεν ξέρω όνομα)
3) το Νανά Δούκα Παλαιτσάκη Σγόντζου που έπεσε κάποια στιγμή στο τραπέζι ήταν πραγματικά για τους πολύ "σκληρούς". Εγω πάντως σέβομαι απεριόριστα και ανυπόκριτα το γούστο και το βάσανο κάθε συναγωνιστή.
colonel gomelsky
QUOTE(petrovic @ Mar 9 2011, 21:20 ) *
1) Τη φοβερή φωτογράφηση Κ.Μιχαήλ στο Playboy που ανέφερα προηγουμένως δεν τη θυμάται κανένας συναγωνιστής; είναι σχεδόν θανατηφόρα, θα ήθελα να γίνει μια σχετική παράθεση γνωμών για το τόλμημα
2) Συνεισφορά στο υλικό για το επερχόμενο vol. 3: Παναγιώτα Βλαντή και η "γυναίκα" του Μπουλά στο "50-50" (δεν ξέρω όνομα)
3) το Νανά Δούκα Παλαιτσάκη Σγόντζου που έπεσε κάποια στιγμή στο τραπέζι ήταν πραγματικά για τους πολύ "σκληρούς". Εγω πάντως σέβομαι απεριόριστα και ανυπόκριτα το γούστο και το βάσανο κάθε συναγωνιστή.


1) Την θυμάμαι εγώ. Πραγματικά συγκλονιστική!
2) Πολύ καλή! Μην σου πω ότι την προτιμώ από την Νικολέτα Καρρά (που παίζει το μαράκι)
3) Αυτό ήταν για τους πάρα πολύ σκληρούς. Άμα το πάτε έτσι, θα ρίξω Όλγα Τρέμη στο ραπέζι να γίνει χαμος. Ή, γιατί όχι, Νόνικα Γαληνέα (αν και την πήρανε κάπως τα χ΄ρονια).

ΥΓ. Βάνα Ραμπότα λέγεται!


duncan21
QUOTE(petrovic @ Mar 9 2011, 21:20 ) *
2) Συνεισφορά στο υλικό για το επερχόμενο vol. 3: Παναγιώτα Βλαντή και η "γυναίκα" του Μπουλά στο "50-50" (δεν ξέρω όνομα)

ΘΕΟΣ!Θα τη προτεινα κι εγω καποια στιγμη... 77.gif
captain charisma
τη κατια δανδουλακη τη ξεχασατε ρε μαγκες???? η μηπως ειναι στη κατηγορια των γιαγιαδων?
plo koon
Ντάξει προφανώς ο Colonel άνθρωπος είναι την ξέχασε. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Ρε παιδιά Νόνη Δούνια ρε παιδιά. Ε μα βγαίνω από τα ρούχα μου.

BTW: Ξέχασα να ψηφίσω Μενεγάκη 68.gif
il postino
QUOTE(petrovic @ Mar 9 2011, 21:20 ) *
1) Τη φοβερή φωτογράφηση Κ.Μιχαήλ στο Playboy που ανέφερα προηγουμένως δεν τη θυμάται κανένας συναγωνιστής; είναι σχεδόν θανατηφόρα, θα ήθελα να γίνει μια σχετική παράθεση γνωμών για το τόλμημα
2) Συνεισφορά στο υλικό για το επερχόμενο vol. 3: Παναγιώτα Βλαντή και η "γυναίκα" του Μπουλά στο "50-50" (δεν ξέρω όνομα)
3) το Νανά Δούκα Παλαιτσάκη Σγόντζου που έπεσε κάποια στιγμή στο τραπέζι ήταν πραγματικά για τους πολύ "σκληρούς". Εγω πάντως σέβομαι απεριόριστα και ανυπόκριτα το γούστο και το βάσανο κάθε συναγωνιστή.

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif smiley.gif
vc15
Η Έλενα Ράπτη που αναφέρθηκε παραπάνω δε νομίζω να είναι πάνω από 40, οπότε mature lady δεν τη λες.
Θα συμφωνήσω για Βλαντή, πολύ καλή!!!
Να συμπληρώσω και Μαριάντα Πιερίδη η οποία πρέπει να τα έχει τα χρονάκια της.
thrylos7
Είστε άρρωστοι, αλήθεια! biggrin.gif

Παρακαλείται κάποιος να σχηματίσει το TOP 100 για ολοκληρωμένη δουλειά. Το TOP 30 είναι για τους γκοφρετίνους. icon_drunk.gif

QUOTE
Θα ελεγα ο ορισμος του MILF


Γι' αυτό κάνουμε παρέα! biggrin.gif

SG3ptshooter
Ζητώ ένα συγγνώμη από την Παναγιώτα Βλαντή που την πρωτοθυμήθηκε άλλος.. wub.gif
morrison
Για το III να θεσω στην κριση του τοπικαρχη Colonel Gomelsky και τις,
Νατασα Θεοδωριδου,Ευη Βατιδου,Ναταλια Γερμανου,Νενα Χρονοπουλου,Μαιρη Μηλιαρεση,Βικυ Μιχαλονακου,Σοφια Αλιμπερτη,Βερονικα Αργεντζη,Σαμπρινα.

Η Κατερινα Λασπα πιανει για milf;Αν ναι,δηλωνω υποστηρικτης... w00t.gif
Flash
Καλά, νόμιζα ότι έχω ένα θεματάκι με τις milfs αλλά μπροστά σε αρκετούς που έχουν γράψει εδώ μέσα μάλλον πιπινοκηνυγός είμαι tongue.gif

Βάλτε και Ζωή Λάσκαρη τρελά αγόρια, μόνο ένα χρόνο μεγαλύτερη από την Helen Mirren είναι icon_drunk.gif

ΥΓ: Και για να κάνω και "σοβαρές", μερακλήδικες προσθήκες στο topic: Μαρία Καβογιάννη και μια γυναίκα που πρέπει να αναφερθεί για περισσότερους από έναν λόγους στο παρόν, Χριστίνα Λαμπίρη.
frenchman7
Βλέπω το θέμα έχει πάρει φωτιά! Τα ονόματα ΜΙΛΦΕΙΓ που προτάθηκαν πολύ δυνατά! (Με πιο δυνατό της γυναίκας Μπουλά) 77.gif

Επίσης να προσθέσω και την Μαρία Γεωργιάδου (πρωην γυναίκα Τζωρτζογλου)!
colonel gomelsky
QUOTE(Flash @ Mar 10 2011, 01:52 ) *
ΥΓ: Και για να κάνω και "σοβαρές", μερακλήδικες προσθήκες στο topic: Μαρία Καβογιάννη και μια γυναίκα που πρέπει να αναφερθεί για περισσότερους από έναν λόγους στο παρόν, Χριστίνα Λαμπίρη.


Είσαι ο άνθρωπός μου!!! 77.gif



QUOTE(frenchman7 @ Mar 10 2011, 07:50 ) *
Επίσης να προσθέσω και την Μαρία Γεωργιάδου (πρωην γυναίκα Τζωρτζογλου)!


Και συ επίσης!
rchos
εγω παντως δεν ψηφιζω σαν ενδειξη διαμαρτυριας για την απουσια της κατερινας γιατζογλου.

ειναι νομιζω ο ορισμος της γνωστης αμερικανικης εκφρασης.


επισης επειδη με την συγκεκριμενη εχω προηγουμενα αδυνατω να ψηφισω καποια αλλη.

ισως ποσταρω τις φωτο που εχουμε μαζι αγκαλια στο σπιτι μου καποια στιγμη.
sacarame
QUOTE(rchos @ Mar 10 2011, 13:01 ) *
εγω παντως δεν ψηφιζω σαν ενδειξη διαμαρτυριας για την απουσια της κατερινας γιατζογλου.

ειναι νομιζω ο ορισμος της γνωστης αμερικανικης εκφρασης.


επισης επειδη με την συγκεκριμενη εχω προηγουμενα αδυνατω να ψηφισω καποια αλλη.

ισως ποσταρω τις φωτο που εχουμε μαζι αγκαλια στο σπιτι μου καποια στιγμη.



Να τος ο τρελιάρης ο αντμιν..


Εγώ ψήφισα τις κυρίες.Μενεγάκη , Παπαθωμά, και φυσικά την μία την μοναδική ΠΟΠΑΡΑ Τσαπανίδου!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.