Help - Search - Members - Calendar
Full Version: εχετε γεια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
rchos
απο αυριο και για περιπου εναν χρονο οι επισκεψεις μου στο φορουμ θα ειναι απο μηδαμινες εως ελαχιστες.φευγω για ενα μεγαλο ταξιδι ζωης και δεν θα μου ειναι ευκολο να μπαινω στο ιντερνετ σε καθημερινη βαση οπως μεχρι σημερα.ελπιζω να μπαινω καθε τοσο να βλεπω νεα σας και να δηλωνω και εγω λιγο παρων.
καποιοι μπορει να χαιρονται που διαβαζουν αυτες τις λεξεις.δεν πειραζει για αυτους εχω να πω οτι I'll be back!
θελω να ευχαριστησω τον σπυρο για το πολυ ωραιο φορουμ που εχει στησει καθως και για το οτι με θεωρησε αρκετα ικανο ωστε να με κανει και μοντερειτορ μεσα σε αυτο το εξαιρετικου επιπεδου φορουμ.φυσικα αυτο δεν θα γινοταν να επιτευχθει αν δεν υπηρχαν καποιοα απο τα μελη του φορουμ τα οποια στην μεγαλη τους πλειοψηφια κρατουν το επιπεδο για αθλητικο φορουμ σε απιστευτα υψιλο επιπεδο.
για μενα προσωπικα αυτο το φορουμ μου εχει δωσει εκτος απο μια ευκαιρια να μιλαω για μπασκετ μια ευκαιρια να γνωρισω νεους φιλους.

να ειστε ολοι καλα και θα επιστρεψω πιο δυνατος και πιο σκληρος ισως καποιες φορες! smiley.gif

blove.gif blove.gif blove.gif
nikolas12
Αντιο rchos θα σε περιμενουμε μεχρι να μας ξαναφωτισει Αρχισοφε!
apkat
QUOTE(rchos @ Nov 9 2008, 22:19 ) *
απο αυριο και για περιπου εναν χρονο οι επισκεψεις μου στο φορουμ θα ειναι απο μηδαμινες εως ελαχιστες.φευγω για ενα μεγαλο ταξιδι ζωης και δεν θα μου ειναι ευκολο να μπαινω στο ιντερνετ σε καθημερινη βαση οπως μεχρι σημερα.ελπιζω να μπαινω καθε τοσο να βλεπω νεα σας και να δηλωνω και εγω λιγο παρων.
καποιοι μπορει να χαιρονται που διαβαζουν αυτες τις λεξεις.δεν πειραζει για αυτους εχω να πω οτι I'll be back!
θελω να ευχαριστησω τον σπυρο για το πολυ ωραιο φορουμ που εχει στησει καθως και για το οτι με θεωρησε αρκετα ικανο ωστε να με κανει και μοντερειτορ μεσα σε αυτο το εξαιρετικου επιπεδου φορουμ.φυσικα αυτο δεν θα γινοταν να επιτευχθει αν δεν υπηρχαν καποιοα απο τα μελη του φορουμ τα οποια στην μεγαλη τους πλειοψηφια κρατουν το επιπεδο για αθλητικο φορουμ σε απιστευτα υψιλο επιπεδο.
για μενα προσωπικα αυτο το φορουμ μου εχει δωσει εκτος απο μια ευκαιρια να μιλαω για μπασκετ μια ευκαιρια να γνωρισω νεους φιλους.

να ειστε ολοι καλα και θα επιστρεψω πιο δυνατος και πιο σκληρος ισως καποιες φορες! smiley.gif

blove.gif blove.gif blove.gif


Γεια σου Σταματη..Καλη υπομονη εκει που θα πας μιας και θα σου χρειαστει..Θα λειψει πολυ η παρουσια σου απο το φορουμ.
Για καποιους θα λειψεις και απο την καθημερινοτητα.. rolleyes.gif

Αντε καλο δρομο..!!
dizzy_fingers
Καλά κουράγια φίλε.

Θα σε περιμένουμε με την πρώτη ευκαιρία (ή σε έναν χρόνο) να τα π(ι)ούμε biggrin.gif.
nikefalin
Σου παν θα βάλεις το χακί, θα μπεις στην πρώτη τη γραμμή και ήρωας θα γίνεις...

καλή θητεία Σταμ, καλά κουράγια, θα τα λέμε !
Flash
Γεια σου φίλε. Καλό κουράγιο και ελπίζω να περάσει γρήγορα ο επόμενος χρόνος. Θα μας λείψεις...
stefan
Kαλη θητεια rcho!!
Καλα κουραγια..
SlobodaN
QUOTE(rchos @ Nov 9 2008, 22:19 ) *
απο αυριο και για περιπου εναν χρονο οι επισκεψεις μου στο φορουμ θα ειναι απο μηδαμινες εως ελαχιστες.φευγω για ενα μεγαλο ταξιδι ζωης και δεν θα μου ειναι ευκολο να μπαινω στο ιντερνετ σε καθημερινη βαση οπως μεχρι σημερα.ελπιζω να μπαινω καθε τοσο να βλεπω νεα σας και να δηλωνω και εγω λιγο παρων.
καποιοι μπορει να χαιρονται που διαβαζουν αυτες τις λεξεις.δεν πειραζει για αυτους εχω να πω οτι I'll be back!
θελω να ευχαριστησω τον σπυρο για το πολυ ωραιο φορουμ που εχει στησει καθως και για το οτι με θεωρησε αρκετα ικανο ωστε να με κανει και μοντερειτορ μεσα σε αυτο το εξαιρετικου επιπεδου φορουμ.φυσικα αυτο δεν θα γινοταν να επιτευχθει αν δεν υπηρχαν καποιοα απο τα μελη του φορουμ τα οποια στην μεγαλη τους πλειοψηφια κρατουν το επιπεδο για αθλητικο φορουμ σε απιστευτα υψιλο επιπεδο.
για μενα προσωπικα αυτο το φορουμ μου εχει δωσει εκτος απο μια ευκαιρια να μιλαω για μπασκετ μια ευκαιρια να γνωρισω νεους φιλους.

να ειστε ολοι καλα και θα επιστρεψω πιο δυνατος και πιο σκληρος ισως καποιες φορες! smiley.gif

blove.gif blove.gif blove.gif


Δεν πας σε κανένα μεγάλο ταξίδι της ζωής.. πάς σε ένα μεγάλο ψέμα και θα το καταλάβεις όταν απολυθείς.. Καλή θητεία.
thrylos7
allo

tongue.gif tongue.gif

Καλά να περάσεις man... Είθε η σοφία σου να διαποτιστεί και σε άλλα μέρη και ανθρώπους...

Θα 'ναι εμφανής η απουσία σου... γι' αυτό και θα θέλουμε να περνάει γρήγορα ο χρόνος...

Καλή θητεία ψάρακλα! kbl

Mamuwalde
και ποιος θα περνάει την πριονοκορδέλα στα φόρουμ ρε rchos ? laugh.gif

καλή υπομονή φίλε
Pierce
sad.gif
θα μου λειψεις μπαγασα
kotzito
Καλες δουλειες εκει που θα πας ρε rchos.Αντε να τους φωτισεις ολους και να επιστρεψεις σοφοτερος.laugh.gif
Xaroumenos loukoumas
Θα γράψω κι εγώ κατι, αν και δεν εχει νοημα.
Για μενα φευγει ο καλυτερος μου φιλος, ο αδελφος μου.
Ο λουκουμας σημερα δεν ειναι χαρουμενος..

Ξέρω τουλάχιστον ότι εύκολα θα αντέξει ο Σταμάτης εκεί που παει, δεν ειναι καλομαθημενος..
Σε περιμενουμε παλι κοντα μας Σταμ!

(είπαμε τι θα κάνουμε μόλις γυρίσεις, έτσι για να νοιώσεις καλύτερα smiley.gif )
B for Basketball
Goodbye my lover....
Ουπς....λαθος...αυτο πηγαινε αλλου.... tongue.gif laugh.gif


Καλο ταξιδι φιλαρακο...
Ευχομαι εκει που θα πας να μεταδωσεις την απεριοριστη σοφια σου....
Τωρα θα μπορω να κοιμαμαι ησυχος αφου θα φυλας την πατριδα.... tongue.gif
Εδω θα ειμαστε ολοι κ θα σε περιμενουμε.... smile.gif
benchwarmer
Στο καλο Αρχισοφε tongue.gif

Δευτερη σημαντικη αποχωρηση απο το φορουμ, ελπιζω οσο το δυνατο πιο συντομη...
a bullet for your head
Καλη θητεια,καλη δυναμη και υπομονη.Καποτε θα το καταλαβεις αυτο που θα σου πω:ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ... wink.gif
lakersdynasty
Λαμβανοντας υποψην μια δηλωση πιο πανω οτι γενικοτερα ως ανθρωπος εισαι οτιδηποτε αλλο εκτος απο κακομαθημενος και γνωριζοντας οτι πας για να κανεις την θητεια σου θα ηθελα απλα να σου ευχηθω καλο κουραγιο και να εχει πολλη υπομονη.

Και αυτο γιατι οπου και να πας, ειτε ειναι δυσκολα η σχετικα ευκολα τα πραγματα δυστυχως θα βρεις καθε καρυδιας καρυδι που θα εχει την εντυπωση οτι ειναι επισης σοφο και παρα το γεγονος οτι θα ειναι απλα ενα..καρυδι tongue.gif μπροστα σου μπορει να πρεπει να το "υπακουσεις" ugly1.gif

Σου ευχομαι αυτο το σταδιο της ζωης σου να περασει οσο πιο ανωδυνα γινεται.

Και με το καλο να επιστρεψεις για τα καλα στο φορουμ. wink.gif



SlobodaN
QUOTE(a bullet for your head @ Nov 10 2008, 02:52 ) *
Καλη θητεια,καλη δυναμη και υπομονη.Καποτε θα το καταλαβεις αυτο που θα σου πω:ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ... wink.gif


Ψέμα είναι όχι ιδέα..
Gravedigger
Άργησα γιατί μου χάλασε το PC και μάλλον θα έχεις ήδη φύγει... sad.gif Καλή θητεία από μένα,να περάσει γρήγορα και αραχτά ( tongue.gif ) και εμείς εδώ θα είμαστε να σε περιμένουμε! smile.gif
leonkalf
Καλή θητεία και από μένα!!
Όποτε το δεις... μάλλον τώρα θα είσαι στο τέλος της 1ης δύσκολης μέρας... Κουράγιο!
Alexmei
we will be waiting
kostasvc15
Καλη θητεια!!Ερχομαι και εγω σε λιγο...
6-0
Λίγο αργά το θυμήθηκα αλλά θα το διαβάσεις σε κάποια άδεια, σύντομα ελπίζω.

Αν και δε θα έλεγα ότι ο στρατός είναι ταξίδι ζωής - το πολύ πολύ να πας μέχρι τα Ρίζια Έβρου tongue.gif - είναι σίγουρα διδακτική εμπειρία. Δεν ξέρω για τους άλλους, αλλά εμένα πχ με έμαθε να κοιτάζω περισσότερο την πάρτη μου και να μη νοιάζομαι πολύ για τους άλλους laugh.gif, γιατί και κανένας άλλος δε νοιαζόταν για μένα. Τώρα αν με έκανε και καλύτερο άνθρωπο δε θα το έλεγα...

Anyway, οπλίσου με υπομονή για να αντέξεις κάποιες παράλογες καταστάσεις και θα τα πας μια χαρά. Του χρόνου τέτοια μέρα θα είσαι και πάλι στο Σεφ να πανηγυρίζεις τις νίκες της ομαδάρας μας. Εύχομαι γρήγορα καλός πολίτης.

Και μην ξεχνάς, μέρα που περνάει δεν ξαναγυρνάει!!
saou
Είναι χρήσιμη εμπειρία ο στρατός, όσο και αν δεν του φαίνεται... Στη ζωή εξάλλου πρέπει να εκτιμάμε όχι μόνο τις καταστάσεις που μας κάνουν να αισθανόμαστε όμορφα και ωραία, αλλά και το ανάποδο... Είναι εξίσου χρήσιμα και τα 2... Και στο στρατό περνάς από όλα τα στάδια, χαράς και λύπης.

Καλή θητεία στον rchos και σε όσους έπονται...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.