Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΟΠΑΔΟΙ,ΓΗΠΕΔΑ,ΚΕΡΚΙΔΕΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
OrAnGe
ολοι σας μπενετε σε αθλητικα σαιτ,εδω να κατεβαζουμε φωτογραφιες απο γηπεδα και οπαδους ,ωραιες κερκιδες,γεματα γηπεδα,κλπ......υπαρχουν ποολλα hreads sto www.interbasket.net sto www.youtube.com,κλπ.....οποιος μπορει να κατεβασει σε φωτογραφιες τους οπαδους της Μποσνα Σαραγεβο,Ζανταρ,Μακαμπι,Φορτιτουτο,Φενερ,Κ
ρσιακα,Παρτιζαν,Ερυθρος αστερασ,Μπαρστελονα,Αλμπα Βερολινου,κλπ ασ το κανει..........υπαρχουν κ εκτος Ελλαδας ''κερκιδαρες'''και προπαντος μεγαλα,ομορφα και γεματα γηπεδα...ενα παραδιγμα οι ΤΡΕΛΟΙ οπαδοι της Ζανταρ στην Κροατια www.tornado-zadar.hr...................................θα ηταν καλιτερα να κατεβαζουμε θεματα απο εξωτερικο κ λιγοτερο απο Ελλαδα...
OrAnGe
οι οπαδοι της Φορτιτουτο Μπολονια www.fdl1970.net , και οι οπαδοι της Βιρτους Μπολονια www.foreverboys.com , οι οπαδοι της Μπενεττον Τρεβ ιζο www.rebelstv.it και της θρυλικης Βαρεζε www.gioventubiancorossa.it ,Μπαρτσελονα , www.dracs1991.com ,Ρεαλ Μαδριτης www.berserkers.es.......
Igor
smiley.gif Κανενας δεν συγκρινετε με εμας !!!!
liolias
http://www.youtube.com/watch?v=bnvu9CfXYg0
OrAnGe
sto www.ultras-tifo.com εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΚΕΡΚΙΔΑΡΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΕΣ.....παρτε μια ματια http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi/in...topic=6019&st=0
dizzy_fingers
Πωπω ο τύπος έχει κάνει φοβερή δουλειά!! 41.gif
OrAnGe
http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi/in...pic=6019&st=192 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μιλαμε για κερκιδαρες απο ολο τον κοσμο,οποιος μπορει ας τις κατεβασει κι εδω.........για καπιους που δεν πιστευουν για την τεραστια δυναμικη του μπασκετ.
liolias
Εντός










Εκτός








mono maroussi
αν ειμασταν ετσι σε καθε αγωνιστικη κανεις δεν θα περναγε απο Μαρουσι..
liolias
Φετος στο Ιβανωφειο θα γινει χαμος. Κανεις δν θα περασει.
sporting b.c.


τι να κάνουμε που δεν θα γίνει η επέκταση του γηπέδου... 3000 θέσεις και υπόγειο parking (Δρόσος 20 - 03 - 2007)
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ
MaJesty23
εγω μαγκες ειμαι βαζελος αρρωστος αλλα τον πιο μπασκετικο κοσμο τον εχει ο ΑΡΗΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ULEB CUP!ME DINAMO!ΜΠΕΙΤΕ ΥOUTUBE ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!!!!!
King-James
Εγώ δεν θα πω τίποτα άλλο. Δεν νομίζω πως αυτοί μπορούν να θεωρηθούν φίλαθλοι με τέτοια συμπεριφορά.Έτσι συμπεριφέρονται οι οπαδοί του Παναθηναϊκού όταν κερδίζει η ομάδα τους!! bball.gif 68.gif

Δείτε το βιντεάκι και θα καταλάβετε.


http://www.youtube.com/watch?v=MeG2Sudehd8

A ναι, δεν έχω τίποτα με τον Παναθηναϊκό, αντίθετα μάλιστα πιστεύω πως είναι μια ομάδα με καρδια και πάθος.Απλός δεν είναι πράγματα αυτά τα οποια έγιναν τότε και ούτε θα πρέπε να επαναληφθούν

Το λέω για να μην νομίζετε πως τα γράφω αυτά επειδή είμαι Ολυμπιακός. bball.gif bball.gif peace.gif peace.gif biggrin.gif
leelo15
QUOTE(King-James @ Nov 2 2007, 17:52 ) *
Εγώ δεν θα πω τίποτα άλλο. Δεν νομίζω πως αυτοί μπορούν να θεωρηθούν φίλαθλοι με τέτοια συμπεριφορά.Έτσι συμπεριφέρονται οι οπαδοί του Παναθηναϊκού όταν κερδίζει η ομάδα τους!! bball.gif 68.gif

Δείτε το βιντεάκι και θα καταλάβετε.


http://www.youtube.com/watch?v=MeG2Sudehd8

A ναι, δεν έχω τίποτα με τον Παναθηναϊκό, αντίθετα μάλιστα πιστεύω πως είναι μια ομάδα με καρδια και πάθος.Απλός δεν είναι πράγματα αυτά τα οποια έγιναν τότε και ούτε θα πρέπε να επαναληφθούν

Το λέω για να μην νομίζετε πως τα γράφω αυτά επειδή είμαι Ολυμπιακός. bball.gif bball.gif peace.gif peace.gif biggrin.gif


Τα νευρα μουυυυ... Οποτε βλεπω αυτο το βιντεο... τα νευρα μουυυυ... angry.gif
Alexmei
QUOTE(leelo15 @ Nov 3 2007, 01:56 ) *
Τα νευρα μουυυυ... Οποτε βλεπω αυτο το βιντεο... τα νευρα μουυυυ... angry.gif



Kαι για να δικαιολογήσουν την μ.... τους έφτιαξαν αυτό που για εμένα δεν στέκει καθόλου.


http://www.youtube.com/watch?v=reVmhKOgFZc
leelo15
Δεν μου ανοίγει ρε alex. Πάντως θέλω να δω τι βλακεία σκαρφίστηκαν γιατί η μονη δικαιολογία θα ήταν ένα συγγνώμη... που πάλι θα ήταν λίγο.

sorry για το καπως οφ-τοπικ...
MaJesty23
ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ,ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΕ ΤΣΣΚΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ!ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???????????ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!
dizzy_fingers
Κράτησε πιο χαμηλούς τόνους σε παρακαλώ.

Μπορείς να εκφράσεις την αντίθεσή σου με καλύτερο τρόπο από το να φωνάζεις (τα κεφαλαία στο ίντερνετ γνωρίζεις ότι σημαίνουν πως φωνάζεις, έτσι?) και να χρησιμοποιείς εκφράσεις όπως "έλεος πια".

Στην πραγματική ζωή όταν δε γνωρίζουμε τον άλλον, του μιλάμε πιο ευγενικά.
Γιατί πίσω από μία οθόνη γινόμαστε αμέσως άγριοι?
mojotzotzo
QUOTE(MaJesty23 @ Nov 4 2007, 03:30 ) *
ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ,ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΕ ΤΣΣΚΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ!ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???????????ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!



οσοι ηταν στο γηπεδο και τον βριζαν πως ειδαν το κοντινο στον παπαλουκα που τους εβριζε?
επισης αυτο το "κοντινο" ηταν κατα την διαρκεια του αγωνα... ομως οι οπαδοι του παο τον βριζαν πριν να αρχισει ο αγωνας 68.gif
leelo15
QUOTE(MaJesty23 @ Nov 4 2007, 01:30 ) *
ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ,ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΕ ΤΣΣΚΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ!ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???????????ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!


Μπαα τον αγωνα δεν τον ειδα, θα βλεπω τωρα αυτες τις βλακειες, σιγα τελικος ευρωλιγκας με ελληνικη ομαδα.. εχουμε σημαντικοτερα πραγματα να κανουμε...
Με κυαλια ησουν μεσα στο γηπεδο ε??
Οταν ο Παπαλουκας ομως με την εθνικη σηκωνει κυπελλα ειναι παιχτουρα ε?? Καλά δεν πανηγύριζες στους δρόμους τότε?
King-James
Κατά την διάρκεια του αγώνα φωνάζανε υβριστικά συνθήματα οι οπαδοί του Παναθηναϊκού.Και εγώ έτυχε να τον δω τον αγώνα και δεν μου είναι πολύ εύκολο να το ξεχάσω αυτό.Επίσης δεν νομίζω πως ο Παπαλουκάς είχε προηγούμενα μαζί τους ώστε να τον βρίζουν!!!

Αν αυτό πραγματικά είναι το κύρος και οι αξιες τον φιλάθλων του ΠΑΟ,....... τότε δεν ξέρω τι να πω.


Και όπως πολύ σωστά επισήμανε και ο Leelo,τον Παπαλουκά της εθνικής δεν τον βρίζατε αλλα τον Παπαλουκά της ΤΣΣΚΑ......................????
MaJesty23
+δηλαδη επειδη τον ειδανε,αυτο τον διακιολογει?Εγω γιατι να σκεφτομαι οτι ειναι Ελληνας και αυτος να βριζει μια ελληνικη ομαδα και τους φιλαθλους της?Γιατι τετοια ασυλια?δηλαδη δεν ηταν λαθος ο Παπαλουκας?Μην το παμε και στην αλλη ακρη!!!Μαζι σας ειναι μεγαλος παικτης και εχει προσφερει αλλα μεχρι εκει!Αν ειχε τοσο ηθος δεν θα απαντουσε ακομα και αν τον βριζανε!και στην συγκεκριμενη φαση,εκανε παραμυθι για να παρει αντιαθλητικο!Καλα κανει να θελει να κερδισει ακομα και ετσι,αλλα μην βριζεις γιατι χανεις το δικιο σου!!Αν δεν ειχε βρισει θα λεγα τα ιδια με εσας!!!ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΒΡΙΖΕ Ο ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ?αλλα αλλο ηθος ,απο τον θεοποιημενο στην Ελλαδα Παπαλουκα!Το μεγαλυτερο λαθος ειναι να υπαρχουν καποιοι που ειναι στο απυροβλητο!
MaJesty23
+ΦΥΣΙΚΑ ειστε ολοι ΑΕΚ και Ολυμπιακοι τωρα που το βλεπω...ετσι εξηγουνται πολλα!Θα βλεπα την εθνικοφροσυνη σας ρε μαγκες σε αντιστοιχη περιπτωση!Να παιζε ο Αλβερτης στην ΤΣΣΚΑ,και να μπαινε στο φαληρο!!!Αποθεωση για τον μεγαλο Αλβερτη για την πολυετη παρουσια στα ελληνικα γηπεδα! smiley.gif
mojotzotzo
QUOTE(MaJesty23 @ Nov 11 2007, 03:59 ) *
+ΦΥΣΙΚΑ ειστε ολοι ΑΕΚ και Ολυμπιακοι τωρα που το βλεπω...ετσι εξηγουνται πολλα!Θα βλεπα την εθνικοφροσυνη σας ρε μαγκες σε αντιστοιχη περιπτωση!Να παιζε ο Αλβερτης στην ΤΣΣΚΑ,και να μπαινε στο φαληρο!!!Αποθεωση για τον μεγαλο Αλβερτη για την πολυετη παρουσια στα ελληνικα γηπεδα! smiley.gif




τι σημαινει αυτο οτι δεν ειμαστε αντικειμενικοι εμεις?(εμενα τουλαχιστον με προσβαλλει αυτο)
με την ιδια λογικη μηπως οι παναθηναϊκοι δεν ειναι αντικειμενικοι σε αυτο το θεμα...
για να γινω ξεκαθαρος:υποστηριζα παναθηναϊκο στο συγκεκριμενο ματς...δεν επικροτω τον παπαλουκα που εβρισε ΑΛΛΑ αποδοκιμαζω οσους τον βριζαν για τους εξης λογους:
1)τον βριζαν πριν και κατα την διαρκεια του αγωνα.(ο παπαλουκας εβρισε στην διαρκεια του αγωνα,αφου προκληθηκε)
2)χρησιμοποιουν την δικαιολογια οτι και αυτος εβριζε κατι που ειναι ανθρωπινος αδυνατο να το καταλαβεις οταν εισαι στο γηπεδο,ας λεγανε οτι βριζαν για να του σπασουν το ηθικο 'η επειδη ειναι γαυρος αλλα οχι αυτη την φθηνη και ανυποστατη δικαιολογια


συνοψιζοντας πιστευω οτι λανθασμενα ο παπαλουκας δεν εδειξε ανωτεροτητα αλλα οι οπαδοι του ΠΑΟ δειξαν κατωτεροτητα
Ginobili
Πραγματικά...αυτό το πράγμα με Παναθηναικό-Παπαλουκά έχει καταντήσει αηδία.Τέτοιος πόλεμος εναντίον των φιλλάθλων μιάς ομάδας δεν έχει ξαναγίνει.Τον Παπαλουκά δεν πρέπει να τον αγγίζουμε..είναι η "ιερή αγελάδα".Καταρχήν...ο Παπαλουκάς της ΤΣΣΚΑ...δεν έχει κάνει και λίγα.Προκαλεί του φιλλάθλους του ΠΑΟ εδώ και χρόνια.Την σεζόν 2004-05,στον αγώνα ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ όπου χάσαμε...ο "ιερός" κύριος Παπαλουκάς έκανε χειρονομίες μετά τα καλάθια που έβαζε...και μετά το τέλος του αγώνα..υποτιμούσε και την νοημοσύνη μας..λέγωντας ότι "Τα αφιέρωνα στην κοπέλα μου,που ήταν στο γήπεδο!!!!!" w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Πέρσι στον τελικό....είδαμε πόσο ύπουλα πήρε την τεχνική ποινή του Μπετσίροβιτς που "ψάρωσε"...

Τέτοια αντιμετώπιση ως προς άλλα τέτοια περιστατικά..δεν συμβαίνει ούτε με τους οπαδούς του ΑΡΗ..ούτε με τους οπαδούς του Ο.Σ.Φ.Π...όπως πέρσι που βρίζανε τον Ζήση στο Αλεξάνδρειο επειδή έβαλε το κρίσιμο τρίποντο...ή τον Κακιούζη πρόπερσι στο ΣΕΦ..επειδή πανηγύρισε το 3ποντο....ή τον Σιγάλα w00t.gif πέρσι,πάλι στο ΣΕΦ......
MaJesty23
QUOTE(Ginobili @ Nov 11 2007, 14:16 ) *
Πραγματικά...αυτό το πράγμα με Παναθηναικό-Παπαλουκά έχει καταντήσει αηδία.Τέτοιος πόλεμος εναντίον των φιλλάθλων μιάς ομάδας δεν έχει ξαναγίνει.Τον Παπαλουκά δεν πρέπει να τον αγγίζουμε..είναι η "ιερή αγελάδα".Καταρχήν...ο Παπαλουκάς της ΤΣΣΚΑ...δεν έχει κάνει και λίγα.Προκαλεί του φιλλάθλους του ΠΑΟ εδώ και χρόνια.Την σεζόν 2004-05,στον αγώνα ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ όπου χάσαμε...ο "ιερός" κύριος Παπαλουκάς έκανε χειρονομίες μετά τα καλάθια που έβαζε...και μετά το τέλος του αγώνα..υποτιμούσε και την νοημοσύνη μας..λέγωντας ότι "Τα αφιέρωνα στην κοπέλα μου,που ήταν στο γήπεδο!!!!!" w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Πέρσι στον τελικό....είδαμε πόσο ύπουλα πήρε την τεχνική ποινή του Μπετσίροβιτς που "ψάρωσε"...

Τέτοια αντιμετώπιση ως προς άλλα τέτοια περιστατικά..δεν συμβαίνει ούτε με τους οπαδούς του ΑΡΗ..ούτε με τους οπαδούς του Ο.Σ.Φ.Π...όπως πέρσι που βρίζανε τον Ζήση στο Αλεξάνδρειο επειδή έβαλε το κρίσιμο τρίποντο...ή τον Κακιούζη πρόπερσι στο ΣΕΦ..επειδή πανηγύρισε το 3ποντο....ή τον Σιγάλα w00t.gif πέρσι,πάλι στο ΣΕΦ......

Eπιτελους και καποιος που βαζει το θεμα στην σωστη του διασταση...κανεις δεν αμφισβητει τον Παπαλουκα,σαν μπασκετικη αξια και σαν προσφορα!!Απλα εκνευριζομαι με τους αγνους φιλαθλους του Ολυμπιακου και της Αεκ,οπως και του Αρη,που κανουν λες και ανακαλυψαν την Αμερικη!!!Ειδικα οι οπαδοι του Ολυμπιακου ειναι η προσωποποιηση του ευ αγωνιζεσθαι!!Απλα οταν εισαι μεγαλος αθλητης πρεπει να προσεχεις και την εικονα σου!και να μην δινεις δικαιωματα!!Αλλα οχι επειδη παιζει Εθνικη να μας....και στο τελος!+Αλλοι παιζουν εθνικη,απλως ο Παπαλουκας ειναι χαιδεμενο παιδι των ελληνων δημοσιογραφων!Ακομα και οταν παιζει χαλια η μας κρεμαει,ολοι κανουν τα στραβα ματια!Ολοι κρινονται!!Εχεις δικιο φιλε [b]Ginobili,oτι αντιμετωπιζεται σαν ιερη αγελαδα!!
aspirini
Να δω ποτέ επιτέλους θα σταματήσουμε να μολύνουμε το άθλημα που αγαπάμε με τις οπαδικές αηδίες. Στην Ιταλία κλαίνε και άλλο νεκρό. Και εγώ οπαδός είμαι αλλά δεν μπορώ να το καταλάβω πολλές αντιδράσεις άλλων οπαδών.
Προχθές σε ένα παιχνίδι φιλανθρωπικού χαρακτήρα έπαιξα στην ίδια ομάδα με τον Γιώργο Σιγάλα. Σε αυτό το παιχνίδι που ήταν παρόντες και άλλοι άσοι του παρελθόντος κατάλαβα το μεγαλείο αυτών των παιδιών. Μας συμπεριφέρονταν σαν να είμαστε χρόνια συμπαίκτες, χωρίς κανενός είδος βεντετισμού. Μας κομπλάρανε με την φιλικότητα τους. Απίστευτοι. Στο τέλος του αγώνα ζήτησα συγνώμη από τον Σιγάλα, για την περσινή συμπεριφορά των οπαδών του Ολυμπιακού, όχι για να του το παίξω φιλαράκος αλλά γιατί αισθάνομαι ντροπή να υποστηρίζω την ίδια ομάδα με κάποιους «ανθρώπους».
Βέβαια έχουμε μάθει στην Ελλάδα να μην κοιτάμε την δικιά μας καμπούρα αλλά του γείτονα και να λέμε αυτός έκανε αυτό και ο άλλος έκανε το άλλο κτλ. Ας αναλάβουμε όλοι τις ευθύνες μας και ας αφήσουμε ήσυχους τους παίκτες να κάνουν αυτό που ξέρουν καλύτερα.
panagiotisTheDream
QUOTE(MaJesty23 @ Nov 11 2007, 04:54 ) *
ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΒΡΙΖΕ Ο ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ?

Ναι! Θυμάμαι πέρσι στο 4ο τελικό στο ΣΕΦ που φαίνεται σε ριπλέι να λέει στον Γουντς (νομίζω) "Άντε γ.... μ.... αδερφή".....Σοβαρά.... biggrin.gif Παρόλα αυτά δε μου κάνει και τόσο εντύπωση....μες στον αγώνα είσαι, υπάρχει ένταση όλα αυτά επόμενα είναι γι 'αυτό μην κολλάμε σε τέτοια ανούσια πράγματα....

QUOTE(Stojakovic4 @ Sep 3 2008, 00:32 ) *

Βλέποντας αυτό θυμήθηκα τα υβριστικά συνθήματα στον Βασιλόπουλο πέρσι στην Πυλαία καθώς βάραγε βολές και όχι μόνο......Ξέρω πως ξεκίνησε απ τον ΠΑΟΚ αλλά δεν καταλαβαίνω αυτό το μίσος. Αν μπορείς/ξέρεις εξήγησε μου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.