Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Περι Δελτιου βοηθεια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
gkmaggas
Καλησπερα...Ειμαι 30 ετων και αγωνιζομαι σε ενα σωματειο της Γ εσκαη.Η ομαδα ειχε σταματησει για μια δεκαετια και περισι ξαναρχισε δραστηριοτητα,για προσωπικους λογους θελω να αποχωρησω...Να πω πως το δελτιο μου βγηκε πρωτη φορα το 1991 οποτε και αναθεωρηθηκε περισυ...
Μπορω να παρω το δελτιο βασει του κανονισμου οκταετιας???
Τι χρειαζετε να κανω για να διαγραφω απο τα μητρωα της ομαδας???

Ευχαριστω...
kbb
QUOTE(gkmaggas @ Jan 26 2010, 21:15 ) *
Καλησπερα...Ειμαι 30 ετων και αγωνιζομαι σε ενα σωματειο της Γ εσκαη.Η ομαδα ειχε σταματησει για μια δεκαετια και περισι ξαναρχισε δραστηριοτητα,για προσωπικους λογους θελω να αποχωρησω...Να πω πως το δελτιο μου βγηκε πρωτη φορα το 1991 οποτε και αναθεωρηθηκε περισυ...
Μπορω να παρω το δελτιο βασει του κανονισμου οκταετιας???
Τι χρειαζετε να κανω για να διαγραφω απο τα μητρωα της ομαδας???

Ευχαριστω...




Για να είσαι σίγουρος πάρε ένα τηλέφωνο στην Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης

2106813066

υπάρχει εξυπηρέτηση και θα βγάλεις άκρη!
Jabar
http://www.basket.gr/eok/kanonismoi/metagrafes.asp
άρθρο 6.Δεν ξέρω ακριβώς την περίπτωσή σου.Πάντως αν το σωματείο είχε μείνει ανενεργό για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ήσουν ελεύθερος. Άρα πέρυσι χρειαζόταν καινούρια δελτία αίτηση και υπογραφή σου. Σε κάθε περίπτωση πάρε τηλ.το νούμερο που σου γράφει ο φίλος. Άκου το ηχογραφημένο μήνυμα και μπες στο μητρώο επαρχίας,εξήγησε την περίπτωσή σου και θα σε καθοδηγήσουν.
gkmaggas
Πηρα στην ομοσπονδοια και οντως ηταν απιστευτα εξυπηρετικοι,αμεσως η κοπελα με βρηκε στα μητρωα...
Εχω δικαιωμα λογο του οτι ειμαι πανω απο 28 και εχω κλεισει 8 χρονια στην ομαδα το καλοκαιρι που γινονται οι μεταγραφες
να παω σε ομαδα της επιλογης μου χωρις καν να ενημερωσω την ομαδα μου.Το μονο προβλημα ειναι οτι η νεα μου ομαδα μπορει να κανει μονο μια μεταγραφη για παικτη ανω των 30...

Οποτε περιμενω το καλοκαιρι..... 68.gif
Nicosian
QUOTE(gkmaggas @ Jan 29 2010, 20:15 ) *
Πηρα στην ομοσπονδοια και οντως ηταν απιστευτα εξυπηρετικοι,αμεσως η κοπελα με βρηκε στα μητρωα...
Εχω δικαιωμα λογο του οτι ειμαι πανω απο 28 και εχω κλεισει 8 χρονια στην ομαδα το καλοκαιρι που γινονται οι μεταγραφες
να παω σε ομαδα της επιλογης μου χωρις καν να ενημερωσω την ομαδα μου.Το μονο προβλημα ειναι οτι η νεα μου ομαδα μπορει να κανει μονο μια μεταγραφη για παικτη ανω των 30...

Οποτε περιμενω το καλοκαιρι..... 68.gif


αγαπητέ φίλε διάβασα σήμερα στο basketblog οτι προσέφυγε παίκτης για το θέμα << μόνο ενας παίκτης πάνω από 30ντα
στό ΑΣΕΑΔ και τό ΑΣΕΑΔ τόν δικαίωσε καί εβγαλε ακυρη την ΕΟΚ.Γιά δές το.
gkmaggas
QUOTE(Nicosian @ Jan 29 2010, 20:26 ) *
αγαπητέ φίλε διάβασα σήμερα στο basketblog οτι προσέφυγε παίκτης για το θέμα << μόνο ενας παίκτης πάνω από 30ντα
στό ΑΣΕΑΔ και τό ΑΣΕΑΔ τόν δικαίωσε καί εβγαλε ακυρη την ΕΟΚ.Γιά δές το.



Ευχαριστω φιλε..Ελπιζω να μην εχω προβλημα με αλλον παιχτη αλλα θα το ψαξω ενημερωτικα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.