Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2007-08 2ος ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Thunder
Ο 2ος ομιλος της Β'ΕΣΚΑ για τη φετινη σεζον.

Το προγραμμα:


1η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0

2η Αγωνιστική

ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0

3η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0

4η Αγωνιστική

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0

5η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0

7η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0

8η Αγωνιστική

ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0

9η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0

10η Αγωνιστική

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0

11η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0

12η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0

13η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0

14η Αγωνιστική

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 0-0
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 0-0
ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0-0

15η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0-0
ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0-0
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 0-0
BILL79
Κανεις για τον δευτερο ομιλο;; Επειδη επιστρεφω σ' αυτην την κατηγορια μετα απο 3 χρονια μηπως υπαρχει καμια πληροφορια σχετικα με τις ομαδες του ομιλου;;;;
Peritri
Γεια σου Bill79, σε ποια ομάδα αγωνίζεσαι;

Τους μόνους που είδα είναι η Ολυμπιάδα Παπάγου η οποία δεν μου άρεσε (είχε απουσίες από ότι έμαθα) και λογικά πάει για να σωθεί.

Μία από τα ίδια υποθέτω και για εμάς (Βριλήσσια), αλλά αυτό το λέω εγώ ως προσωπική εκτίμηση βλέποντας και κρίνοντας από την απόδοση που έχουμε στα φιλικά.

Από εκεί και πέρα για άνοδο ακούστηκε ότι η Κερατέα έριξε χρήμα αλλά δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο, ενώ ΕΦΟΑ και Αρίων εαν παρέμεινε ίδιο το υλικό τους με πέρσι θα το παλέψουν (αν και από ΕΦΟΑ έμαθα ότι έφυγε ο Τριγάζης...)

Στις ομάδες που πάνε για φούντο λογικά θα είναι και ο Πλάτωνας που απαρτίζεται από νεαρά παιδιά χωρίς εμπειρία.

Όποιος άλλος έχει οποιαδήποτε πληροφορία ας λαλήσει wink.gif
BILL79
QUOTE(Peritri @ Sep 8 2007, 19:56 ) *
Γεια σου Bill79, σε ποια ομάδα αγωνίζεσαι;

Τους μόνους που είδα είναι η Ολυμπιάδα Παπάγου η οποία δεν μου άρεσε (είχε απουσίες από ότι έμαθα) και λογικά πάει για να σωθεί.

Μία από τα ίδια υποθέτω και για εμάς (Βριλήσσια), αλλά αυτό το λέω εγώ ως προσωπική εκτίμηση βλέποντας και κρίνοντας από την απόδοση που έχουμε στα φιλικά.

Από εκεί και πέρα για άνοδο ακούστηκε ότι η Κερατέα έριξε χρήμα αλλά δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο, ενώ ΕΦΟΑ και Αρίων εαν παρέμεινε ίδιο το υλικό τους με πέρσι θα το παλέψουν (αν και από ΕΦΟΑ έμαθα ότι έφυγε ο Τριγάζης...)

Στις ομάδες που πάνε για φούντο λογικά θα είναι και ο Πλάτωνας που απαρτίζεται από νεαρά παιδιά χωρίς εμπειρία.

Όποιος άλλος έχει οποιαδήποτε πληροφορία ας λαλήσει wink.gif

Στην παλατιαννη εχω παει. Την μονη πληροφορια που εχω ειναι οτι στον αριωνα εχουν μεινει μονο τα πιτσιρικια που ειχε περσι και εχει παρει παιχτες νεους στην ηλικια (αν εξαιρεσεις τον Ματιατο). Οσο για μας εχουμε πολυ δουλεια ακομη για να μπορεσουμε να κανουμε κατι.
Thunder
Kαι η Πευκη θα ναι υπολογισιμη δυναμη φετος στον ομιλο,εχει γεματο ροστερ.Κερατεα απο οτι ξερω εφυγε ο Τσιριδης,ο οποιος πηγε Ωρωπο αλλα πηρε Κολιαβασιλη απο Μαρκοπουλο.Η ΕΦΟΑ πηρε τον Παγοπουλο απο Απολλωνα.Αυτα...
ΣΤΕ
o gerakas einai arketa kalos fetos tha paei kala? kana neo apo tis alles omades?
Thunder
Eγω που ειδα τον Γερακα στο παιχνιδι Κυπελλου με τον Χολαργο,δεν ειδα κ πολλες διαφορες με την περσινη ομαδα...Η προσθηκη του Ζηση ειναι αν μη τι αλλο χρησιμη,αλλα πιστευω οτι ο ΚΑΟ θα εχει παρεμφερη χρονια με την περσινη...
Thunder
Mιας κ ξεκιναει η Β' ΕΣΚΑ αυριο ας ξεκινησουμε με κανενα προγνωστικο...



ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
BILL79
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 2 (ΕΥΚΟΛΑ)
Πολυ καλη ομαδα ο αγ. θωμας και παρα πολυ ευστοχη.
Thunder
AOK Xαλανδριου - Πευκη - Διπλο,γυρω στους 10 ποντους...
Peritri
QUOTE
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1

Μέσα έπεσες.
Thunder
QUOTE(Peritri @ Oct 5 2007, 00:50 ) *
Μέσα έπεσες.


Μεσα ε?Επαιξες καλα τουλαχιστον?
lazy
Καλησπέρα σε όλους
Ολυμπιάδα Παπάγου-Κερατέα 65-80 ή κάτι τέτοιο.
Το σκορ δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα του παιχνιδιού αφού με συνεχή τρίποντα στη δεύτερη περίοδο η Κερατέα ξέφυγε με 10-15 πόντους μετά το 19-23 του πρώτου 10λέπτου. Η διαφορά έφτασε μέχρι τους 21 στις αρχές του 3ου δεκαλέπτου και η Ολυμπιάδα κατάφερε να το μαζέψει μέχρι τους 7 στα μεσα του 4ου. Σε εκείνο το σημείο η Κερατέα ήταν ψυχραιμότερη και με εύστοχα τρίποντα ανέβασε και πάλι το σκορ πάνω από τους 10. Πολύ καλή η περιφέρεια των φιλοξενούμενων, που σούταρε με πολύ καλά ποσοστά στα τρίποντα. Μεγάλη αστοχία για τους παίκτες των γηπεδούχων από τη γραμμή.
Αυτά τα λίγα από του Παπάγου. Τι έγινε στα υπόλοιπα ματς;
Peritri
68.gif

Ήμουν για shot.gif

Ωραία emoticons αυτό το forum tongue.gif

Εσύ Thunder Πεύκη παίζεις; Συγχώρα με που δεν θυμάμαι αν και αρκετό καιρό εδώ μέσα.
Thunder
QUOTE(Peritri @ Oct 5 2007, 02:20 ) *
68.gif

Ήμουν για shot.gif

Ωραία emoticons αυτό το forum tongue.gif

Εσύ Thunder Πεύκη παίζεις; Συγχώρα με που δεν θυμάμαι αν και αρκετό καιρό εδώ μέσα.


Αχα καταλαβα...Υπομονη ρε συ...
Οχι ειμαι βοηθος προπονητη στο Μαρκοπουλο...Περσι ημουν στην Πευκη. smile.gif
fistikis
Κουκακάρα διπλό μέσα στο Ηράκλειο με καμια δεκαρια πόντους διαφορά... Πρώτοι σκόρερ από Κουκάκι Μοσχονάς 20 π. κ Αποστόλου 19 π.
fistikis
Πλάτωνας-Αρίων: 71-58
Χαλάνδρι-Πεύκη: 63-72
Τρεις Αστέρες-Γέρακας: 57-61
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης-Βριλήσσια: 66-50
Ολυμπιάδα Παπάγου-Κερατέα: 64-80
Παλατιανή-Άγιος Θωμάς: 54-72
Πρωτέας/Θρίαμβος-Δάφνη Δαφνίου: 56-71
Thunder
QUOTE(fistikis @ Oct 5 2007, 12:32 ) *
Πλάτωνας-Αρίων: 71-58
Χαλάνδρι-Πεύκη: 63-72
Τρεις Αστέρες-Γέρακας: 57-61
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης-Βριλήσσια: 66-50
Ολυμπιάδα Παπάγου-Κερατέα: 64-80
Παλατιανή-Άγιος Θωμάς: 54-72
Πρωτέας/Θρίαμβος-Δάφνη Δαφνίου: 56-71!!!!!!!!!



Παιδια εχει δει κανεις την Δαφνη Δαφνιου?Τι τρελο διπλο ηταν αυτο?Περσυ εφτυνες αιμα για να περασεις απο το Μετς κ απο οτι ειχα μαθει ο Πρωτεας πανω κατω ειχε ιδια ομαδα φετος...
ΣΤΕ
Ο Γέρακας νίκησε τους 3αστέρες 61-57 στην παράταση.Καλο παιχνίδι βεβαια θα δούμε κ τη συνέχεια. bball.gif ο Ζησης κ ο Καραγιάννης. Βεβαια ο Κοτσιλίνης με 3τρίποντα έβαλε τον ΚΑΟ μπροστά στην 3 περίοδο και μετά κράτησαν το προβάδισμα. Θα δούμε τη συνεχεια.....Γράψτε κ για κανέναν αλλο αγώνα!!!
#13
Χαλάνδρι-Πεύκη

Δεν είδα το ματς, ούτε έμαθα πολλά γι'αυτό, αλλά είχα ακούσει ότι ο ΑΟΚ είναι δυνατός...
Οπότε αποκτά μεγάλη σημασία η νίκη της Πεύκης, η οποία πέρυσι είχε μεγάλο πρόβλημα να κερδίσει εκτός έδρας...
Σούπερ ξεκίνημα από μια ομάδα που σε έναν μάλλον εύκολο όμιλο μπορεί να παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο...
#13
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 5 2007, 13:17 ) *
Ο Γέρακας νίκησε τους 3αστέρες 61-57 στην παράταση.Καλο παιχνίδι βεβαια θα δούμε κ τη συνέχεια. bball.gif ο Ζησης κ ο Καραγιάννης. Βεβαια ο Κοτσιλίνης με 3τρίποντα έβαλε τον ΚΑΟ μπροστά στην 3 περίοδο και μετά κράτησαν το προβάδισμα. Θα δούμε τη συνεχεια.....Γράψτε κ για κανέναν αλλο αγώνα!!!


Ο φίλος μου ο Νεράντζης πόσο έπαιξε και ήταν καλός;
ΣΤΕ
o neratzis ebale 3-4 pontous epaikse 15-20' k eixe sxetika kali parousia!
#13
QUOTE(ΣΤΕ @ Oct 6 2007, 15:15 ) *
o neratzis ebale 3-4 pontous epaikse 15-20' k eixe sxetika kali parousia!


Thanks! Σταθερή αξία ο Σάκης. Άλλωστε πέρυσι ειδικά στο τέλος έπαιξε πολύ μεγάλο ρόλο στην σωτηρία τόυ Γέρακα.
Thunder
QUOTE(#13 @ Oct 6 2007, 15:43 ) *
Χαλάνδρι-Πεύκη

Δεν είδα το ματς, ούτε έμαθα πολλά γι'αυτό, αλλά είχα ακούσει ότι ο ΑΟΚ είναι δυνατός...
Οπότε αποκτά μεγάλη σημασία η νίκη της Πεύκης, η οποία πέρυσι είχε μεγάλο πρόβλημα να κερδίσει εκτός έδρας...
Σούπερ ξεκίνημα από μια ομάδα που σε έναν μάλλον εύκολο όμιλο μπορεί να παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο...



Eπειδη παρακολουθησα το ματς,πιστευω πως η Πευκη φετος σιγουρα θα πρωταγωνιστησει στον ομιλο.Και θα'ναι απο τις ομαδες που παλεψουν για ανοδο...Η ομαδα κατεβηκε προχτες με 8 ατομα στον αγωνα,αλλα εχει κ πολλους ακομη παικτες που μπορουν να βοηθησουν...Αν ξεπερασει το συνδρομο των εκτος εδρας αγωνων,τοτε ολα γινονται...
Οσο για τον ΑΟΚ,στηριζεται κατα βαση σε 2 παικτες που ειναι πολυ καλοι.Κ μεσα στην εδρα του ειναι πολυ δυνατος...
donrel_15
Φιλε BILL79 σημερα σου εχω 3 ασιστς για παρτυ σου για τριποντο απο τα αποδητηρια!Οπως βλεπεις ειπα να μπω και εγω στην παρεα...!Καλο παιχνιδι να εχουμε σημερα!
Thunder
Προγνωστικα αγωνων 2ου ομιλου...


ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
BILL79
QUOTE(donrel_15 @ Oct 11 2007, 14:16 ) *
Φιλε BILL79 σημερα σου εχω 3 ασιστς για παρτυ σου για τριποντο απο τα αποδητηρια!Οπως βλεπεις ειπα να μπω και εγω στην παρεα...!Καλο παιχνιδι να εχουμε σημερα!

Μονο 3;;; Δηλαδη 9 ποντακια, τιποτα!!! Θελω παραπανω...
Καλη μας επιτυχια
Peritri
Βριλήσσια - 3 Αστέρες 71-52

Πάλι δε θα σχολιάσω τπτ όχι γιατί δεν πήγαμε καλά αλλά επειδή είμαι απογοητευμένος από συμπεριφορές ανθρώπων που βρίσκονται στο χώρο του ερασιτεχνικού (αυτό το ξεχνάνε) μπάσκετ. Ακόμα ακόμα και παίκτες που που κάποτε θαύμαζα μέσα στα γήπεδα αφού έβλεπα πολύ Α2 και Β' εθνική σήμερα με έκαναν να απορώ. Όλα αυτά δεν θα έπρεπε να με αφορούν και ίσως να κάνω λάθος που τα αναφέρω, το λέω εξ αρχής, μπορεί να βγει κάποιο παιδί από τους 3 Αστέρες ή παράγοντας και να μου πει ''εμάς έτσι μας αρέσει'' θα το δεχτώ και θα πω και σόρυ.

Επίσης, έμαθα για νίκη της Ολυμπιάδας Παπάγου εναντίον του Αγίου Θωμά!!!
asxeto_username
QUOTE(Peritri @ Oct 12 2007, 00:13 ) *
Επίσης, έμαθα για νίκη της Ολυμπιάδας Παπάγου εναντίον του Αγίου Θωμά!!!


το επιβεβαιώνω κι εγώ
2-3 πόντους νίκη της Ολυμπιάδας εκτός, με το σκορ να είναι πολύ χαμηλό.
lazy
QUOTE(Peritri @ Oct 11 2007, 21:13 ) *
Βριλήσσια - 3 Αστέρες 71-52

Πάλι δε θα σχολιάσω τπτ όχι γιατί δεν πήγαμε καλά αλλά επειδή είμαι απογοητευμένος από συμπεριφορές ανθρώπων που βρίσκονται στο χώρο του ερασιτεχνικού (αυτό το ξεχνάνε) μπάσκετ. Ακόμα ακόμα και παίκτες που που κάποτε θαύμαζα μέσα στα γήπεδα αφού έβλεπα πολύ Α2 και Β' εθνική σήμερα με έκαναν να απορώ. Όλα αυτά δεν θα έπρεπε να με αφορούν και ίσως να κάνω λάθος που τα αναφέρω, το λέω εξ αρχής, μπορεί να βγει κάποιο παιδί από τους 3 Αστέρες ή παράγοντας και να μου πει ''εμάς έτσι μας αρέσει'' θα το δεχτώ και θα πω και σόρυ.

Επίσης, έμαθα για νίκη της Ολυμπιάδας Παπάγου εναντίον του Αγίου Θωμά!!!



Πολύ σωστά έμαθες φίλε Peritri!! smiley.gif Η ομάδα του Παπαγου κέρδισε 48-52. Από το σκορ μπορείτε να καταλάβετε ότι το ματς δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας παρόλα αυτά είχε σασπένς σε όλη τη διάρκεια. Η Ολυμπιάδα προηγήθηκε με 30-22 στο ημίχρονο αλλά με την έναρξη της 3ης περιοδου ο Θωμάς ισοφάρισε και πέρασε και μπροστα μέσα στα πρώτα 5 λεπτά. Από εκεί και πέρα το ματς πήγαινε πόντο πόντο, και κρίθηκε με βολές στο τέλος. Κλειδί για την επικράτηση της Ολυμπιάδας η πολύ καλή άμυνα στους περιφερειακούς του Θωμα και στο Βήχο ιδιαίτερα, που ήταν γενικά άστοχοι, ο έλεγχος του ρυθμού, αλλά και η ευστοχία στις βολές στα τελευταία 3 λεπτά. Διαιτησία κακή και για τις 2 ομάδες αλλά δεν νομίζω ότι έκρινε το παιχνίδι, απλά δεν έδινε τα οφθαλμοφανή και έδινε κάτι αστεια, με αποτέλεσμα να υπάρχει λίγος εκνευρισμός από όλους μας. Για να κλείσω, νομίζω ότι ήταν μία πολύ σημαντική νίκη για εμάς, 1ον γιατί ρεφάραμε την ήττα της περασμένης βδομάδας biggrin.gif , και 2ον γιατί κερδίσαμε μία ομάδα που δεν θα χάνει έυκολα, ειδικά μέσα στο Γουδί, αφού έχει και καλούς παίχτες αλλα και καλοδουλεμένο σύνολο. 77.gif
MISSING
η πευκη επιβληθηκε του πλατωνα με 6-8 ποντους διαφορα.αρχικα η ομαδα του πλατωνα ειχε πολυ καλη εμφανιση κ πηρε το προβαδισμα των 17 ποντων μεχρι τα 16 πρωτα λεπτα.στη συνεχεια η ομαδα της πευκης μπηκε για τα καλα στο κλιμα του παιχνιδιου κ εκανε ενα ωραιο παιχνιδι με πολυ σκληρη αμυνα η οποια επαρκουσε για να παγωσει το σκορ των αντιπαλων κ με μια καλη επιθεση η οποια βοηθησε στο να παρουν το προβαδισμα.τα αντιαθλητικα φαουλ που χρεωθηκαν σε παιχτες της πευκης ηταν αρκετα για να καταλαβει κανεις την "κακη"διαιτησια.τελος,εχω να επισημανω οτι η ομαδα του πλατωνα εχει καλο υλικο με πολυ μικρο μεσο ορο ηλικιας.
Thunder
Πευκη - Πλατωνας 64 -58 αν δεν κανω λαθος.Το παιχνιδι ηταν σχετικα ντερμπυ.

Ο Πλατωνας μπηκε πολυ δυνατα στο παιχνιδι κ εφτασε να νικαει με 18 ποντους γυρω στο 15'...Πολυ πιεστικη αμυνα κ πολυ καλα ποσοστα στην επιθεση...Η εισοδος ομως του Ζυγουρη για λογαριασμο της Πευκης,αλλαξε το σκηνικο...Με 13 ποντους(4 τριποντα) σε 5' αγωνα κ σε συνδυασμο με την βελτιωση της αμυνας της Πευκης,το παιχνιδι πηγε με 3-4 ποντους διαφορα στο ημιχρονο.

Τα υπολοιπα 15' του αγωνα ηταν σχετικα ντερμπυ,ενω στα τελευταια 5' η Πευκη ανοιξε τη διαφορα κ καθαρισε το ματς.Απο πλευρας Πευκης,κορυφαιοι οι Ζυγουρης,Βισκαδουρακης...

Ο Πλατωνας μου αρεσε ΠΑΡΑ πολυ σαν ομαδα.Τα παιδια ειναι ολα πολυ αθλητικα κ εχουν ολο το μελλον μπροστα τους....Φανηκε πως δεν εχουν ακομη πολλες εμπειριες,αλλα ειμαι σιγουρος πως θα κανουν πολλες κηδειες φετος αν υποτιμηθουν...Χιλια μπραβο για την προσπαθεια τους! bball.gif smile.gif
MISSING
Τhunder οπως αντιλαμβανομαι παρακολουθησες το παιχνιδι πευκη-πλατων.δν εχεις να κανεις καποιο σχολιο για τη διαιτησια?εκτος απο τους 2 παιχτες που ανεφερες,θεωρω οτι επαιξε καλα κ ο ρουστεμης(4).αν επιτρεπεται,παιζεις σε καποια ομαδα?
Thunder
Kαταρχην φιλε MISSING καλωσορισες στο forum!(επειδη πρωτη φορα βλεπω να γραφεις).Καλα ποστ να χεις! bball.gif

Η διαιτησια μου αφησε μια εντυπωση περιεργη...Πολλα δυσκολα σφυριγματα τα εβγαλε εις περας.Σφυριγματα που οι παικτες μεσα στο παρκε δεν μπορουν ευκολα μεσα στην ενταση να τα καταλαβουν...Η αληθεια ειναι παντως οτι εδωσαν πολλα αντιαθλητικα κατα της Πευκης...Καποια ηταν σιγουρα...Τωρα περι ορεξεως...

Βασικα οπως εχω ξανα-αναφερει ειμαι βοηθος προπονητη στο Μαρκοπουλο.Περσι ημουν στην Πευκη...

Τωρα,οσο αφορα αυτο που λες για τον Ρουστεμη,θεωρω πως ειχε απλως εκλαμψεις σημερα...Εχοντας ζησει τον Γιωργο ενα χρονο(μπασκετικο,γιατι τον ξερω περισσοτερο καιρο προσωπικα), κ γνωριζοντας τον πολυ καλα,πιστευω πως μπορει να αποδωσει πολυ καλυτερα απο το σημερινο... smile.gif
triponter
QUOTE(Peritri @ Oct 11 2007, 21:13 ) *
Βριλήσσια - 3 Αστέρες 71-52

Πάλι δε θα σχολιάσω τπτ όχι γιατί δεν πήγαμε καλά αλλά επειδή είμαι απογοητευμένος από συμπεριφορές ανθρώπων που βρίσκονται στο χώρο του ερασιτεχνικού (αυτό το ξεχνάνε) μπάσκετ. Ακόμα ακόμα και παίκτες που που κάποτε θαύμαζα μέσα στα γήπεδα αφού έβλεπα πολύ Α2 και Β' εθνική σήμερα με έκαναν να απορώ. Όλα αυτά δεν θα έπρεπε να με αφορούν και ίσως να κάνω λάθος που τα αναφέρω, το λέω εξ αρχής, μπορεί να βγει κάποιο παιδί από τους 3 Αστέρες ή παράγοντας και να μου πει ''εμάς έτσι μας αρέσει'' θα το δεχτώ και θα πω και σόρυ.

Επίσης, έμαθα για νίκη της Ολυμπιάδας Παπάγου εναντίον του Αγίου Θωμά!!!


φιλε περιτρι οι συμπεριφορες αυτες αναφερονται στον προπονητη τους???
Peritri
Για όλους εκτός από τους παίκτες που αρκετοί από αυτούς είναι μικροί σε ηλικία και παρασύρονταν. Αναφέρομαι σε όλους τους υπόλοιπους, σε έναν άνθρωπο (παράγοντα???) που την ώρα του ματς μπούκαρε μέσα στο γήπεδο φωνάζοντας, τον προπονητή που διαμαρτυρόταν όλη την ώρα σε έξαλλη κατάσταση και καμμιά 20αριά φιλάθλους που φωνάζανε ότι στήσαμε το ματς και άλλα περίεργα. Κακώς επεκτείνομαι τώρα και ξαναλέω ότι ίσως δεν έπρεπε να με αφορά και να κοιτάω το χόμπυ μου και την ομάδα μου αλλά δεν μπορώ να μην το σχολιάσω αφού έχω πολύ καιρό να δω τέτοια τραγελαφική κατάσταση (πρέπει το ματς να διήρκησε κανά 2ωρο από τα πολλά φάουλ, ''Τ'' κτλ.) Όπως και να έχει ελπίζω να ήταν μία μεμονωμένη συμπεριφορά που προήλθε από εντάσεις της στιγμής...
triponter
χθες ημουνα στο γηπεδο του Γερακα και ειδα ΚΑΟ - Χαλανδρι...ενα καλουτσικο ματσακι που βρηκε νικητη στις λεπτομερειες το Χαλανδρι...για 2 ποντους...και χαμενο τριποντο απο τον Γερακα στο τελος...

Οι δυο ομαδες σε ολο τον αγωνα πηγαιναν χερι χερι και δεν ξεφυγε κανεις σχεδον ποτε...Το χαλανδρι φανηκε πιο ποιοτικο με περισσοτερες λυσεις και παιχτες, αλλα η τακτικη, η οργανωση και το παθος των παιχτων του Γερακα δεν αφησε αυτην την διαφορα να φανει καθολου..Ισα ισα που στο τελος πιο κοντα στην νικη ηταν η ομαδα του πολυ καλου κοουτς Σκαρλατου....

Ο Γερακας ειναι μια σκληροτραχηλη ομαδα που δεν μπορεις να την υποτιμησεις, αλλα νομιζω υστερουν στο οτι δεν εχουν καποιον σκορερ και δεν υπαρχει καποιος παιχτης να παρει την ομαδα στις πλατες του...Επιθετικα το πλαυμακερ και ο Ζησης εβαλαν τα περισσοτερα καλαθια...αλλα δεν ειναι εγγυηση..το 2αρακι τους (πανταζης) επισης ειναι πολυ καλος και φιλοτιμος......Ο παγκος τους ομως μου φανηκε λιγος..

Το χαλανδρι καλη ομαδα με παιχτες που δεν μπορεις να αγνοησεις..Το 5αρι τους, ο πλαυμακερ, το 3αρι ειναι καλοι παιχτες και απο το παγκο ερχονται επισης 2 πολυ καλοι που επαιζαν περσι νομιζω στον αχιλλεα, ενας πολυ γρηγορος και σκορερ και ενας πολυ δυνατος ψηλος...

Θεωρω επισης οτι και οι δυο ομαδες εχουν πολυ καλους προπονητες ....
triponter
QUOTE(lazy @ Oct 11 2007, 21:26 ) *
Πολύ σωστά έμαθες φίλε Peritri!! smiley.gif Η ομάδα του Παπαγου κέρδισε 48-52. Από το σκορ μπορείτε να καταλάβετε ότι το ματς δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας παρόλα αυτά είχε σασπένς σε όλη τη διάρκεια. Η Ολυμπιάδα προηγήθηκε με 30-22 στο ημίχρονο αλλά με την έναρξη της 3ης περιοδου ο Θωμάς ισοφάρισε και πέρασε και μπροστα μέσα στα πρώτα 5 λεπτά. Από εκεί και πέρα το ματς πήγαινε πόντο πόντο, και κρίθηκε με βολές στο τέλος. Κλειδί για την επικράτηση της Ολυμπιάδας η πολύ καλή άμυνα στους περιφερειακούς του Θωμα και στο Βήχο ιδιαίτερα, που ήταν γενικά άστοχοι, ο έλεγχος του ρυθμού, αλλά και η ευστοχία στις βολές στα τελευταία 3 λεπτά. Διαιτησία κακή και για τις 2 ομάδες αλλά δεν νομίζω ότι έκρινε το παιχνίδι, απλά δεν έδινε τα οφθαλμοφανή και έδινε κάτι αστεια, με αποτέλεσμα να υπάρχει λίγος εκνευρισμός από όλους μας. Για να κλείσω, νομίζω ότι ήταν μία πολύ σημαντική νίκη για εμάς, 1ον γιατί ρεφάραμε την ήττα της περασμένης βδομάδας biggrin.gif , και 2ον γιατί κερδίσαμε μία ομάδα που δεν θα χάνει έυκολα, ειδικά μέσα στο Γουδί, αφού έχει και καλούς παίχτες αλλα και καλοδουλεμένο σύνολο. 77.gif


συγχαρητηρια ολυμπιαδα 41.gif 41.gif 41.gif τεραστια νικη, γιατι αν σε παρει η κατηφορα μετα οσο καλος και αν εισαι δυσκολα γυριζεις...(μιλαω εξ εμπειριας)...απορω με την νικη σας, και μαλιστα χωρις τσελιο????ημαρτοννννννννν..μπραβο ψυχαρες....να μεινετε στην κατηγορια γιατι του χρονου με την προσθηκη ενος παιχτη θα ανεβειτε! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ειμαι σιγουρος οτι οι 2 χοντροι της ομαδας ( Στεφανος και Θυμιος ) δωσαν την νικη με την επιθετικη τους δραστηριοτητα. tongue.gif tongue.gif ..αντε και στον επομενο αγωνα να βαλετε 40 και να κερδισετε παλι...
Thunder
Αποτελεσματα 2ου ομιλόυ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 64-58
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 56-60
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 71-52
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 81-68
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 74-60
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 48-52
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 55-50
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 62-67
asxeto_username
QUOTE(triponter @ Oct 12 2007, 14:41 ) *
συγχαρητηρια ολυμπιαδα 41.gif 41.gif 41.gif τεραστια νικη, γιατι αν σε παρει η κατηφορα μετα οσο καλος και αν εισαι δυσκολα γυριζεις...(μιλαω εξ εμπειριας)...απορω με την νικη σας, και μαλιστα χωρις τσελιο????ημαρτοννννννννν..μπραβο ψυχαρες....να μεινετε στην κατηγορια γιατι του χρονου με την προσθηκη ενος παιχτη θα ανεβειτε! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


έχεις στοιχεία για αυτό που λές;
κάτι άκουσα πώς δεν τον θέλουν πίσω τον προδότη, αν αναφέρεσαι στον ..."γιο του ανέμου"
ειδικά ο αντιπρόεδρος.....

QUOTE(triponter @ Oct 12 2007, 14:41 ) *
Ειμαι σιγουρος οτι οι 2 χοντροι της ομαδας ( Στεφανος και Θυμιος ) δωσαν την νικη με την επιθετικη τους δραστηριοτητα. tongue.gif tongue.gif ..αντε και στον επομενο αγωνα να βαλετε 40 και να κερδισετε παλι...


με 7 πόντους σύνολο, σε ένα ματς 52 πόντων, ήταν από τις αιχμές στην επίθεση, αν θες να μάθεις!!!

και κάτι ακόμα... θα πάρουμε νέες εμφανίσεις γιατί το περσινό #6 έχει ξεχυλώσει...
ξέρεις μήπως κάτι για αυτό TRIPONTER???
Thunder
Προγνωστικα για τον 2ο ομιλο...


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
asxeto_username
QUOTE(Thunder @ Oct 17 2007, 16:41 ) *
Προγνωστικα για τον 2ο ομιλο...
[...]
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
[...]


Οι δύο ενστάσεις μου...

Θα ήταν 'περίεργο' άλλωστε εάν δεν πίστευα ότι...
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1

Από την άλλη, χωρίς να έχω δει φέτος τον ΟΦΗ Ηρακλείου, ποντάρω στο διπλό του Αγίου Θωμά...
Παρότι κοιμήθηκε ο Θεός και τους κερδίσαμε, πιστεύω ότι θα πάνε σοβαροί για να κερδίσουν και να αντισταθμίσουν το στραβοπάτημα.

Άρα...
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
Thunder
QUOTE(asxeto_username @ Oct 17 2007, 17:43 ) *
Οι δύο ενστάσεις μου...

Θα ήταν 'περίεργο' άλλωστε εάν δεν πίστευα ότι...
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1

Από την άλλη, χωρίς να έχω δει φέτος τον ΟΦΗ Ηρακλείου, ποντάρω στο διπλό του Αγίου Θωμά...
Παρότι κοιμήθηκε ο Θεός και τους κερδίσαμε, πιστεύω ότι θα πάνε σοβαροί για να κερδίσουν και να αντισταθμίσουν το στραβοπάτημα.

Άρα...
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2


Κανενα προβλημα φιλε μου! smile.gif Ο καθενας με τις δικες του προβλεψεις!Λογικο ειναι να πιστευεις οτι θα κερδισει η ομαδα σου! smile.gif
Τα προγνωστικα παντα δεν ειναι και απολυτα καθως αν δεν δεις τις ομαδες στο γηπεδο να χεις μια εικονα τοτε δυσκολευει το πραγμα!Αλλα κουβεντα να γινεται! smile.gif bball.gif
triponter
QUOTE(asxeto_username @ Oct 12 2007, 21:06 ) *
έχεις στοιχεία για αυτό που λές;
κάτι άκουσα πώς δεν τον θέλουν πίσω τον προδότη, αν αναφέρεσαι στον ..."γιο του ανέμου"
ειδικά ο αντιπρόεδρος.....
με 7 πόντους σύνολο, σε ένα ματς 52 πόντων, ήταν από τις αιχμές στην επίθεση, αν θες να μάθεις!!!

και κάτι ακόμα... θα πάρουμε νέες εμφανίσεις γιατί το περσινό #6 έχει ξεχυλώσει...
ξέρεις μήπως κάτι για αυτό TRIPONTER???


ημαρτον....σε αυτον αναφερομαι.., ντροπη σας το παιδι αυτο προσφερε και επρεπε να του κρεμασετε την φανελα...και οχι να την δωσετε στον χειροτερο σουτερ της κατηγοριας....παντως στην νεα ομαδα πηρα το 6 βεβαια..παλι..γιατι αυτη η φανελα ειναι θρυλικη στην εσκα..

συγχαρητηρια για τους 7 ποντους..πρεπει να ειναι ατομικο ρεκορ καριερας..ειδικα αν εσυ εβαλες τους 4 επρεπε να βγουμε να το πανηγυρισουμε...

Η φανελα με το νο6, η αληθεια ειναι οτι παντοτε περνουσε αυξομειωσεις..μια ηταν στενη, μια γινοταν φαρδια...μεχρι που ηρθε η φετινη χρονια...ο παικτης που την παρελαβε παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες που κανει (σαν τον σοφοκλη) δεν μπορεσε να την φορεσει και παραγγειλε νεα εχτρα εχτρα εχτρα μεγεθος... shot.gif shot.gif shot.gif ...
asxeto_username
QUOTE(triponter @ Oct 18 2007, 16:15 ) *
ημαρτον....σε αυτον αναφερομαι.., ντροπη σας το παιδι αυτο προσφερε και επρεπε να του κρεμασετε την φανελα...και οχι να την δωσετε στον χειροτερο σουτερ της κατηγοριας....παντως στην νεα ομαδα πηρα το 6 βεβαια..παλι..γιατι αυτη η φανελα ειναι θρυλικη στην εσκα..

συγχαρητηρια για τους 7 ποντους..πρεπει να ειναι ατομικο ρεκορ καριερας..ειδικα αν εσυ εβαλες τους 4 επρεπε να βγουμε να το πανηγυρισουμε...

Η φανελα με το νο6, η αληθεια ειναι οτι παντοτε περνουσε αυξομειωσεις..μια ηταν στενη, μια γινοταν φαρδια...μεχρι που ηρθε η φετινη χρονια...ο παικτης που την παρελαβε παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες που κανει (σαν τον σοφοκλη) δεν μπορεσε να την φορεσει και παραγγειλε νεα εχτρα εχτρα εχτρα μεγεθος... shot.gif shot.gif shot.gif ...


Έχεις δίκιο. Έπρεπε να κρεμάσουμε τη φανέλα του, μαζί με τον ίδιο...
Θα ήταν ευτύχημα για το Ελληνικό Μπάσκετ... tongue.gif

Κι όσον αφορά τους 7 πόντους, κάπου είχα κρατήσει ένα SMS σου που με έβριζες για τους 20 που είχα βάλει... Αν θυμάσαι...
Και να ξέρεις ότι το μπάσκετ έχει πάρα πολλούς άλλους τομείς που μπορεί ένας παίκτης να συνεισφέρει, αν δεν είναι επιθετικογενής.

Ελπίζω να έχεις γεμίσει το σημιωματάριό σου με τις πολύτιμες γνώσεις που σου δίνω, φίλε Triponter! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
almateros
μην τσακωνεστε για φαρδιες φανελες ! χοντροι ειστε και οι δυο μην το κουραζετε αλλο . . .

οσο για το που μπορει ενας παικτης να συνεισφερει εκτος απο το σκοραρισμα συνιστω να συνεισφερεις στο

μπασκετ κοβωντας το το συντομοτερο δυνατο ! ! !
asxeto_username
QUOTE(almateros @ Oct 18 2007, 16:26 ) *
μην τσακωνεστε για φαρδιες φανελες ! χοντροι ειστε και οι δυο μην το κουραζετε αλλο . . .

οσο για το που μπορει ενας παικτης να συνεισφερει εκτος απο το σκοραρισμα συνιστω να συνεισφερεις στο

μπασκετ κοβωντας το το συντομοτερο δυνατο ! ! !


μα δεν τσακωνόμαστε με τον TRIPONTER!
αμοιβαίες φιλοφρονήσεις ανταλλάζουμε!

αφού τον ξέρω από όταν ήταν -20 κιλά!!!!!
smiley.gif
triponter
QUOTE(asxeto_username @ Oct 18 2007, 13:35 ) *
μα δεν τσακωνόμαστε με τον TRIPONTER!
αμοιβαίες φιλοφρονήσεις ανταλλάζουμε!

αφού τον ξέρω από όταν ήταν -20 κιλά!!!!!
smiley.gif


ψευδεσαι....ποτε δεν ημουν λιγοτερο απο 100 κιλα...αφου γεννηθηκα πανω απο 80....

..........

ημαρτον ποιος ειναι αυτος ο αλματερος...και ρε φιλε αλματερε αν μπορεις δανεισε μας και λιγο αλμα..αλλα ασε γιατι αν αποκτησω και αλμα θα παω να παιξω κατευθειαν στο ΝΒΑ 41.gif 41.gif
BILL79
ΑΡΙΩΝ - ΠΕΥΚΗ 55-60
asxeto_username
QUOTE(asxeto_username @ Oct 17 2007, 17:43 ) *
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1


Τα πήγαμε εξαίσια... Τραγική άμυνα κι ακόμα χειρότερη επίθεση...
Πολλά λάθη κόντρα σε μία πολύ καλή ομάδα που σίγουρα ήξερε τι ήθελε από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό.

Τελικό σκορ... Ολυμπιάδα Παπάγου - Δάφνη Δαφνίου 45-70

Πιο αναλυτικά, η Δάφνη επέβαλε το ρυθμό της από την αρχή, φεύγοντας με 10 πόντους.
Η Ολυμπιάδα προσπάθησε και μάζεψε τη διαφορά στους 5 αλλά δε συνέχισε την προσπάθειά της...
Ημίχρονο -17...

Στην επανάληψη. φέραμε το παιγνίδι 2 φορές στους 15 πόντους και ελπίζαμε σε μία αξιοπρεπή ήττα, αλλά οι φιλοξενούμενοι ήταν σοβαροί από το πρώτο έως το τελευταίο λεπτό και πήραν το ροζ φύλλο με νίκη 25 πόντων...

Περαστικά μας και καλή χώνεψη...............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.