Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΙΑ ΣΑΣ!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
nikoleta21
ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η nikoleta21 !!! bball.gif 69.gif bball.gif
Warrior
Για τους αλλους??? 69.gif

tongue.gif
dizzy_fingers
Μας έχει επηρρεάσει όλους ο μορφή μου φαίνεται εδώ μέσα tongue.gif.

Καλώς ήρθες κι επίσημα, Νικολέτα.
Κι επειδή ο χώρος του basketforum, δεν είναι απεριόριστος, θα σε παρακαλούσα να περιορίσεις τα attachments στο μίνιμουμ δυνατό, όπου δηλαδή χρειάζεται smile.gif.
nikoleta21
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 18 2006, 11:15 PM)
Μας έχει επηρρεάσει όλους ο μορφή μου φαίνεται εδώ μέσα tongue.gif.

Καλώς ήρθες κι επίσημα, Νικολέτα.
Κι επειδή ο χώρος του basketforum, δεν είναι απεριόριστος, θα σε παρακαλούσα να περιορίσεις τα attachments στο μίνιμουμ δυνατό, όπου δηλαδή χρειάζεται smile.gif.
*

τι σημαινει αυτο huh.gif
dizzy_fingers
Ποιό απ'όλα?
nikoleta21
attachmens
dizzy_fingers
Οι εικόνες που ανεβάζεις.
Τρώνε χώρο χωρίς λόγο και αυτός δεν είναι άφθονος wink.gif.
nikoleta21
ok sad.gif
Achilleas13
Ηι νικολετα
nikoleta21
QUOTE(Achilleas13 @ May 1 2006, 12:37 AM)
Ηι νικολετα
*

gia soy achillea 13!
Tony_K
Γεια σου nikoleta21 (και στο δικό σου θέμα)!!
airambado
και νικολετα μαθε λιγο ορθογραφια επιτελους!!δν παλευεσαι αλλο!
dizzy_fingers
Πρώτον, όταν θυμάσαι κάτι που ξέχασες να ποστάρεις, κάνε edit το ποστ σου και μην κάνεις καινούριο.

Δεύτερον, το αν κάποιος ξέρει καλή ορθογραφία ή όχι, νομίζω πως αφορά αυτόν μοναχά και κανέναν άλλον.

Τρίτον, αν έχεις συγκεκριμένα πρόβλημα με ένα μέλος μπορείς να του στείλεις πμ αντί να ποστάρεις δημόσια...κάτι που κάνεις για δεύτερη φορά στο συγκεκριμένο μέλος.

Τέταρτον, εκτός αν διαβάζεις τα ποστ της προηγούμενης εβδομάδας, τότε δε βλέπω πως το φόρουμ έχει καταντήσει σαν chat...

Δε διαφωνώ πως η Νικολέτα έκανε πολλά πράγματα (άθελά της ασφαλώς) τα οποία "ενόχλησαν" αρκετά μέλη, κυρίως γιατί ήταν άσχετα με το αντικείμενο του φόρουμ και ενώ μέχρι ενός σημείου ήταν μία ξεχωριστή χαριτωμένη νότα, αργότερα κατάντησαν κουραστικά και εκνευριστικά.
Αλλά αν προσέξεις τα ποστ της, τον τελευταίο καιρό και έχουν αραιωθεί και προσπαθεί να μπει πιο πολύ στο κλίμα του φόρουμ.

Αν λοιπόν, έκανες αυτά τα απανωτά 3 ποστ πριν 1-2 βδομάδες, θα σε καταλάβαινα.
Τώρα όμως...δεν καταλαβαίνω προς τί αυτή η εμπάθεια.
sihainas
"Συζητήστε οτιδήποτε που να μην έχει σχέση με το μπάσκετ"


Αυτό νομίζω τα λέει όλα για το off topic στο οποίο κυρίως ποστάρει η Νικολέτα...
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ May 2 2006, 02:50 AM)
και ενώ μέχρι ενός σημείου ήταν μία ξεχωριστή χαριτωμένη νότα
*

Ωραιος... 41.gif Ωρες ωρες λες κατι καλα...

QUOTE(airambado @ May 2 2006, 02:27 AM)
προς ολα τα λιγουρια...κατ'αρχας η νικολετα δν ειναι 21 χρονων οπως πολυ θα νομιζετε αλλα 12..αν παλι το ξερετε τοτε ανηκεται αξια στην κατηγορια των wanna be παιδεραστων..
*

Τωρα ειναι μικρη.Σε 6-7 χρονια θα ειναι καλη.Φυλα τωρα για να εχεις στο μελλον. 24.gif 24.gif

QUOTE(airambado @ May 2 2006, 02:27 AM)
++dizzy sorry κιολας αλλα οσο παει το φορουμ αρχιζει και μου θυμιζει λιγο απο jokes γενικα chat...
*

Εγω συζηταω για εξωγηινους, αυτοκτονιες, ναρκωτικα, εφιαλτες.Αυτα σου φαινονται αστεια?


QUOTE(airambado @ May 2 2006, 02:27 AM)
για οσους δν το εχουν καταλαβει ακομα πιστευω πως η θεματολογια του φορουμ στην πλειοψηφια της αφορα το μπασκετ...οσοι θελουν να κανουν γνωριμιες να πανε σε κανενα chat που δοξα τω θεω υπαρχουν παρα πολλα....γιατι οσο παει ξεφτυλιζεται η κατασταση και αυτο ειναι κριμα... 68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  68.gif  shot.gif  shot.gif  shot.gif  shot.gif
*

Το zoo.gr ειναι κορυφη! 69.gif

QUOTE(sihainas @ May 2 2006, 03:15 AM)
"Συζητήστε οτιδήποτε που να μην έχει σχέση με το μπάσκετ"
Αυτό νομίζω τα λέει όλα για το off topic στο οποίο κυρίως ποστάρει η Νικολέτα...
*

Η αγαπημενη μου κατηγορια...
thrylos7
Δε θα πω τίποτα διαφορετικό από αυτά που είπαν 2 παραπάνω μέλη...
(Τον morfi ακόμα προσπαθώ να τον "πιάσω"... )

Εφόσον είναι στο off topic και δε γίνεται και τίποτα μεμπτό εκεί, τότε γιατί υπάρχει πρόβλημα; Δε νομίζω ότι ξεφτυλίζεται η κατάσταση εφόσον δεν επηρεάζεται πλέον το μπασκετικό περιεχόμενο του forum...

...και κάτι άλλο αλλά το ξέχασα!

peace.gif
dizzy_fingers
Μορφή, σοβαρέψου.
tsops
Καλημέρα. Δεν συνηθίζω να επεμβαίνω σε τέτοιου είδους συζητήσεις, παραταύτα, είναι γεγονός ότι η εν λόγω φίλη έχει βελτιωθεί πολύ και ο φίλος airambado απλώς νομίζω εξέφρασε το θυμό για τα μη μπασκετικά θέματα (με λάθος τρόπο απλώς).

Παιδιά, το basket forum έχει άπλετο χώρο για basket. Κοπιάστε λοιπόν και ας παίξουμε κανένα μονάκι, διπλάκι ή και 1 on 1. Τι λέτε? peace.gif
dizzy_fingers
Που λες να βρεθούμε? rolleyes.gif biggrin.gif
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ May 2 2006, 05:43 PM)
Που λες να βρεθούμε? rolleyes.gif biggrin.gif
*


Χαχα, δεσμεύτηκα και θα το τηρήσω εάν καταλαβαίνω σωστά αυτό που εννοείς wink.gif
thrylos7
It's all ok! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.