Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ AVATAR ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
ashton
Γιατί χαθήκανε πολλά αβαταρ (και το δικό μου αναμεσα σε αυτά) ;
Zoys
QUOTE(ashton @ Jun 14 2017, 20:03 ) *
Γιατί χαθήκανε πολλά αβαταρ (και το δικό μου αναμεσα σε αυτά) ;

Ποια άλλα έχουν χαθεί;
SG3ptshooter
Έκοψα το link προς την εικόνα που είχες ως avatar γιατί ήταν broken, δε φαινόταν τίποτε δηλαδή ούτως ή άλλως, για μήνες ή και χρόνια τώρα, και προσπαθούσε το chrome να το φορτώσει ασταμάτητα, δε σταματούσε να περιστρέφεται ο κύκλος στην κορυφή της καρτέλας.

Άλλη παρέμβαση δεν έχει γίνει. Το δικό σου επαναλαμβάνω δεν λειτουργούσε το link, δε θα το έκοβα αν δεν είχε αποτέλεσμα στη συμπεριφορά του browser μου.
yorgos
QUOTE(ashton @ Jun 14 2017, 20:03 ) *
Γιατί χαθήκανε πολλά αβαταρ (και το δικό μου αναμεσα σε αυτά) ;

Είνια λίγο κομπλέξες οι mods σε είδαν παίδαρο και σε έκοψαν. Εγώ όποτε έβαζα φωτογραφίες μου με κοιλιακάρες και στήθος μπετονιέρα μου το έκοβαν. Βάζω πλέον γκόμενες και βρήκα την υγειά μου. Ζηλιάρηδες παιδί μου...
benchwarmer
Αυτό που λέει ο SG. Του Άστον εδώ και καιρό δεν φόρτωνε (και κάνα-δυο άλλα, αλλά δεν θυμάμαι ποια) και ως αποτέλεσμα δεν είχε καλή συμπεριφορά σε κάποιους browser ή από κινητό κλπ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.