Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπάσκετ την Κυριακή 23/9
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Flash
Πλησιάζει ένας μήνας από το τελευταίο basket forum meeting.
Ανανεώνουμε λοιπόν το ραντεβού μας για αυτή την Κυριακή στο γνωστό γήπεδο πίσω από τη Γ.Α.Δ.Α. στους Αμπελόκηπους, στις 18:00 ;


ΥΓ: Για μένα θα είναι το τελευταίο για τουλάχιστον 10 μήνες λόγου ξενιτεμού (πείτε μου πόσο σας συγκίνησα ο Ξανθόπουλος; 69.gif )
dizzy_fingers
Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά δουλεύω κυριακή απόγευμα.

Καλά να περάσετε.

Πότε ακριβώς φεύγεις?
Gravedigger
Εγώ μέσα!Μάλιστα σκεφτόμουν να ανοίξω και τόπικ αλλά με πρόλαβες!Έχω και καιρό να έρθω σε meeting...Άντε να βλέπω συμμετοχές! biggrin.gif
Pierce
i'm out. εχει γενεθλια μια φιλη μου την κυριακη και θα μας βγαλει εξω sad.gif
B for Basketball
εγω μεσα και εξω ειμαι...την κυριακη θα ξερω!
apkat
Εγω σαν να νομιζω οτι κατι ξεχναω για την Κυριακη..Αν δεν το θυμηθω(που μεταξυ μας μαλλον δε θα το θυμηθω) ειμαι μεσα.. tongue.gif
Anaz
πωωω δεν μπορουσα,αλλα αφου θα'ναι ο Flash κ μετα ξενιτευεται το παιδι,θα το προσπαθησω να τα πουμε.. smile.gif
Sir Charles
μμμμμ... μάλλον και εγώ μέσα είμαι (οικογενείας θέλοντος και καιρού επιτρέποντος – σοβαρά, άκουσα ότι μπορεί και να βρέχει όλο το ΣΚ)… αλλά, μήπως να το κάνουμε λίγο νωρίτερα? και για να βρούμε πιο εύκολα γήπεδο, και για να αποφύγουμε το (σχετικό) κρύο όταν νυχτώσει αλλά και (κυρίως) γιατί νομίζω ότι ο φύλακας δεν είναι εκεί τις Κυριακές για να ανάψει τα φώτα (τουλάχιστον στην Τσόχα έτσι συμβαίνει – στη ΓΑΔΑ δεν είμαι σίγουρος)… πάντως αν δε μπορέσω να περάσω, καλό χειμώνα flash
Gravedigger
Τελικά θα μαζευτούμε???Μην έρθουμε και τζάμπα...Όσοι είναι μέσα ας το πουν!
B for Basketball
κανεις να μην παει... ο Gravedigger ντροπιαζει το αθλημα! μην δειτε αυτο το χαλι κ χασετε καθε ενδιαφερον! 19.gif 19.gif 19.gif
Das Kapital
QUOTE(B for Basketball @ Sep 22 2007, 22:29 ) *
κανεις να μην παει... ο Gravedigger ντροπιαζει το αθλημα! μην δειτε αυτο το χαλι κ χασετε καθε ενδιαφερον! 19.gif 19.gif 19.gif


Πρέπει να τον αγαπάς πολύ tongue.gif σοβαρά τώρα κάπως έτσι φαίνεται! biggrin.gif
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Sep 22 2007, 23:33 ) *
Πρέπει να τον αγαπάς πολύ tongue.gif σοβαρά τώρα κάπως έτσι φαίνεται! biggrin.gif

Με γουστάρει από τότε που με γνώρισε και δεν μπορεί να δεχτεί το όχι ως απάντηση! 69.gif
Flash
Πραγματικά, επειδή μόνο εγώ και ο Digger είμαστε 100%, ας επιβεβαιώσουν αν μπορούν οι Anaz, Apkat, Sir Charles.
Επίσης, επειδή έχουν μια λογική αυτά που λέει ο Charles όσοι μπορούν ας το προσπαθήσουν για τις 17:30 (μετά προλαβαίνουν άνετα να ετοιμαστούν όσοι έχουν κανονίσει και νυχτοπερπατήματα- φτου σας παρακμιακοί tongue.gif biggrin.gif ).
Anaz
de mporw sad-smiley-009.gif
B for Basketball
ερωτω για λογαριασμο του digger αν θα γινει το meeting οχι!!
B for Basketball
Click to view attachment
απο παλιοτερο ποστ συναντησης!

Εκτος απο τον πιρσι που ειναι αυτος με την φανελα του KG(την πηρες την νεα στους σελτικς???)

ποιο καλο παιδι θα μου πει ενα προς εναν ποιοι ειναι??? tongue.gif
Flash
Ας το ακυρώσουμε καλύτερα γιατί κανείς άλλος δεν επιβεβαίωσε οπότε με 2 το πολύ 3 άτομα μόνο bfm δε θα είναι.
Flash
Ρουφιάνο ψάχνεις ε; Αμ δε...

Θα σου πω ποιοι υπάρχουν σε αυτή τη φωτογραφία αλλά με τυχαία σειρά:
ο losers can win, ο nikefalin,o dizzy, o jimar, o mgg, o pierce,o anaz, o dromeas κι εγώ.
Τη φωτογραφία την τράβηξε ο morfi.
B for Basketball
QUOTE(Flash @ Sep 23 2007, 13:39 ) *
Ρουφιάνο ψάχνεις ε; Αμ δε...

Θα σου πω ποιοι υπάρχουν σε αυτή τη φωτογραφία αλλά με τυχαία σειρά:
ο losers can win, ο nikefalin,o dizzy, o jimar, o mgg, o pierce,o anaz, o dromeas κι εγώ.
Τη φωτογραφία την τράβηξε ο morfi.


ναι βρε....πανω κατω ξερω ποιοι εχουν λαβει μερος...αλλα συγεκριμενα????? tongue.gif
Das Kapital
QUOTE(B for Basketball @ Sep 23 2007, 16:34 ) *
Click to view attachment
απο παλιοτερο ποστ συναντησης!

Εκτος απο τον πιρσι που ειναι αυτος με την φανελα του KG(την πηρες την νεα στους σελτικς???)

ποιο καλο παιδι θα μου πει ενα προς εναν ποιοι ειναι??? tongue.gif


Δεν τους ξερω ολους γιατι δεν ετυχε να παω σε καποιο meeting αλλα....

Με τη μπλουζα του Μπραιαντ ο Αναζ,με του Ηλυσιακου ο mgg,με τη μπλουζα του Tabuse o φιλο-ιαπωνας admin tongue.gif και διπλα του με το μαυρο ο Flash,αυτους ξερω smile.gif
Flash
Ντροπή σου μικρέ συντοπίτη Ιούδα... tongue.gif 19.gif
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Sep 23 2007, 13:41 ) *
Δεν τους ξερω ολους γιατι δεν ετυχε να παω σε καποιο meeting αλλα....

Με τη μπλουζα του Μπραιαντ ο Αναζ,με του Ηλυσιακου ο mgg,με τη μπλουζα του Tabuse o φιλο-ιαπωνας admin tongue.gif και διπλα του με το μαυρο ο Flash,αυτους ξερω smile.gif

αχμμ....flash πιαστηκες!!!

ολοι μοντελα !

αυτος που ειναι κατω γωνια σκυφτος ποιος ειναι???


α να ενημερωσω δηλαδη τον digger οτι δεν θα γινει meeting μην παει τσαμπα!
apollonaras
Στο επομενο μεετινγκ αν ειμαι αθηνα θα ερθω...Να σας γνωρισω κ ολας... biggrin.gif
j-kidd13
ωντας καινουριος στο φορουμ,μπορει καποιος να μου πει σε ποιες περιοχες κανονιζονται τα meetings για μπασκετ???
morfi
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 1 2007, 21:46 ) *
ωντας καινουριος στο φορουμ,μπορει καποιος να μου πει σε ποιες περιοχες κανονιζονται τα meetings για μπασκετ???

Πάντα κανονίζουμε στα ανοιχτά στη λεωφόρο Αλεξάνδρας ακριβώς δίπλα από τη ΓΑΔΑ. Υπάρχουν και εξαιρέσεις, όπως το να μη βρούμε εκεί και να πάμε στο ανοιχτό (δεν ξέρω πως ονομάζετε) πίσω από το γήπεδο της λεωφόρου, έχει τύχει δύο φορές να πάμε σε κλειστό (Σπόρτιγκ και Δάφνης - ευχαριστούμε, ήταν υπέροχα smile.gif ) και μια-δυο φορές στην πολυτεχνιούπολη.
B for Basketball
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 1 2007, 18:46 ) *
ωντας καινουριος στο φορουμ,μπορει καποιος να μου πει σε ποιες περιοχες κανονιζονται τα meetings για μπασκετ???


Εισαι καινουριος...
Τι να πω και εγω δηλαδη...
2-3 μηνες στο φορουμ κ δεν εχει κανονιστει ουτε ενα μιτιν...Ενα παραλιγο!!
Ε Λοιπον κανονιστε μην σας παρει ο....morfi tongue.gif
apkat
Dηλαδη στις 23-8 τι εγινε;;Το ακριβως απο κατω τοπικ λεει.Μπορει να μην ειχε μεγαλη συμμετοχη αλλα μια χαρα ειχαμε περασει και τοτε..
B for Basketball
QUOTE(apkat @ Oct 9 2007, 17:23 ) *
Dηλαδη στις 23-8 τι εγινε;;Το ακριβως απο κατω τοπικ λεει.Μπορει να μην ειχε μεγαλη συμμετοχη αλλα μια χαρα ειχαμε περασει και τοτε..

Εγινε μιτιν τοτε???
Βασικα εκεινη την περιοδο ελειπα οποτε δεν ηταν δυνατον να ερθω...

ΑΛΛΑ...

Το θεμα ειναι να ξαναγινει μιτιν !!!!
Das Kapital
Αυτο το σαββατοκυριακο παιζει τιποτα ή μπαααα;
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Oct 9 2007, 19:42 ) *
Αυτο το σαββατοκυριακο παιζει τιποτα ή μπαααα;

Μην μου το κανετε αυτο!!!
Απο εβδομαδα!!!!
j-kidd13
Kαι απο επιπεδο παιχτων πως παμε


Και απο επιπεδο παιχτων πως παμε?Για να ξερω τι θα συναντισω οταν ερθω μιας και δεν παιζω σε ομαδα.
j-kidd13
sorry για την καπως...παραμορφωμενη μορφη του ποστ!!!!!Προφανως χαζευα και ιδου το αποτελεσμα!
B for Basketball
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 9 2007, 20:38 ) *
Kαι απο επιπεδο παιχτων πως παμε
Και απο επιπεδο παιχτων πως παμε?Για να ξερω τι θα συναντισω οταν ερθω μιας και δεν παιζω σε ομαδα.


Βλεπεις στην ΕΤ1 τον αγωνα Μεμφις-Μαλαγα???
Ε καμια σχεση!!! tongue.gif

Κατι σε ασχετους αλανας vs πανασχετους κοπανας θα συναντησεις tongue.gif 19.gif
Pierce
talk for yourself nigga wos_sport3.gif wos_sport5.gif afro.gif
apkat
QUOTE
talk for yourself nigga



Eτσι ακριβως..Γιατι οταν πατησει στο γηπεδο η μαγικη τριπλετα apkat-Dizzy-Pierce οι αντιπαλοι απλα δεν εμφανιζονται..Πολυ υψηλο επιπεδο γενικα.

wos_sport5.gif wos_sport4.gif wos_sport3.gif wav.gif sport-smiley-017.gif icon_workout.gif banana.gif banana.gif magic.gif

Ολα αυτα συμβαινουν.. tongue.gif
Anaz
QUOTE
apkat-Dizzy-Pierce
fast.gif
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Λοιπον παμε ΣΚ..Εχουμε κατι ανοιχτους λογαριασμους..Οι ομαδες ειναι fixed.Θα παρετε κ μορφη μαζι,για να μη λετε.. tongue.gif Οι υπολοιποι μαζι μου.. 19.gif

Υ.Γ:Μπορω κ μεσοβδομαδα.
Gravedigger
Αρχίζουν οι κόντρες!!!!Μην μείνετε στα λόγια όμως...!

ΥΓ.Όποτε κανονίσετε εγώ μέσα...!
apkat
Καλα η αληθεια ειναι οτι με τον μορφη στην συνθεση μας θα γινουμε διατημικοι..Ηδη αυτη η μαγικη τριπλετα εκανε οργια..Αν γινουμε κουαρτετο τοτε θα ψαχνουμε σοβαρο αντιπαλο σε ολη την επικρατεια.. biggrin.gif biggrin.gif

καλα για τον αναζ τι να πω;;Θα φαει την σκονη μας παλι στον αγωνιστικο χωρο..Απο τον υπολογιστη μπορει να κανει οτι σχολια θελει.. tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.