Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Υπογραφές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Επειδή έχω βαρεθεί να στέλνω πμ στον καθένα για το ύψος και πλάτος της υπογραφής του, εγκατέστησα ένα modification όπου θα υπάρχουν κάποιοι γενικοί περιορισμοί στο τί θα βάζετε εκεί.

Λοιπόν, ισχύουν τα εξής:
Μάξιμουμ αριθμός γραμμών: 25
Μάξιμουμ μέγεθος μίας εικόνας (kb): 20 kb
Μάξιμουμ ύψος μίας εικόνας: 250 px
Μάξιμουμ συνολικό μέγεθος όλων των εικόνων: 50 kb
Μάξιμουμ πλάτος μίας εικόνας: 400 px



Όσοι δεν πληρούν αυτές τις προϋποθέσεις, θα γίνουν edit οι υπογραφές τους ώστε να αφαιρεθούν οι μεγάλες εικόνες και να βάλουν άλλες μικρότερες.

Το φαινόμενο που ένα ποστ μίας σειράς είναι το 1/10 της υπογραφής καιρός είναι να εκλείψει.

Οι παραπάνω περιορισμοί είναι πιθανόν να αλλάξουν στο μέλλον.
morfi
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΑΤΕ !


banana.gif
kostasvc15
QUOTE(dizzy_fingers @ May 10 2007, 08:22 PM) *
Οι παραπάνω περιορισμοί είναι πιθανόν να αλλάξουν στο μέλλον.

Ωχ θα μικρυνουν κιαλλο οι υπογραφες; biggrin.gif tongue.gif
Μας βλεπω να τη βγαζουμε με γραμματα... icon_drunk.gif
tsitum
QUOTE
Το φαινόμενο που ένα ποστ μίας σειράς είναι το 1/10 της υπογραφής καιρός είναι να εκλείψει.
Συμφωνω απολυτα.

Το ποστ το διαβαζεις κ τις υπογραφες τις χαζευεις,οχι το αναποδο...
liolias
Ρε Dizzy εγω μικρη εικονα εχω αλλα οταν παω να αλλαξω το κειμενο μου λεει να μικρινω την εικονα.
dizzy_fingers
Συμφωνεί με τους όρους σε πλάτος, ύψος και μέγεθος (σε kb)?
liolias
Για να μην εχει σβηστει λογικα θα συμφωνει ετσι? Την εικονα δεν την αλλαζω μονο το κειμενο και μαλιστα λιγοτερο βαζω. Αυτο ειναι το περιεργο.
dizzy_fingers
Όχι, δε συμφωνεί tongue.gif.
Είδα τώρα ότι είναι 28,2 ΚΒ το μέγεθος ενώ το όριο είναι 20.

Για να κάνεις την οποιαδήποτε αλλαγή θα πρέπει να την ξεφορτωθείς (συμπίεσέ την με κάποιο προγραμματάκι, στο google υπάρχουν άφθονα).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.