Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2018-19
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2
m-papous
Βγήκαν οι όμιλοι
http://eska.gr/?p=43393
m-papous
1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
2. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛ
3. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
4. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
6. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
7. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
8. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
9. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
10. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΕΑΡΧΕΙΩΝ
11. ΓΣ ΑΓΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
12. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ



2ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦ.
4. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
5. ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
6. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
7. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
8. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
9. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
11. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
12. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Gkos
Πούλησα κάτι χωράφια στο χωριό για να τα ρίξω στην ΑΕΝΚάρα για άνοδο.
Όταν ανοίξουν οι αποδόσεις,ενημερώστε μια wink.gif

Basketball_legent
QUOTE (m-papous @ May 31 2018, 16:36 ) *
1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
2. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛ
3. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
4. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
6. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
7. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
8. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
9. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
10. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΕΑΡΧΕΙΩΝ
11. ΓΣ ΑΓΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
12. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ



2ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦ.
4. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
5. ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
6. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
7. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
8. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
9. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
11. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
12. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ


Υπάρχουν φαβορί για τους ομίλους;


QUOTE (m-papous @ May 31 2018, 16:36 ) *
1ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
2. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛ
3. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
4. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
6. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
7. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
8. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
9. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
10. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΕΑΡΧΕΙΩΝ
11. ΓΣ ΑΓΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
12. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ



2ος ΟΜΙΛΟΣ

1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦ.
4. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
5. ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
6. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
7. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
8. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
9. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
11. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
12. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ


Υπάρχουν φαβορί για τους ομίλους;
m-papous
QUOTE (Basketball_legent @ Jun 12 2018, 16:34 ) *
Υπάρχουν φαβορί για τους ομίλους;

Σύμφωνα με την προκήρυξη ανεβαίνουν 3 ομάδες. Οι πρώτες από κάθε όμιλο και από τις δεύτερες με διπλούς αγώνες.

Εκτός της ΑΕΝΚ λόγω του μπασίματος που έκανε, δεν μπορώ να δώσω κάποια άλλη προς το παρόν.
Zourinho
QUOTE(m-papous @ Jun 12 2018, 17:30 ) *
Σύμφωνα με την προκήρυξη ανεβαίνουν 3 ομάδες. Οι πρώτες από κάθε όμιλο και από τις δεύτερες με διπλούς αγώνες.

Εκτός της ΑΕΝΚ λόγω του μπασίματος που έκανε, δεν μπορώ να δώσω κάποια άλλη προς το παρόν.


δεν βιαζεσαι λιγο ρε σι φαβορι......εδω δεν εχω(εγω εδωσα 18 χρονια πριν tongue.gif) τελειωσει πανελαδικες, ελευθερες μεταγραφες, υποσχετικες τιποτα.......αν απο την αενκ που πηρε το νεων με 97αρηδες αν δεν κανω λαθος δηλαδη.......δεν μεινει κανεις τα ξερετε ηδη!!?????

νομιζω οτι για το 1ο ομιλο.....ιλιων, ακαδημια αναπτυξης, μελισσια, αενκ, αγιοι στις πρωτες θεσεις...
και απο το 2ο ομιλο...........ηλυσιακος, ολυμπιαδα παπαγου, κουκου, κορωπι.....
αλλα και αυτα με καθε επιφυλαξη. Αυτη νομιζω ειναι η εικονα με βαση τους 2002 και τους 2001 και 2000........ αμα καποια αλλη ομαδα μπει σφηνα σε οποιδηποτε απο τους δυο ομιλους θα μου κανει εντυπωση!!

καλο βραδυ
Gkos
Εγώ πιστευω η ΑΕΝΚ θα σκουπίσει ότι 2000ρο κυκλοφορεί στα ΒΠ.
Θα δείξει.
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Jun 13 2018, 01:11 ) *
Εγώ πιστευω η ΑΕΝΚ θα σκουπίσει ότι 2000ρο κυκλοφορεί στα ΒΠ.
Θα δείξει.

Κάπως έτσι θα γίνει, αν και με μεγαλύτερη δυσκολία από άλλες χρονιές για το team.
Doctor Snitch
Μπράβο στην ΑΕΝΚ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος 2018-19 κσι την άνοδό της στη Α' κατηγορία.

Δέχομαι όλα τα απογεύματα 18:00-21:00, εκτός Τετάρτης. 50 ευρώ. Έκπτωση 20% στους κατέχοντες κάρτα "BasketForum".

69.gif 69.gif 69.gif
m-papous
QUOTE (Doctor Snitch @ Jun 13 2018, 09:22 ) *
Μπράβο στην ΑΕΝΚ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος 2018-19 κσι την άνοδό της στη Α' κατηγορία.

Δέχομαι όλα τα απογεύματα 18:00-21:00, εκτός Τετάρτης. 50 ευρώ. Έκπτωση 20% στους κατέχοντες κάρτα "BasketForum".

69.gif 69.gif 69.gif

Δηλαδή την Τετάρτη δεν δίνουμε 50€ smiley.gif
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Jun 13 2018, 08:54 ) *
Κάπως έτσι θα γίνει, αν και με μεγαλύτερη δυσκολία από άλλες χρονιές για το team.


Κοίτα.
Σίγουρα άλλο ο Δούκας(στην Α2 κιόλας),άλλο η ΑΕΝΚ(στην
Γ) .
Άλλο το ΔΑΙΣ(σαν εγκαταστάσεις-τοποθεσία),αλλο το Βικέλας(ειναι μια κάποια ταλαιπωρία να τρέχεις εκεί πάνω) .
Αλλά εγώ(χωρίς να ξέρω κάτι συγκεκριμένο) ,βάζω το χέρι μου στην φωτιά ότι θα γίνει σκούπα σε 2000 στα ΒΠ(και όσους ξέρουμε από τις ατομικές) ,για εφηβικό και Under21 και με το δέλεαρ της συμμετοχής στην Γ Εθνική.
Αυτά λέω με το φτωχό μου το μυαλό.
Gkos
QUOTE (Doctor Snitch @ Jun 13 2018, 09:22 ) *
Μπράβο στην ΑΕΝΚ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος 2018-19 κσι την άνοδό της στη Α' κατηγορία.




Δεν είπε κανείς για πρωτάθλημα συγκεκριμένα,άλλωστε δεν βγαίνει πρωταθλητής κατηγοριας απότι βλέπω εδώ

http://eska.gr/?p=43567

Ανεβαινουν οι δυο πρωτοι και οι δευτεροι μπαραζ σε διπλους αγώνες για τον τρίτο που θα ανέβει.

Διαβάζοντας την προκήρυξη βρήκα και κάτι που το φωνάζω τόσα χρόνια.

"Επισημαίνεται ότι σε περίπτωση που υπάρχει διπλός αγώνας (Παίδων-Εφήβων) την ίδια ημέρα, η ώρα έναρξης του αγώνα ΠΑΙΔΩΝ θα πρέπει να είναι το αργότερο στις 20:00"



Επισης κάτι ακόμα ενδιαφέρον :

"Αθλητής σωματείου που καλείται για προπόνηση ή αγώνα του Αναπτυξιακού Προγράμματος και δεν έχει την ίδια ημέρα και ώρα επίσημο αγώνα Πρωταθλήματος της ΕΣΚΑ ή επίσημη κλήση σε Εθνική Ομάδα, τότε σε περίπτωση απουσίας του θα επιβληθεί στον προσκληθέντα αθλητή ποινή αποκλεισμού δύο (2) αγωνιστικών ημερών από το Πρωτάθλημα Α΄& B΄ Κατηγορίας Παίδων & Εφήβων σύμφωνα με το Κεφάλαιο Εθνικών Ομάδων του Κανονισμού της Ε.Ο.Κ. (άρθρα 94 και 97). "



Χαχα,αυτο ειναι νεο ή φρέσκο ;
Αν ισχύσει αυτό θα έχουμε γέλια.



Καλημέρα.
Doctor Snitch
QUOTE (Gkos @ Jun 13 2018, 12:08 ) *
Δεν είπε κανείς για πρωτάθλημα συγκεκριμένα,άλλωστε δεν βγαίνει πρωταθλητής κατηγοριας απότι βλέπω εδώ

http://eska.gr/?p=43567

Ανεβαινουν οι δυο πρωτοι και οι δευτεροι μπαραζ σε διπλους αγώνες για τον τρίτο που θα ανέβει.



Αγαπητέ, μην με υποτιμάς. Μια χαρά κατάλαβες το σχόλιο μου. Τα υπόλοιπα, είναι εκ των ουκ άνευ.
goodfor
Ο Κ.Α.Ο.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ξεκινά try outs για το εφηβικό τμήμα της νέας χρονιάς 2018 – 2019 .Γεννηθέντες 2000 , 2001 & 2002 θα σχηματίσουν την ομάδα που παίζει στη νέα Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. Πληροφορίες ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΕΛΛΟΣ 6975855740 🐺🏀
m-papous
Ο Λάμπρος Μπάρτζος, θα αναλάβει τη θέση του Head Coach στο εφηβικό τμήμα του ΚΑΟ Μελισσίων.
http://www.melissiabc.gr/press.asp?subpage=3&aid=2252
coach_k
Η ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ προσκαλεί όλους τους αθλητές που ενδιαφέρονται να ενταχθούν στα αγωνιστικά τμήματα του Παιδικού και του Εφηβικού του Συλλόγου μας για τη νέα σεζόν να επικοινωνήσουν μαζί μας και να δοκιμαστούν από τον προπονητή της ομάδας μας.

Το Παιδικό τμήμα της ομάδας μας είναι στη Γ΄ΕΣΚΑ Παίδων και αποτελείται από αθλητές γεννημένους το 2003 και μικρότερους.

Το Εφηβικό τμήμα της ομάδας αγωνίζεται στην Β΄ ΕΣΚΑ Εφήβων και αποτελείται από αθλητές γεννημένους το 2000-2001-2002. Επίσης στο Εφηβικό μας τμήμα μπορούν να αγωνιστούν και φοιτητές από επαρχία που θα σπουδάσουν στην Αθήνα.

Έδρα της ομάδας είναι το κλ. Ανθούπολης (που είναι δίπλα στη στάση του μετρό Ανθούπολης).
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μπείτε στην ιστοσελίδα του Συλλόγου μας: www.aekperisteri.gr ενώ επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με τον αρχιπροπονητή της ομάδας και προπονητή της Παιδικής και της Εφηβικής μας ομάδας: ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΗ στο κιν. 6970645247.
fairbasket
QUOTE (m-papous @ Jun 26 2018, 19:55 ) *
Ο Λάμπρος Μπάρτζος, θα αναλάβει τη θέση του Head Coach στο εφηβικό τμήμα του ΚΑΟ Μελισσίων.
http://www.melissiabc.gr/press.asp?subpage=3&aid=2252

Εξαιρετική επιλογή από τα Μελίσσια.Τον θεωρώ επιτυχημένο.
vasilis95
QUOTE (Gkos @ Jun 13 2018, 01:11 ) *
Εγώ πιστευω η ΑΕΝΚ θα σκουπίσει ότι 2000ρο κυκλοφορεί στα ΒΠ.
Θα δείξει.


Φίλε Gkos
Μιας και έχουν μείνει λίγες μέρες για την έναρξη του πρωταθλήματος, μπορείς να να μας πείς τα τελευταία νέα των ομάδων και τις προβλέψεις σου (ως γκουρού του φόρουμ των υποδομών) ;
coach_k
Καλημέρα σε όλους,
Μιας και δεν βλέπω πολύ κίνηση στο ενοποιημένο topic για τη νεοσύστατη Β' ΕΣΚΑ Εφήβων θα ξεκινήσω με τις σημερινές μου εκτιμήσεις για την 1η Αγωνιστική και στους 2 ομίλους για να αρχίσει να γίνεται συζήτηση κιόλας.
Αρχικά θέλω να πω ότι με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο η νέα αυτή αναδιάρθρωση της ΕΣΚΑ αφενός μεν γιατί θα είναι πιο δυνατά τα ματς και αφετέρου διότι σε βάθος χρόνου θα δημιουργηθεί μια κατηγορία με ομάδες που με κοντινή δυναμικότητα και θα έχουμε 22 ματς δυνατά για κάθε ομάδα, κάτι που σημαίνει περισσότερες εμπειρίες για όλους τους παίκτες και περισσότερο ενδιαφέρον για τον κόσμο.


1ος Όμιλος:


ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 1 Κυρίως λόγω έδρας!

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 Λόγω έδρας και λόγω ότι η ΟΚΑ πιστεύω θα είναι από τις δυνατές ομάδες του ομίλου

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 1 Διαφορά δυναμικότητας

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 2 Πιστεύω ότι είναι πιο ποιοτική ομάδα η Ακαδημία.

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1 Πάω με το φαβορί και λόγω έδρας και λόγω ποιότητας.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 1 Πάω με έδρα και λογικά θα υπάρχει μικρή διαφορά δυναμικότητας.



2ος Όμιλος:


ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2 Βλέπω να γίνεται μεγάλο ντέρμπι από ένστικτο και μόνο πάω με τη Νέα Μάκρη.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2 Από τα φαβορί για άνοδο η Ολυμπιάδα Παπάγου αν και θα έχει δύσκολο έργο στις Κουκουβάουνες απέναντι στους σκληροτραχηλους γηπεδούχους.

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 Δυνατό ματς και αμφίρροπο και δίνω ελαφρύ προβάδισμα στα Βριλήσσια.

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 Μάχη από την 1η Αγωνιστική. Ματς με ισάξιες ομάδες που ήταν και πέρσι μαζί στον όμιλο. Πάω με έδρα αλλά προβλέπω εξαιρετικό ματς.

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 1 Δίνω έδρα στο ντέρμπι των παραμεθόριων ομάδων. Πάω με έδρα γιατί σε τέτοια ματς μετράει η έδρα.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 Πάω και εδώ με τη δυνατή έδρα των Θράκο.


Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες και καλή σεζόν με υγεία μακριά από τραυματισμούς.
Gkos
QUOTE (vasilis95 @ Sep 11 2018, 22:50 ) *
Φίλε Gkos
Μιας και έχουν μείνει λίγες μέρες για την έναρξη του πρωταθλήματος, μπορείς να να μας πείς τα τελευταία νέα των ομάδων και τις προβλέψεις σου (ως γκουρού του φόρουμ των υποδομών) ;



Πολλά δεν ξέρω,μα στον 1ο όμιλο θα έχουμε μάχη μεταξυ ΑΕΝΚ και ΚΑΟΜ(που ενισχύθηκε πάρα πολυ) !
vasilis95
QUOTE (Gkos @ Sep 25 2018, 12:19 ) *
Πολλά δεν ξέρω,μα στον 1ο όμιλο θα έχουμε μάχη μεταξυ ΑΕΝΚ και ΚΑΟΜ(που ενισχύθηκε πάρα πολυ) !


Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
Για την ΑΕΝΚ ξέρω ότι πήγε ο Προίσκος.Τα Μελίσσια ποιούς έχουν πάρει;
Gkos
Εκτός από Προισκο πήγε και ο Κρανιάς του Πρωτέα Βούλας
Στα Μελισσια πήγαν πολλά παιδιά που θα συμμετέχουν αντρικό οπως ο Πολιτόπουλος από ΠΑΟ,ο Κώτσος από Παπάγο,οι Ηλιόπουλοι από Bac κλπ.
vasilis95
QUOTE (Gkos @ Sep 25 2018, 14:23 ) *
Εκτός από Προισκο πήγε και ο Κρανιάς του Πρωτέα Βούλας
Στα Μελισσια πήγαν πολλά παιδιά που θα συμμετέχουν αντρικό οπως ο Πολιτόπουλος από ΠΑΟ,ο Κώτσος από Παπάγο,οι Ηλιόπουλοι από Bac κλπ.


Πάντα κατατοπιστικότατος !!! Απο 2ο όμιλο δεν έχεις καμία εικόνα;
Gkos
Να σαι καλα!
Tιποτα τίποτα και αυτα λογω αντρικων τα ξερω αφου οι προαναφερθεντες αγωνιζονται (και ) εκει.
Btw παιζουν αυριο κυπελλο ΕΣΚΑ οι δυο ομαδες αυτες οποτε σημερα ισως να μην κατεβουν πληρεις (ναι ξερω,ποιος το @@@@ει το κυπελλο ΕΣΚΑ ,απλα το αναφερω)!
MJOLNIR-1
ΓΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 80-75.
Αμφίροπος αγώνας. Καλύτερος ο ΓΑΟΚ, καλύτερες επιλογές στα τελευταία λεπτά που γύρισε τον αγώνα απο το -12.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά! Εξαιρετική και αθλητική ατμόσφαιρα.
m-papous
QUOTE (coach_k @ Sep 25 2018, 10:29 ) *
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2 Βλέπω να γίνεται μεγάλο ντέρμπι από ένστικτο και μόνο πάω με τη Νέα Μάκρη.

Δεν ξέρω τι εικόνα είχες για τις ομάδες, αλλά η Ν. Μάκρη μάλλον θεώρησε μακρινό το ταξίδι και δεν μπήκε στον κόπο να πάει μέχρι τα Βριλήσσια.
Gkos
QUOTE (Gkos @ Sep 25 2018, 14:23 ) *
Εκτός από Προισκο πήγε και ο Κρανιάς του Πρωτέα Βούλας



Μεταγραφή τελευταίας στιγμής και αεροδρομίου  ,ο Γιάννος Γιαννόπουλος από Δουκα,που επαιξε μάλιστα εψές. smiley.gif
m-papous
QUOTE (Gkos @ Sep 26 2018, 19:25 ) *
Μεταγραφή τελευταίας στιγμής και αεροδρομίου  ,ο Γιάννος Γιαννόπουλος από Δουκα,που επαιξε μάλιστα εψές. smiley.gif

Μεταγραφές γίνονται ακόμα?
Gkos
Λόγω της απουσίας του τεχνικού της ομάδος στις υποχρεώσεις της εθνικής παίδων μεχρι τις 20/08 ,η ΑΕΝΚ έχει ειδική άδεια για τέλη Νόεμβρη wink.gif

Να πω κάτι άκυρο ;
Διαφωνώ (και είναι αμαρτία) να γίνονται οι αγώνες της Β Κατηγορίας ,Τρίτη.
Εγώ θα ήθελα να παρευρεθώ σε αρκετα ματσάκια,μα να αφήσω την Α δεν γίνεται.
Ασε που το ΣΚ δεν υπάρχει πλέον παιδικοεφηβικό της προκοπής να χαζέψεις. . .
Τώρα θα μου πείτε,πότε να γινουν οι αγώνες;
Καλή ερώτηση και δεν έχω την απάντηση να είμαι ειλικρινής.
fairbasket
QUOTE (Gkos @ Sep 29 2018, 12:09 ) *
Λόγω της απουσίας του τεχνικού της ομάδος στις υποχρεώσεις της εθνικής παίδων μεχρι τις 20/08 ,η ΑΕΝΚ έχει ειδική άδεια για τέλη Νόεμβρη wink.gif

Να πω κάτι άκυρο ;
Διαφωνώ (και είναι αμαρτία) να γίνονται οι αγώνες της Β Κατηγορίας ,Τρίτη.
Εγώ θα ήθελα να παρευρεθώ σε αρκετα ματσάκια,μα να αφήσω την Α δεν γίνεται.
Ασε που το ΣΚ δεν υπάρχει πλέον παιδικοεφηβικό της προκοπής να χαζέψεις. . .
Τώρα θα μου πείτε,πότε να γινουν οι αγώνες;
Καλή ερώτηση και δεν έχω την απάντηση να είμαι ειλικρινής.

Έχει και η Γ λίγες ισχυρές ομάδες, σε κάθε όμιλο τουλάχιστον 2-3, οπότε μη λές ότι δεν έχει και κει ντέρμπυ.
Gkos
Θες να μου αναφερεις καποιες ;
fairbasket
QUOTE (Gkos @ Sep 30 2018, 01:24 ) *
Θες να μου αναφερεις καποιες ;

Ενδεικτικά θα σου αναφέρω Νικηφόρο και Εύνικο, που καραμπινάτα η ΕΣΚΑ αδίκησε.Φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και άλλα σωματεία εκ δυσμών που αδικήθηκαν. Να μην αναφέρω και τη ζημιά που γίνεται όπου δεν επιτρέπεται στους πρώτους Β και Γ ΕΣΚΑ να μην διεκδικούν τον τίτλο πρωταθλητή ΕΣΚΑ, όπως γίνεται στην ΕΣΚΑΝΑ
jhantzop
QUOTE(fairbasket @ Sep 30 2018, 17:55 ) *
Ενδεικτικά θα σου αναφέρω Νικηφόρο και Εύνικο, που καραμπινάτα η ΕΣΚΑ αδίκησε.Φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και άλλα σωματεία εκ δυσμών που αδικήθηκαν.

Πώς αδικήθηκαν; και γιατί εκ δυσμών;
mlprds
QUOTE (fairbasket @ Sep 30 2018, 17:55 ) *
Ενδεικτικά θα σου αναφέρω Νικηφόρο και Εύνικο, που καραμπινάτα η ΕΣΚΑ αδίκησε.Φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και άλλα σωματεία εκ δυσμών που αδικήθηκαν. Να μην αναφέρω και τη ζημιά που γίνεται όπου δεν επιτρέπεται στους πρώτους Β και Γ ΕΣΚΑ να μην διεκδικούν τον τίτλο πρωταθλητή ΕΣΚΑ, όπως γίνεται στην ΕΣΚΑΝΑ

Στην ΕΣΚΑΝΑ και στο παιδικό και στο εφηβικό έχει final-8 οι 6 πρώτες της Α ΕΣΚΑΝΑ με τις 2 πρώτες της Β ΕΣΚΑΝΑ (καμία σχέση η Γ ΕΣΚΑΝΑ). Αλλά φυσικά στις 2 ομάδες της Β ΕΣΚΑΝΑ δεν παίζουν στο final-8 οι μεγαλύτεροι (δλδ φέτος δεν θα παίξουν οι 2000) που πάνω τους πάντα στηρίζονται οι ομάδες Β κατηγορίας, όποτε δεν θυμάμαι αγώνα με λιγότερο από 20+ πόντους διάφορα! Δλδ για παράδειγμα φέτος να παίξει στην τελική φάση ΕΣΚΑ παιχνίδι Περιστέρι – Κηφισιά αλλά με την Κηφισιά χωρίς τους 2000ρους όμως !!!
fairbasket
QUOTE (jhantzop @ Sep 30 2018, 19:51 ) *
Πώς αδικήθηκαν; και γιατί εκ δυσμών;

QUOTE (jhantzop @ Sep 30 2018, 19:51 ) *
Πώς αδικήθηκαν; και γιατί εκ δυσμών;

Αν δεις τους περυσινούς σχηματισμούς ομίλων θα καταλάβεις ότι θα καταλάβεις ότι ομάδες ένθεν του ποταμιού, βρέθηκαν σε ομίλους με έναν προκρινόμενο , και το τραγικότερο, να διεκδικούν άνοδο στην Α και βρίσκονται στη Γ.Και μιλάμε για διαφορές 2 πόντων σε μεταξύ αγώνες 1ου - 2ου. Βέβαια, θα πω ότι οι παράγοντες των σωματείων αυτών κατάπιαν αμάσητη τη 🍌 μπανάνα. Να σημειώσω ότι δε.μου έθιξες το δεύτερο σκέλος του post, σε ότι αφορά τη διεκδίκηση ανόδου. bball.gif

QUOTE (mlprds @ Oct 1 2018, 11:18 ) *
Στην ΕΣΚΑΝΑ και στο παιδικό και στο εφηβικό έχει final-8 οι 6 πρώτες της Α ΕΣΚΑΝΑ με τις 2 πρώτες της Β ΕΣΚΑΝΑ (καμία σχέση η Γ ΕΣΚΑΝΑ). Αλλά φυσικά στις 2 ομάδες της Β ΕΣΚΑΝΑ δεν παίζουν στο final-8 οι μεγαλύτεροι (δλδ φέτος δεν θα παίξουν οι 2000) που πάνω τους πάντα στηρίζονται οι ομάδες Β κατηγορίας, όποτε δεν θυμάμαι αγώνα με λιγότερο από 20+ πόντους διάφορα! Δλδ για παράδειγμα φέτος να παίξει στην τελική φάση ΕΣΚΑ παιχνίδι Περιστέρι – Κηφισιά αλλά με την Κηφισιά χωρίς τους 2000ρους όμως !!!

Εγώ είμαι και υπέρ και της Γ να παίζουν χωρίς 2000. Να μην στερεί η ΕΣΚΑ από κάνένα τα τρελά όνειρα.
mlprds
QUOTE (fairbasket @ Oct 1 2018, 16:32 ) *
Αν δεις τους περυσινούς σχηματισμούς ομίλων θα καταλάβεις ότι θα καταλάβεις ότι ομάδες ένθεν του ποταμιού, βρέθηκαν σε ομίλους με έναν προκρινόμενο , και το τραγικότερο, να διεκδικούν άνοδο στην Α και βρίσκονται στη Γ.Και μιλάμε για διαφορές 2 πόντων σε μεταξύ αγώνες 1ου - 2ου. Βέβαια, θα πω ότι οι παράγοντες των σωματείων αυτών κατάπιαν αμάσητη τη 🍌 μπανάνα. Να σημειώσω ότι δε.μου έθιξες το δεύτερο σκέλος του post, σε ότι αφορά τη διεκδίκηση ανόδου. bball.gif


Εγώ είμαι και υπέρ και της Γ να παίζουν χωρίς 2000. Να μην στερεί η ΕΣΚΑ από κάνένα τα τρελά όνειρα.

Θα μπορούσαν οι πρώτοι στη Γ’ να παίξου με τους πρώτους στη Β και οι νικητές να πάνε τελική φάση με ομάδες της Α’.
«Τα τρελά όνειρα» συνήθως όμως γίνονται τρελοί εφιάλτες!! με διαφορές που φτάνουν πάνω από τους 30 – 40 πόντους και παιχνίδι παρωδία. Λογικό αφού αυτές οι ομάδες θα παίξουν χωρίς τους παίχτες που πάνω τους έχουν στηριχτεί όλη τη χρόνια.
jhantzop
QUOTE(fairbasket @ Oct 1 2018, 16:32 ) *
Αν δεις τους περυσινούς σχηματισμούς ομίλων θα καταλάβεις ότι θα καταλάβεις ότι ομάδες ένθεν του ποταμιού, βρέθηκαν σε ομίλους με έναν προκρινόμενο , και το τραγικότερο, να διεκδικούν άνοδο στην Α και βρίσκονται στη Γ.Και μιλάμε για διαφορές 2 πόντων σε μεταξύ αγώνες 1ου - 2ου. Βέβαια, θα πω ότι οι παράγοντες των σωματείων αυτών κατάπιαν αμάσητη τη 🍌 μπανάνα. Να σημειώσω ότι δε.μου έθιξες το δεύτερο σκέλος του post, σε ότι αφορά τη διεκδίκηση ανόδου. bball.gif

Προφανώς και οι όμιλοι είχαν μείνει έτσι από πρόπερσι και όλα τα προηγούμενα χρόνια... δεν νομίζω να έγινε κάτι επίτηδες! Πιθανότατα να αδικήθηκαν λόγω αυτού. Πάντως, όπως έχω ξαναπεί, μετά από 2-3 χρόνια η Β κατηγορία θα έχει τις ομάδες που πρέπει. Για το δεύτερο σκέλος δεν έχω κάτι να πω. Είναι minor (για μένα) μπροστά σε άλλα οργανώτικά που θέλουν βελτίωση και ελπίζω να διορθωθούν, όπως πχ. ο τρόπου που ανεβαίνουν από Γ σε Β (από Β σε Α τα προηγούμενα χρόνια). Δεν μπορεί μία ομάδα από τις τρεις που ανεβαίνουν να χρειάζεται ένα παιχνίδι περισσότερο. Θέλει διόρθωση.
fairbasket
QUOTE (jhantzop @ Oct 2 2018, 08:48 ) *
Προφανώς και οι όμιλοι είχαν μείνει έτσι από πρόπερσι και όλα τα προηγούμενα χρόνια... δεν νομίζω να έγινε κάτι επίτηδες! Πιθανότατα να αδικήθηκαν λόγω αυτού. Πάντως, όπως έχω ξαναπεί, μετά από 2-3 χρόνια η Β κατηγορία θα έχει τις ομάδες που πρέπει. Για το δεύτερο σκέλος δεν έχω κάτι να πω. Είναι minor (για μένα) μπροστά σε άλλα οργανώτικά που θέλουν βελτίωση και ελπίζω να διορθωθούν, όπως πχ. ο τρόπου που ανεβαίνουν από Γ σε Β (από Β σε Α τα προηγούμενα χρόνια). Δεν μπορεί μία ομάδα από τις τρεις που ανεβαίνουν να χρειάζεται ένα παιχνίδι περισσότερο. Θέλει διόρθωση.

Θα συμφωνήσω μαζί σου με το +1 παιχνίδι που δημιουργεί ένα γολγοθά για τα παιδιά που προσπαθούν όλη τη χρονιά. Οι όμιλοι ψιλοαλλάζουν κάθε χρόνο. Η ένσταση είναι στο ότι "δυτικοί" όμιλοι έδιναν μόνο μια άνοδο και όχι δύο.Όσο για τα τρελά όνειρα, θα πω ένα πράγμα, ένας σοβαρός προπονητής και 10 αποφασισμένα παιδιά μπορούν να κάνουν θαύματα.Το έχουμε δει, η ΕΣΚΑ δε θέλει να το βλέπει (βλέπει= εφιάλτης).


Nikk
Θα υπάρξουν νέα και σχόλια για τα αποτελσμαατα της Β κατηγορίας εφήβων;;
m-papous
QUOTE(Nikk @ Oct 10 2018, 14:07 ) *
Θα υπάρξουν νέα και σχόλια για τα αποτελσμαατα της Β κατηγορίας εφήβων;;

Αν και μεγάλη η διαφορά, πολλά νεύρα στα Μελίσσια
Nikk
QUOTE(m-papous @ Oct 10 2018, 14:21 ) *
Αν και μεγάλη η διαφορά, πολλά νεύρα στα Μελίσσια

Για Εξάρχεια ,Άγιο Νικόλαο και Μεσογειων;;
jhantzop
1ος όμιλος

1ος όμιλος - 1η αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 79 - 45
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 49 - 55
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 85 - 41
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 54 - 42
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 69 - 40
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 87 - 55

1ος όμιλος - 2η αγωνιστική
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 55 - 47
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55 - 61 (αλλαγή έδρας)
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57 - 87
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 75 - 69
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 65 - 68
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 49 - 60

1ος όμιλος - 3η αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 61 - 42
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 73 - 65
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 72 - 53
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 63 - 53
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 80 - 48
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 66 - 59

2ος όμιλος

2ος όμιλος - 1η αγωνιστική
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 80 - 75
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 59 - 79
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 38 - 52
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 99 - 53
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 50 - 56
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ (18/11)

2ος όμιλος - 2η αγωνιστική
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 69 - 59
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 47 - 39
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 56 - 46
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 42 - 64
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 70 - 38
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 39 - 77

2ος όμιλος - 3η αγωνιστική
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - 64 - 61
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 55 - 70
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 81 - 53
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 61 - 38
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 42 - 85
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 42 - 72
goodfor
Οι τυχεροί που βρεθήκαν χθες το βράδυ στο κλειστό της ΠΕΥΚΗΣ είδαν ένα πολύ ωραίο αθλητικό παιχνίδι για τη Β’ κατηγορία του εφηβικού της ΕΣΚΑ, γεμάτο δύναμη & πάθος για τη νικη.Επαιζε η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ως γηπεδούχος (προβλήματα με την άδεια του γηπέδου της, του ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ) με τον ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ🐺.Τα δεκάλεπτα ήταν 8 – 18…..13 – 9…..ημιχρονο 21 – 27…..14 – 5…..& τελικό 49 – 45.Για την ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο coach Γ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ χρησιμοποίησε τους : ΠΡΙΦΤΙ , ΣΤΑΥΡΟΠΙΕΡΡΑΚΟ , ΠΑΠΑΡΙΖΟ , ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟ , ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ , ΦΩΤΕΙΝΑ-ΒΟΙΝΑ , ΠΑΤΩΝΙΔΗ , ΝΤΑΜΑ , ΙΩΑΝΝΟΥ , ΛΙΑΟ , ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ & ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗ.O coach X. ΣΠΕΗΣ για τον ΚΑΟΛ 🐺τους : ΓΚΙΚΑ , ΜΕΝΤΖΑ , ΧΑΜΑΚΙΩΤΗ , ΚΑΤΣΙΑΦΑ , ΠΑΓΚΑ , ΜΟΣΧΟΒΗ , ΛΑΣΠΙΤΗ , ΤΑΤΑΚΗ , ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ , ΣΟΦΟΥΡΗ , ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ , & ΚΕΦΑΛΟ .Όλα τα παιδιά προσπάθησαν , έτρεξαν πάλεψαν σε αθλητικά πάντα πλαίσια, ηταν βλέπεται ένα τοπικό ντέρμπυ. Ξεχώρισα τους : ΣΤΑΥΡΟΠΙΕΡΡΑΚΟ , ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ , ΝΤΑΜΑ , & ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ από την ΑΛΦΑ & ΜΟΣΧΟΒΗ (άτυχος με τα φάουλ) ΤΑΤΑΚΗ , ΚΑΤΣΙΑΦΑ & ΜΕΝΤΖΑ από τους ΛΥΚΟΥΣ.
jhantzop
1ος όμιλος

1ος όμιλος - 4η αγωνιστική
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 66 - 52
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 51 - 80
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 79 - 67
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 82 - 51
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 52 - 65
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 67 - 76

1ος όμιλος - 5η αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 65 - 49
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 46 - 53
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 46 - 22
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 35 - 80
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 82 - 57
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 82 - 67

1ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 58 - 50
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 49 - 45
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 66 - 91
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 76 - 54
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 46 - 44
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 69 - 39

1ος όμιλος - Βαθμολογία σε 6 αγώνες
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12 ( 6 - 0 )
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 12 ( 6 - 0 )
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 11 ( 5 - 1 )
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9 ( 3 - 3 )
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 9 ( 3 - 3 )
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 9 ( 3 - 3 )
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 9 ( 3 - 3 )
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 9 ( 3 - 3 )
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 8 ( 2 - 4 )
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 7 ( 1 - 5 )
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 7 ( 1 - 5 )
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 6 ( 0 - 6 )


2ος όμιλος

2ος όμιλος - 4η αγωνιστική
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 56 - 63
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 56 - 50
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 49 - 52
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 80 - 55
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 61 - 44
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 53 - 75

2ος όμιλος - 5η αγωνιστική
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 71 - 47
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 48 - 72
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 86 - 89
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 60 - 83
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 70 - 45
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 70 - 61

2ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 49 - 38
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 73 - 78
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 68 - 55
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 74 - 45
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 68 - 61
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 24 - 68

2ος όμιλος - Βαθμολογία σε 6 αγώνες
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 12 ( 6 - 0 )
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 11 ( 5 - 1 )
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 11 ( 5 - 1 )
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 10 ( 4 - 2 )
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 10 ( 4 - 2 )
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9 ( 3 - 3 )
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 9 ( 3 - 3 )
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 7 ( 2 - 3 ) *
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 7 ( 1 - 5 )
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 ( 1 - 5 )
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 7 ( 1 - 5 )
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 5 ( 0 - 5 ) *
jhantzop
1ος όμιλος

7η αγωνιστική
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 53 - 63
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 83 - 60
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44 - 85
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 76 - 37
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 1-2
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 79 - 50

Βαθμολογία σε 7 αγώνες
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14 (7-0)
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 14 (7-0)
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 13 (6-1)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11 (4-3)
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11 (4-3)
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 10 (3-4)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 10 (3-4)
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 10 (3-4)
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 9 (2-5)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 9 (2-5)
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 8 (1-6)
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 7 (0-7)

Επόμενη αγωνιστική (8η, 13/11)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ.
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

2ος όμιλος

7η αγωνιστική
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 42 - 66
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 75 - 57
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 47 - 67
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 63 - 51
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 60 - 79
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 72 - 41

Βαθμολογία σε 7 αγώνες
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 13 (6-1)
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 13 (6-1)
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 12 (5-2)
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 12 (5-2)
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 12 (5-2)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11 (4-3)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 11 (4-3)
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 9 (2-5)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 8 (2-4) *
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 8 (1-6)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 8 (1-6)
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 6 (0-6) *

Επόμενη αγωνιστική (8η, 13/11)
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
m-papous
Ο παππούς επέστρεψε.

Στην εθνική θα συνεχίσει ο Κωνσταντίνος-Απόστολος ή θα αποφασίσει η ΕΟΚ να δώσει τόπο στα νιάτα και να αναβαθμίσει το ...Σουλιώτη από βοηθό στους εφήβους σε πρώτο στους παίδες...
Gkos
Μην τους βάζεις (τέτοιες) ιδέες😂
Flinafim
QUOTE (m-papous @ Dec 1 2018, 18:27 ) *
Ο παππούς επέστρεψε.

Στην εθνική θα συνεχίσει ο Κωνσταντίνος-Απόστολος ή θα αποφασίσει η ΕΟΚ να δώσει τόπο στα νιάτα και να αναβαθμίσει το ...Σουλιώτη από βοηθό στους εφήβους σε πρώτο στους παίδες...

Τόσες εθνικές έχει ...εκειά τον θέλουν;;;χάθηκε η εθνική οδός;;;;
ak11596
Κέρδισε (αναμενόμενο) εκτός εδρας το Κορωπί την Νέα Μάκρη.
Σκορ: 47-92
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.