Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια διαρκείας 2009-2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2
LFO
Ξεκιναει την Δευτέρα 6/7 η ανανέωση των εισιτηριων διαρκειας για την νεα σεζον.

Χωρις να το εχω ψαξει πολυ νομιζω υπαρχει μια αυξηση €50....

Δεν ξερω για εσάς αλλά θα ανανεώσω άμεσα wos_sport5.gif

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΚΑΕ Ολυμπιακός:

"Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ανακοινώνει ότι από τη Δευτέρα 6 Ιουλίου 2009 αρχίζει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για τη σεζόν 2009-2010. Η διάθεση των εισιτηρίων θα πραγματοποιείται από τα γραφεία της ΚΑΕ στην Πλατεία Αλεξάνδρας αλλά και μέσω του επίσημου site της ομάδας, www.olympiacos.org. Επισημαίνεται ότι θα διατεθούν συνολικά και φέτος 9.000 εισιτήρια διαρκείας.

Από την Δευτέρα 6 Ιουλίου οπότε και θα ξεκινήσει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας, προτεραιότητα θα έχουν οι περσινοί κάτοχοι για να ανανεώσουν τις κάρτες τους ως την Τετάρτη 22 Ιουλίου 2009.
Όσοι φίλαθλοι επιθυμούν να γίνουν νέοι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας, μπορούν να το πραγματοποιήσουν από τη Δευτέρα 6 Ιουλίου 2009, μόνο όμως για τις θέσεις που είναι διαθέσιμες.

Από την Δευτέρα 27 Ιουλίου, όσοι παλιοί κάτοχοι δεν ανανεώσουν τις θέσεις τους, αυτές θα είναι προς διάθεση για όλους τους φιλάθλους του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.

ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΑ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
COURT SEAT CENTRAL 1Η ΣΕΙΡΑ 3.500 € 210 4143051
COURT SEAT CENTRAL 2Η ΣΕΙΡΑ 3.300 € ‘’
COURT SEAT BASELINE 1Η ΣΕΙΡΑ 3.000 € ‘’
COURT SEAT BASELINE 2Η ΣΕΙΡΑ 2.800 € ‘’
VIP 3.300 € ‘’

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Αποκλειστική πρόσβαση στο VIP Lounge του ΣΕΦ
• Parking (θέση parking ή valet parking)
• Κάθισμα VIP
• Προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου για Τελικό Κυπέλου Ελλάδος, Euroleague Final Four και τους εκτός έδρας αγώνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Υπηρεσίες VIP (αναψυκτικά, εξυπηρέτηση κλπ)
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Executive A (107/108/109) 900 € 210-4143051
Executive B (206/210) 600 € 210-4143123

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Αποκλειστική πρόσβαση στο VIP Lounge του ΣΕΦ (Μόνο για τους κατόχους εισιτηρίων Executive A)
• Parking
• Προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου για Τελικό Κυπέλου Ελλάδος, Euroleague Final Four και τους εκτός έδρας αγώνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Club 1 (224) 500 € 210-4143005
Club 2 (223/225/226/205) 400 € ‘’
Club 3 (211) 350 € 210-4143015
Club 4 (222/227) 300 € 210-4143124
Club 5 (202/228/229/230) 250 € 210-4143015
Central 250 € 210-4143123

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Εξασφαλισμένη θέση
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
OIKOΓΕΝΕΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ (203/204/308)

ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ + 1 ΠΑΙΔΙ 200 € 210-4143005
ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ+ 2 ΠΑΙΔΙΑ 230 € ‘’
2 ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ+2 ΠΑΙΔΙΑ 250 € ‘’

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Εξασφαλισμένη θέση
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις-διαγωνισμούς
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

Περίοδος ανανέωσης περυσινών κατόχων καρτών διαρκείας:

6 Ιουλίου 2009 - 22 Ιουλίου 2009

Έναρξη πωλήσεων υπόλοιπων καρτών διαρκείας σε νέους κατόχους:

27 Ιουλίου 2009

Ώρες λειτουργίας:

Δευτέρα - Παρασκευή, 10:00 - 18:00

Περίοδος ισχύος προσφοράς Δ/νσης Marketing:

6 Ιουλίου 2009 - 30 Σεπτεμβρίου 2009
Λειτουργία μπουτίκ Ολυμπιακού
Δευτέρα ως Σάββατο 11:00-16:00 στο VIP Lounge Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας
(Κλειστά 3-23 Αυγούστου 2009)

ΤΡΟΠΟΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Η ανανέωση των καρτών διαρκείας καθώς και η αγορά από νέους κατόχους θα πραγματοποιηθούν με τους παρακάτω τρόπους:

- Τηλεφωνικά στα τηλέφωνα που αναφέρονται σε κάθε κατηγορία κάρτας διαρκείας
- Μέσω fax στo 210 4143053
- Μέσω Internet στο www.olympiacos.org και στο http://www.tickethour.gr/
- Στα γραφεία της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στη Πλατεία Αλεξάνδρας
- Για την ανανέωση της κάρτας διαρκείας είναι απαραίτητα η ταυτότητα και η παλαιά κάρτα διαρκείας

Οι τρόποι πληρωμής για την ανανέωση ή αγορά της κάρτας διαρκείας είναι οι εξής:

- Μετρητά
- Πιστωτική κάρτα
- Επιταγή
- Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

• Για κάθε ανανέωση των εισιτηρίων διαρκείας είναι απαραίτητη η προσκόμιση της παλαιάς κάρτας διαρκείας της περιόδου 2008-9.
• Στα γραφεία της Δ/νσης Εισιτηρίων της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στη Πλατεία Αλεξάνδρας θα λειτουργήσει ειδικό γραφείο της Citibank για όσους επιθυμούν να εκδώσουν την κάρτα OLYMPIACOS CITIBANK VISA. Τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την έκδοση είναι: Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και το τελευταίο εκκαθαριστικό σημείωμα της εφορίας.
• Για κάθε αγορά κάρτας διαρκείας αποκλειστικά και μόνο με την πιστωτική κάρτα OLYMPIACOS CITIBANK VISA θα δίνεται η δυνατότητα εξόφλησης μέχρι οκτώ (8) άτοκων δόσεων.
• Τα παιδιά που δικαιούνται οικογενειακό εισιτήριο διαρκείας πρέπει να είναι μέχρι 12 ετών και να προσκομίσουν πιστοποιητικό γεννήσεως για την έκδοση του εισιτηρίου.
• Με τη πιθανή απώλεια της κάρτας διαρκείας και την κατάθεση σχετικής αίτησης για επανέκδοση της κατά τη διάρκεια της χρονιάς θα υπάρχει χρέωση 25 ευρώ. Σε κάθε δεύτερη απώλεια, η επανέκδοση της τρίτης κάρτας θα χρεώνεται με 50 ευρώ.
• Οι κάρτες διαρκείας είναι αυστηρά προσωπικές και δεν μεταβιβάζονται ενώ κάθε φίλαθλος μπορεί να έχει στην κατοχή του μόνο ένα εισιτήριο διαρκείας.
• Δεν θα εκδοθούν κάρτες διαρκείας στα τμήματα 123 και 125 (πίσω από τους πάγκους των ομάδων). Στα τμήματα αυτά θα εκδίδονται εισιτήρια ανά παιχνίδι. Όσοι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας των τμημάτων αυτών επιθυμούν να ανανεώσουν τη κάρτα τους θα το δηλώσουν κατά τη περίοδο της ανανέωσης και θα ενημερωθούν από τη Δ/νση Εισιτηρίων για την περαιτέρω διαδικασία.
• Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε με τα γραφεία της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στο 4143000 ή μέσω του site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ www.olympiacos.org.

ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗ Δ/ΝΣΗ MARKETING & ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Μόνο για όσους ανανεώσουν ή προμηθευτούν την κάρτα διαρκείας της νέας περιόδου 2009-2010 ισχύει μια μοναδική προσφορά της Δ/νσης Marketing. Με την επίδειξη της νέας κάρτας διαρκείας στη μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο VIP Lounge του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας, ο κάθε κάτοχος δικαιούται έκπτωση 30%-50% σε όλα τα προϊόντα της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.
Η προσφορά αυτή θα ισχύει από τη Δευτέρα 6 Ιουλίου 2009 μέχρι και την Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2009 και μόνο για όσους ανανεώσουν ή προμηθευτούν τη κάρτα διαρκείας της περιόδου 2009-2010. Η μπουτίκ θα λειτουργεί καθημερινά (και Σάββατο) από τις 11:00 ως τις 16:00 ενώ θα παραμείνει κλειστή τη περίοδο 3-23 Αυγούστου 2009.

O Δ/ντης Marketing & Εμπορικής Ανάπτυξης της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ κ. Νίκος Λεπενιώτης δήλωσε χαρακτηριστικά «Η προσφορά αυτή είναι μια μοναδική ευκαιρία για τους κατόχους καρτών διαρκείας που θα ανανεώσουν το εισιτήριο τους αλλά και τους νέους κατόχους των καρτών διαρκείας της αγωνιστικής περιόδου 2009-2010, να προμηθευτούν τις φανέλες των αγαπημένων τους παικτών και να δημιουργήσουν τη δική τους συλλογή καθώς και τα υπόλοιπα Επίσημα Αυθεντικά Προϊόντα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ σε εξαιρετικές τιμές για μία αρκετά μεγάλη χρονική περίοδο.
Την 1η Οκτωβρίου θα κυκλοφορήσουν οι νέες επίσημες εμφανίσεις του Ολυμπιακού της περιόδου 2009-2010, οι οποίες θα παρουσιαστούν επίσημα στους αγώνες της ομάδας μας στις Η.Π.Α. με τους San Antonio Spurs και τους Cleveland Cavaliers στις 9 και 12 Οκτωβρίου αντίστοιχα και για τις οποίες επιφυλάσσεται στους φίλους του Ολυμπιακού μια μοναδική και ιστορική έκπληξη!».

Επιπρόσθετα, κατά την διάρκεια και της φετινής της αγωνιστικής περιόδου θα ανακοινώνονται διάφορες προσφορές προς τους κατόχους καρτών διαρκείας από τη Δ/νση Marketing σε συνεργασία με τους Επίσημους Χορηγούς της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΚΑΤΟΧΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

Σε συνέχεια της περυσινής πρώτης χρονιάς εφαρμογής του προγράμματος, το Πρόγραμμα Επιβράβευσης των κατόχων εισιτηρίων διαρκείας θα συνεχιστεί και φέτος με νέες ιδέες, προτάσεις και ευκαιρίες.
Την αγωνιστική περίοδο 2008-2009, οι δέκα πιο πιστοί φίλαθλοι της ομάδας που συγκέντρωσαν τους περισσότερους πόντους μέσα από την παρουσία τους στο ΣΕΦ, κέρδισαν το εισιτήριο διαρκείας της επόμενης χρονιάς ενώ ο πιο πιστός φίλαθλος της ομάδας μας, ο κ. Φώτης Καϊάφας με κωδικό εισιτηρίου 284633, κέρδισε μια θέση δίπλα στο παρκέ του ΣΕΦ, μια μοναδική θέση Court Seat!

Το πρόγραμμα θα συνεχιστεί και φέτος με πολλά προνόμια και ευκαιρίες για συλλογή πόντων τόσο από την παρουσία κάθε φιλάθλου στο ΣΕΦ όσο και από τις αγορές από τις μπουτίκ του ΣΕΦ (με κάθε αγορά αξίας 10 ευρώ προστίθεται ένας πόντος στο πρόγραμμα) καθώς και μέσα από τη συνεργασία με τους χορηγούς της ομάδας. Παρακολουθήστε μέσα από το site του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ την εξέλιξη των πόντων σας καθώς και τις ανακοινώσεις της Δ/νσης Εισιτηρίων για τους πόντους ανά παιχνίδι και αυξήστε τις πιθανότητες να είστε εσείς ένας από τους 10 τυχερούς φιλάθλους στο τέλος της περιόδου που θα κερδίσει μια κάρτα διαρκείας της ερχόμενης περιόδου!

Διάθεση: Γραφεία Ολυμπιακού - Πλατεία Αλεξάνδρας & www.olympiacos.org
Fax: 210-4143053".
rankin
Μέχρι την Τετάρτη 22 Ιουλίου θα έχουν δικαίωμα ανανέωσης των διαρκείας τους, οι περσινοί κάτοχοι..
Οι τιμές, που ανέβηκαν φέτος, έχουν ως εξής
Executive A : 900 Euro
Executive B : 600 Euro
Club 1 : 500 Euro
Club 2 : 400 Euro
Club 3 : 350 Euro
Club 4 : 300 Euro
Club 5/Central : 250 Euro

... Ακούω σχόλια
Προσωπικά, μετά από 3 χρόνια, σκέφτομαι πλέον να μην ανανεώσω..
Αν ανανεώσω θα το κάνω στις 21 Ιουλίου το απόγευμα..
leonkalf
http://www.sport24.gr/html/ent/477/ent.301477.asp

Αξίζει να σημειωθεί ότι η αύξηση στις τιμές θα είναι από 50 έως 100 ευρώ, η χαμηλότερη που έχει γίνει τα τρία τελευταία χρόνια, ενώ όσοι έχουν παλιό διαρκείας θα μπορούν να το ανανεώσουν μέσα του ίντερνετ, επίσης για πρώτη φορά. Από εκεί και πέρα, όποιοι έχουν διαρκείας, θα έχουν και μια έκπτωση στη μπουτίκ του Ολυμπιακού από 30 ως 50%.

πηγή: sport24.gr


To παραπάνω ισχύει? Γιατί έχω την εντύπωση ότι πέρσυ είχαν μείνει οι ίδιες τιμές με πρόπερσυ? Κάνω λάθος?
LFO
πρωτα από ολα η αυξηση αυτή ήταν νομιζω λιγο πολυ αναμενομενη με τα την περσινη σταθεροποιησή των τιμων...δεν ειναι υπερβολικη αλλα σιγουρα δεν διανυουμε και σαν χωρα και τις καλυτερες μερες οικονομικά....

anyway, εγω θα ανανεωσω και φετος. Why?

  • εχει ξεκινησει μια προσπάθεια εδω και 3-4 χρονια να ερθει η ομαδα στην κορυφη. Χρειαζεται διοικηση, παικτες, κοσμος. χωρις ενα απο αυτά τα συστατικα,δεν προκειται η προσπαθεια αυτη να καρποφορισει ποτε.
  • Υπαρχουν στοιχεια που θελουν να λεγονται φιλοι του ολυμπιακου αλλα τελικα ειναι φιλοι μονο των εαυτων τους. Ερχονται γηπεδο για επεισοδια, καβγαδες, ψευτοτσαμπουκαδες. Λυπαμαι αλλα την θεση μου δεν τους την παραχωρω. Καθε υγιης φιλαθλος που φευγει αυξανει τις πιθανοτητες να ερθει ενας απο αυτους. Δεν θα ερθουν τα αγρια να διωξουν τα ημερα.
  • Θελω να εχω θεση για τα ωραια που ερχονται
  • Θελω μετα απο 2,3,4,5,6 χρονια να εχω προτεραιοτητα για το νεο (ας ελπισουμε) γήπεδο
  • Οι αγώνες της Ευρωλιγκας.
  • Τα μεσημεριανα ματς της Κυριακης που συνδυαζονται με αγωνες στο Καραϊσκακη και κάνουν την Κυριακη στο Φαληρο, πραγματικη εκδρομή!!
  • Μου άρεσε που καταφερα φετος σαν κατοχος να παρω εισιτηριο απο την ΚΑΕ για το Βερολινο. Ασχετως τι ακολουθησε....
  • και βεβαια γιατι ειναι στο μυαλο κατι μαγικο......... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
leonkalf
41.gif

Σωστός, κι εγώ γι' αυτούς τους λόγους θέλω να ανανεώσω αν και με προβληματίζουν κάποια προσωπικά δεδομένα (ομάδα, βραδυνή προπόνηση Πέμπτης π.χ)
συν ότι ίσως αφήσω να περάσει η 22 Ιουλίου ώστε να δω για άλλη θέση.


Μπορείς αν ανανεώσεις να αλλάξεις θέση (στο ίδιο τμήμα π.χ) που ήταν κενή πέρσυ?
LFO
QUOTE(leonkalf @ Jul 2 2009, 18:36 ) *
41.gif

Σωστός, κι εγώ γι' αυτούς τους λόγους θέλω να ανανεώσω αν και με προβληματίζουν κάποια προσωπικά δεδομένα (ομάδα, βραδυνή προπόνηση Πέμπτης π.χ)
συν ότι ίσως αφήσω να περάσει η 22 Ιουλίου ώστε να δω για άλλη θέση.


Μπορείς αν ανανεώσεις να αλλάξεις θέση (στο ίδιο τμήμα π.χ) που ήταν κενή πέρσυ?


νομιζω ναι. περυσι που ρωτησα κατι σχετικο μου ειχαν πει, αν θυμαμαι καλά, οτι μπορεις. Αν πας σε ποιο ακριβο βεβαια, πληρωνεις την διαφορα.
kotzito
Club 1 +100
Club 2 +50
Club 3 +50
Club 4 +50
Central +50
Οικογενειακα +50


Με μια πρωτη ματια,αυξηση σχεδον σε ολες τις θεσεις,και αλλαγη θεσης σε καποιους τυπους εισιτηριων διαρκειας.



@leonkalf:Νομιζω γινεται αυτο που αναφερεις.
apkat
Κι εγω παντως ειμαι λιγο προβληματισμενος με τα φετινα αλλα ενταξει θα το παρω και εγω και φετος το διαρκειας.Μετα απο 3 χρονια που εχω δεν θα ειναι ευκολο να μην πηγαινω στο ΣΕΦ να βλεπω την ομαδα.

Παντως πιστευω οτι και του χρονου η ομαδα θα ειναι παρα πολυ δυνατη ισως και πιο δυνατη απο φετος που ειχαμε 9000 διαρκειας επομενως η παγωμαρα αν και ειναι δικαιολογημενη λογω καποιων λαθος χειρισμων δεν θα μεινει για πολυ..
DON-basketblog
QUOTE(LFO @ Jul 2 2009, 18:30 ) *
πρωτα από ολα η αυξηση αυτή ήταν νομιζω λιγο πολυ αναμενομενη με τα την περσινη σταθεροποιησή των τιμων...δεν ειναι υπερβολικη αλλα σιγουρα δεν διανυουμε και σαν χωρα και τις καλυτερες μερες οικονομικά....

anyway, εγω θα ανανεωσω και φετος. Why?

  • εχει ξεκινησει μια προσπάθεια εδω και 3-4 χρονια να ερθει η ομαδα στην κορυφη. Χρειαζεται διοικηση, παικτες, κοσμος. χωρις ενα απο αυτά τα συστατικα,δεν προκειται η προσπαθεια αυτη να καρποφορισει ποτε.
  • Υπαρχουν στοιχεια που θελουν να λεγονται φιλοι του ολυμπιακου αλλα τελικα ειναι φιλοι μονο των εαυτων τους. Ερχονται γηπεδο για επεισοδια, καβγαδες, ψευτοτσαμπουκαδες. Λυπαμαι αλλα την θεση μου δεν τους την παραχωρω. Καθε υγιης φιλαθλος που φευγει αυξανει τις πιθανοτητες να ερθει ενας απο αυτους. Δεν θα ερθουν τα αγρια να διωξουν τα ημερα.
  • Θελω να εχω θεση για τα ωραια που ερχονται
  • Θελω μετα απο 2,3,4,5,6 χρονια να εχω προτεραιοτητα για το νεο (ας ελπισουμε) γήπεδο
  • Οι αγώνες της Ευρωλιγκας.
  • Τα μεσημεριανα ματς της Κυριακης που συνδυαζονται με αγωνες στο Καραϊσκακη και κάνουν την Κυριακη στο Φαληρο, πραγματικη εκδρομή!!
  • Μου άρεσε που καταφερα φετος σαν κατοχος να παρω εισιτηριο απο την ΚΑΕ για το Βερολινο. Ασχετως τι ακολουθησε....
  • και βεβαια γιατι ειναι στο μυαλο κατι μαγικο......... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif



Είπες πραγματικά τα πάντα όλα!!!Δεν νοείται να μην πάρεις διαρκείας στο μπάσκετ...Πραγματικά δεν νοείται.
rankin
Για μένα τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά..
Την ομάδα την αγαπάω πάρα πολύ.. Όπως όλοι εσείς που γράφετε εδώ μέσα σε καθημερινή βάση. Αγαπάμε την ομάδα και ασχολούμαστε υπερβολικά μαζί της, σε σημείο υπερβολής..
Όταν εμείς γράφαμε εδώ μέσα, με αγωνία, για το συμβόλαιο πχ του Πρίντεζη, ο παίχτης έκανε διακοπές στη Μύκονο, και αυτό λέει πολλά από μόνο του.
Κάποιοι μπορεί να μας χαρακτηρίσουν αρρωστάκια ή γραφικούς αλλά η αγάπη μας για την ομάδα δεν φτάνει μόνο ως εκεί..
Η αγάπη για την ομάδα μπορεί να σε κάνεις να κλείσεις ξαφνικά, με ένα κάρο λεφτά, εισιτήρια για να πας Βερολίνο. Και να είσαι εκεί και όλη μέρα να συζητάς πως πρέπει να παίξει η ομάδα, για να μπορέσει να κερδίσει...
Η αγάπη για την ομάδα είναι να έχεις μόλις βγάλει το χέρι σου από το γύψο και αντί να πας για μπύρα μετά από ένα μήνα κλεισούρας στο σπίτι, να προτιμήσεις να πας να δεις Ολυμπιακός-Μακάμπι (εννοείται με το χέρι μέσα σε τριγωνικό επίδεσμο)
Η αγάπη για την ομάδα συμπεριλαμβάνει πολλά πράγματα και ένα από αυτά είναι να παίρνεις διαρκείας πάντα με κλειστά τα μάτια. Χωρίς να το σκέφτεσαι και χωρίς να το μελετάς πολύ..

Όμως, φέτος νοιώθω ποιο απόμακρος.. Με στεναχώρησαν πολλά πράγματα. Απο τα κλασικά, με τη συμπεριφορά κάποιων μέσα στο γήπεδο, μέχρι τα καθαρά αγωνιστικά και τα μεταγραφικά, αλλά ακόμα και η αύξηση των τιμών..
Νοιώθω σαν η διοίκηση να κατηγορεί και εμάς που δεν πήραμε τίτλο ούτε φέτος. Σαν να μας αυξάνει τις τιμές γιατί θεωρεί ότι δεν σταθήκαμε αρκετά στο πλευρό της.

Για μένα ο λόγος για να ανανεώσω το διαρκείας μου είναι ένας: αν ο διπλανός μου θέλει να ανανεώσουμε.. Μόνο η παρέα μου μπορεί να με πείσει φέτος, αλλιώς απο την τι-βι και αγαπημένοι..
LFO
QUOTE(rankin @ Jul 3 2009, 08:56 ) *
Για μένα τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά..
Την ομάδα την αγαπάω πάρα πολύ..


Ο λογος αυτός ειναι αρκετός. Δεν υπάρχει λογικη οταν ασχολεισαι με τον Ολυμπιακο. Δεν υπάρχουν + & - και ας προσπαθουμε παντοτε να τα βαλουμε σε μια ζυγαρια όπως προσπαθησα και εγω, για λογους επιχειρηματολογιας, σε χθεσινο ποστ να πω τους λογους που θα ανανεώσω....


Προσωπικα αν ο κολλητος/διπλανος/κουμπαρος μου αποφασισει φετος ή του χρονου ή του παραχρονου να μην ανανεώσει (που δεν νομιζω), του εύχομαι καλη τηλεθέαση αλλα παω γηπεδάκι και μονος μου....

Αν βεβαια δεν ανανεωσει....φιλε rankin εισαι ευπροσδεκτος για παρεα!!
rankin
QUOTE(LFO @ Jul 3 2009, 09:29 ) *
Αν βεβαια δεν ανανεωσει....φιλε rankin εισαι ευπροσδεκτος για παρεα!!

Εσείς κάθεστε στα σουπερ ντουπερ μαδα φακα Βι-Άι-Πι ρε!!! Σας σερβίρουν σινγκλ μολτ, γυμνοστηθες στα τάιμ άουτ!
Που να έρθω εγώ εκεί ρε φίλε;;
LFO
QUOTE(rankin @ Jul 3 2009, 09:59 ) *
Εσείς κάθεστε στα σουπερ ντουπερ μαδα φακα Βι-Άι-Πι ρε!!! Σας σερβίρουν σινγκλ μολτ, γυμνοστηθες στα τάιμ άουτ!
Που να έρθω εγώ εκεί ρε φίλε;;


Το μονο που μας σερβιρεται ειναι η κοκα κολα απο το πανω διαζωμα!!

Στο 223 είμαστε ρε φιλαρακι , οχι κορτ σιτ!!
rankin
QUOTE(LFO @ Jul 3 2009, 10:03 ) *
Το μονο που μας σερβιρεται ειναι η κοκα κολα απο το πανω διαζωμα!!

Στο 223 είμαστε ρε φιλαρακι , οχι κορτ σιτ!!


Άσε τα παραμύθια ρε! Αφού παρκάρεις το γιοτ στο ναυτικό όμιλο και έρχεσαι στο γήπεδο tongue.gif

Σοβαρά τώρα, το θέμα είναι ότι ο κολλητός που είχαμε ξεκινήσει μαζί να πηγαίνουμε στο ΣΕΦ έφυγε κάποια στιγμή για Εξωτερικό.. Στα 2 χρόνια όμως θέλει να επιστρέψει ελλάδα και τον ψήνω να ξαναέρθει και στο ΣΕΦ. Στο ενδιάμεσο το εισιτήριο του το έπαιρνε ένας άλλος φίλος, αλλά αυτός δεν θέλει να ανανεώσει πάλι.. Οπότε, αν δεν το πάρει ο φίλος απο τα ξένα, μένω μόνος μου, εγώ και ο πασατέμπος μου...

NikRag15
Πάντως εγω αν και ξενέρωνω με τους καφρους που ερχονται μονο με τον ΠΑΟ για να τα κανουν @#$@$@ να μαλώνουν μεταξύ τους και χάνουμε εμεις αγώνες απο τιμωρίες θα το πάρω και φέτος το διαρκείας..!!
Αν και θα εχω ενα πρόβλημα με τις Πεμπτες...!!

Sokos
Ωραία όλα αυτά που λέτε ρε παιδιά, αλλά 12 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα είναι πολλά. Και εντάξει όταν όλοι ξέραμε ότι το χαν παρατήσει το ζήτημα. Τώρα απλά βλέπουμε ότι το κυνηγάνε αλλά με λάθος τρόπο. Κι επειδή εμένα τα λεφτά του διαρκείας λογικά θα μου στοιχίζουν περισσότερο απ' ότι τα λεφτά του Chili στους Αγγελόπουλους, δεν το βλέπω να ψηθώ να πληρώσω για να ζοχαδιάζομαι πάλι. Μόνο αν δω κάτι που να μου λέει ότι φέτος θα πετύχουμε κάποιο στόχο θα το σκεφτώ. Και προς το παρόν δεν βλέπω τίποτα τέτοιο. Και πιστεύω ότι όπως κι εγώ, δεν το βλέπουν και πολλοί άλλοι. Και γι αυτό πραγματικά πιστεύω ότι οι πωλήσεις θα ναι πολύ πεσμένες.... Και από αυτούς που θα αγοράσουν, από ένα σημείο και πέρα πολλοί δεν θα πατάνε...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Sokos @ Jul 4 2009, 19:18 ) *
Ωραία όλα αυτά που λέτε ρε παιδιά, αλλά 12 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα είναι πολλά. Και εντάξει όταν όλοι ξέραμε ότι το χαν παρατήσει το ζήτημα. Τώρα απλά βλέπουμε ότι το κυνηγάνε αλλά με λάθος τρόπο. Κι επειδή εμένα τα λεφτά του διαρκείας λογικά θα μου στοιχίζουν περισσότερο απ' ότι τα λεφτά του Chili στους Αγγελόπουλους, δεν το βλέπω να ψηθώ να πληρώσω για να ζοχαδιάζομαι πάλι. Μόνο αν δω κάτι που να μου λέει ότι φέτος θα πετύχουμε κάποιο στόχο θα το σκεφτώ. Και προς το παρόν δεν βλέπω τίποτα τέτοιο. Και πιστεύω ότι όπως κι εγώ, δεν το βλέπουν και πολλοί άλλοι. Και γι αυτό πραγματικά πιστεύω ότι οι πωλήσεις θα ναι πολύ πεσμένες.... Και από αυτούς που θα αγοράσουν, από ένα σημείο και πέρα πολλοί δεν θα πατάνε...

Κι εγω δεν προκειται μαλλον να ανανεωσω.
Δεν μπορω να βλεπω παλι τον Γιαννακη με τους Μακεδονομαχους του στον παγκο
και τα γατο-Σερβακια στο παρκε.
filippos7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 6 2009, 01:45 ) *
Κι εγω δεν προκειται μαλλον να ανανεωσω.
Δεν μπορω να βλεπω παλι τον Γιαννακη με τους Μακεδονομαχους του στον παγκο
και τα γατο-Σερβακια στο παρκε.


Εγώ εδώ πέρυσι είχα ψηθεί τόσο πολύ με την ομάδα και τις κινήσεις, που αν και φοιτητής στα Χανιά, πήγα στον Πειραιά και στο τσακ δεν πήρα γιατί σκέφτηκα 200 ευρώ για 2 παιχνίδια είναι πολλά..Φέτος και τον Πάρκερ να έφερναν, που δεν θα 'ρθει, πάλι δεν με συγκινεί η ομάδα..Βασικά με τις κινήσεις του ΠΑΟ, έχω ξενερώσει, γιατί όποιον και να φέρουν, δεν θα τους νικήσουμε ποτέ..Εδώ αυτοί ενισχύθηκαν και το μόνο που καταφέραμε εμείς είναι να ανανεώσει ο Μπουρούσης, και παρουσιάστηκε και σαν επιτυχία..Σιγά ρε..Δικός σου παίχτης είναι..Αυτονόητο έπρεπε να είναι, αν θες να πάρεις πρωτάθλημα..Να έχεις τους καλύτερους στην ομάδα σου..Τελικά mvp του πρωταθλήματος ποιος βγήκε πάλι??Ο Διαμαντίδης??Και ο καλύτερος στο tendex Μπουρούσης??
LFO
Η ανανέωση του διαρκειας είναι πλεον γεγονος.....223 τμημα.
apkat
Ανανεωσα και εγω..Τμημα 322
kotzito
Mια απορια:περσυ ειχα οικογενειακο διαρκειας 1 ενηλικας και 1 παιδι.Γινεται φετος με την ανανεωση να το κανω 2 ενηλικες και 2 παιδια ή θα πρεπει να περιμενω αν εχει ελευθερες θεσεις ωστε να βγαλω καινουριο;



Οσοι εχετε ηδη ανανεωσει,εχετε παρατηρησει κυμα ανανεωσης ή λιγα πραγματα;
LFO
QUOTE(kojito @ Jul 13 2009, 19:41 ) *
Mια απορια:περσυ ειχα οικογενειακο διαρκειας 1 ενηλικας και 1 παιδι.Γινεται φετος με την ανανεωση να το κανω 2 ενηλικες και 2 παιδια ή θα πρεπει να περιμενω αν εχει ελευθερες θεσεις ωστε να βγαλω καινουριο;



Οσοι εχετε ηδη ανανεωσει,εχετε παρατηρησει κυμα ανανεωσης ή λιγα πραγματα;


σήμερα που θα πάω να το παρω ,ανανέωσα τηλεφωνικά, θα κοψω κινηση και θα στειλω ανταποκριση.
kotzito
Πηγα και εγω σημερα και ανανεωσα στο τμημα 203.Παντως δεν παρατηρησα ιδιαιτερη κινηση.Ενω περσυ ειχα περασει σχεδον 1 ωρα στα γραφεια,φετος εκανα 10 λεπτα και δεν προσεξα αλλα ατομα πριν ή μετα απο εμενα.Πιστευω οτι το ποσοστο εκεινων που θα ανανεωσουν θα ειναι σιγουρα κατω απο 60%-70%.
LFO
QUOTE(kojito @ Jul 15 2009, 15:36 ) *
Πηγα και εγω σημερα και ανανεωσα στο τμημα 203.Παντως δεν παρατηρησα ιδιαιτερη κινηση.Ενω περσυ ειχα περασει σχεδον 1 ωρα στα γραφεια,φετος εκανα 10 λεπτα και δεν προσεξα αλλα ατομα πριν ή μετα απο εμενα.Πιστευω οτι το ποσοστο εκεινων που θα ανανεωσουν θα ειναι σιγουρα κατω απο 60%-70%.


σιγουρα δεν γινεται ο περσινος χαμός....αν και εχουν ριξει πολυ διαφημιση στο ιντερνετ και τις εφημεριδες διαφημιζοντας τα διαρκειας....

Θα δειξει....
rankin
QUOTE(LFO @ Jul 22 2009, 10:40 ) *
σιγουρα δεν γινεται ο περσινος χαμός....αν και εχουν ριξει πολυ διαφημιση στο ιντερνετ και τις εφημεριδες διαφημιζοντας τα διαρκειας....

Θα δειξει....

Μέχρι και σήμερα δεν είναι η ανανέωση;;;
LFO
QUOTE(rankin @ Jul 22 2009, 10:46 ) *
Μέχρι και σήμερα δεν είναι η ανανέωση;;;


ναι, ακομα δεν ανανεωσες?!
rankin
QUOTE(LFO @ Jul 22 2009, 11:00 ) *
ναι, ακομα δεν ανανεωσες?!

ΟΧΙ! και δεν ξέρω ακόμα αν θα ανανεώσω.. έχω μερικές ώρες μπροστά μου να αποφασίσω..
rankin
άντε... με σκάσατε και ανανέωσα... laugh.gif
LFO
QUOTE(rankin @ Jul 22 2009, 12:17 ) *
άντε... με σκάσατε και ανανέωσα... laugh.gif


αντε....και εμεις θα σου παρουμε μια φανελα Κελατι!!! icon_wave.gif
rankin
QUOTE(LFO @ Jul 22 2009, 12:20 ) *
αντε....και εμεις θα σου παρουμε μια φανελα Κελατι!!! icon_wave.gif

επέστρεψε από τα ξένα ο κολλητός που πηγαίναμε και παλιά μαζί στο ΣΕΦ και με έπεισε να ανανεώσουμε...
του υπενθύμισα ότι δεν υπάρχει πια Σκούνι Πεν-Ράιαν Στακ και φυσικά Πίνι Γκέρσον, οπότε δεν θα έχει τόσο ενδιαφέρον το πράγμα, αλλά μετά θυμήθηκα ότι θα έχουμε Κελάτι-Έρτσεγκ (και όχι μόνο) και έτσι το ενδιαφέρον παραμένει αμείωτο και αναλλοίωτο στο χρόνο!

Θα φοράω μπλούζα Κελάτι απο την ομάδα του στο Κολέγιο..
Α! Υπάρχει και μπόνους πίστα φέτος.. Νομίζω ότι η ομάδα θα λανσάρει και την φανέλα με ρίγες.. Ερυθρόλευκη! Κάτι που εγώ θα ήθελα πολύ να δω!

ΥΓ Σκαστου τάπα ρε Κελάτι παιχτούρα!!!!

leonkalf
QUOTE (rankin @ Jul 22 2009, 11:07 ) *
ΟΧΙ! και δεν ξέρω ακόμα αν θα ανανεώσω.. έχω μερικές ώρες μπροστά μου να αποφασίσω..

Kι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι..
Τι να κάνω... τι να κάνω..

Σε ποιο τμήμα έχεις διαρκείας?

Εγώ είχα στο 311


Πείτε όσοι πήρατε και φέτος που έχετε, ώστε αν είναι να ξέρουμε μήπως έχουμε δίπλα μας κάποιον συμφορουμίτη ή και να συναντηθούμε κάποια/ες φορές όλοι μαζί στο ΣΕΦ.
Στα παιχνίδια ειδικά που δεν έρχεται πολύς κόσμος μπορούμε να καθόμαστε και όλοι μαζί να τα λέμε κι από κοντά.. smile.gif
rankin
QUOTE(leonkalf @ Jul 22 2009, 12:42 ) *
Kι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι..
Τι να κάνω... τι να κάνω..

Σε ποιο τμήμα έχεις διαρκείας?

Εγώ είχα στο 311


Πείτε όσοι πήρατε και φέτος που έχετε, ώστε αν είναι να ξέρουμε μήπως έχουμε δίπλα μας κάποιον συμφορουμίτη ή και να συναντηθούμε κάποια/ες φορές όλοι μαζί στο ΣΕΦ.
Στα παιχνίδια ειδικά που δεν έρχεται πολύς κόσμος μπορούμε να καθόμαστε και όλοι μαζί να τα λέμε κι από κοντά.. smile.gif

Είναι απλά μια απόφαση..
Και εγώ έκραζα, έκραζα, αλλά τελικά ανανέωσα...

Σήμερα πάντως λήγει η προθεσμία για ανανέωση, αν και εξακολουθείς να έχεις χρόνο.. Απλά αν δεν ανανεώσεις θα σε βάλουν σε άλλη θέση ή άλλη θύρα.
εγώ είμαι στο 227

είμαι υπέρ μιας συνάντησης, κάτι που θα είναι αρκετά εύκολο σε χαλαρό ματς πρωταθλήματος, με φραπόγαλο ανά χείρας...
LFO
QUOTE(rankin @ Jul 22 2009, 12:54 ) *
είμαι υπέρ μιας συνάντησης, κάτι που θα είναι αρκετά εύκολο σε χαλαρό ματς πρωταθλήματος, με φραπόγαλο ανά χείρας...


όταν αρχίσει το πρωτάθλημα και περάσουν και οι τιμωρίες , δεν θα πινετε ο φραπές....νες θα πίνουμε!!!
rankin
QUOTE(LFO @ Jul 22 2009, 15:19 ) *
όταν αρχίσει το πρωτάθλημα και περάσουν και οι τιμωρίες , δεν θα πινετε ο φραπές....νες θα πίνουμε!!!

Ωπα ρε! Μια αγωνιστική πρέπει να έχουμε
επίσης, πίνουμε πάντα φραπέ! Είναι κάτι σαν ιερή αποστολή ...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Εγω τον φραπε δεν θα τον επινα (γιατι δεν πινω καφε),
αλλα ολο και καπου θα ηταν χρησιμος........εεεεε Παναγιωτη???

Αλλα δεν θα παρω διαρκειας φετος.
Προτιμω να βλεπω τον Τιμουρ και την παραγκα του Κοκκαλη να παιρνει νταμπλ,
παρα τον Γιαννακη και τους μακεδονομαχους του.
leonkalf
Θα πάρεις δηλ. διαρκείας στο ποδόσφαιρο και όχι στο μπάσκετ???
Δε το περίμενα αυτό από έναν που παίζει κιόλας μπάσκετ.

50΄ ακόμα... είμαι στο γραφείο ακόμα. Ακόμα δεν έχω καταλήξει. Προλαβαίνω?
Είχε κίνηση σήμερα στα γραφεία? Πήγε κανείς?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE (leonkalf @ Jul 22 2009, 16:59 ) *
Θα πάρεις δηλ. διαρκείας στο ποδόσφαιρο και όχι στο μπάσκετ???
Δε το περίμενα αυτό από έναν που παίζει κιόλας μπάσκετ.

50΄ ακόμα... είμαι στο γραφείο ακόμα. Ακόμα δεν έχω καταλήξει. Προλαβαίνω?
Είχε κίνηση σήμερα στα γραφεία? Πήγε κανείς?

Εννοειται οτι θα παρω διαρκειας στο ποδοσφαιρο.
Τι να παω να δω στο μπασκετ??
Τον Γιαννακη και τον Ερτσεγκ?? Ή τον Μαυροκεφαλιδη και τον Γλυνιαδακη??

Προτιμω να βλεπω Γκαλετι-Ντουντου-Ντιογκο και Τασο-Παντο οεοεοε
rankin
QUOTE(leonkalf @ Jul 22 2009, 16:59 ) *
Θα πάρεις δηλ. διαρκείας στο ποδόσφαιρο και όχι στο μπάσκετ???
Δε το περίμενα αυτό από έναν που παίζει κιόλας μπάσκετ.

50΄ ακόμα... είμαι στο γραφείο ακόμα. Ακόμα δεν έχω καταλήξει. Προλαβαίνω?
Είχε κίνηση σήμερα στα γραφεία? Πήγε κανείς?

Μπορείς να πάρεις και τηλέφωνο αν θες.. δεν ειναι ανάγκη να πας απο εκεί.
leonkalf
Πήρα τηλ. στα γραφεία και το κανόνισα! Θα είμαι και τη νέα σεζόν με θέση διαρκείας... wink.gif

Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή. Δεν χρειάστηκε να πάω εκεί σήμερα.

Το θετικό που μου είπε η κοπέλα είναι ότι μπορούν να κάνουν μετακίνηση της θέσης μου και να με βάλουν σε πιο κεντρική θέση (άλλο τμήμα της θύρας). Φυσικά δέχθηκα και περιμένω τηλ. για επιβεβαίωση ως το Σάββατο.
Αυτό μάλλον σημαίνει ότι δεν έχουν γίνει όλες οι ανανεώσεις και υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις στα κεντρικά σημεία.
Και φυσικά, είναι και μια επιβράβευση σε όσους ανανεώνουν. Δεν ξέρω αν ίσχυε και παλιότερα αυτό.

Οπότε όταν μάθω σε ποιο τμήμα θα είμαι οριστικά, θα ενημερώσω.

Τα λέμε στο ΣΕΦ παιδιά! Μην απογοητεύεστε. Άλλωστε μετράει το να περνάμε καλά, να το χαιρόμαστε όλο αυτό όλη τη χρονιά και αν μας ικανοποιήσει και η ομάδα με την απόδοσή της και παίρνοντας τίτλο/ους, τόσο το καλύτερο!
Ας απολαύσουμε πάνω από όλα τα παιχνίδι, το μπάσκετ που τόσο μας αρέσει!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(leonkalf @ Jul 22 2009, 19:10 ) *
Πήρα τηλ. στα γραφεία και το κανόνισα! Θα είμαι και τη νέα σεζόν με θέση διαρκείας... wink.gif

Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή. Δεν χρειάστηκε να πάω εκεί σήμερα.

Το θετικό που μου είπε η κοπέλα είναι ότι μπορούν να κάνουν μετακίνηση της θέσης μου και να με βάλουν σε πιο κεντρική θέση (άλλο τμήμα της θύρας). Φυσικά δέχθηκα και περιμένω τηλ. για επιβεβαίωση ως το Σάββατο.
Αυτό μάλλον σημαίνει ότι δεν έχουν γίνει όλες οι ανανεώσεις και υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις στα κεντρικά σημεία.
Και φυσικά, είναι και μια επιβράβευση σε όσους ανανεώνουν. Δεν ξέρω αν ίσχυε και παλιότερα αυτό.

Οπότε όταν μάθω σε ποιο τμήμα θα είμαι οριστικά, θα ενημερώσω.

Τα λέμε στο ΣΕΦ παιδιά! Μην απογοητεύεστε. Άλλωστε μετράει το να περνάμε καλά, να το χαιρόμαστε όλο αυτό όλη τη χρονιά και αν μας ικανοποιήσει και η ομάδα με την απόδοσή της και παίρνοντας τίτλο/ους, τόσο το καλύτερο!
Ας απολαύσουμε πάνω από όλα τα παιχνίδι, το μπάσκετ που τόσο μας αρέσει!

Αυτο σημαινει οτι γυρω στα 1,000-1,500 διαρκειας φετος θα εχει το πολυ η ομαδα.
leonkalf
Όχι ρε Τάσο, δε το νομίζω αυτό.

Άλλωστε όσες μείνουν κενές, βγαίνουν από Δευτέρα σε διαθεσιμότητα για νέους κατόχους. Οπότε όσοι δεν είχαν πάρει πέρσυ μπορούν να πάρουν φέτος! Και πιστεύω θα είναι πολλοί αυτοί..
Κι όσοι δεν ανανέωσαν τώρα, και θελήσουν να πάρουν μετά, πάλι μπορούν.

Θα δούμε στο τέλος πόσα θα διατεθούν.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(leonkalf @ Jul 22 2009, 19:15 ) *
Όχι ρε Τάσο, δε το νομίζω αυτό.

Άλλωστε όσες μείνουν κενές, βγαίνουν από Δευτέρα σε διαθεσιμότητα για νέους κατόχους. Οπότε όσοι δεν είχαν πάρει πέρσυ μπορούν να πάρουν φέτος! Και πιστεύω θα είναι πολλοί αυτοί..
Κι όσοι δεν ανανέωσαν τώρα, και θελήσουν να πάρουν μετά, πάλι μπορούν.

Θα δούμε στο τέλος πόσα θα διατεθούν.

Απο την δικη μου παρεα ανανεωσαν οι 4 απο τους 9.
Sokos
Από την δική μας παρέα των 6 ανανέωσε ο ένας....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Sokos @ Jul 23 2009, 01:36 ) *
Από την δική μας παρέα των 6 ανανέωσε ο ένας....

Απο τους 15 δηλαδη ανανεωσαν οι 5.
Οπως ακριβως τα ειπα.
Απο 5,000 διαρκειας περσι θα πεσουμε στα 1,000-1,500
apkat
8750 ηταν τα διαρκειας περσυ.

Επισης απο την δικη μου παρεα ηταν 4 και ανανεωσαν και οι 4.Θα το βαλεις και αυτο στην πραξη;;Με τετοιο δειγμα υπολογισμους δεν νοειται να κανεις.
apkat
Η ζήτηση των εισιτηρίων διαρκειάς του Ολυμπιακού για την νέα σεζόν δεν έχει προηγούμενο και αντικατοπτρίζει πλήρως την τεράστια δίψα των ερυθρόλευκων οπαδών για επιστροφή της ομάδας στην κορυφή της Ευρώπης και της Ελλάδας.


Όπως ανακοίνωσε η ερυθρόλευκη ΚΑΕ από τα 1.800 επιπλέον διαρκείας που τύπωσαν οι ιθύνοντες των Πειραιωτών έχουν απομείνει μονάχα 205!

Είναι θέμα λίγων ημερών να γίνουν "καπνός" και τα εναπομείναντα εισιτήρια και οι φίλαθλοι που θα έχουν μόνιμη θέση στο ΣΕΦ την νέα σεζόν να είναι 8.721, αριθμός ρεκόρ στην ιστορία του μπασκετικού Ολυμπιακού.

Άλλωστε όπως στην ζωή έτσι και στον αθλητισμό, όλα είναι αμοιβαία και ο κόσμος του Ολυμπιακού θέλει να ανταποδώσει τις μεγάλες μεταγραφικές κινήσεις των αδερφών Αγγελόπουλων και το γεγονός πως... τίναξαν την μπάνκα στον άερα για να κάνουν τους ερυθρολεύκους και πάλι αυτοκράτορες σε Ευρώπη και Ελλάδα, αγοράζοντας εισιτήρια διαρκείας.

Με τα μέχρι τώρα δεδομένα τα εισιτήρια που θα εκδίδονται πριν από κάθε αγώνα δεν θα φτάνουν με βάση των αριθμό των διαρκείας και το μόνο σίγουρο είναι πως το ΣΕΦ θα ζήσει ένδοξες στιγμές της δεκαετίας του '90.

Τα τελευταία εισιτήρια μπορούν να τα προμηθευτούν οι φίλοι του Ολυμπιακού είτε από τα γραφεία της ΚΑΕ στην πλατεία Αλεξάνδρας, είτε από το επίσημο site της ομάδας.

Τα τελευταία 205 εισιτήρια...

VIP 38
COURT SEAT 22
CENTRAL 1 324 6
CENTRAL 3 305 50
CENTRAL 3 327 30
CENTRAL 3 311 41
CENTRAL 3 321 18

Το αντιστοιχο αρθρο του σπορτ24 απο περσυ.Κοψε τις ανακριβειες σου εχω πει πολλες φορες.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(apkat @ Jul 23 2009, 05:33 ) *
Η ζήτηση των εισιτηρίων διαρκειάς του Ολυμπιακού για την νέα σεζόν δεν έχει προηγούμενο και αντικατοπτρίζει πλήρως την τεράστια δίψα των ερυθρόλευκων οπαδών για επιστροφή της ομάδας στην κορυφή της Ευρώπης και της Ελλάδας.


Όπως ανακοίνωσε η ερυθρόλευκη ΚΑΕ από τα 1.800 επιπλέον διαρκείας που τύπωσαν οι ιθύνοντες των Πειραιωτών έχουν απομείνει μονάχα 205!

Είναι θέμα λίγων ημερών να γίνουν "καπνός" και τα εναπομείναντα εισιτήρια και οι φίλαθλοι που θα έχουν μόνιμη θέση στο ΣΕΦ την νέα σεζόν να είναι 8.721, αριθμός ρεκόρ στην ιστορία του μπασκετικού Ολυμπιακού.

Άλλωστε όπως στην ζωή έτσι και στον αθλητισμό, όλα είναι αμοιβαία και ο κόσμος του Ολυμπιακού θέλει να ανταποδώσει τις μεγάλες μεταγραφικές κινήσεις των αδερφών Αγγελόπουλων και το γεγονός πως... τίναξαν την μπάνκα στον άερα για να κάνουν τους ερυθρολεύκους και πάλι αυτοκράτορες σε Ευρώπη και Ελλάδα, αγοράζοντας εισιτήρια διαρκείας.

Με τα μέχρι τώρα δεδομένα τα εισιτήρια που θα εκδίδονται πριν από κάθε αγώνα δεν θα φτάνουν με βάση των αριθμό των διαρκείας και το μόνο σίγουρο είναι πως το ΣΕΦ θα ζήσει ένδοξες στιγμές της δεκαετίας του '90.

Τα τελευταία εισιτήρια μπορούν να τα προμηθευτούν οι φίλοι του Ολυμπιακού είτε από τα γραφεία της ΚΑΕ στην πλατεία Αλεξάνδρας, είτε από το επίσημο site της ομάδας.

Τα τελευταία 205 εισιτήρια...

VIP 38
COURT SEAT 22
CENTRAL 1 324 6
CENTRAL 3 305 50
CENTRAL 3 327 30
CENTRAL 3 311 41
CENTRAL 3 321 18

Το αντιστοιχο αρθρο του σπορτ24 απο περσυ.Κοψε τις ανακριβειες σου εχω πει πολλες φορες.

Το 5,000 ρε αμπαλιδη το εβαλα στο περιπου, δεν ηξερα ποσοι ηταν.
Αλλα φετος πανω απο 2,000 δεν βλεπω να δινουν....
apkat
Συγνωμη αλλα 5000 με 9000 δεν ειναι στο περιπου.Ειναι διαφορα κοντα στο 100%

Γενικα γυρω στα 5000 πιστευω οτι θα ειναι φετος.
spysta
εμεις ημασταν 3 φιλοι που ειχαμε διαρκειας εδω και καιρο .. ο ενας φετος δεν ανανεωσε λογω σχολης πτυχιου κτλ δεν θα εχει καθολου χρονου .. οι αλλοι δυο ανανεωσαμε ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!
μαλλον ,αν δεν την παρει ενας αλλος φιλος μου που τον ψηνω,μια θεση αδεια διπλα στον spysta θα υπαρχει αν ενδιαφερεται κανεις .. central 250 Eυρω στο κεντρο της Θυρας 7 κατω χαμηλα στο πανω διαζωμα !!
zarko78
Εγω το ανανέωσα το εισιτηριάκι πιο πολύ από συνήθεια , παρα επειδή έχω εντυπωσιαστεί από τις κινήσεις μέχρι τώρα. Έχω μία αίσθηση πάντως οτι η ομάδα δεν θα είναι τόσο τραγική φέτος, όσο προσπαθούν να την παρουσιάσουν κάποιοι.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.