Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ - Μεταγραφές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300
George_12ISL
Δεν υπάρχει θέμα Φερνάντεζ τώρα...
Πέρυσι άλλωστε ο ίδιος ο Γιαννακόπουλος είχε δηλώσει πως δεν πρόκειται να αγοράσουμε παίκτη που τον επόμενο χρόνο θα πάει στο NBA. Κατά τη γνώμη μου αυτός είναι ο πιο σίγουρος για το NBA. Το θέμα τώρα με τη Μπαρτσελόνα έχει να κάνει με την (ορισμένες φορές) απέλπιδα προσπάθεια της ομάδας να βρει τον αντικαταστάση του Ναβάρο.
Συνέχεια ονόματα θα ακούγονται... Έτσι γίνεται κάθε φορά...
Ginobili
Ούτε η Μπαρτσελόνα θα πάρει τον Φερνάντεθ...100% Το παιδί σε μερικούς μήνες θα βρίσκεται στο Πόρτλαντ...
Και αρκετά μας ζαλίζουν κάθε χρόνο οι καταλανοί.....κάθε καλοκαίρι τα ίδια...και κάθε Απρίλη..πάλι τα ίδια... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Εκτός αν φέτος τα πιάσουν χοντρά από την πώληση του Ροναλντίνιο...και μείνει κανά ψίχουλο και για το μπασκετάκι... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Igor
Πολυ πιθανο το βλεπω να ερχεται ο Βελιτσκοβιτς στον ΠΑΟ..
Ginobili
QUOTE(Igor @ Apr 17 2008, 13:09 ) *
Πολυ πιθανο το βλεπω να ερχεται ο Βελιτσκοβιτς στον ΠΑΟ..

προσωπική έμπνευση...ή πήρε τίποτα το μάτι σου..το αυτί σου...???
giannis_
o ντικουδης παντως συμφωνα οπως παντα με ισπανικα δημοσιευματα παει προς ισπανια μερια το καλοκαιρι
Ginobili
QUOTE(giannis_ @ Apr 17 2008, 13:21 ) *
o ντικουδης παντως συμφωνα οπως παντα με ισπανικα δημοσιευματα παει προς ισπανια μερια το καλοκαιρι

Εγώ πιστεύω ότι θα μείνει ο Ντικούδης.Μόνο αν έρθει κάποιος εκ των Φώτση ή Κουφό μπορεί να φύγει....άρα χλωμό...

Τους Ισπανούς τους έχω γραμμένους...@@
giannis_
QUOTE(Ginobili @ Apr 17 2008, 16:25 ) *
Εγώ πιστεύω ότι θα μείνει ο Ντικούδης.Μόνο αν έρθει κάποιος εκ των Φώτση ή Κουφό μπορεί να φύγει....άρα χλωμό...

Τους Ισπανούς τους έχω γραμμένους...@@

Να μεινει ο ντικουδης να κανει τι?αφου κ ο ιδιος βλεπει οτι ο ζοτς δεν τον υπολογιζει κ χθες που τον εβαλε δεν εκανε τπτ!στην αμυνα τον περναγαν ολοι σαν σταματημενο εχανε εντελως ελευθερα σουτ κ γενικα βρισκεται αλλου ο δημος σαν να βαριεται!να μου λεγες για το δημο που περυσι κοιταγε τον σκολα στα ισια χωρις να φοβαται ναι αλλα ο φετινος δημος δεν κανει για τον παναθηναικο!

οσο για τους ισπανους συμφωνω κ εγω!
nicolicius
Oντως μοιαζει αδιαφορος και σαν να βαριεται. Ετσι και αλλιως δεν παιρνει και χρονο αρα πιος ο λογος να μεινει?
Αν ηταν ο παλιος καλος και χρησιμος Δημος δεν θα το συζητουσα. peace.gif
Big Ticket
O Ντικουδης οντως ηταν απογοητευση φετος αλλα ,οπως ειπε κ ο Ginobili, αν δεν ερθει αλλος ελληνας στη θεση του δυσκολα θα φυγει.
Για τον Βελισκοβιτς εχει ακουστει οτι μας ενδιαφερει η περιπτωση του κ το εχω αναφερει εδω κ καιρο στο forum.
Igor
Για Βελιτσκοβιτς το εχω ακουσει και απο εδω αλλα πιστευω οτι οσο περναει η ωρα οι πιθανοτητες να καταληξει στον Παναθηναικο μεγαλωνουν.

Εχετε ακουσει κατι για τον Τσαλδαρη ? Ελπιζω να μην ερθει αυτος ο παιχτης γιατι δεν κανει.. Πολλα λενε για αυτον ενω ο Καλαμποκης και καλυτερος ειναι και θεαματικοτερη ανοδο εχει.
Big Ticket
O Βελισκοβιτς ειναι καλος παιχτης κ με πολλα περιθωρια εξελιξης αλλα ειναι κοινοτικος κ αυτο μπερδευει καπως τα πραγματα. Ισως προτιμηθουν κοινοτικοι για αλλα κενα στο ροστερ κ σε θεσεις που δεν μπορουν να καλυφθουν απο ελληνες. Παντως εγω θα τον ηθελα στον Παναθηναικο.
Εσυ Igor γιατι πιστευεις οτι αυξανουν οι πιθανοτητες να ερθει?
Για τον Τσαλδαρη δεν εχω ακουσει τιποτα. Ειναι οντως μια "μιζερη" περιπτωση...
Archigos
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΒΕΛΙΣΚΟΒΙΤΣ ΕΝΩ ΑΠΟ ΦΙΛΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΕΚΟΒΙΤΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ
lakersdynasty
Ο Ντικουδης δεν υπολογιζεται ΠΙΑ απο τον Ομπραντοβιτς τοσο πολυ εδω και καποιο καιρο και αυτο κολλαει με καποια ποστ που εχουν προηγηθει και αφορουν το ποιος ειναι αυτος που φετος εχει ψιλοανακατεψει την ομαδα.

Αν σκεφτει κανεις και το οτι ο Ζελικο παρα το γεγονος οτι γινεται Τουρκος με τετοιες δηλωσει εβαλε τον Σαρας να παιξει απτην αρχη καταλαβαινει κανεις οτι αλλου ειναι το προβλημα.

Οποτε εγω δεν τον βλεπω να μενει.
nicolicius
Παντως φαινεται να εχει καποιο προβλημα και γενικα δεν δειχνει να εχει ορεξη για μπασκετ..

Αν ερθει κανας Φωτσης τοτε ισως φυγει..

Τι αλλες επιλογες υπαρχουν???
Nik7
δεν ξερω ποσοι ειδατε τη ματσαρα ρεαλ-μπανταλονα σημερα (93-101!), αλλα ο ρουντι βγαζει ματια.
τι παιχταρας θεε μου!
αμυνα-επιθεση φωτια.
αυτο κι αν θα ηταν μπαμ!
ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα καλύτερο 3αρι δεν υπάρχει (μαζι με τον σισκα).
τεσπα, όνειρα κανουμε.
επιμενω παντως για τον μουαζο, παντα ως δευτερη αποκτηση περαν του πεκοβιτς βεβαια.
μηπως θα πρεπε να επενδύσουμε και σε κανενα ψηλό πιτσιρικά ταυτόχρονα;
υπάρχει κανενας τετοιος σε μικρότερη κατηγορία;
saou
Τον Ντικούδη ενδέχεται να τον κρατήσει η προοπτική να τον πάρει ο Ολυμπιακός αν μείνει ελεύθερος..
6-0
QUOTE(Nik7 @ Apr 18 2008, 00:41 ) *
δεν ξερω ποσοι ειδατε τη ματσαρα ρεαλ-μπανταλονα σημερα (93-101!), αλλα ο ρουντι βγαζει ματια.
τι παιχταρας θεε μου!
αμυνα-επιθεση φωτια.
αυτο κι αν θα ηταν μπαμ!
ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα καλύτερο 3αρι δεν υπάρχει (μαζι με τον σισκα).
τεσπα, όνειρα κανουμε.


Το είδα εγώ και μου 'πεσε το σαγόνι στο πάτωμα γιατί δεν είχα δει καθόλου πως παίζει φέτος. Τι παιχτούρα είναι αυτή; w00t.gif

Πραγματικά θα ήταν φοβερή μεταγραφή αν είχε έρθει πέρσι. Αλλά από την άλλη, αν αναλογιστούμε όλα τα δεδομένα μάλλον καλύτερα που δεν ήρθε.


... για τον Ολυμπιακό laugh.gif
saou
Άλλο πάντως το run and gun που παίζεται στην Ισπανία και βοηθάει παίκτες όπως το Ρούντι να βγάζουν όλο το ταλέντο τους προς τα έξω και άλλο το μπάσκετ του Ομπράντοβιτς.
Rondo
QUOTE(saou @ Apr 18 2008, 00:57 ) *
Τον Ντικούδη ενδέχεται να τον κρατήσει η προοπτική να τον πάρει ο Ολυμπιακός αν μείνει ελεύθερος..

Τον Ντικούδη στον έφερνα στον Ολυμπιακό και με το αυτοκίνητό μου αν μπορούσα, όπως έχει πει και μέγιστος Λύκος...Κακό στον ΟΣΦΠ θα κάνει αν πάει όχι στον ΠΑΟ.
Ginobili
Παιδιά...ξεχνάτε μου φένεται...ότι ο Ντικούδης είναι Έλληνας... Πέρα από Φώτση και Κουφό..δεν υπάρχουν άλλοι Έλληνες γι'αυτήν την θέση για τον Παναθηναικό.Άν φύγει ο Ντικούδης...τότε θα πρέπει να φύγουν 100% και οι 3 άλλοι ψηλοί(Τομάσεβιτς,Ζίζιτς,Πρκάτσιν) που και δεν τα έχουν πάει καλύτερα...και είναι και κοινοτικοί...άμα φύγουν και οι Αλβέρτης,Μπετσίροβιτς....τι συζητάμε?? Πάμε 6-7..+..μεταγραφές το καλοκαίρι???

Κατά την γνώμη μου,πρέπει να φύγουν οι Τομάσεβιτς,Ζίζιτς,Πρκάτσιν...ο Μπετσίροβιτς και στην θέση τους να έρθουν 2 καλοί ψηλοί και ένα 2-3άρι.



Τον Σάκοτα...ΔΕΝ τον θέλω.....!!!!
VARDINOLATSIS
QUOTE(Nik7 @ Apr 18 2008, 00:41 ) *
δεν ξερω ποσοι ειδατε τη ματσαρα ρεαλ-μπανταλονα σημερα (93-101!), αλλα ο ρουντι βγαζει ματια.
τι παιχταρας θεε μου!
αμυνα-επιθεση φωτια.
αυτο κι αν θα ηταν μπαμ!
ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα καλύτερο 3αρι δεν υπάρχει (μαζι με τον σισκα).
τεσπα, όνειρα κανουμε.
επιμενω παντως για τον μουαζο, παντα ως δευτερη αποκτηση περαν του πεκοβιτς βεβαια.
μηπως θα πρεπε να επενδύσουμε και σε κανενα ψηλό πιτσιρικά ταυτόχρονα;
υπάρχει κανενας τετοιος σε μικρότερη κατηγορία;

δυο και είναι και στο στυλ του ΟΜΠΡΑ...ο ΡΟΚΟ ΛΕΝΙ και ο ΤΡΙΠΚΟΒΙΤΣ. Ο Ροκο έχει καλύτερο μπάσιμο και ο Τρίπκοβιτς καλύτερο σούτ... rolleyes.gif
Ginobili
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Apr 18 2008, 21:15 ) *
ι ο Τρίπκοβιτς καλύτερο σούτ... rolleyes.gif

Το σουτ του Τρίπκοβιτς πάντως...δεν είναι και το πιο αξιόπιστο....Σουτάρει πάρα πολλά τρίποντα....και έχει γύρω στο 30%...

http://www.euroleague.net/competition/play...e=225&pcode=BFB

http://www.euroleague.net/competition/play...easoncode=E2006


http://www.euroleague.net/competition/play...e=225&pcode=BFB
man10
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Apr 18 2008, 21:15 ) *
δυο και είναι και στο στυλ του ΟΜΠΡΑ...ο ΡΟΚΟ ΛΕΝΙ και ο ΤΡΙΠΚΟΒΙΤΣ. Ο Ροκο έχει καλύτερο μπάσιμο και ο Τρίπκοβιτς καλύτερο σούτ... rolleyes.gif

Kαι οι 2 που ανεφερες ειναι πολυ καλοι παικτες αν και διατηρω καποιες αμφιβολιες για τις προοπτικες εξελιξεις τους.Ο Ουκιτς ειναι 1984(ιδια σειρα με Βασιλοπουλο,Βασιλειαδη,Μαυροκεφαλιδη) ειναι εξαιρετικος παικτης αν και εχει το μυαλο του ισως περισσοτερο απο οσο πρεπει στο σκοραρισμα.Δεν ειναι παντως και κανας μικρος,24 χρονων ειναι.
Ο Τριπκοβιτς ειναι αλλο φρουτο...Πριν απο 3 χρονια που ειχε κανει την παρθενικη του χρονια με την Παρτιζαν ειχε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις,αλλα απο τοτε δεν εχει σημειωσει αξιολογη προοδο.Ειναι παντως ψηλο ασοδυο με τρομερο σουτ οπως ειπες αν και κανει καταχρηση μερικες φορες με αποτελεσμα τα ποσοστα του να πεφτουν οπως τονισε και ο gino.Αν ειναι να παρουμε καποιον Σερβο μικρο,αξιζει να ριξουμε μια ματια και στον Τεπιτς(τον ειδατε στα παιχνιδια με την Παρτιζαν) 1987 γεννηθης,ψηλο γκαρντ με προδιαγραφες η τον Μιγιατοβιτς,επισης 1987 ηταν το alter ego του Τεοντοσιτς στις μικρες Εθνικες της Σερβιας.Δεν τον εχω δει να παιζει αλλα εχουν ακουστει πολυ καλα λογια.Πολλοι τον θεωρουν καλυτερο του Τεοντοσιτς.
spysta
QUOTE(Nik7 @ Apr 17 2008, 21:41 ) *
επιμενω παντως για τον μουαζο, παντα ως δευτερη αποκτηση περαν του πεκοβιτς βεβαια.

τον Μουαζο οσες φορες τον εχω παρακολουθησει μ αρεσε πολυ .. και γω πιστευω οτι προκειται για καλη περιπτωση .. πισω απο εναν δυνατο πολυ καο ψηλο θα ηταν οτι πρεπει
Nik7
μιας και ο λογος κυριως για ψηλους, νομιζω οτι μια εξαιρετική λυση ειναι και ο N'Dong της Malaga.
καταπληκτικός ριμπαουντερ και αρκετα γρήγορος και ευέλικτος ψηλος, αλλα που συγχρόνως γεμιζει τη ρακετα. επισης αρκετά καλος σουτερ.
γενικά υπάρχουν λύσεις, αρκει να επιμείνει η ομάδα στα θέματα υγείας και να μην ξαναπάρει κουτσό άλογο....
Ginobili
Γιατι να μην προτιμηθεί ο Σαντιάγκο από τους Μουαζό...και N'Dong?? Ακόμη και τον Μάσει θα τον προτιμούσα από αυτούς τους 2.(Μιλάμε πάντα για τον έτερο ψηλό,αν ο ένας είναι ο Πέκοβιτς...)
Nik7
QUOTE(Ginobili @ Apr 20 2008, 21:32 ) *
Γιατι να μην προτιμηθεί ο Σαντιάγκο από τους Μουαζό...και N'Dong?? Ακόμη και τον Μάσει θα τον προτιμούσα από αυτούς τους 2.(Μιλάμε πάντα για τον έτερο ψηλό,αν ο ένας είναι ο Πέκοβιτς...)


νομιζω διοτι και οι δυο αυτοι ειναι πιο γρήγοροι και ευέλικτοι απο τον δεινόσαυρο σαντιαγκο, και εξυπηρετούν το δογμα ομπραντοβιτς που θελει γρήγορους ψηλους.
ακομη, ο σαντιαγκο παιζει εντελώς παλαιομοδίτικα μονο με πλάτη.
και ο μασει ειναι μια εξαιρετική λυση, συμφωνώ.
αλλα΄δεν εχει τον ογκο των αλλων 2 μεσα στη ρακετα, ουτε το ύψος.
Rondo
Ο Μάσει δεν ταιριάζει στη φιλοσοφία του Ζοτς...Γι'αυτό και μόνο δεν αποκτάται...Για το ποιος θα πλαισιώσει τον Πέκοβιτς αν υποθέσουμε ότι είναι κλεισμένος ειλικρινά δεν ξέρω...Πιστεύω θα είναι κάτι καλό όμως!!!
Ginobili
QUOTE(Nik7 @ Apr 20 2008, 21:36 ) *
, ο σαντιαγκο παιζει εντελώς παλαιομοδίτικα μονο με πλάτη.

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Μα αυτό που λείπει από τον Παναθηναικό....εκεί που πονάμε περισσότερο από ποτέ....είναι ότι δεν έχουμε παίκτη που το φόρτε του..να είναι η "πλάτη".Όλος ο μπασκετικός κόσμος..όλο το ΝΒΑ...παίκτες που να παίζουν με την πλάτη ψάχνουν....
Κατά την γνώμη μου,ο Σαντιάγκο είναι ένας πολύ έξυπνος ψηλός,ξέρει μπάσκετ...έχει ΥΨΟΣ(2.15)...και θα ήταν ότι έπρεπε για να πάρουμε μια πολύ πιο βελτιωμένη έκδοση του Τομάσεβιτς(που είναι πιο αργός από τον Σαντιάγκο.....).
Rondo
QUOTE(Ginobili @ Apr 21 2008, 00:48 ) *
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Μα αυτό που λείπει από τον Παναθηναικό....εκεί που πονάμε περισσότερο από ποτέ....είναι ότι δεν έχουμε παίκτη που το φόρτε του..να είναι η "πλάτη".Όλος ο μπασκετικός κόσμος..όλο το ΝΒΑ...παίκτες που να παίζουν με την πλάτη ψάχνουν....
Κατά την γνώμη μου,ο Σαντιάγκο είναι ένας πολύ έξυπνος ψηλός,ξέρει μπάσκετ...έχει ΥΨΟΣ(2.15)...και θα ήταν ότι έπρεπε για να πάρουμε μια πολύ πιο βελτιωμένη έκδοση του Τομάσεβιτς(που είναι πιο αργός από τον Σαντιάγκο.....).

Σύμφωνοι όμως δεν συγκρίνεται το πως πασάρει ο Τόμο με το πως το κάνει ο Σαντιαγκο...Το λέω αυτό έχοντας παρακολουθήσει τον παίκτη...
Nik7
QUOTE(Ginobili @ Apr 20 2008, 21:48 ) *
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Μα αυτό που λείπει από τον Παναθηναικό....εκεί που πονάμε περισσότερο από ποτέ....είναι ότι δεν έχουμε παίκτη που το φόρτε του..να είναι η "πλάτη".Όλος ο μπασκετικός κόσμος..όλο το ΝΒΑ...παίκτες που να παίζουν με την πλάτη ψάχνουν....
Κατά την γνώμη μου,ο Σαντιάγκο είναι ένας πολύ έξυπνος ψηλός,ξέρει μπάσκετ...έχει ΥΨΟΣ(2.15)...και θα ήταν ότι έπρεπε για να πάρουμε μια πολύ πιο βελτιωμένη έκδοση του Τομάσεβιτς(που είναι πιο αργός από τον Σαντιάγκο.....).

ναι, αλλα αυτο ειναι το στυλ που θελει ο ζοτς, γρήγοροι ψηλοι.
η πλάτη τον αφήνει παγερά αδιάφορο.
στο στυλ σαντιαγκο ηταν και ο λαζος, να σου θυμήσω, και πήρε ποδι σχεδόν αμέσως.
εαν τελικά αποκτηθεί ο πεκοβιτς (πράγμα που ευχομαι ολόψυχα) τοτε ο τομέας αυτός θα καλυφθεί.
υπενθυμίζω οτι οι λύσεις που προτείνω ειναι ως 2ο απόκτημα μετα τον πέκοβιτς.
Archigos
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΤΕΡΟΣ ΨΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΕΛΙΣΚΟΒΙΤΣ.ΝΕΑΡΟΣ,2.05,ΜΕ ΕΦΕΣΗ ΣΤΟΝ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΟΥΤΕΡ.ΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ.
nicolicius
Παντως και ο Μασει για μπακ απ δεν θα μας χαλαγε... Ειναι γρηγορος αθλητικος και παιζει με ψυχη. Επισης μπορει να παιξει και καλη αμυνα! Ο Σαντιαγκο παντως και γενικα ολοι αυτοι που προαναφερατε δεν θα με χαλαγαν με τιποτε σε σχεση με Ζιζιτς και Πρικατσιν! rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Apr 18 2008, 03:37 ) *
Τον Ντικούδη στον έφερνα στον Ολυμπιακό και με το αυτοκίνητό μου αν μπορούσα, όπως έχει πει και μέγιστος Λύκος...Κακό στον ΟΣΦΠ θα κάνει αν πάει όχι στον ΠΑΟ.

Να σου πληρωσω βενζινη και διοδια να τον πας στον Αρη???

Τι να το κανουμε το παλτο???
nicolicius
Για κοιταξτε και εδω.

http://www.sport24.gr/html/ent/978/ent.230978.asp

Προβλεπω να γινει σφαγη αιωνιων!
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 21 2008, 13:38 ) *
Να σου πληρωσω βενζινη και διοδια να τον πας στον Αρη???

Τι να το κανουμε το παλτο???

Εγώ το ξέρω ότι είναι τελειωμένος μπασκετικά, γι'αυτό σας τον χαρίζω...Οκ πάντως αν δεν τον θέλετε και τον θέλουν οι Αρειανοί ή όποιοι άλλοι τον χαρίζω κι εκεί...
lakersdynasty
QUOTE(Rondo @ Apr 21 2008, 16:37 ) *
Εγώ το ξέρω ότι είναι τελειωμένος μπασκετικά, γι'αυτό σας τον χαρίζω...Οκ πάντως αν δεν τον θέλετε και τον θέλουν οι Αρειανοί ή όποιοι άλλοι τον χαρίζω κι εκεί...


Eγω παντως πιστευω οτι θα τον κρατησουμε. Στην θεση του Αλβερτη.
Rondo
Τότε οκ...Αν είναι να μην παίζει σχεδόν καθόλου ή να παίζει μόνο στα εύκολα θα το αντέξω...Βέβαια το κλίμα στην ομάδα θα το χαλάει οπότε και πάλι καλύτερα να φύγει...
lakersdynasty
QUOTE(Rondo @ Apr 22 2008, 00:42 ) *
Τότε οκ...Αν είναι να μην παίζει σχεδόν καθόλου ή να παίζει μόνο στα εύκολα θα το αντέξω...Βέβαια το κλίμα στην ομάδα θα το χαλάει οπότε και πάλι καλύτερα να φύγει...


Σε περιπτωση που υπαρχει οντως προβλημα δεν θα θελει ουτε ο ιδιος να μεινει. Οποτε εδω δεν συζηταμε το ποσα θα του δωσουμε για να ανανεωσει αλλα το αν θα ανανεωθει γενικα ο παικτης.

Στο κατω κατω γιατι να τον θελει πισω ο Ομπραντοβιτς αν δεν τα πηγαινει καλα με (καποιους απο) τους αλλους?

Εγω απλα σαν σκεψη το ειπα.

Φετος δεν ηταν μονο ενα το προβλημα της ομαδας. Ειχαμε προβλημα στους ψηλους, ειχαμε προβλημα απειριας σε επιπεδο Ευρωλιγκας στην πολυ σημαντικη θεση 3 ειχαμε την προσαρμογη του Διαμαντιδη σε ενα διαφορετικο ρολο σε σχαση με τις προηγουμενες χρονιες και τον Σαρας να μαρσαρει αλλα να μην τον αφηνει ο Ζοτς να αναπτυξει οσο ειχε συνηθισειι μεχρι τωρα. tongue.gif

Ενταξει δεν την παρατησαμε την ομαδα αλλα ειμαστε και εμεις σε μια μεταβατικη περιοδο. Του χρονου θα κανουμε οτι μπορουμε για να παρουμε αυτους που χρειαζομαστε για να επανακαμψουμε.
Rondo
QUOTE(lakersdynasty @ Apr 22 2008, 01:19 ) *
Σε περιπτωση που υπαρχει οντως προβλημα δεν θα θελει ουτε ο ιδιος να μεινει. Οποτε εδω δεν συζηταμε το ποσα θα του δωσουμε για να ανανεωσει αλλα το αν θα ανανεωθει γενικα ο παικτης.

Στο κατω κατω γιατι να τον θελει πισω ο Ομπραντοβιτς αν δεν τα πηγαινει καλα με (καποιους απο) τους αλλους?

Εγω απλα σαν σκεψη το ειπα.

Φετος δεν ηταν μονο ενα το προβλημα της ομαδας. Ειχαμε προβλημα στους ψηλους, ειχαμε προβλημα απειριας σε επιπεδο Ευρωλιγκας στην πολυ σημαντικη θεση 3 ειχαμε την προσαρμογη του Διαμαντιδη σε ενα διαφορετικο ρολο σε σχαση με τις προηγουμενες χρονιες και τον Σαρας να μαρσαρει αλλα να μην τον αφηνει ο Ζοτς να αναπτυξει οσο ειχε συνηθισειι μεχρι τωρα. tongue.gif

Ενταξει δεν την παρατησαμε την ομαδα αλλα ειμαστε και εμεις σε μια μεταβατικη περιοδο. Του χρονου θα κανουμε οτι μπορουμε για να παρουμε αυτους που χρειαζομαστε για να επανακαμψουμε.

Συμφωνώ, ειδικά στο πως για να κρατάει τις ισορροπίες ο Ζοτς δεν αφήνει τον Σάρας να φορτσάρει...
Air Kef
Όχι οτι τον βλεπω και στον υπνο μου στα ερυθρολευκα,αλλα ενας Ντικουδης στον Ολυμπιακο,με Γιαννακη στον παγκο και τεραστιο κινητρο να αποδειξει στον Ζοτς οτι τον υποτιμησε δεν θα με χαλαγε καθολου. smile.gif
Archigos
ΠΑΙΔΙΑ Ο ΜΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.ΚΟΙΑΨΤΕ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ:ποντοι 17,2 ριμπαουντ 8,38 κλεψιματα 2,37 ταπες 1,12
PanosIlio
QUOTE(Air Kef @ Apr 22 2008, 05:10 ) *
Όχι οτι τον βλεπω και στον υπνο μου στα ερυθρολευκα,αλλα ενας Ντικουδης στον Ολυμπιακο,με Γιαννακη στον παγκο και τεραστιο κινητρο να αποδειξει στον Ζοτς οτι τον υποτιμησε δεν θα με χαλαγε καθολου. smile.gif


++ Τον καλό Ντικούδη θα τον ήθελα και γω στον Ολυμπιακό, αρκεί να επιστρέψει στις καλές εμφανίσεις tongue.gif
nicolicius
QUOTE(Rondo @ Apr 22 2008, 01:36 ) *
Συμφωνώ, ειδικά στο πως για να κρατάει τις ισορροπίες ο Ζοτς δεν αφήνει τον Σάρας να φορτσάρει...



Συμφωνω απολυτα αλλα κατι αλλαζει τελευταια.. Ο Σαρας κανει πολυ καλα παιχνιδια και ο Ζοτς νομιζω καταλαβε πως πρεπει να του δωσει λιγο παραπανω ελευθερια μιας και δειχνει πως μπορει να στηριχτει πανω του.

Ο Ντικουδης αν προκαλει προβληματα στις σχεσεις της ομαδας καλυτερα να φυγει.

Πιστευω πως αν ο Παναθηναικος προχωρησει σε αποδευσμευσεις παικτων το καλοκαιρι, που θεωρω σιγουρους τους Ζιζιτς, Πρικατσιν,Τομασεβιτς,Μπετσιροβιτς και ισως Ντικουδη τοτε μιλαμε για μεγαλο αριθμο παικτων. Δεν ξερω κατα ποσο το θελει αυτο ο Ζοτς, αλλα εαν απ οτι ακουγεται θεωρησουμε τον Πεκοβιτς σιγουρο τοτε θα ηθελα εναν γρηγορο και αθλητικο παικτη με εφεση στο ριμπαουντ να συμπληρωσει το παζλ με αλλες 2 μεταγραφες.
t0ny3
ειδηση απο τον μανατζερ του πεκοβιτς.αν μεινει στην ευπωπη παει στον παναθηναικο.και ειπε οτι ολα θα εξαρτηθουν απο τα ντραφτ.αυτος ειπε οτι καλυτερα να παει μετα απο 2 χρονια στο NBA.και κατι αλλο.δειτε τον δημο σημερα.τι εχετε να πειτε?????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Archigos
ΩΣΤΟΣΟ ΟΜΩΣ Ο ΠΕΚΟΒΙΤΣ ΕΧΕΙ ΑΡΝΗΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΒΑ!!!
Ginobili
Μακάρι.....να έρθει το παιδί.Γιατί όσο βλέπω αυτό το "πράμα" τον Ζίζιτς(δεν πίστευα ποτέ μου ότι θα το έλεγα αυτό για τον Άντρια... blink.gif )...τον Τομάσεβιτς με μαγκούρα και μασέλα...και τον Πρκάτσιν με πολιτικά.....μου έρχεται να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο angry.gif .... angry_002.gif ugly1.gif

Να πω και την αμαρτία μου...???? Τον Γκράντι θα τον ήθελα πολύ στον Παναθηναικό...υπάρχει βέβαια ο ενδοιασμός..ότι θα πρέπει να φύγει ο Ουίνστον....αλλά πόσο σίγουροι είμαστε ότι του χρόνου ο Κένεντι θα παρουσιαστεί αισθητά βελτιωμένος...???
Αφήστε που παίζει και πολύ καλή άμυνα ο Γκράντι....Τέλοσπάντων..έχουμε καιρό να σκεφτούμε για τον αντικαταστάτη του Μπετσίροβιτς... tongue.gif tongue.gif Αυτό που προέχει είναι να έρθουν 2 καλοί ψηλοί..και να φύγουν οι Γιουγκοσλάβοι.... wink.gif

Ο Έλληνας Ντικούδης τι λέτε??? θα μείνει....??? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
reignman
πάντως και ο τεοντοσιτς ειχε ανακοινωθει περυσι.
Ginobili
QUOTE(reignman @ Apr 23 2008, 21:11 ) *
πάντως και ο τεοντοσιτς ειχε ανακοινωθει περυσι.

Καλύτερα να χάνεις τον "σίγουρο" Τεόντοσιτς....παρά τον "σίγουρο" Γιασικεβίτσιους"..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif


Πάντως ο Τεόντοσιτς..δεν είχε ανακοινωθεί....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.