Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1: Παναθηναϊκός 2010-2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
comrade
Το πρωταθλημα ξεκίνησε!

Μιας και, απ ότι είδα, δεν υπάρχει τόπικ για τον Παναθηναϊκό στην Α1, ανοιγω αυτο εδώ.

Καλή αρχή (έγινε ήδη) και με άλλη μία κούπα στη τροπαιοθήκη...


keraynopoylos
QUOTE(comrade @ Oct 23 2010, 19:39 ) *
Το πρωταθλημα ξεκίνησε!

Μιας και, απ ότι είδα, δεν υπάρχει τόπικ για τον Παναθηναϊκό στην Α1, ανοιγω αυτο εδώ.

Καλή αρχή (έγινε ήδη) και με άλλη μία κούπα στη τροπαιοθήκη...



Ενας αγωνας full vs 5, δυσκολα χαρακτηριζεται ως "καλη αρχη" ανεξαρτητως αποτελεσματος ομως.
Ginobili
Τι γίνεται ρε με τα στατιστικά φέτος??? Θα μας τρελάνει ο ΕΣΑΚΕ??? sports.comm και κολοκύθια τούμπανα...
Ξέρει κανείς που θα τα βρούμε?
lakersdynasty
QUOTE(Ginobili @ Oct 24 2010, 01:32 ) *
Τι γίνεται ρε με τα στατιστικά φέτος??? Θα μας τρελάνει ο ΕΣΑΚΕ??? sports.comm και κολοκύθια τούμπανα...
Ξέρει κανείς που θα τα βρούμε?


Στο site του Εσακε.

πας εκει που λεει αγωνιστικες&προγραμμα και σου βγαζει ενα πινακα με τους αγωνες τις τελευταιας αγωνιστικης πατας στο σκορ και τα βλεπεις.

http://www.esake.gr/schedule/

καντε bookmark την σελιδα να την εχετε.

Εδω τα στατιστικα με τον ΠΑΟΚ
http://www.esake.gr/game/441
paodynasty
QUOTE(lakersdynasty @ Oct 24 2010, 20:14 ) *
...

Εδω τα στατιστικα με τον ΠΑΟΚ
http://www.esake.gr/game/441


Ginobili, δες Τέπιτς ! 69.gif
Ginobili
QUOTE(paodynasty @ Oct 24 2010, 19:47 ) *
Ginobili, δες Τέπιτς ! 69.gif

Ντάξει...τι να λέμε τώρα.Το παλικάρι είναι τρομερή παικτούρα!!! 14 πόντους με 2/3 τρίποντα,4/4 δίποντα και 6 ασσίστ!!!! Για τους κακοπροαίρετους που λένε ότι δεν είναι play maker....το παιδί οργάνωσε,μοίρασε,σκόραρε...τι άλλο να κάνει πια για να τον πιστέψετε?? Πάντα το έλεγα ότι θα αφήσει εποχή αυτός ο παίκτης με το ταλέντο του στον ΠΑΟ...και στο κρίσιμο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ το απέδειξε!




laugh.gif











ALdaperan
ε τουλαχιστον έχει προοπτικες να φτάσει σε αυτο το επιπεδο καποτε στα δυσκολα ματς

η ελπιδα πεθαινει τελευταια tongue.gif
Paris87
Επειδη αλλαξε η ωρα τα εχω μπερδεψει, σε ποση ωρα ειναι το ματς? rolleyes.gif
Αν βρειτε κανενα σαιτ στειλτε bball.gif
Ginobili
QUOTE(Paris87 @ Oct 31 2010, 08:48 ) *
Επειδη αλλαξε η ωρα τα εχω μπερδεψει, σε ποση ωρα ειναι το ματς? rolleyes.gif
Αν βρειτε κανενα σαιτ στειλτε bball.gif

Σε μιάμιση ώρα.Αν βρεθεί λινκ..στείλτε πμ
ALdaperan
παιδιά βρήκα αυτο λινκ ...δεν ξέρω αν δουλευει όμως...ιδωμεν

http://www.eulivescore.com/basketball/8754...s-panathinaikos
nvip13
Tι ώρα είναι αυτή που το βάλανε βρε παιδιά??? huh.gif
Marciulionis
Εγώ απορώ τι τόσο καλύτερο έχουν να δείξουν 3 κρατικά κανάλια που έχουν τα δικαιώματα της Α1. Κινούμενα σχέδια??
ALdaperan
QUOTE(Marciulionis @ Oct 31 2010, 11:23 ) *
Εγώ απορώ τι τόσο καλύτερο έχουν να δείξουν 3 κρατικά κανάλια που έχουν τα δικαιώματα της Α1. Κινούμενα σχέδια??

σιγα μωρε μπασκετ θα δειχνουν? ποιος ειναι ο παναθηναικος? σιγα τωρα shot.gif
greeneyes13
QUOTE(ALdaperan @ Oct 31 2010, 11:12 ) *
παιδιά βρήκα αυτο λινκ ...δεν ξέρω αν δουλευει όμως...ιδωμεν

http://www.eulivescore.com/basketball/8754...s-panathinaikos

καλημέρα, το λινκ που έστειλες θέλει να κάνεις εγγραφή;
ALdaperan
δεν ξέρω ... εγω δεν εκανα τιποτε, μονο περιμενω tongue.gif

βρηκα αλλο ενα , αμα δουλέψει θα το στειλω
il postino
ποτε ξεκιναει?12.30?
priest
QUOTE(il postino @ Oct 31 2010, 12:16 ) *
ποτε ξεκιναει?12.30?

ναι...
il postino
QUOTE(ALdaperan @ Oct 31 2010, 12:15 ) *
δεν ξέρω ... εγω δεν εκανα τιποτε, μονο περιμενω tongue.gif

βρηκα αλλο ενα , αμα δουλέψει θα το στειλω

και σε μας... rolleyes.gif
fruhl10val
αν βρεθει λινκ παιδια δωστε τιποτα κ σε μας... biggrin.gif
greeneyes13
πάντως κρίμα που δεν το δέιχνει η τηλεόραση....χαρήκαμε ότι φέτος τα πήρε η κρατική τηλεόραση και θα δούμε καναν αγώνα... 68.gif

δεν μου δίχνει κάτι,πείτε μου ούτε κι εσάς,αλλιώς κάτι κάνω εγώ λάθος
il postino
bet365 μου βγαζει ρε παιδια...
ALdaperan
αυτο ειναι το αλλο που βρηκα : http://internettvsport2.blogspot.com/2010/...isiakos-vs.html

ΔΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ tongue.gif
balomazoxtra
Ενα λινκ και δω αν είναι εύκολο!
nvip13
Γράφει... Game has not started!

Μηπως άλλαξαν την ώρα??
ALdaperan
οχι εχει αρχισει το παιχνιδι...δεν υπαρχει τηλεοπτικη καλυψη...αρα δεν υπαρχει λινκ
comrade
Και γω θελω λινκ αμα βρεθει τιποτιςψηθηκαμε

Off Topic: αντε, αφου ψηθηκαμε ολοι να δουμε μπασκετ, ασ δουμε ισπανια
greeneyes13
οκ πάντως ευχαριστούμε για την προσπάθεια smiley.gif
il postino
τα πρασινα νεα λενε οτι δεν υπαρχει καν "ιντερνετικη καλυψη"!!!!

@@
ALdaperan
ας βολευτούμε με αυτο : http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/1126...%BA%CF%8C%CF%82
bballbill
Υπάρχει ιντερνετική κάλυψη.

http://prasinanea.gr/basket/a1/article612046.ece
Ginobili
Βάλτε να δείτε ACB καλύτερα παιδιά.Η καλύτερη λύση αν θες να δεις μπασκετάκι τέτοια ώρα.
ALdaperan
συγνωμη η καε δεν μπορει να κανει stream τα παιχνιδια αυτα ?

δε μπορει να προωθει την ομαδα λίγο ? τοσο δυσκολο ειναι?
priest
http://prasinanea.gr/basket/a1/article612046.ece

νικησαμε με 62-81 με τον ζοτς να εχει αρκετα παραπονα απο καποιους παικτες του...εκπληκτικος ο καιμακ. με 15 ποντους ,16 ριμπαουντ ,5 ασσιστ,1 ταπα ,1 κλεψιμο σε 27 λεπτα!αρνητικος πρωταγωνιστης ηταν ο νικ καλαθης που ναι μεν ειχε 12 ποντους αλλα και 6 λαθη!!!!
comrade
Εχουμε στατιστικά?
A.CAB
Εύκολη νίκη. Ευκαιρία για ξεκούραση στους παλιούς και βασικούς.

Φοβερή εμφάνιση ο Καιμακόγλου. Μπράβο του, είναι παίχτης με προδιαγραφές. Αν και δεν ήταν ποτέ το μεγάλο ταλέντο, μέσα από πολύ δουλειά έχει καταφέρει τα τελευταία 2 χρόνια ειδικά να ωριμάσει και να διακριθεί πολύ περισσότερο από άλλους πιο ταλαντούχους και εξελήξιμους παίχτες. Όλα μέσα από δουλειά, προπόνηση και λίγα λόγια. Απ' τις πιο ευχάριστες μεταγραφές για μένα. Μπορεί να μοιάζει να μην έχει μεγάλο ρόλο έτσι στριμωγμένος ανάμεσα στα 4άρια και τα 3άρια μας αλλά είναι ο ορισμός του παίχτη μαχητή που τα δίνει όλα. Δύσκολα είναι αρνητικός και πάντα προσφέρει όσο μπορεί. Πιστεύω με τη σταδιακή πτώση (λόγω ηλικίας) Τσαρτσαρή και Φώτση μπορεί να είναι ο αντικαταστάτης τους.
priest
στατιστικα http://www.esake.gr/game/448
str
QUOTE(priest @ Oct 31 2010, 14:15 ) *
αρνητικος πρωταγωνιστης ηταν ο νικ καλαθης που ναι μεν ειχε 12 ποντους αλλα και 6 λαθη!!!!

τελικα βρηκα τι μας μπερδευε σε αυτο το παιδι.. τον λενε καλαθη και νομιζαμε εχει χαρισμα στα καλαθια.. αλλα οπως εδειξε μεχρι τωρα δεν εχει οποτε μαλλον τον λενε.... κα-λαθη!!!!ετσι προκυπτει η σχεση του ονοματος του με το μπασκετ... tongue.gif
lakersdynasty
QUOTE(Ginobili @ Oct 31 2010, 13:00 ) *
Βάλτε να δείτε ACB καλύτερα παιδιά.Η καλύτερη λύση αν θες να δεις μπασκετάκι τέτοια ώρα.


Βασικα η καλητερη λυση για να δεις μπασκετ οποιαδηποτε ωρα smiley.gif

QUOTE
συγνωμη η καε δεν μπορει να κανει stream τα παιχνιδια αυτα ?


η ΚΑΕ αντε να κανει stream σε παιχνιδια εντος εδρας. Εκτος εδρας αποκλειεται....

QUOTE
τελικα βρηκα τι μας μπερδευε σε αυτο το παιδι.. τον λενε καλαθη και νομιζαμε εχει χαρισμα στα καλαθια.. αλλα οπως εδειξε μεχρι τωρα δεν εχει οποτε μαλλον τον λενε.... κα-λαθη!!!!ετσι προκυπτει η σχεση του ονοματος του με το μπασκετ...

laugh.gif

και ο Τεπιτς αλλα 3.

Οπως και ναχει επαιξε και το 2λεπτο του ο Μαραγκος και οι Διαμαντιδης Φωτσης Μπατιστ και σχετικα ο Νικολας επαιξαν μειωμενα λεπτα.

Ο Διαμαντιδης συνεχιζει το σερι 30+ στην Ευρωλιγκα και καπου 15 στο Ελληνικο πρωταθλημα...

Μπραβο στον Καϊμακογλου. Ευκολο ηταν το παιχνιδι αλλα τεοια ματς τα χρειαζεται για να μην σκουριαζει στον παγκο. Ο πλεον ετοιμοπολεμος παικτης που αποκτησαμε φετος μαζι με τον Σατο.

Θαθελα να εβλεπα τον αγωνα για να δω ποσο χασμουριουνταν οι παικτες!

2/13 τριποντα 31-42 βολες

μας επηρεασε η πιεση banana.gif

αντε τωρα εχουν και το απογευμα να ξεκουραστουν και απο αυριο προπονηση smiley.gif
kolokotronis
Γνωρίζει κανείς που αγωνίστηκε περισσότερο ο Κα'ι'μακόγλου, στο 3 ή στο 4?

Νομίζω ότι θα είναι πολύ δύσκολο να αποδώσει σύμφωνα με τις δυνατότητές του στο 3.
Άλλο να πας από το 2 στο 3, από άσσος --> 2άρι ή από 4 --> σέντερ και πολύ διαφορετικό να γυρίσεις περιφεριακός από το 4.
Κρίμα γιατί το παλικάρι φαίνεται να έχει όλα τα φόντα να ''πιάσει'' στον παναθηνα'ι'κό και έχει κάτσει στην κέντα.
Πρώτη φορά στην ιστορία μας έχουμε τέτοια πληθώρα παικτών σε συνδιασμό με ποιότητα στους ψηλούς.
Ποιος να πρωτοπαίξει στο 4?

Τέλοσπάντων τα έχουμε ξαναπεί..
lakersdynasty
QUOTE(kolokotronis @ Oct 31 2010, 15:25 ) *
Γνωρίζει κανείς που αγωνίστηκε περισσότερο ο Κα'ι'μακόγλου, στο 3 ή στο 4?

Νομίζω ότι θα είναι πολύ δύσκολο να αποδώσει σύμφωνα με τις δυνατότητές του στο 3.
Άλλο να πας από το 2 στο 3, από άσσος --> 2άρι ή από 4 --> σέντερ και πολύ διαφορετικό να γυρίσεις περιφεριακός από το 4.
Κρίμα γιατί το παλικάρι φαίνεται να έχει όλα τα φόντα να ''πιάσει'' στον παναθηνα'ι'κό και έχει κάτσει στην κέντα.
Πρώτη φορά στην ιστορία μας έχουμε τέτοια πληθώρα παικτών σε συνδιασμό με ποιότητα στους ψηλούς.
Ποιος να πρωτοπαίξει στο 4?

Τέλοσπάντων τα έχουμε ξαναπεί..


Χωρις να ξερω αυτο που ρωτας, ο λογος που ο Καϊμακογλου δεν ειχε ερθει περσι ηταν οτι εκτος απο τα λεφτα δεν θα ειχε χρονο συμετοχης.

Και φετος οταν ηρθε ηξερε οτι προοριζεται να παιξει αρκετα στο 3 και ηξερε οτι επρεπε να δουλεψει για να παιξει και εκει. Προφανως με τους προπονητες αυτα συζητηθηκαν.

Ασε που δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι εστω και στην ακρη του μυαλου του Ζοτς το γεγονος οτι στο 3 η ομαδα θα κλειθει να αντιμετοπισει ψηλα 3αρια οπως οι Καεσελι Βεσελι. Οποτε θελει να εχει εκει εναν παικτη που μπορει να εχει μην εχει μεγαλο αλμα η τα πιο γρηγορα ποδια αλλα εχει την σωματοδομη να τους βγαλει την πιστη για να σκοραρουν και στην ολη διαδικασια να μην φθαρουν αλλοι παικτες που τους θελει ο Ζοτς για αλλες καταστασεις.
il postino
ελα μωρη ομαδα!!! με καλαθη, τεπιτς , καιμα και βουγιουκα το παλευουμε!!!

καλα πανε τα παιδια μεχρι τωρα!!!

ο τεπιτς ειναι μανουλα παντως σε αδειο οακα!!!!! για να δουμε, η χρονια ειναι μακρια φετος!!!
il postino
ρε ζοτς πετα τον δδ στον παγκο και βαλε τον καλαθακο!!!!


ετσι ρε τεπιτς!! αντε και στον επομενο δυσκολο αγωνα να δωσεις καμια απαντηση!!

υ.γ και ας γραφω μονος μου σαν τον γραφικο, δεν πειραζει....
Weekendman
QUOTE(il postino @ Nov 6 2010, 20:19 ) *
ετσι ρε τεπιτς!! αντε και στον επομενο δυσκολο αγωνα να δωσεις καμια απαντηση!!

υ.γ και ας γραφω μονος μου σαν τον γραφικο, δεν πειραζει....

Άφου έβαλε 4 τρίποντα σήμερα, μπορεί να καταφέρει και το πιο απλό να είναι αναπληρωματικός άσσος στον ΠΑΟ...
il postino
παντως δεν εχει παρει μεχρι τωρα και το χρονο εκεινο για να καταλαβουμε αν οντως δεν αξιζει.γιατη φετινη χρονια μιλαω και για την ευρωλιγκα!! με 5λεπτα και 3λεπτα δε γινεται δουλεια!! μεχρι να μπεις βγηκες! ουτε να ζεσταθεις δεν προλαβαινεις, ενω στο πρωτο λαθος καταλαβαινεις οτι εισαι η επομενη αλλαγη!!!

εμπιστοσυνη θελει το παιδι και χρονο. πληρης παικτης ειναι , δουλευει απο ο,τι ξερω, εμπιστοσυνη και χρονο λοιπον!!!
Weekendman
QUOTE(il postino @ Nov 6 2010, 21:21 ) *
παντως δεν εχει παρει μεχρι τωρα και το χρονο εκεινο για να καταλαβουμε αν οντως δεν αξιζει.γιατη φετινη χρονια μιλαω και για την ευρωλιγκα!! με 5λεπτα και 3λεπτα δε γινεται δουλεια!! μεχρι να μπεις βγηκες! ουτε να ζεσταθεις δεν προλαβαινεις, ενω στο πρωτο λαθος καταλαβαινεις οτι εισαι η επομενη αλλαγη!!!

εμπιστοσυνη θελει το παιδι και χρονο. πληρης παικτης ειναι , δουλευει απο ο,τι ξερω, εμπιστοσυνη και χρονο λοιπον!!!


Στην Εθνική Σερβίας έχει δείξει ότι μπορεί να κατεβάζει καλά την μπάλα στο όχι και τόσο μακρινό Ευρωμπάσκετ του 2009 ,είναι καλύτερος αμυντικος απο τον Καλάθη που δεν εκμεταλλεύται τα αμυντικά προσόντα του,και αν δεν μπορεί να παίξει πικ εν ρολ όπως ο Σάρας δεν πειράζει υπάρχει ο Νίκολας που θα το κάνει σε στυλ Ναβάρο...

Εγω και εσύ μείναμε να τον εμπιστευόμαστε ακόμα!!!!
il postino
QUOTE(Weekendman @ Nov 6 2010, 21:29 ) *
Στην Εθνική Σερβίας έχει δείξει ότι μπορεί να κατεβάζει καλά την μπάλα στο όχι και τόσο μακρινό Ευρωμπάσκετ του 2009 ,είναι καλύτερος αμυντικος απο τον Καλάθη που δεν εκμεταλλεύται τα αμυντικά προσόντα του,και αν δεν μπορεί να παίξει πικ εν ρολ όπως ο Σάρας δεν πειράζει υπάρχει ο Νίκολας που θα το κάνει σε στυλ Ναβάρο...

Εγω και εσύ μείναμε να τον εμπιστευόμαστε ακόμα!!!!

το θεμα ειναι να τον πιστευει ο ζοτς γιατι εχει παρκαρει ουκ ολιγους παικτες μονιμα στον παγκο απο γεναρη μηνα!!!!!
Weekendman
QUOTE(il postino @ Nov 6 2010, 21:50 ) *
το θεμα ειναι να τον πιστευει ο ζοτς γιατι εχει παρκαρει ουκ ολιγους παικτες μονιμα στον παγκο απο γεναρη μηνα!!!!!


δεν ξέρω...

αν δεν τον πίστευε δεν θα έπαιρνε έναν...Μπλάκνει τουλάχιστον για να είναι καλλυμένος? αλλά αυτό το έχετε χιλιοσυζυτήσει εδώ όποτε δεν έχω να προσθέσω κάτι...
δεν τον βλέπω ειλικρινά χειρότερο απο τον Φρέιρε(με καλές μελλοντικές προοπτικές αυτός ο παίκτης) η τον Ρίμπας που έχουν ρόλο δεύτερου πλέι-μεικερ σε ομάδες όπως η Μάλαγα και η Κάχα Λαμποράλ αυτην την στιγμή
il postino
QUOTE(Weekendman @ Nov 6 2010, 21:58 ) *
δεν ξέρω...

αν δεν τον πίστευε δεν θα έπαιρνε έναν...Μπλάκνει τουλάχιστον για να είναι καλλυμένος? αλλά αυτό το έχετε χιλιοσυζυτήσει εδώ όποτε δεν έχω να προσθέσω κάτι...
δεν τον βλέπω ειλικρινά χειρότερο απο τον Φρέιρε(με καλές μελλοντικές προοπτικές αυτός ο παίκτης) η τον Ρίμπας που έχουν ρόλο δεύτερου πλέι-μεικερ σε ομάδες όπως η Μάλαγα και η Κάχα Λαμποράλ αυτην την στιγμή

οταν πηρε μεταγραφη στην ομαδα ενθουσιαστηκα. πληρης παικτης , με 3 γεματες χρονιες στην ευρωλιγκα και προοπτικες μεγαλες. καταλαβα που δεν επαιξε κατι το ιδιαιτερο περυσι μιας και η ομαδα ηταν χαλια ολη τη χρονια και δεν τον βοηθησε. φετος ομως απλα περιμενω να δω αν ανταποκρινεται ή οχι και δεν το χω δει ακομα. 8 λεπτα σε 3 αγωνες ευρωλιγκα δεν αρκουν για να τον βγαλουν ολοι αχρηστο!!!!

ατομος ειναι και αυτο το ελαττωμα φευγει μονο με χρονο συμμετοχης και με τιποτα αλλο.
Weekendman
QUOTE(il postino @ Nov 6 2010, 22:03 ) *
οταν πηρε μεταγραφη στην ομαδα ενθουσιαστηκα. πληρης παικτης , με 3 γεματες χρονιες στην ευρωλιγκα και προοπτικες μεγαλες. καταλαβα που δεν επαιξε κατι το ιδιαιτερο περυσι μιας και η ομαδα ηταν χαλια ολη τη χρονια και δεν τον βοηθησε. φετος ομως απλα περιμενω να δω αν ανταποκρινεται ή οχι και δεν το χω δει ακομα. 8 λεπτα σε 3 αγωνες ευρωλιγκα δεν αρκουν για να τον βγαλει ολουν ολοι αχρηστο!!!!

ατομος ειναι και αυτο το ελαττωμα φευγει μονο με χρονο συμμετοχης και με τιποτα αλλο.

Άτολμος δεν διαφωνώ αλλά με εμπιστοσύνη απο τον προπονητή όπως π.χ ο Ίβκοβιτς

μπορεί κανείς να μεταμορφώσει έναν παίκτη που δεν πιστεύαν πολλοί στο να γίνει ηγέτης Εθνικής όπως ο Τεόντοσιτς

η να μην αποσύρει την εμπιστοσύνη σε παίκτη που πήγαινε μέτρια στα φιλικά και στις πρώτες επίσημες εμφανίσεις της Σερβίας στο Μουντομπάσκετ και μετά να τον ανταμίψει ο παίκτης με εκπληκτικά παιχνίδια στη νοκ αουτ φάση όπως η περίπτωση Κέσελι

μπορεί να ρωτήσει τον συμπατριώτη του σχετικά ο Ομπράντοβιτς που είναι και ο ίδιος απο τους μεγάλους μπασκετικούς δασκάλους και προφανώς θα ξέρει πέρι εμπιστοσύνης...

Άλλωστε δεν τον προορίζει για μεγάλο αγωνιστικό ρόλο ο Ομπράντοβιτς ακόμα και στην ιδανικότερη περίπτωση για να πεί κανείς ότι θα κουβαλήσει μεγάλο βάρος που δεν μπορεί να το φέρει σε πέρας...


λες να πάει τόσο χαλία στην προπόνηση ο Τέπιτς και να τρομάζει τον Ομπράντοβιτς?
lefkadian
QUOTE(Weekendman @ Nov 6 2010, 22:13 ) *
Άτολμος δεν διαφωνώ αλλά με εμπιστοσύνη απο τον προπονητή όπως π.χ ο Ίβκοβιτς

μπορεί κανείς να μεταμορφώσει έναν παίκτη που δεν πιστεύαν πολλοί στο να γίνει ηγέτης Εθνικής όπως ο Τεόντοσιτς

η να μην αποσύρει την εμπιστοσύνη σε παίκτη που πήγαινε μέτρια στα φιλικά και στις πρώτες επίσημες εμφανίσεις της Σερβίας στο Μουντομπάσκετ και μετά να τον ανταμίψει ο παίκτης με εκπληκτικά παιχνίδια στη νοκ αουτ φάση όπως η περίπτωση Κέσελι

μπορεί να ρωτήσει τον συμπατριώτη του σχετικά ο Ομπράντοβιτς που είναι και ο ίδιος απο τους μεγάλους μπασκετικούς δασκάλους και προφανώς θα ξέρει πέρι εμπιστοσύνης...

Άλλωστε δεν τον προορίζει για μεγάλο αγωνιστικό ρόλο ο Ομπράντοβιτς ακόμα και στην ιδανικότερη περίπτωση για να πεί κανείς ότι θα κουβαλήσει μεγάλο βάρος που δεν μπορεί να το φέρει σε πέρας...

λες να πάει τόσο χαλία στην προπόνηση ο Τέπιτς και να τρομάζει τον Ομπράντοβιτς?


Δεν πιστευετε μονο εσεις τον Τεπιτς! Εχει και τριτο ατομο η παρεα smiley.gif Πως γινεται να μην πιστευεω ενα Σερβο παιχτη που επαιζε σε υψηλο (πρωταγωνιστικο) επιπεδο 3-4 χρονια στην Παρτιζαν και ειναι επιλογη του Ζελικο? Και επισης με πολυ καλη σωματοδομη, εργατικο και νεαρο? Νομιζω οτι βιαστηκαμε ολοι και κριναμε τον Τεπιτς απο την περσινη αποτυχημενη χρονια του. Εγω τον πιστευω αλλα ο χρονος και τα ματς θα δειξουν..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.