Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BUSTA RYHMES
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
airambado
Χθες ηρθε στην Ελλαδα ο ραπερ Busta Rhymes στην Ελλαδα,αντι να ερθουν 7000-8000 ατομα αντιθετος ηρθαν 2000 με το ζορι!αποτελεσμα ολου αυτου ηταν ο Busta να αρχιζει να κατεβαζει χριστοπαναγιες να βριζει τους Ελληνες που δεν ηρθαν να τον τιμησουν....+επισης ζητουσε απο τον μανατζερ του να του φερει μπαφο για να το καπνισει μπροστα στους αστυνομικους,αρχισε και τα motherfucker προς καθε κατευθυνση και πηρε δρομο,13 του μηνος ερχονται οι G-UNIT και η Olivia,oσοι ειστε απο αθηνα πραγματικα σας ζηλευω.....!!! cool.gif
Alexmei
αφού δν είδαμε βάλανε αφήσες να δούμε...... και πάλι τι πρόβλημα έχει αυτός; μπορεί τα γούστα μας είναι διαφορετικά......... μάλλον όχι όλων αλλά μπορεί να μην θέλουν να τον ακούσουν. άσε που εγώ πρώτη φορά τον ακούω laugh.gif
morfi
Αθλιοτητα... ερχονται τοσο μεγαλοι ραπερ στην ελλαδα και δεν παει κανενας...
αναφερομαι σε αυτους που ακουνε hip hop...
Πριν καποια χρονια αν ελεγαν οτι θα ερθει ο busta rhymes και o method man στην ελλαδα θα τους καιγαμε οπως εκαναν στις μαγισσες τον μεσαιωνα...

QUOTE(Alexmei @ May 29 2006, 01:42 PM)
αφού δν είδαμε βάλανε αφήσες να δούμε...... και πάλι τι πρόβλημα έχει αυτός; μπορεί τα γούστα μας είναι διαφορετικά......... μάλλον όχι όλων αλλά μπορεί να μην θέλουν να τον ακούσουν. άσε που εγώ πρώτη φορά τον ακούω laugh.gif
*

Ντροπη σου... 68.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Πριν καποια χρονια αν ελεγαν οτι θα ερθει ο busta rhymes και o method man στην ελλαδα θα τους καιγαμε οπως εκαναν στις μαγισσες τον μεσαιωνα...

Έλα ντε...ακόμη κι εγώ που δεν ασχολούμαι με τη μουσική, τον ξέρω τον τύπο ("Gimme sum Mo' !" laugh.gif ) και μου έκανε μεγάλη εντύπωση που όχι μόνο ήρθε στην ελλάδα, αλλά το ότι βγήκε από τη χώρα του.
Γενικά, δεν είχα συνηθίσει τους αμερικάνους ράπερ να βγαίνουν έξω από τη χώρα τους...

Συνεπώς, δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν είχε κόσμο...

Μάλλον όλοι έχουν εκστασιαστεί από τον επικείμενο ερχομό του 50cent και κρατάνε τα λεφτά τους γι'αυτόν...αν δεν ακυρώσει κι αυτός laugh.gif tongue.gif.
kolossos
Ston 50 cent perissoteroi pistevw tha ine oi ksebarkoi para oi rapades. Tin kovw tin fasi to gipedo na ine gemato me clubades pou akousan to candyshop kai xerontai:P
Alexmei
QUOTE(morfi @ Jun 7 2006, 12:21 AM)
Αθλιοτητα... ερχονται τοσο μεγαλοι ραπερ στην ελλαδα και δεν παει κανενας...
αναφερομαι σε αυτους που ακουνε hip hop... 
Πριν καποια χρονια αν ελεγαν οτι θα ερθει ο busta rhymes και o method man στην ελλαδα θα τους καιγαμε οπως εκαναν στις μαγισσες τον μεσαιωνα...
Ντροπη σου...  68.gif
*



στα μούτρα σου! διακιά σου είναι η ντροπή που τον ξέρεις.........
airambado
Alexmei sorry κιολας αλλα η βλακεια που σε δερνει δεν εχει ορια..συγχαρητηρια.. tongue.gif
Alexmei
το ξέρω......μου τόπε ο dizzy
Igor
Ο 50 CENT ποτε ερχεται? Τελος παντων εγω σημερα εμαθα οτι ηρθε αυτος στην Ελλαδα!!!
Achilleas13
Χάλια
airambado
QUOTE(Achilleas13 @ Jun 19 2006, 10:30 PM)
Χάλια
*

πηγες στον 50??????????????
Achilleas13
Oχι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.