Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Σόρρυ παιδιά που το άργησα τόσο να το ανοίξω το θέμα, αλλά μέχρι την τελευταία στιγμή δεν ήξερα αν θα είμαι αθήνα το σαβ/κο.

Οπότε, αυτό το σάββατο, 7/4/2005 θα πραγματοποιηθεί το meeting-ημερίδα με θέμα το μπάσκετ ( tongue.gif 21.gif ) στο κέντρο της Αθήνας.

Κοινώς, πάμε για ένα καφεδάκι να τα πούμε και από κοντά. smile.gif

Στις 12:00 στην Ομόνοια, έξω από τα Hondos (κανόνισε αν έρθεις greece να πας να αγοράσεις κανά καλλυντικό και να μας στήσεις....αν δε μας στήσεις εσύ, βέβαια, θα μας στήσει σίγουρα ο ΜΖ 45.gif ).

Το πως θα αναγνωριστούμε μεταξύ μας θα το κανονίσουμε (έχω ήδη γνωρίσει τους περισσότερους από εσάς, οπότε δε θα είναι πρόβλημα αυτό), απλά τώρα θέλω να δω συμμετοχές.
apollonaras
Υπάρχει μια πιθανοτητα να ειμαι και εγω αθηνα το σαββατο!
harris
Μεσα και εγω ,αλλα θα την κανω κατα τις 4.30 γιατι παιζει η Σπορτιγκαρα ΜΕ ΤΟΝ ηλυσιακο.Εκτος αν παμε ολοι μαζι.Θα σας βρω προσκλησεις (οποιος θελει).
dizzy_fingers
Απολλωνάρα τρέλανέ μας!!!!
Αν τελικά έρθεις, στείλε μου ένα πμ να ξέρω.
chinaski
Ωραια παιδια να μαζευτουμε να πατε για καφε tongue.gif tongue.gif .Καλα να περασετε παιδες.
Warrior
Ωχ...και γραφω την Δευτερα!!

Αλλα δεν θα μπορεσω να αντισταθω στον πειρασμο...
harris
κακομοιρη Γουοριορ ,κανονισε να ερθεις γιατι μας εχεις κλασει ηδη μια φορα......
Warrior
Δεν φταιω εγω,που ειχα τραυματιστει στην προσπαθεια να μαθω στον admin μας
μπασκετ!!! tongue.gif

Τι να κανεις ομως...τσαμπα τελικα τραυματιστηκα...

24.gif
dizzy_fingers
Λοιπόν, μέχρι στιγμής αυτοί που θα πάμε είμαστε:

dizzy_fingers, harris, warrior, MZ_13 και μπορεί Mavrogata.

Κανείς άλλος?
Θα μπω το βράδυ και αύριο το πρωί πριν ξεκινήσω -κατά τις 11:30- οπότε μέχρι τότε μπορείτε να "δηλώσετε συμμετοχή" wink.gif.
harris
θα φοραω κοκκινη μπλουζα και κοκκινο καπελο .........οκ????

κανενα κοριτσι????τοσο πολυ μας σνομπαρετε????Μεντατ ουτε εσυ?????Φατμποι...??
Warrior
QUOTE (harris @ May 6 2005, 10:16 PM)
κανενα κοριτσι????τοσο πολυ μας σνομπαρετε???

Τι τις θες,να μας εκθεσουν τις αποψεις τους για το μπασκετ?? huh.gif
24.gif

tongue.gif


fast.gif
harris
nomizo οτι το τελευταιο emοticon σου ειναι αντιπροσωπευτικο της κινησης που πρεπει να κανεις ,γιατι αν σε πιασουν στα νυχια τους..........λολ
Basketomania
νομιζω οτι ο warrior μας φοβαται!!!
Τι λες κι εσυ Χαρη?πιστευω οτι ετσι και μαζευτουμε εγω,η peka και η greece ο warrior θα τρεχει μπας και γλιτωσει την ξεφτιλα...πλακα κανω ε...μην παρεξηγηθουμε κιολας
harris
ΣΚΙΣΤΕ ΤΟΝ ,ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΛΟΛ ΛΟΛ ΓΟΥΟΡΙΟΡ
greece4
αχ ρε γμτ! τωρα το διαβασα κ δε γινεται... anyway, next time...
harris
na to kaneiw na ginei....ante....
dizzy_fingers
Ναι, άργησα κι εγώ να το ανοίξω γμτ...αλλά δεν ήξερα μέχρι τελευταία στιγμή αν θα ήμουν LA (Lekanopedeio Attikis) το σαβ/κο...

Απ'ότι βλέπω θα είμαστε οι:
Εγώ, harris, MZ_13 (ας ελπίσουμε όλοι ότι θα καταφέρει να ξυπνήσει το πρωί και να είναι στην ώρα του) και warrior στα σίγουρα.

Θέλουμε έναν ακόμα να κλείσουμε πεντάδα αλλά και έτσι καλά θα περάσουμε 33.gif tongue.gif.

Basketomania, πλάκα πλάκα, αν τύχει και ανέβεις με την peka από αθήνα μεριά κάποια στιγμή, προειδοποίησέ μας από πριν ώστε να κανονίσουμε και μία συνάντηση προς τιμήν σας (μιας και είστε από την πάτρα, πάρτε και τον απολλωνάρα στο δρόμο σας biggrin.gif).
Όπλα για το κυνηγητό του φαλλοκράτη warrior θα σας δώσω εγώ. 19.gif
harris
ξυπνησα....καααααααααλημεεεεεεερααααααα.....
λπιζω να μην με στησουν οι αλλοι...


Εκσυγχρονιζομαστε.....παλια ο κοσμος εδινε ραντεβου στον Μπακακο και τωρα στον Χοντο...χεχε
Warrior
Φαλοκρατης εγω????
33.gif

Χαρη κοιτα μην μας στησεις εσυ!
harris
Σπυρο ποτε θα ανεβασεις τα πρακτικα της ημεριδας????Βαλτα για να δουν και οι υπολοιποι που μας σνομπαραν και μας τιμησαν δια της απουσιας τους....
dizzy_fingers
Τα έχασα στο δρόμο ρε συ.. 17.gif

Ο καφές με πείραξε πολύ σήμερα, δε μπορούσα να συγκεντρωθώ καθόλου....για όσους δεν καταλαβαίνουν, ο οργανισμός μου δεν αντιδρά καθόλου καλά στην καφεΐνη και σήμερα πήρα έναν φραπέ μέτριο χωρίς γάλα 40.gif..
Τώρα αρχίζω και συνέρχομαι σιγά σιγά..
Παρόλα αυτά, θυμάμαι αμυδρά από την πρωινή μας συνάντηση την ξανθιά που καθόταν πίσω σας, τον ΜΖ που τελικά προτίμησε τη ζεστασιά του κρεββατιού του και δεν ήρθε 45.gif ...


Α! Και το ότι περάσαμε γ@μάτα ασφαλώς! biggrin.gif
Καιρό είχα να απολαύσω τόσο ένα πρωινό καφεδάκι και όσοι δεν ήρθατε απλά χάσατε 3 ώρες απολαυστικής μπασκετικής κουβέντας.

Σύντομα, εφόσον μπορέσετε κι εσείς, θα κανονίσω να βρεθούμε πάλι.
Απλά αυτή τη φορά θα το δημοσιεύσω λίγο νωρίτερα γιατί αυτή τη φορά το έκανα πραγματικά την τελευταία στιγμή.
harris
Οντως χασατε ,καναμε και γαμω τις συζητησεις .

η ξανθια που λεει ο φιλτατος ηταν ασχημη ,χωρις καμπυλες και λιγο μουστακι .η μελαχρινη φιλη της ηταν ολα τα λεφτα.ας πει και ο Κωστας...

κριμα που ειμασταν οι 3 μας μονο.....
dizzy_fingers
Που το είδες το μουστάκι εσύ.... 33.gif
harris
το ειδα.......η μελαχρινη ηταν κλασεις ανωτερη....
dizzy_fingers
Greece, όπως βλέπεις από τα τελευταία ποστ, αν ερχόσουν το σάββατο θα πέρναγες εκ-πληκτικά... icon_bored.gif
Warrior
Και οι δυο ηταν πολυ λιγες για μενα!!

tongue.gif tongue.gif

Ομως..τι κολλημα εχεις φαει με το μουστακι ρε Χαρη!!
Αφου ειχε ξυριστει..
24.gif
harris
για εναν γοη του μεγεθους σου ηταν λιγες......οντως.....
greece4
ναι, κριμα που εχασα αυτη την ενδιαφερουσα συζητηση μεταξυ ξανθιασ κ μελαχροινης!!
ισως να βοηθουσα παντως, να διευκρινιζα αν ειχε η οχι μουστακι... lol
Warrior
Αμαν εσεις οι γυναικες!!

Για μπασκετ μιλουσαμε...
greece4
μα, ναι, ηταν προφανες απ'ολο το προηγουμενο τοπικ!
Warrior
Το περιεχομενο των συζητησεων του meeting ειναι απορρητο!! 69.gif

Οποιος ηθελε ας ερχοτανε...
tongue.gif
greece4
tongue.gif
harris
etsi..........
NBAholic
Μάλιστα! Εγώ (στο άλλο τόπικ) ψάχνω τις καλύτερες επιδόσεις σκοραρίσματος του ελληνικού πρωταθλήματος και εσείς ψάχνετε ποια γυναίκα είχε το ομορφότερο μουστάκι! laugh.gif

Sorry που ενόχλησα. Συνεχίστε το συνέδριο και, please, περάστε τις σημαντικότερες αποφάσεις σας στα headlines του site!! tongue.gif
Warrior
Mην ακους τον Χαρη,δεν ειχε μουστακι!!!!

71.gif

Για να μην φανει η ελλειψη γνωσεων μας μωρε... rolleyes.gif

biggrin.gif
dizzy_fingers
Συνέχισε holic αγόρι μου να διαδίδεις τη φήμη του basketforum και στα διεθνή!
tongue.gif


Εμείς έχουμε σοβαρά προβλήματα εδώ να λύσουμε guns.gif
harris
με κοσμιο τροπο παντα......ε???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.