Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ - Μεταγραφές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300
Igor
Συμφωνα με την ΕΡΑ, εχει κλεισει αλλος παιχτης του ΟΣΦΠ στον ΠΑΟ και οχι ο Βασιλοπουλος..

Και σπαω το κεφαλι μου να βρω ποιος ? Ο Τζακσον που τσακωνονεται συνεχεια και ειναι και 33 ?? Ο Τσακαλιδης που δεν ταιριαζει καθολου στον ΠΑΟ ? Ο Πριντεζης που ειναι βαμμενος Ολυμπιακος...

Τι λεγαμε για Ματσε..... (???)

smiley.gif smiley.gif
Jimar
αμα ηξεραν κι αυτοι ποιος, δεν θα το λεγανε ??

μην ασχολεισαι με τετοιες δημοσιευσεις...
6-0
QUOTE(PARISINOS @ Mar 28 2008, 15:35 ) *
Μεγαλο θεμα κανουμε τη μεταγραφη καποιου που ουτε τιποτα το ιδιαιτερο ειναι, ουτε προκειται να αλλαξει τιποτα ισσοροπιες.

Ας φροντισουμε να κλεισουμε τα θεματα των ψηλων, και αν μπορεσει να ερθει και ο βασιλο , για να ειναι ενας ρολιστας στο ροτεισον, καλως να ερθει.

Αλλες ειναι ομως οι προτεραιοτητες, και οχι το αν θα εχουμε εναν παγκιτη περισσοτερο η λιγοτερο.


Μάλλον τον μπέρδεψες με τον Χατζηβρέτα.


QUOTE(Igor @ Mar 28 2008, 16:14 ) *
Συμφωνα με την ΕΡΑ, εχει κλεισει αλλος παιχτης του ΟΣΦΠ στον ΠΑΟ και οχι ο Βασιλοπουλος..

Τι λεγαμε για Ματσε..... (???)

smiley.gif smiley.gif


Οκ, μπορείτε να τον έχετε σε 2 χρονάκια όταν και τελειώνει το συμβόλαιό του.
mog#4
QUOTE(Rondo @ Mar 28 2008, 03:41 ) *
Φίλε έχουμε ξαναμιλήσει, τυγχάνει να έχω πληροφορίες...Νομίζω ότι δεν είναι κακό να τις γράφω...Για Γκριρ σαφώς και αλλάζουν τα δεδομένα με τέτοιες εμφανίσεις, για Βασιλόπουλο αυτό ξέρω αυτό έγραψα...Δεν είμαι παράγοντας, απλά γράφω πληροφορίες που έχω...Εντάξει??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif

δε το λεω ειρωνικα....πλακα κανω...απλα θα μου εκανε εντυπωση αν γινοταν κατι τετοιο και το θεωρω πολυ δυσκολο....οταν εννοω ''αχαριστος'' θελω να πω προς την ομαδα που τον ολοκληρωνει ως παιχτη και του αγγελοπουλους που τον πιστεψανε....εχει δεθει με την ομαδα και αλλςστε ολοι οι κολλητοι του εκει ειναι...αμα του γινει η καταλληλη προσφορα γιατι να φυγει??????
PARISINOS
QUOTE(6-0 @ Mar 28 2008, 15:18 ) *
Μάλλον τον μπέρδεψες με τον Χατζηβρέτα.


Επειδη απ οτι καταλαβα μερικοι φιλοι του ΟΣΦΠ μαλλον παλι θα ενοχληθουν, σπευδω να διευκρινησω τα γραπτα μου.

Σε καμια περιπτωση δεν προσπαθω να μειωσω τον παιχτη. Ο βασιλοπουλος ειναι πολυ καλος παιχτης, και μαλιστα ακομα εχει και πολλα περιθωρια βελτιωσης.

Ωστοσο τι περιμενατε να πω, οτι ο βασιλοπουλος θα ειναι βασικος στον ΠΑΟ? Γιατι να ειναι ? Ειναι δηλαδη στον ΟΣΦΠ και δεν το καταλαβα. Ενας παιχτης που παιζει 17 λεπτα Μ.Ο ειναι στον ΟΣΦΠ, δηλαδη ενας ρολιστας,
και μαλιστα σε μια ομαδα που τον εχει απολυτη αναγκη μιας και δεν εχει πολλους καλους περιφερειακους αμυντικους.

Τι θελετε να ειναι δηλαδη στον ΠΑΟ? Να παιζει βασικος και αναντικαταταστατος?

Στον ΠΑΟ και στον ΟΣΦΠ βασικοι παιζουν παιχτες ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΛΑΣΗΣ τυπου σαρας, ματσας, διαμαντιδη, σχορτσιανιτη...
Αυτοι ειναι οι παιχτες που ειναι βασικοι και αυτοι ειναι που ειναι πρωτεραιοτητα.

οχι θα ταν ο καθε βασιλοπουλος.

Χαλαρωσε λοιπον φιλε μου. Δεν προσπαθησε κανενας να σου θιξει τον παιχτη.
Εν τελη δεν εχω καταλαβει τι θελουν μερικοι. Αμα ασχολουμαστε με τον βασιλο, ειμαστε αλλαζονες και προσπαθουμε να την πουμε στους Ολυμπιακους, αμα βγει καποιος και πει , παιδια μην ασχολειστε , αλλα θεματα ειναι πιο σημαντικα, μας κατηγορουνε οτι τους σνομπαρουμε τον παιχτη blink.gif
sherman
QUOTE(6-0 @ Mar 28 2008, 14:18 ) *
Μάλλον τον μπέρδεψες με τον Χατζηβρέτα.


Ισως με κανα Καφκουρα, Παπαμακαριο...
Green Warrior
Με τα μέχερι τώρα δεδομένα πάντως είναι δύσκολο να μείνει κάποιος από τους Γιούγκους τη νέα χρονιά. Μπετσίροβιτς Ζίζιτς Τομάσεβιτς και Πρκατσιν (δεσμεύεται ακόμα με την Δυναμόα άλλωστε) μάλλον μας αποχαιρετούν το καλοκαίρι...
Nik7
γενικα μυρίζει ποδαρίλα απ την πολλη αρβύλα....
να θυμισω οτι πριν απο λιγες μερες ειχε βγει η 'σιγουρη' ειδηση οτι ο τσαρτσαρης έκλεισε στον ολυμπιακό...
και χιλιαδες αλλες ιστοριες γι αγριους (εκατέρωθεν βεβαια).
κατα τη γνώμη μου οταν σε μια ομαδα βρισκεται ενας κοουτς σαν το γιαννακη, παικτες τυπου βασιλο, πριντεζη, μαυροκεφ, σοφο κλπ δεν φευγουν, ειδικα οταν οι αμοιβες τους ειναι καλες εως και πολυ καλες.

νομιζω οτι το μηλον της έριδος φετος θα ειναι οι ζησης-φωτσης.
traveller
6-0 : O Νικόλας είναι περίπτωση παίχτη. Ήρθε σε δύσκολη στιγμή για τον Παναθηναϊκό και ήρθε σαν πρώτος σκορερ της κατηγορίας μετά το σύντομπ πέρασμά του από την ΤΣΣΚΑ. Δεν είναι τυχαίος. Είναι περίπτωση Κοχ, που ο Ομπάντοβιτς τον πήρε "φονικό όπλο" και τον έκανε ρολίστα. Πολυτελείας μεν αλλά ρολίστα.

Προσωπικά πιστεύω ότι είναι ο πιο αδικημένος παίχτης του Παναθηναϊκού με διαχρονικά πολύ καλή παρουσία αλλά ειδικά φέτος πληρώνει τα ακριβά συμβόλαια και τη βαρυφορτωμένη περιφέρεια.

Υ.Γ (παράδειγμα) : Η συνεισφορά του πέρσι στην κατάκτηση του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ήταν μεγάλη
Green Warrior
QUOTE(Nik7 @ Mar 28 2008, 15:12 ) *
γενικα μυρίζει ποδαρίλα απ την πολλη αρβύλα....
να θυμισω οτι πριν απο λιγες μερες ειχε βγει η 'σιγουρη' ειδηση οτι ο τσαρτσαρης έκλεισε στον ολυμπιακό...
και χιλιαδες αλλες ιστοριες γι αγριους (εκατέρωθεν βεβαια).
κατα τη γνώμη μου οταν σε μια ομαδα βρισκεται ενας κοουτς σαν το γιαννακη, παικτες τυπου βασιλο, πριντεζη, μαυροκεφ, σοφο κλπ δεν φευγουν, ειδικα οταν οι αμοιβες τους ειναι καλες εως και πολυ καλες.

νομιζω οτι το μηλον της έριδος φετος θα ειναι οι ζησης-φωτσης.



Μόνο που ο Ζήσης υπέγραψε πέρσυ ένα πολύ καλό συμβόλαιο με την ΤΣΣΚΑ και ο Φώτσης με ένα επίσης καλό συμβόλαιο έμεινε στη Δυναμό οπότε το βλέπω δύσκολο έως αδύνατο να έρθουν στην Ελλάδα για ΠΑΟ και Οσφπ...
traveller
Προσωπικά νομίζω ότι νωρίς την αρχίσαμε τη μεταγραφολογία και ότι μέχρι να ολοκληρωθεί η περίοδος των μετεγγραφών θα μας τη βαρέσει icon_drunk.gif icon_drunk.gif
xoxli44
QUOTE(PARISINOS @ Mar 28 2008, 14:46 ) *
Επειδη απ οτι καταλαβα μερικοι φιλοι του ΟΣΦΠ μαλλον παλι θα ενοχληθουν, σπευδω να διευκρινησω τα γραπτα μου.

Σε καμια περιπτωση δεν προσπαθω να μειωσω τον παιχτη. Ο βασιλοπουλος ειναι πολυ καλος παιχτης, και μαλιστα ακομα εχει και πολλα περιθωρια βελτιωσης.

Ωστοσο τι περιμενατε να πω, οτι ο βασιλοπουλος θα ειναι βασικος στον ΠΑΟ? Γιατι να ειναι ? Ειναι δηλαδη στον ΟΣΦΠ και δεν το καταλαβα. Ενας παιχτης που παιζει 17 λεπτα Μ.Ο ειναι στον ΟΣΦΠ, δηλαδη ενας ρολιστας,
και μαλιστα σε μια ομαδα που τον εχει απολυτη αναγκη μιας και δεν εχει πολλους καλους περιφερειακους αμυντικους.

Τι θελετε να ειναι δηλαδη στον ΠΑΟ? Να παιζει βασικος και αναντικαταταστατος?

Στον ΠΑΟ και στον ΟΣΦΠ βασικοι παιζουν παιχτες ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΛΑΣΗΣ τυπου σαρας, ματσας, διαμαντιδη, σχορτσιανιτη...
Αυτοι ειναι οι παιχτες που ειναι βασικοι και αυτοι ειναι που ειναι πρωτεραιοτητα.

οχι θα ταν ο καθε βασιλοπουλος.

Χαλαρωσε λοιπον φιλε μου. Δεν προσπαθησε κανενας να σου θιξει τον παιχτη.
Εν τελη δεν εχω καταλαβει τι θελουν μερικοι. Αμα ασχολουμαστε με τον βασιλο, ειμαστε αλλαζονες και προσπαθουμε να την πουμε στους Ολυμπιακους, αμα βγει καποιος και πει , παιδια μην ασχολειστε , αλλα θεματα ειναι πιο σημαντικα, μας κατηγορουνε οτι τους σνομπαρουμε τον παιχτη blink.gif

Ποια ειναι τα 3-4αρια σου θυμησε μου?
Nik7
QUOTE(Green Warrior @ Mar 28 2008, 15:18 ) *
Μόνο που ο Ζήσης υπέγραψε πέρσυ ένα πολύ καλό συμβόλαιο με την ΤΣΣΚΑ και ο Φώτσης με ένα επίσης καλό συμβόλαιο έμεινε στη Δυναμό οπότε το βλέπω δύσκολο έως αδύνατο να έρθουν στην Ελλάδα για ΠΑΟ και Οσφπ...

δεν το χα συνειδητοποιησει, οποτε ακυρο το σχόλιό μου.
ευχαριστω πράσινε πολεμιστή!
Ginobili
Δεν τον θέλω τον Βασιλόπουλο..και ούτε αυτός νομίζω να θέλει να έρθει.Για 4άρι θα τον πάρουμε..?? Αντί του Ντικούδη..???? icon_drunk.gif Ας μάθει πρώτα να παίζει λίγο με πλάτη..και βλέπουμε....
Για 3άρι..?? Καλά κρασιά...ας μάθει πρώτα να ντριπλάρει λίγο....και βλέπουμε....και έτσι και αλλιώς στο 3 έχουμε Ουίνστον και Περπέρογλου....δεν χρειαζόμαστε τον Βασιλόπουλο...ΨΗΛΟ χρειαζόμαστε...
(Και προς αποφυγήν παρεξηγήσεων....δεν υποτιμώ την αξία του Βασιλόπουλου,ίσα ίσα...γενικά τον θεωρώ ένα πάρα πολύ χρήσιμο εργαλείο..και ειδικά για προπονητές με φιλοσοφία τύπου Ομπράντοβιτς,Γιαννάκη...)
PARISINOS
QUOTE(xoxli44 @ Mar 28 2008, 19:56 ) *
Ποια ειναι τα 3-4αρια σου θυμησε μου?


βασικα τα 4αρια μου ειναι ο μπατιστ, τσαρτσαρης και ντικουδης, ολοι τους πολυ καλυτεροι απο τον βασιλοπουλο.

Τωρα τα τριαρια μου ειναι ο περπερογλου, δυο παιχτες που δεν εχουν καμια ιδιαιτερη βαρυτητα ως παιχτες μιας και ειναι σαν τον βασιλοπουλο, απειροι και νεαροι και με πολλα περιθωρια εξελιξης.

βεβαια ως τριαρια ειναι κατα τη γνωμη μου καλυτεροι απο τον βασιλοπουλο, ο οποιος εχει δειξει οτι αποδιδει πολυ καλυτερα ως τεσσαρι, μιας και για τριαρι ουτε καλη ντριμπλα εχει, ουτε σουτ.

Γενικα ακομα και αυτους να μην ειχαμε, παλι δεν θα επαιζε πανω απο 15 λεπτα ο βασιλοπουλος στον ΠΑΟ ( και πολλα λεω). Απλα θα παιζαμε με χαμηλοτερα σχηματα, πιο πολλη ωρα με τρια γκαρντ κλπ.

Τελος παντων, δεν χρειαζεται να το συζηταμε αλλο. Οποιος πιστευει οτι ο κατα τα αλλα συμπαθης βασιλοπουλος μπορει ναδωσει αυτη τη στιγμη πανω απο ενα ποιοτικο δεκαπενταλεπτο ως ρολιστας, απλα δεν εχει καταλαβει τι μεγεθος ειναι ο ΠΑΟ.

Στον ΠΑΟ μεχρι και οι βασικοι και αστερες παιζουν 25 λεπτα. Αρα βασιλοπουλος και πανω απο 15 λεπτο δεν γινεται. Εκτος και αν νομιζει κανενας οτι ο βασιλοπουλος ειναι ισος παιχτης με σαρας, μητσο, μπατιστ...
PARISINOS
QUOTE(Ginobili @ Mar 28 2008, 20:16 ) *
Δεν τον θέλω τον Βασιλόπουλο..και ούτε αυτός νομίζω να θέλει να έρθει.Για 4άρι θα τον πάρουμε..?? Αντί του Ντικούδη..???? icon_drunk.gif Ας μάθει πρώτα να παίζει λίγο με πλάτη..και βλέπουμε....
Για 3άρι..?? Καλά κρασιά...ας μάθει πρώτα να ντριπλάρει λίγο....και βλέπουμε....και έτσι και αλλιώς στο 3 έχουμε Ουίνστον και Περπέρογλου....δεν χρειαζόμαστε τον Βασιλόπουλο...ΨΗΛΟ χρειαζόμαστε...
(Και προς αποφυγήν παρεξηγήσεων....δεν υποτιμώ την αξία του Βασιλόπουλου,ίσα ίσα...γενικά τον θεωρώ ένα πάρα πολύ χρήσιμο εργαλείο..και ειδικά για προπονητές με φιλοσοφία τύπου Ομπράντοβιτς,Γιαννάκη...)


Οχι κυριε δεν θα μας μειωσεις και σνομπαρεις εσυ τον παιχτη.

Ο βασιλοπουλος ανετα τα εχει τα 30 λεπτα στον ΠΑΟ, και αν ερθει τετοιος παιχτης σταρ θα ερθει για βασικος και μονο. blink.gif Και χαρη θα μας κανει....
captain charisma
ο βασιλοπουλος ειναι μια χαρα παικτης και μπορει να σταθει στο παναθηναικο αν παει βεβαια...αλλα πιστευω πως πρεπει να δωσουν ευκαιριες στον περπερογλου για να μπορεσει να εξελιχθει σε καλυτερο παικτη..αλλωστε ειναι 23 μονο...
vastravoud
Πάντως ο Περπέρογλου σίγουρα πλέον νοιώθει πιο σίγουρος απ' όσο ένοιωθε στην αρχή της χρονιάς. Πήρε χρόνο σε σημαντικά ματς και είναι "κομμάτι" της ομάδας. Μικρό μεν(ακόμα), κομμάτι όμως δε.
Aristofanis
Ακόμα Μάρτιος ειναι αλλά θα σας ανακοινώσω την ομάδα 2008/09 biggrin.gif

Σίγουρο φεύγουν οι: Ζιζιτς, Τομάσεβιτς, Πρκατσιν και Μπετσίροβιτς άγνωστο τι θα γίνει με Αλβερτη (άμα θα σταματήσει η θα παραμείνει ακόμα ένα χρόνο), Ταταρούνη και τους δανείκους Σάκοτα και Ξανθόπουλο. Σίγουρη είναι ακόμα η αποχωρήση του κάκιστου Ντικούδη. Ερωτηματικό είναι άμα θα μείνει ο Winston αλλα πιο πιθανόν είναι να μείνει ενώ ο Σάρας θα φύγει μόνο άμα είναι να πάει στην Μπάρτσα. Άρα η ομάδα θα είναι οι :

1. Διαμαντίδης
2. Σπανούλης
3. Γιασικεβίτσιους
4. Χατζηβρέττας
5. ?
6. ?
7. Wιnston (?)
8. Περπέρογλου
9. Βασιλόπουλος *
10. Τσαρτσαρής
11. Μπατιστ
12. Σμόντις *
13. Πέκοβιτς *
14. Κουφός *

* Νέες μεταγραφές που θα έρθουν σχεδόν σίγουρα
traveller
Αυτό το ότι παίζει να μείνει ο Αλβέρτης ούτε στους χειρότερους εφιάλτες μου. Επιτέλους κάποτε όλα τελειώνουν. Ας του το πει κάποιος εάν δε μπορεί να το καταλάβει μόνος του. sad.gif
Ginobili
1ο)Ο Αλβέρτης,πολύ πιθανόν να μείνει και του χρόνου,και δεν καταλαβαίνω που σας χαλάει..?? Άκους εκεί..ούτε στους χειρότερους εφιάλτες σου.. blink.gif blink.gif ? Σιγά μην φάει την θέση κανενός.... icon_drunk.gif

2ο)Ο Τομάσεβιτς,όπως και ο Ζίζιτς έχουν συμβόλαιο και για την επόμενη χρονιά...Και είναι εξαιρετικά απίθανο να φύγουν και οι 2...Δεν διώχνει τόσο εύκολα παίκτες με συμβόλαιο ο Ζότς... wink.gif

3ο)Ο Ουίνστον θα μείνει...

4ο)Μην το δένετε σχοινί-κόμπο..ότι θα φύγει ο Ντικούδης...μην ξεχνάμε..είναι και Έλληνας...

5ο) Ο Ξανθόπουλος ΔΕΝ είναι δανεικός στον Πανιώνιο.Είναι με ελεύθερη μεταγραφή.Δεν ανοίκει στον ΠΑΟ

6ο) Ούτε στους χειρότερους εφιάλτες μου δεν θέλω να σκέφτομαι ότι θα επιστρέψει ο Σάκοτα...Έλεος....

7ο) Ο Μπετσίροβιτς...ναι θέλω να φύγει...δεν έχει να δώσει κάτι άλλο πιστεύω.
mog#4
QUOTE(Aristofanis @ Mar 28 2008, 22:50 ) *
Ακόμα Μάρτιος ειναι αλλά θα σας ανακοινώσω την ομάδα 2008/09 biggrin.gif

Σίγουρο φεύγουν οι: Ζιζιτς, Τομάσεβιτς, Πρκατσιν και Μπετσίροβιτς άγνωστο τι θα γίνει με Αλβερτη (άμα θα σταματήσει η θα παραμείνει ακόμα ένα χρόνο), Ταταρούνη και τους δανείκους Σάκοτα και Ξανθόπουλο. Σίγουρη είναι ακόμα η αποχωρήση του κάκιστου Ντικούδη. Ερωτηματικό είναι άμα θα μείνει ο Winston αλλα πιο πιθανόν είναι να μείνει ενώ ο Σάρας θα φύγει μόνο άμα είναι να πάει στην Μπάρτσα. Άρα η ομάδα θα είναι οι :

1. Διαμαντίδης
2. Σπανούλης
3. Γιασικεβίτσιους
4. Χατζηβρέττας
5. ?
6. ?
7. Wιnston (?)
8. Περπέρογλου
9. Βασιλόπουλος *
10. Τσαρτσαρής
11. Μπατιστ
12. Σμόντις *
13. Πέκοβιτς *
14. Κουφός *

* Νέες μεταγραφές που θα έρθουν σχεδόν σίγουρα

*****αμα παρεις και κουφο και σμοντισ και πεκοβιτσ και βασιλοπουλο τοτε μιλαμε για ονειρο υπερπαραγωγη....εγω θεωρω μονο σιγουρο τον πεκοβιτσ για τον παο....ως εκει... smiley.gif
lakersdynasty
QUOTE(mog#4 @ Mar 28 2008, 23:43 ) *
*****αμα παρεις και κουφο και σμοντισ και πεκοβιτσ και βασιλοπουλο τοτε μιλαμε για ονειρο υπερπαραγωγη....εγω θεωρω μονο σιγουρο τον πεκοβιτσ για τον παο....ως εκει... smiley.gif


Kαι εγω συμφωνω. Οι αλλοι ομως ειναι πραγματι στοχοι του ΠΑΟ. Δεν περνανε απλα απτο μυαλο μας. Τους θελουμε.

Οσοι μεινουν ελευθεροι.
spysta
και Σμοντις και Τσαρτσαρη και Βασιλοπουλο ...????Ποσα 4αρια θα χετε .... tongue.gif ??
Να μην βαλω και τους Κουφο Μπατιστ που δεν ειναι και κλασσικα 5αρια



Να σας φτιαξω εγω ο ειδικος μια 14αδα ???????? smiley.gif
apkat
Aριστοφανη ολες αυτες σιγουρες μεταγραφες ε;; biggrin.gif biggrin.gif
captain charisma
για βουιτσιτς διαβασα οτι ενδιαφερεται ο παο...
ο σμοντις εκλεισε μπαρτσα
ο κουφος συνεχιζει στο οχαιο
ο πεκοβιτς πολυ υπερτιμημενος ειναι....ψειρα δν πιανει μπροστα στο σοφο...
ο παναγιωτακης συνεχιζει πειραια....
apkat
undertaker και τα δικα σου σιγουρα οπως του Αριστοφανη;;
spysta
Εγω παντως τον Πεκοβιτς δεν τον θεωρω τοσο υπερτιμημενο οσο υποστηριζουν αρκετοι ....
Πιστευω οτι εχει φοβερα προσοντα ..και οτι οι κινησεις του πλεον σπανιζουν .. εστω και αυτες οι κλασσικες που εχει .. συν του οτι συνδιαζει ογκο με ταχυτητα !!!!
Δεν ξερω αλλα εμενα μ αρεσει πολυ ...
Στα χερια ενος Δρακου ή ενος Ζοτς μπορει να γινει παρα πολυ καλος
captain charisma
ο πεκοβιτς ειναι μια κλασσικη απομιμηση νταρκο μιλισιτς
spysta
QUOTE(big dirk @ Mar 28 2008, 22:14 ) *
ο πεκοβιτς ειναι μια κλασσικη απομιμηση νταρκο μιλισιτς

Δεν νομιζω οτι θα πολυχαλαγε ο Μιλισιτς και η κλασσικη του απομιμηση μια τοπ ομαδα Ευρωλιγκας ... tongue.gif
nicolicius
Σιγουρα ειναι τρομερα απιθανο να παρουμε ολους αυτους αλλα και οι μισοι δεν θα με χαλαγαν! biggrin.gif
Πεκοβιτς νομιζω ειναι σιγουρος και πραγματικα εχει τα προσοντα να γινει πολυ μεγαλος παικτης στα χερια του Ζοτς. Συνδιαζει δυναμη και ταχυτητα κατι το οποιο ο Σοφο δεν θα αποκτησει ποτε γιατι ειναι το σκαρι του ετσι.
lakersdynasty
19.gif Και εσας τι σας πειραζει ποιους εχουμε σιγουρους?

Spysta κανε τα δικα σου! tongue.gif
spysta
QUOTE(lakersdynasty @ Mar 28 2008, 22:33 ) *
19.gif Και εσας τι σας πειραζει ποιους εχουμε σιγουρους?

Spysta κανε τα δικα σου! tongue.gif

Εφθασεεεεεεεεεεεεεεε .......


ΔΔ13
Σαρας
Ταταρουνης
Σπανουλης
Χατζηβρεττας
Πελεκανος
2αρο3αρι παικτουρα στην θεση του Μπετσι (δεν μου ρχεται κατι τωρα )
Ουινστον
Περπε
Τσαρτσαρης
Σμοντις (μοιαζει λιγο υπερβολικο.. μαλλον για Μπαρτσα τον κοβω)
Ντικουδης
Μπατιστ
Πεκοβιτς

νομιζω η καλυτερη ομαδα που θα μπορουσε να κανει το καλοκαιρι ... ελπιζω οχι tongue.gif
Παρα πολυ ακριβη ..και αρκτετα δυσκολο να γινει βεβαια ..αλλα ποτε δεν ξερεις
Rondo
QUOTE(spysta @ Mar 29 2008, 00:56 ) *
Εφθασεεεεεεεεεεεεεεε .......
ΔΔ13
Σαρας
Ταταρουνης
Σπανουλης
Χατζηβρεττας
Πελεκανος
2αρο3αρι παικτουρα στην θεση του Μπετσι (δεν μου ρχεται κατι τωρα )
Ουινστον
Περπε
Τσαρτσαρης
Σμοντις (μοιαζει λιγο υπερβολικο.. μαλλον για Μπαρτσα τον κοβω)
Ντικουδης
Μπατιστ
Πεκοβιτς

νομιζω η καλυτερη ομαδα που θα μπορουσε να κανει το καλοκαιρι ... ελπιζω οχι tongue.gif
Παρα πολυ ακριβη ..και αρκτετα δυσκολο να γινει βεβαια ..αλλα ποτε δεν ξερεις

Ο Ρέι Άλλεν έρχεται για 2αρο 3αρι και ο Μπατίστ παίρνει διαβατήριο!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
VARDINOLATSIS
ΑΝ δεν ερθει Σμοντις ακουγεται για Βελισκοβιτς.Ειναι κατι μεταξυ Φώτση και Τσαρτσαρη και μόνο 20 ετών 41.gifΚαι φοβερός ριμπαουντερ.... 19.gif
Aristofanis
Ο Τομασέβιτς δεν μπορεί να παίξει άλλο άρα δεν έχει νόημα να μείνει του χρόνου. Όσο για το Ζίζιτς ο Ζοτς έχει χάσει την εμπιστοσύνη του τον τελευταίο καιρό για αυτό και δεν τον βάζει να αγωνίζεται. Πολύ δύσκολα θα τον κρατήσει.
Ο Πέκοβιτς έχει κλείσει σίγουρα, είναι ένας κλασσικός σέντερ και νεαρός στην ηλικία. Προσόντα έχει δεν ειναι ο παικτάρας αλλά μπορεί να γίνει με δουλειά
Δεν ξέρω που έχει ακουστεί ότι η Μπάρτσα έχει κλείσει τον Σμόντις πάντως ο ΠΑΟ είναι από τα φαβορί για την απόκτηση του
Ο Κουφός θέλει να έρθει Ελλάδα και ο Παναθηναϊκός είναι η πρώτη του επιλογή.
Όσο για τον Βασιλόπουλο υπάρχει ένα όργιο φημών ότι είναι κοντά στον ΠΑΟ.

Πάντως μην ακούω ότι είναι απίθανο να έρθουν όλοι αυτοί οι παίκτες γιατί μιλάμε για τον Παναθηναϊκό έναν κολοσσό του Ευρωπαϊκού μπάσκετ. Και ο Θανάσης έχει σκοπό να δώσει πάλι χρήμα.
captain charisma
καλα και αγια αυτα που λετε αλλα πως ο γκαστονε θα μπορεσει να κουμανταρει τοσους παικτες βεντετες?εδω δν τα καταφερε φετος με παικτες οπως σπανουλης και σαρας με αλλους 2-3 ακομα τι θα κανει?
Aristofanis
QUOTE(big dirk @ Mar 29 2008, 02:15 ) *
καλα και αγια αυτα που λετε αλλα πως ο γκαστονε θα μπορεσει να κουμανταρει τοσους παικτες βεντετες?εδω δν τα καταφερε φετος με παικτες οπως σπανουλης και σαρας με αλλους 2-3 ακομα τι θα κανει?


Και το 2000 πως κουμάνταρε Μποντιρόγκα Ρέμπρατσα και Κάτας?
apkat
Βεβαια καταλαβαινεις και ο ιδιος οτι απο καποιες φημες και καποια σεναρια που κανεις ο ιδιος το σχεδον σιγουρα απεχει ετη φωτος..Δεν λεω μπορει να συμβει να ερθουν ολοι αυτοι..Αλλα αντικειμενικα εχει ελαχιστες πιθανοτηες να υλοποιηθει..
spysta
QUOTE(Aristofanis @ Mar 29 2008, 00:11 ) *
Ο Τομασέβιτς δεν μπορεί να παίξει άλλο άρα δεν έχει νόημα να μείνει του χρόνου. Όσο για το Ζίζιτς ο Ζοτς έχει χάσει την εμπιστοσύνη του τον τελευταίο καιρό για αυτό και δεν τον βάζει να αγωνίζεται. Πολύ δύσκολα θα τον κρατήσει.
Ο Πέκοβιτς έχει κλείσει σίγουρα, είναι ένας κλασσικός σέντερ και νεαρός στην ηλικία. Προσόντα έχει δεν ειναι ο παικτάρας αλλά μπορεί να γίνει με δουλειά
Δεν ξέρω που έχει ακουστεί ότι η Μπάρτσα έχει κλείσει τον Σμόντις πάντως ο ΠΑΟ είναι από τα φαβορί για την απόκτηση του
Ο Κουφός θέλει να έρθει Ελλάδα και ο Παναθηναϊκός είναι η πρώτη του επιλογή.
Όσο για τον Βασιλόπουλο υπάρχει ένα όργιο φημών ότι είναι κοντά στον ΠΑΟ.

Πάντως μην ακούω ότι είναι απίθανο να έρθουν όλοι αυτοί οι παίκτες γιατί μιλάμε για τον Παναθηναϊκό έναν κολοσσό του Ευρωπαϊκού μπάσκετ. Και ο Θανάσης έχει σκοπό να δώσει πάλι χρήμα.

Λοιπον αυτη η σιγουρια με ιντριγκαρει πραγματικα !!!!!!!! tongue.gif
Ετσι λοιπον κανω την αντεπιθεση μου στον Aristofani και καταθετω ...
ο Σμοντις εκλεισε στην Θρυλαρα γιατι του πηγαινουν τα κοκκινα .... ηδη εχει υπογραψει ενα πλουσιοπαροχο τριετες !!!!!! w00t.gif w00t.gif
ο Κουφος δεν εχει κανεναν μα κανεναν λογο να παει στον ΠΑΟ οταν οι Γιαννακης Μανουσελης (ανθρωποι που το ανακαλυψαν και τον επεισαν να ερθει Ελλαδα) ειναι στον ΟΣΦΠ wink.gif ... κλεισμενο κι αυτο το θεμα ..
τι αλλο μενει ..
αααα ναι ..
Κατακοκκινος και ο Πεκοβιτς ετσι για κερασακι γιατι μας πειρατε τον Σαρας ...
και φυσικα δεν υπαρχει κανενα θεμα Βασιλο και ΠΑΟ .... wink.gif

ουουοουοφφφφφφφ ....

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif smiley.gif smiley.gif tongue.gif peace.gif peace.gif
Marciulionis
Προτείνω να μετονομαστεί το τοπικ σε "Ευσεβής πόθοι, Φαντασιώσεις και Σουρεαλισμός". smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
George_12ISL
Όντως έτσι είναι...
Το πιο ωραίο από τις φαντασιώσεις ορισμένων ήταν πέρισυ, με φήμες περί Ομπράντοβιτς στον Ολυμπιακό! Τέτοια απελπισία τους είχε πιάσει.
Εγώ και τους Τόντιτς και Κέτζμαν τους θεωρώ μεγάλους παίκτες. Με λίγα λόγια αν μπορεί ας πάρει όλη την Παρτίζαν!
Aristofanis
H Εξέδρα αναφέρει σήμερα στο πρώτο της φύλλο ότι βασικός στόχος του ΠΑΟ είναι η επιστροφή του Φώτση. Επιβεβαιώνει τις φήμες για Βασιλόπουλο πάντως
sporty78
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Mar 29 2008, 01:33 ) *
ΑΝ δεν ερθει Σμοντις ακουγεται για Βελισκοβιτς.Ειναι κατι μεταξυ Φώτση και Τσαρτσαρη και μόνο 20 ετών 41.gifΚαι φοβερός ριμπαουντερ.... 19.gif


Αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα
Δεν θα με χάλαγε καθόλου δίδυμο Πέκο - Βελίσκοβιτς. 41.gif 41.gif
Στην εξέδρα γράφανε για επιστροφή Φώτση πολύ δύσκολο.
sporty78
QUOTE(Aristofanis @ Mar 29 2008, 02:11 ) *
Ο Κουφός θέλει να έρθει Ελλάδα και ο Παναθηναϊκός είναι η πρώτη του επιλογή.

Δεν ξέρω αν θα κάνει καλό στην καριέρα του. Ισως πρέπει να πάει απευθείας NBA.


QUOTE(Aristofanis @ Mar 29 2008, 02:11 ) *
Όσο για τον Βασιλόπουλο υπάρχει ένα όργιο φημών ότι είναι κοντά στον ΠΑΟ.


Απο την μέχρι τώρα παρουσία του (καλός αμυντικά - μέτριος επιθετικά) και λεγόμενά του κυρίως (κλάψα - ειρωνία) δεν με συγκινεί.
Ginobili
QUOTE(big dirk @ Mar 28 2008, 22:14 ) *
ο πεκοβιτς ειναι μια κλασσικη απομιμηση νταρκο μιλισιτς

20 πόντους-12 ριμπ-4 τάπες-3 ασσιστς απόψε ο Ντάρκο με τους Λέικερς.... 69.gif
enypnio
στο λίγο πιο έξυπνος, και λίγο πιο καλό παιδί ο πεκ γιατί ο ντάρκο φένεται πολύ στόκος
traveller
Καλά τον Μίλισιτς πρέπει μάλλον να τον ξεχάσουμε . Εάν θυμάμαι καλά ήταν ένας από αυτούς με τους οποίους είχε "σκοτωθεί" ο Ομπράντοβιτς την τελευταία φορά που ήταν ομοσπανδιακός.

Όσο για τον Πέκοβιτς: Δε με πολυτρελαίνει, δε νομίζω ότι είναι παίχτης κλάσης (shot.gif shot.gif shot.gif π.χ Βούισιτς ) plus το ότι μια ζωνούλα που παίξαμε στο Βελιγράδι ήταν αρκετή για να τον καθηλώσει.

Το θέμα του ψηλού θέλει πολλή προσοχή καθώς δεν υπάρχουν παίχτες μεγάλης αξίας στην Ευρώπη.


Φώτσης;;; Α πα πα πα πα
nicolicius
QUOTE(TRAVELLER @ Mar 29 2008, 13:59 ) *
Όσο για τον Πέκοβιτς: Δε με πολυτρελαίνει, δε νομίζω ότι είναι παίχτης κλάσης (shot.gif shot.gif shot.gif π.χ Βούισιτς )

Αυτο θα φανει στο μελλον αλλα εχει τα προσοντα να γινει ποσο μαλλον στα χερια τους Ζοτς.
Ειναι πιο νεος και πιο δυνατος απ τον Βουισιτς οχι οτι θα μας πειραζε να ερθει αυτος! biggrin.gif

QUOTE(TRAVELLER @ Mar 29 2008, 13:59 ) *
plus το ότι μια ζωνούλα που παίξαμε στο Βελιγράδι ήταν αρκετή για να τον καθηλώσει.


Ναι αλλα επειδη επικεντρωθηκαμε σ αυτον οι υπολοιποι εβρισκαν χωρους και μας καθαρισαν, αν αυτο μπορει να το κανει νομιζω πως
στον Ζοτς κανει μια χαρα! laugh.gif
captain charisma
QUOTE(Ginobili @ Mar 29 2008, 12:34 ) *
20 πόντους-12 ριμπ-4 τάπες-3 ασσιστς απόψε ο Ντάρκο με τους Λέικερς.... 69.gif

καλα αυτη η εμφανιση ηταν ενα πειροτεχνημα για τον νταρκο..τον υπολοιπο καιρο ειναι μες στην αφανεια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.