Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A2 2006-2007 ξεκιναει ο σχεδιασμος...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
drakonikolis
QUOTE(Mika Kolossos @ Feb 26 2007, 02:39 PM) *
Οσο για τα προηγούμενα ποστ, δεν μπορώ να δώσω κάποια απάντηση γιατί δεν είδα τον αγώνα, το μονο που ξέρω ειναι οτι έπεσε πολύ μπουκάλι και κέρμα μέσα στο γήπεδο.



Φίλε Mika αλήθεια είναι ότι έπεσε μπουκάλι και κέρμα στο γήπεδο μόλις τελείωσε το ματς και κατευθύνονταν οι παίκτες του Κολοσσού στα αποδυτήρια και συγκεκριμένα όταν διαπιστώθηκε πως ο κ. Ζευγώλης είχε προσπαθήσει να πιαστεί με κάποιον στα χέρια και τον συγκρατούσαν κάποιοι άλλοι(δεν ξέρω τον υπαίτιο).Βέβαια ήταν απαράδεκτοι οι συγκεκριμένοι οπαδοί αλλά καλό θα είναι να αποφεύγονται τα <<νταηλίκια>>? σε τεντωμένες στιγμές και από έμπειρους ανθρώπους του μπάσκετ.Πολύ σωστοί ορισμένοι παίκτες της Λαμίας που είχαν πάει στο τέλος να συνοδεύσουν τους συμπαίκτες τους του Κολοσσού για να μην δεχτούν τα μπουκάλια ανεγκέφαλων.

Υ.Γ.Ο Μητρόπουλος του Κολοσσού είναι για μένα που τον έχω δει σε πολλά παιχνίδια,κυρίως πέρσι,ένας απίστευτος σουτέρ και για μένα είναι παίχτης Α1.Ελπίζω να πάρει περισσότερο χρόνο γιατί είναι κρίμα να μην αξιοποιείται,γενικά,αυτός ο παίχτης. Προσωπική άποψη!!!! 77.gif
kolossos2006
Λοιπον να μαι και εγω εδω.μετα απο μια εβδομαδα σχεδον απουσιας επιστρεφω!βλεπετε ξαφνικα καηκε η οθονη του λαπτοπ μου,αστα να πανε!και τωρα συνδεδεμενο με την τηλεοραση μου το εχω για αυτο συγχωρηστε με αν υπραρχοθν λαθη στο γραψιμο αλλα δεν πολυβολευει με την τηελοραση ως οθονη.

τελοσπαντων στο θεμα μας τωρα.μπαινω στο σαιτ εδω μολις πριν λιγο μετα απο μερες και τι βλεπω???τον ρεθ1 να παραπονιεται παλι για τον κολοσσο!!ελεος πια ρ παλικαρι χαλαρωσε λιγο,πηγειωε πιες κανενα καφε με τον κουφο μαζι να χαλαρωσετε... 68.gif

λιοιπον τα παιρνω απο την αρχη στη σειρα που συνεβησαν...

1) η τιμωρια του κολοσσου

Ναι οντως πςσανε μπουκαλια στον αγωνιστικο χωρο,και αντε καλως επεσε τιμωρια.αλλα ρωταω εγω τωρα,στο ρεθυμνο φιλε ρεθ1 επεσε καμια τιμωρια για τον πρωτο αγωνα???η μαλλον εκει συγνωμη ηταν εκκλησια..οχι γιατι ειναι που ευνοουμαστε.... 68.gif τουλαχιστον εμεις εδω στην ροδο κυριοι εχουμε τα αρ....α και αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας,και δεν ειπαμε τιποτα για την τιμωρια,οθτε καν στειλαμε καποιον για υπερασπιση...το γεγονος ειναι παντως οτι ο κολοσσος τιμωρειται για πρωτη φορα στην συχρονη ιτορια αν δεν κανω λαθοσ με κεκλεισμενων των θυρων,κατι που με στεναχωρει αφανταστα αφοθ θα χασω παιχνιδι του κολοσσου μετα απο 3-4 χρονια 68.gif και επιπλεον θα παρει 5 εβδομαδες απο τον τελευταιο αγωνα με τον ΑΓΟΡ μεχρι να ξαναδουμε την ομαδα με την Δαφνη 68.gif Ελπιζω τουλαχιστον 1-2 κωλοπαιδα στο γηπεδι που εχω σταμααρει να συμαζευτουν ugly_tocktock.gif

2)για την νικη στην λαμια


πιστευω σημαντικοτατη νικη για την συνεχεια τυ πρωταθληματος,πσρα πολθ χρησιμη.και πιστευω οπως ειπε ο κυριος ζςυγωλης σε συνεντευξη πριν λιγο στο τοπικο καναλι "κοσμος",ο μαρτιος πιθανως να κρινει το ποιος θα ανεβει οριστικα.εγω πιστευω παιξαμε αρκετα καλα αν και στο 4ο δεκαλπετο πηγαμε να βγαλουμε τα ματακια μας... icon_drunk.gif πολυ κολος ο μοσχοβιτης,δεινος σκορερ ο κουπιδης,αρκει να βαλει λιγο μυαλο ρε γαμωτο πια.

3)για το θεμα διαιτησια και ευνοια του κολοσσου

ελεος πια ρε παιδια,σε οποιο ντερμπυ κερδιζει ο κολοσσος,φταιει ι διαιτησια???αρκετα πια!αυτη η καραμελα,ο κολοσσος με τα λεφτα,ο κολοσσος με τα κονε,ο κολοσσοσς με αυτο,ο κολοσσος με εκεινο,ειπαμε πια...ο κολοσσος ποτε δεν αδικηθκε??με ηρα,με μιλωνα κτλ??αλλα εμεις τουλαχιστον δεν βγαζουμε συεχεια ανακοινωσεις...
δηλαδη αν το παμε ετσι γιατι δεν μιλαει κανεις για τον σπορτιγκ???η μηπως δεν ευνοειται???αλλα ξεχασα ο σπορτιγκ ειναι ομαδα της αθηνας,δεν την αγγιζουμε...

$για την αποδοση του κολοσσου


ενα αλλο θεμα για το οπιοι εχουν φαγωθει ολοι,ειναι η αποδοση του κολοσσου και "ο κολοσσος δεν τραβαει,ο κολοσσος δεν ειναι αυτο που περιμενα και αλλες τετοιες παπ.....ες"!αρκετα πια ρε παιδια.σκεφτειτε ιγο λογικα.η ομαδα ξαφνικα βρεθηκε χωρις τους 2 βασικοτατους παικτες της "χαρτ-λατοβιτς" και ιμως ειναι ακομη στην πρωτη δυαδα.τι θα εκανε αραγε ο σπορτιγκ χωρις λιουις και χρηστου??ο αγορ χωρις σπανο και το νο.4 που δεν θυμαμαι το ονομα του τωρα..και στην τελικη ολοι αυτοι ου κρινετε συνεχεια τον κολοσσο αλλα και τον ζευγωλη,για πειτε μου αυτην την στιγμη ποια ομαδα παιζει το σουπερ μαασκετ???το σπορτιγκ που εχει κερδισει 7 παιχνιδια στο γηπεδο του στο καλαθι και μαλστα γυριζοντας τα στο τελος η ο ΑΓΟΡ που δεν μπορει να κανει νικη εκτος???για να ξερουμε και τι λεμε.δεν λεω οτι ο κολοσσος παιζει τρελο μαπσκετ τωρα αλλα ολοι τα ιδια ειναι...

κααι κατι τελευταιο για τον ευγενικοτατο,τζεντλεμαν κυριο κουφο για τις δηλωσεις του οτι ο κολοσσος θα κανει σιγουρα τουλαχιστον 3 ηττες που χρειαζονται για να μας πρεασουν,ας κοιταξει πρωτα την ομαδα του,να κερδισει και μετα ας ασχολειται με τον κολοσσο.ηδη η μια ηττα που υπολογιζε απο λαμια σεν του βγηκε...υπομονη tongue.gif αλλωστε κυριοι της κρητης μην αγχωνεστε,ετσι οπως την βλεπω την α1,νομιζω φετος δεν θα πεσουν μονο δυο ομαδες....
reth1
41.gif 41.gif 41.gif
Crazy Waters
Opws ematha kai eida apo simera iparxei kai selida Blog apokleistika gia tin A2.

a2basket.blogspot.com
Reggie_
Γεια σας κ απο εμενα..Η αγωνιστικη που ερχεται είναι πολύ κρίσιμη..Ματς-φωτιά που θά δείξουν ποιοί θα συνεχίσουν κ ποιοί σιγα σιγα θα "τελειώσουν"...
Maria_kolossos
QUOTE(Crazy Waters @ Feb 27 2007, 03:42 PM) *
Opws ematha kai eida apo simera iparxei kai selida Blog apokleistika gia tin A2.

a2basket.blogspot.com



Πολυ χαζή σελίδα από ότι είδα. 68.gif
Maria_kolossos
Όντως είναι κρίσιμη η αγωνιστική. Τα παιχνίδια έχουν ως εξής:
ICBS-ΞΑΝΘΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΔΑΦΝΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΜΕΝΤ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ-ΑΓΟΡ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟΔ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Στα ντέρμπι κολοσσος, αγορ και χαλκίδα θα πάρουν την νίκη. Σπόρτιγκ και Ηρακλής ειναι σημαντικό αλλά νομίζω οτι θα χασει ο Σπορτιγκ.
Στον Κολοσσό, αν και κεκλεισμένων δεν νομίζω να μην πάρει το παιχνίδι.
Η Χαλκιδα και ο ΑΓΟΡ έχουν ευκολα ματς.

Θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι ακόμα και να χάσουμε και να ειμαστε ισοβαθμοι με χαλκιδα και αγορ, παλι ανεβαινουμε. Εχουμε 2 νικες με τον ΑΓΟΡ και με την Χαλκιδα, ακομα και να χασουμε τον επομενο σαββατο, δεν νομιζω να γινει με διαφορα μεγαλυτερη των 27 !! πόντων. Οπότε πάλι προηγούμαστε...
nash
QUOTE
Στα ντέρμπι κολοσσος, αγορ και χαλκίδα θα πάρουν την νίκη. Σπόρτιγκ και Ηρακλής ειναι σημαντικό αλλά νομίζω οτι θα χασει ο Σπορτιγκ.
Στον Κολοσσό, αν και κεκλεισμένων δεν νομίζω να μην πάρει το παιχνίδι.
Η Χαλκιδα και ο ΑΓΟΡ έχουν ευκολα ματς.

Για την Χαλκίδα μην είσαι και τόσο σίγουρη. Μπορεί ο Ηλυσιακός να μην πάει καλά αλλά και η Χαλκίδα δεν είναι και η καλύτερη ομάδα εκτός έδρας.

Οντως είναι αγωνιστική με πολλά αμφίροπα παιχνίδια, ειδικά όσον αφορά την παραμονή, αφου στην κορυφη η κατάσταση έχει σχεδόν ξεκαθαρίσει κατά την γνώμη μου. Ο Κολοσσός δεν νομίζω να κινδυνεύσει από την ΜΕΝΤ, τα Τρίκαλα εύκολα ή δυσκολα θεωρώ ότι θα καταφέρουν να κερδίσουν την Δάφνη, ο Αγορ μάλλον θα πάρει το διπλο και το ICBS νομίζω ότι είναι το φαβορί με την Ξάνθη.
Στα υπόλοιπα 3 παιχνίδια δυσκολεύομαι να κάνω πρόβλεψη, μιας και δεν ξέρω και σε τι κατάσταση βρίσκονται οι ομάδες.
Reggie_
Τα προγνωστικά μου:
ICBS-ΞΑΝΘΗ 1(Η Ξάνθη είναι αδιάφορη κ θα τα βρούν μεταξύ τους!)
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΔΑΦΝΗ 1(Λόγω έδρας.Σοβάρη η Δάφνη δεν χάνει,ασόβαρη χάνει κ ..κινδυνεύει!!)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ 2(Αν πίστεύουν ακόμα οτί μπορούν να ανέβουν..)
ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΜΕΝΤ 1(Ούδέν σχόλιο..)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1(Αδιάφορο μάτς κ αυτό.)
ΜΙΛΩΝΑΣ-ΑΓΟΡ 2(Μήν ξεγράφεται τον Μίλωνα.Δέν με πείθει ο ΑΓΟΡ)
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟΔ - (Ο θάνατος σου,η ζωή μου.Εδρα το Φάληρο,καλύτερη ομάδα ο ΚΑΟΔ.Μεγάλο μάτς!)
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2(Έστω κ δύσκολα.ο ΗΡΑ πλέον ειναι αδιάφορος)
lalas
ICBS-ΞΑΝΘΗ 2
ΤΡΙΚΑΛΑ-ΔΑΦΝΗ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ 2
ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΜΕΝΤ 1
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2
ΜΙΛΩΝΑΣ-ΑΓΟΡ 2
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΟΔ - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2
sylvia_84
Προς Κολοσσούς
Διαβασα στο σιτε του σπορτιγκ οτι στισ 31 Μαρτίου κατεβενουν 100 σπορτιγκίτες!!!

www.sportingbc.gr
Crazy Waters
Re paidia ayto to Faliro-KAOD ti mou thimizei ti mou thmizei....
kai den paei kai poly kairos mono 2 xronia....

oso gia to blog gia tin A2, ontws x8es den elege kai tipota. Simera omws apo oti eida to allaxan
kolossos2006
QUOTE(sylvia_84 @ Feb 28 2007, 06:11 PM) *
Προς Κολοσσούς
Διαβασα στο σιτε του σπορτιγκ οτι στισ 31 Μαρτίου κατεβενουν 100 σπορτιγκίτες!!!

www.sportingbc.gr



Να κατεβουν τα παιδια,καλως να ορισουν.αν και απ' οτι διαβασα σε καποια σαιτ-φορουμ, δεν ερχονται με καλες διαθεσεις...το οποιο να πω την αληεθια με ανησυχει ιδιαιτερα,αφου γενικως δεν εχω σε εκτιμηση τους οργαωμενους (οχι συγκεκριμενα του σπορτιγκ αλλα γενικα) αφου οι περισσοτεροι πανε για φασαριες και τιποτα αλλο αφου πολλοι ειναι και ασχετοι στο αθλημα...και αν κρινω και απο το υφος στα ποστ στο φορουμ των φιλων του σπορτιγκ,τοτε θα ειναι....δυσκολη κατασταση 56.gif
τελοσπαντων,θα δουμε,εχει ενα μηνα ως τοτε...ψυχραιμια σε ολους


για την προσεχη αγωνιστικη,οντως ειναι μια περιεργη αγωνιστικη.για το παιχνιδι του κολοσσου,αυτο αν ειναι περιεργο...η μεντ δεν με πειθει σαν ομαδα,αλλα το κεκλεισμενων θυρων για πρωτη φορα δεν ξερω πως θα ενεργησει εις βαρος των παικτων του κολοσσου,θα δειξει...
nash
QUOTE(Crazy Waters @ Feb 28 2007, 04:36 PM) *
Re paidia ayto to Faliro-KAOD ti mou thimizei ti mou thmizei....
kai den paei kai poly kairos mono 2 xronia....


Tι εννοείς?
kolossos2006
Νικη για ICBS επτι της Ξανθης με 77-64,δεν το περιμενα...
reth1
59-71 Mίλων-ΑΓΟΡ
Mika Kolossos
Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Κολοσσός επι της Μεντ με 84-74
Ήττα του Σπόρτινγκ απο τον Ηρακλή 65-63

Sporting 36
Kolossos 35
Ago Rethymnou 33
christos13
ΔΟΥΚΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 65-62

Ο Ιωνικός Λαμίας "αυτοκτόνησε" στον Δούκα όπου και ηττήθηκε με 65-62. Η ομάδα μας στο πρώτο μέρος ήταν το. απόλυτο αφεντικό της αναμέτρησης και έκλεισε το μισό του αγώνα μπροστά στο σκορ με 26-38, ενώ λίγο αργότερα προηγήθηκε με 31-40.
Στην επανάληψη για άγνωστο λόγο έπαθε ένα παρατεταμένο "μπλακ άουτ". Παρόλα αυτά κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα μέχρι και ενάμισι λεπτό πριν τη λήξη (58-62). Ωστόσο, ο Ντιφάρες και κυρίως ο Εμμανουηλίδης "σκότωσαν" τον Ιωνικό με καθοριστικούς πόντους.
Να σημειωθεί πως η διαιτησία του αγώνα ήταν σχεδόν αλάνθαστη. Επειδή εμείς ξέρουμε να διακρίνουμε, όχι βάσει αποτελέσματος, αλλά του τι συμβαίνει στο παρκέ.
Διαιτητές: Λαϊνιώτης - Μαχαιριανάκης.
Τα δεκάλεπτα: 16-22, 26-38, 46-48, 65-62.
ΔΟΥΚΑΣ (Καραγιάννης): Κρίτσαλος 4, Εμμανουηλίδης 15 (3), Καμαριώτης 7, Σεφερίδης 6 (2), Αρσένης, Βίσκοβιτς 9, Ντιφάρες 24 (2), Κούβαρης.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Λιόγας): Γεώργαρος 2, Σοφογιάννης 6 (2), Μπούχερτ 3 (1), Κουρής, Βαρδιάνος 5 (1), Κερασοβίτης, Κουτκιάς 2, Γκιζογιάννης 7 (1), Τότσιος 19 (2), Κακαρούδης 8 (1).


ΠΗΓΗ: http://www.ionikoslamias.gr/
Aristofanis
ICBS
ΚΑΟΔ
Μίλωνας
Ηλυσιακός
Π.Φάληρο
Τρίκαλα


οι μίσες υποβιβάζονται...Ποια θεωρείται σίγουρη στην Β'Εθνική?


εγώ ψηφίζω Μίλωνα σίγουρα
christos13
Την Δραμα -που ειδα χθες με Φαληρο - την ειδα πολυ δυνατη ασχετα εαν εχασε οποτε βλεπω να μενει
συμφωνω για μιλωνα οπως βλεπω να πεφτουν τρικαλα και ηλυσιακος με επομενα 'φαβορι' φαληρο και icbs
Reggie_
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΙΛΩΝΑ ΛΟΓΩ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ..1ον ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.Η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟΥ 13'' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ 3ου ΔΕΚΑΛΕΠΤΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ..ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΠΑΘΟΥΣΑ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕ..ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ..2ον.Ο ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΛΕΥΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ Κ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ..
kolossos2006
Διαφωνω,τα τρικαλα δεν πεφτουν με τιποτα
εγω ψηφιζω με την εξης σειρα

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΙΛΩΝ-ΙΨΒΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ.

Οσον αφορα τον αγωνα του μιλωνα με τον ΑΓΟΡ,φιλε του μιλωνα ρωτα τον φιλο μας τον rth1 ποθ αδικειταιι η ομαδα του,να σου πει την αποψη του.....
Live strong
QUOTE(christos13 @ Mar 4 2007, 05:42 PM) *
ΔΟΥΚΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 65-62

Ο Ιωνικός Λαμίας "αυτοκτόνησε" στον Δούκα όπου και ηττήθηκε με 65-62. Η ομάδα μας στο πρώτο μέρος ήταν το. απόλυτο αφεντικό της αναμέτρησης και έκλεισε το μισό του αγώνα μπροστά στο σκορ με 26-38, ενώ λίγο αργότερα προηγήθηκε με 31-40.
Στην επανάληψη για άγνωστο λόγο έπαθε ένα παρατεταμένο "μπλακ άουτ". Παρόλα αυτά κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα μέχρι και ενάμισι λεπτό πριν τη λήξη (58-62). Ωστόσο, ο Ντιφάρες και κυρίως ο Εμμανουηλίδης "σκότωσαν" τον Ιωνικό με καθοριστικούς πόντους.
Να σημειωθεί πως η διαιτησία του αγώνα ήταν σχεδόν αλάνθαστη. Επειδή εμείς ξέρουμε να διακρίνουμε, όχι βάσει αποτελέσματος, αλλά του τι συμβαίνει στο παρκέ.
Διαιτητές: Λαϊνιώτης - Μαχαιριανάκης.
Τα δεκάλεπτα: 16-22, 26-38, 46-48, 65-62.
ΔΟΥΚΑΣ (Καραγιάννης): Κρίτσαλος 4, Εμμανουηλίδης 15 (3), Καμαριώτης 7, Σεφερίδης 6 (2), Αρσένης, Βίσκοβιτς 9, Ντιφάρες 24 (2), Κούβαρης.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Λιόγας): Γεώργαρος 2, Σοφογιάννης 6 (2), Μπούχερτ 3 (1), Κουρής, Βαρδιάνος 5 (1), Κερασοβίτης, Κουτκιάς 2, Γκιζογιάννης 7 (1), Τότσιος 19 (2), Κακαρούδης 8 (1).


ΠΗΓΗ: http://www.ionikoslamias.gr/



Να κάνω μια χαζή ερώτηση; Γιατί στο τελευταίο λεπτό έβγαλε τον Τότσιο ο Λιόγας; Βασικά ήθελε έναν σουτέρ!
Εγώ νομίζω πάντως, ότι η ήττα δε πρέπει να χρεωθεί στους παίχτες αλλά στο πάγκο.

Και μια άλλη χαζή ερώτηση, γιατί έδωσαν Τ στον Ιωνικό επειδή μίλησαν όταν χτύπησε ο Τότσιος; Βασικά απ ότι έμαθα, κανείς δεν το κατάλαβε…
Live strong
QUOTE(christos13 @ Mar 4 2007, 07:41 PM) *
Την Δραμα -που ειδα χθες με Φαληρο - την ειδα πολυ δυνατη ασχετα εαν εχασε οποτε βλεπω να μενει
συμφωνω για μιλωνα οπως βλεπω να πεφτουν τρικαλα και ηλυσιακος με επομενα 'φαβορι' φαληρο και icbs


Η Δράμα γενικά κάνει πολύ δυνατά παιχνίδια. Επίσης έχει έναν μεγάλο μαχητή που δεν τα παρατάει εύκολα, τον Μουλάκη.
Από την άλλη το Φάληρο έπρεπε να κάνει τη νίκη αυτή πάση θυσία μετά τα προβλήματα που είχε τον τελευταίο καιρό. Αν έχανε το παιχνίδι νομίζω ότι τελικά η παραίτηση του Σορώτου θα γινόταν δεκτή!

Τώρα για το ποιοι θα πέσουν, μπορεί να φαίνεται ότι έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο, καμιά φορά όμως γίνονται ανατροπές που δεν το περιμένουμε… rolleyes.gif
Maria_kolossos
Αν και νωρίς ακόμα θα πω κάτι:


Βενετόκλειο ετοιμάσου να καείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Maria_kolossos
Click to view attachmentForza Κολοσσάρα!
reth1
QUOTE(kolossos2006 @ Mar 5 2007, 03:00 AM) *
Διαφωνω,τα τρικαλα δεν πεφτουν με τιποτα
εγω ψηφιζω με την εξης σειρα

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΙΛΩΝ-ΙΨΒΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ.

Οσον αφορα τον αγωνα του μιλωνα με τον ΑΓΟΡ,φιλε του μιλωνα ρωτα τον φιλο μας τον rth1 ποθ αδικειταιι η ομαδα του,να σου πει την αποψη του.....



άκουσα για ένα φάουλ επιθετικό που έγινε πάνω στο Zolner την ώρα που ο Σπανός έβαζε καλάθι το οποίο τελικά (κακώς) μέτρησε, αλλά νομίζω (δεν είδα το ματς) πως εύκολα κερδίσαμε και χωρίς "βοήθειες" τύπου Κολοσσού. Δείτε δεκάλεπτα:
12-21, 23-41 (ημιχρ.), 42-52, 59-71 (τελικό)
&
Παναγάκης (2ος σκόρερ του Μίλωνα φέτος) σε 16:11 είχε 2π. με 0/2, 1/3, 0/1 [έργο Κούμουλου (5) πάλι]
Maria_kolossos
QUOTE(reth1 @ Mar 5 2007, 09:52 AM) *
άκουσα για ένα φάουλ επιθετικό που έγινε πάνω στο Zolner την ώρα που ο Σπανός έβαζε καλάθι το οποίο τελικά (κακώς) μέτρησε, αλλά νομίζω (δεν είδα το ματς) πως εύκολα κερδίσαμε και χωρίς "βοήθειες" τύπου Κολοσσού.


Κοιτα φιλε reth1 η κοντρα μεταξυ μας εχει τελειωσει και δεν θα την συνεχισω. Τωρα αν αναφερεσαι στην διαιτησια στο μεταξυ μας παιχνιδι, νομιζω ξεκαθαριστικε.
Αν η διαιτησια ηταν μαζι μας, σε πληροφορω οτι δεν θα χαναμε αγωνα κ ουτε θα χαναμε με διαφορα 14!! ποντων στο 1ο ημίχρονο στο παιχνιδι με την ΜΕΝΤ. Γυρίσαμε το παιχνίδι χωρίς την βοήθεια κανένος και στο λέω γιατί ήμουνα μεσα και είδα.
Ο Κολοσσός έχει καρδιά, ψυχή, τα δίνει όλα σε κάθε παιχνίδι ασχετου αποτελεσματος και κερδίζει με την αξία του. Ουδέποτε έχει δώσει δικαιώματα και η διοίκηση μας είναι "χάρμα οφθαλμού" σε όλη την Ελλάδα.
Reggie_
Εχω δεί κ το Κολοσσός-ΑΓΟΡ,εκεί πράγματι έγιναν όργια κατά του Ρεθύμνου..Κ το Σαββάτο,δεν λέω οτι κέρδισε με την διαιτησία ο ΑΓΟΡ αλλά εκεί που έπρεπε πήρε την ''ανάσα'' που χρειαζότανε.Κ γενικώς η διαιτησία ήταν πολύ ''έξυπνη''..
reth1
QUOTE(Maria_kolossos @ Mar 5 2007, 03:24 PM) *
Κοιτα φιλε reth1 η κοντρα μεταξυ μας εχει τελειωσει και δεν θα την συνεχισω. Τωρα αν αναφερεσαι στην διαιτησια στο μεταξυ μας παιχνιδι, νομιζω ξεκαθαριστικε.
Αν η διαιτησια ηταν μαζι μας, σε πληροφορω οτι δεν θα χαναμε αγωνα κ ουτε θα χαναμε με διαφορα 14!! ποντων στο 1ο ημίχρονο στο παιχνιδι με την ΜΕΝΤ. Γυρίσαμε το παιχνίδι χωρίς την βοήθεια κανένος και στο λέω γιατί ήμουνα μεσα και είδα.
Ο Κολοσσός έχει καρδιά, ψυχή, τα δίνει όλα σε κάθε παιχνίδι ασχετου αποτελεσματος και κερδίζει με την αξία του. Ουδέποτε έχει δώσει δικαιώματα και η διοίκηση μας είναι "χάρμα οφθαλμού" σε όλη την Ελλάδα.


tongue.gif ποιά κόντρα βρε; εγώ στο 90% των post μου (μπορείς να το τσεκάρεις εύκολα) μετά το μεταξύ μας ματς πιο πολύ επειδή αντιδρούσατε (ή περνατε φωτιά να το πω πιο σωστά; ) τα έκανα... (πειραχτήρι γαρ!). κανένα πρόβλημα... ευχαρίστως αν ξανασυναντηθούμε να σας φιλοξενήσω στο Ρέθυμνο. Αν θέλετε καθεστε και δίπλα στην παρέα μας στην εξέδρα των διαρκείας. Για την ανικανότητα ορισμένων ρέφερι δε φταίνε απαραίτητα οι ομάδες. Ας βάζαμε πρώτα εμείς τις βολές στο μεταξύ μας αγώνα και θα ήμασταν οπως σήμερα η Παναθα. Και αδικημένοι και νικητές wink.gif
nash
Οσον αφορα στις ομάδες που θα πέσουν, θεωρώ φαβορί τις ομάδες που βρίσκονται αυτήν την στιγμή κάτω από την ζώνη, δηλαδή τους Ηλυσιακό, Δράμα και Μίλωνα με αουτσάιντερ το Φάληρο.
Τα Τρίκαλα νομίζω ότι πολύ δύσκολα θα πέσουν αφού δείχνουν να ανεβαίνουν και κάνουν πολύ καλό β γύρο(3-2 νίκες με ήττα στον πόντο μέσα στην Χαλκίδα). Εχουν επίσης καλό πρόγραμμα και μάλλον κατα λάθος βρίσκονται σε αυτή την θέση.
Το ΙCBS νομίζω ότι και αυτό θα καταφέρει να σωθεί, λόγω της ποιότητας των παικτών του. Μειονέκτημά του είναι η αδύνατη και "κρύα" έδρα του.
dolly12
Επειδή όλοι λένε για τον ηλυσιακό,

το σάββατο έχει ένα πολύ δύσκολο ματς με τη δάφνη το οποίο νομίζω ότι θα κρίνει αρκετά τη παραμονή στην κατηγορία.
jump_ball
Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών
Παρασκευή 9/3/2007
Λαμίας 18.00 ΑΣ Ιωνικός Λαμίας – ΑΟΝΣ
Μίλων Μιχαλόπουλος, Πανταζής – Αλμπάνη
Σάββατο 10/3/2007
Δάφνης 17.30 ΑΟ Δάφνης – Ηλυσιακός ΑΟ
Αναστόπουλος, Σκούτας – Ζώης
Κανήθου 15.30 ΑΓΕ Χαλκίδας – ΑΟ Κολοσσός
Καλδίρης, Μαλανδρής – Τασούλας
ΜΕΝΤ 17.30 ΜΕΝΤ - ΑΣΕ Δούκα
Τσούντσουρας, Ξενικάκης – Σιμητόπουλος
Κραχτίδη 16.30 ΚΑΟ Δράμας – ΑΓΟ Ρεθύμνου
Αφεντουλίδης, Γεωργιάδης – Μπαγλάνης
Σπόρτιγκ 16.30 ΑΟ Σπόρτιγκ – ICBS Διεθν. Κολ.
Θεοδωρόπουλος, Κουκουλίτσιος – Σγουρός
Ν.Σμύρνης 16.30 ΑΟ Π.Φαλήρου – ΓΣ Ηρακλής
Ταβουλαρέας, Δεσλής – Βιδάλης
Κυριακή 11/3/2007
Αμοιρίδη 17.00 Ξάνθη ΑΣ – ΑΣ Τρίκαλα 2000
Τζάμος, Ψαριανός – Χατζησταύρου
kolossos2006
O ιωνικος τελικα κερδισε τω μυλωνα με την ψυχη στο στομα,αφοθ εχανε μεχρι και 12 ποντους στο 3ο δεκαλπετο,
για τα αυριανα παιχνιδια,εχει αρκετ ενδιαφεροντα παιχνιδια,και πιστευω οτι υπαρχει μια πιθανοτητα να ξεκαθαρισον οριστικα οι 2 που ανεβαινουν
οι προβλεψεις μου

ΑΟ Δάφνης – Ηλυσιακός ΑΟ 1

ΑΓΕ Χαλκίδας – ΑΟ Κολοσσός δυσκολο ματς,λογικα θα ελεγα 1 αλλα τελευταια εχουμε ψιλοανεβει οποτε ολα πιθανα

ΜΕΝΤ - ΑΣΕ Δούκα 1

ΚΑΟ Δράμας – ΑΓΟ Ρεθύμνου 1 Πολυ καλη η δραμα εντος,πολυ αδυνατο το ρεθυμνο εκτος

ΑΟ Σπόρτιγκ – ICBS Διεθν. Κολ. 1

ΑΟ Π.Φαλήρου – ΓΣ Ηρακλής 1

Ξάνθη ΑΣ – ΑΣ Τρίκαλα 2000 1

Για να δουμε..
Reggie_
Τί να πώ για τον Μίλωνα..Δικό μας μάτς χάσαμε.Κρίμα,χάθηκε ευκαιρία για μια σημαντική νίκη.Τουλάχιστον η ομάδα έπαιξε καλά κ θα παλέψει τα επόμενα..

Πάμε κ στα σημερινά..
ΑΟ Δάφνης – Ηλυσιακός ΑΟ 1 (Πάντως αν θα γίνει κάπου έκπληξη,εδώ θα γίνει)
ΑΓΕ Χαλκίδας – ΑΟ Κολοσσός 2 (Πρέπει να έχει πέσει πολύ μπλα μπλα για αυτο το μάτς.Αν δεν χάσει ο Κολοσσός,ανέβηκε)
ΜΕΝΤ - Δούκας 1 (Αδιάφοροι..)
ΚΑΟ Δράμας – ΑΓΟ Ρεθύμνου 2 (Το μάτς της αγωνιστικής..Χώρις σχόλιο..)
ΑΟ Σπόρτιγκ – ICBS Διεθν. Κολ. 1
ΑΟ Π.Φαλήρου – ΓΣ Ηρακλής 1 (Αν δεν το πάρει το Φάληρο,μπλέκει πολύ σοβαρά)
Ξάνθη ΑΣ – ΑΣ Τρίκαλα 2000 1 (Λογικά η Ξάνθη δεν θέλει να δώσει αφορμές)
122001
Πολύ σημαντικά τα παιχνίδια σήμερα, ιδιαίτερα σε Δράμα και Χαλκίδα. Πολύ δυνατές έδρες, απ' όπου κανείς από την κορυφή δεν έχει περάσει μέχρι τώρα. Πάντως αν ηττηθεί ο ΑΓΟΡ πολύ δύσκολα προλαβαίνει τον Σπόρτιγκ, αλλά και τον Κολοσσό, αν αυτός κερδίσει σήμερα. Ελπίζω να μην καρδιοχτυπήσουμε πάλι σήμερα στα Πατήσια.
kolossos2006
Η Χαλκιδα νικησε τον Κολοσσο με 81-74 σε ενα πραγματικο ντερμπυ.
Ρε γαμωτο ο κολοσσος μπορουσε να το παρει το παιχνιδακι.η χαλκιδα ηταν συνεχεια μπροστα με γυρω στους 8 ποντους,και σε καθε δεκαλεπτο,μειωναμε στους 3 ποντους και μετα κολουσαμε και ξεφευγε η χαλκιδα.αυτο εγινε και στα τεσσερα δεκαλεπτα!!πανω που φταναμε,γινονταν βεβιασμενες επιθεσεις!κριμα!
στο 4ο δεκαλπετο,ειχαμε την ευκαιρια να το παρουμε το ματς,ειδικα στο τελος αλλα ενα επιθετικο που μας εδωσε 1 λεπτο πριν το τελος λιγο περιεργο και ενα τριποντο του καταρτζη που ειχε μολις 2 ποντους,στα 17"" ενω ημασταν μολις 2 ποντους πισω πραγματικα μας σκοτωσε.κριμα
απιστευτος ο τομαρας για την χαλκιδα,πολυ καλος ο κουπιδης για τον κολοσσο.
οσον αφορα την ατμοσφαιρα στο γηπεδο,τι να πω??μ αρεσει που καποιοι ελεγαν για τους φιλαθλους το κολοσσου.απο το πρωτο λεπτο μεχρι το τελευταιο,το μονο που ακουγονταν ηταν απιστεθτο μπινελικι για τους παικτες,ειδικα τον κουπιδη,τον ζευγωλη και ολη την ομαδα.επιπλεον απο οτι εμαθα,σε καποιους απο την χαλκιδα δεν τους αρεσε το γεγονος οτι στο γηπεδο ηταν και καμια δεκαρια φιλοι το κολοσου και συμπεριφερθηκαν αναλογως.... 68.gif αξιοι και εις ανωτερα... 68.gif

σε γενικς γραμμες,πιστευω οτι η χαλκιδα δεν εχει κατι το ιδαιτερο σαν ομαδα εκτος απο ον τομαρα..
τωρα το θεμα ειναι τι θα κανει ο αγορ.αν κερδισει,τοτε θα εχει ενδιαφερον,αν χασει,ο κολοσσος θα ειναι 3 νικες μπροστα και απο αγορ και ΑΓΕΧ (υπερτερει σε ισοβαθμια)


ααα μολις εμαθα,αυτη την στιγμη ο ΚΑΟΔ κερδιζει 79-49!!!! ohmy.gif
122001
Άσχετο, αλλά μήπως ξέρεις κάνεις αν υπάρχει κάποιο site που να δείχνει live αποτελέσματα της Α2?
reth1
KAOΔ-ΑΓΟΡ 104-80- Ο ΑΓΟΡ δεν μπηκε καθόλου στο ματς, σε κάποιες φάσεις η διαφορά είχε ξεπεράσει τους 30...
reth1
o Σπόρτιγκ έχασε 80-86??? Χαμός σήμερα
christos13
DAFNI 75 - 58 ILISIAKOS
AGE HALKIDAS 81 - 74 KOLOSSOS RHODES
IONIKOS LAMIAS 79 - 72 AONS MILON
AO SPORTING 80 - 86 I.C.B.S.
AO P. FALIROU 61 - 57 IRAKLIS
Άσχετο, αλλά μήπως ξέρεις κάνεις αν υπάρχει κάποιο site που να δείχνει live αποτελέσματα της Α2?
www.galanissportsdata.com
http://basketblog.gr
οχι ακριβως live
122001
Ο Σπόρτιγκ φαίνεται πως περνάει μια κρίση στα τελευταία παιχνίδια και γενικά φέτος υπάρχει γκρίνια για τον Κορωνιό και το γεγονός πως δεν μπορούμε να κερδίσουμε τα εντός έδρας παιχνίδια με θεωρητικά μικρότερες ομάδες με μια σχετική άνεση. 68.gif Για όσους διαβάζουν All Star Basket, και συγκεκριμένα τη στήλη της "κουρούνας", υπάρχει αναφορά στο τελευταίο τέυχος, δίχως να κατονομάζει αλλά ουσιαστικά φωτογραφίζει, για τη δυσαρέσκεια της διοίκησης προς τον Κορωνιό - kill.gif - και αναφέρει πως ίσως έχουν ξεκινήσει επαφές με τον πρώην προπονητή μας, το Λυκογιάννη, ο οποίος είναι πολύ δημοφιλής μεταξύ των οπαδών. 41.gif
Πάντως αυτή τη στιγμή χρειάζεται ψυχραιμία ώστε να μην πάνε στράφι οι κόποι μιας χρονιάς. Εξάλλου έχουμε ακόμα μια σχετική διαφορά ασφαλείας από ΑΓΟΡ και το μεταξύ μας παιχνίδι εντός.


Ευχαριστώ christo13 για το site. Καλό φαίνεται. icon_wave.gif
P.Faliro13
Α.Ο Παλαιού Φαλήρου-Ηρακλής(61-57) smiley.gif

Μετά από αυτή την νίκη, το Παλαιό Φάληρο,δεν νομίζω να υποβιβαστεί. Ας ελπίσουμε πως οι παίχτες του Σορώτου δεν θα κάνουν καμία βλακεία στους αγώνες που απομένουν, και πως θα καταφέρουν να παραμείνουν στην Α2
kolossos2006
Πολυ μεγαλη νικη για τον ΚΑΟΔ που συνετριψε τον ΑΓΟΡ,πολυ χρησιμη για τν κολοσσο.επισης εκπληξη η ηττα του σπορτιγκ μεσα στο γηπεδο αν και να πουμε την αληθεια,καποια στιγμη θα συνεβαινε,δεν μπορεις να κερδιζεις συνεχεια τις θεωρητικα ευκολες ομαδες στο γηπεδο σου μεσα στο καλαθι!πρεπει να ομολογησω οτι ο σπορτιγκ ειναι φαινομενο φετος,παει και κερδιζει σε δυσκολες εδρες οπως της ξανθης χαλαρα με ανεση,και κανει τα εθκολα δυσκολα στην εδρα του,ισως οπως ειπε και ο φιλος εδω του σπορτιγκ,υπαρχει πολυ γκρινια για τον κορωνιο κατι που προσωπικα δεν μπορω να καταλαβω αφου εχει την ομαδα πρωτη,ασχετα το πως...!και ο σπορτιγκ με μια γρηγορη ματια που εριξα στο προγραμμα εχει πολυ δυσκολο προγραμμα,κολοσσο-χαλκιδα-ιωνικο-τρικαλα εξω και αγορ-μεντ μεσα....για να δουμε.
κριμα για τον κολοσσο ηταν μεγαλη ευκαιρια σημερα αλλα δεν πειραζει..

Σημαντικη νικη και για το παλαιο φαληρο
Reggie_
Συγνώμη απο τους φίλους του ΑΓΟΡ αλλά χθές δεν έπιασαν τα κόλπα ...Λογικό,δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική τα ίδια δέν γινότανε..!
reth1
QUOTE(Reggie_ @ Mar 11 2007, 03:13 PM) *
Συγνώμη απο τους φίλους του ΑΓΟΡ αλλά χθές δεν έπιασαν τα κόλπα ...Λογικό,δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική τα ίδια δέν γινότανε..!


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Aristofanis
QUOTE(kolossos2006 @ Mar 10 2007, 05:21 PM) *
Η Χαλκιδα νικησε τον Κολοσσο με 81-74 σε ενα πραγματικο ντερμπυ.
Ρε γαμωτο ο κολοσσος μπορουσε να το παρει το παιχνιδακι.η χαλκιδα ηταν συνεχεια μπροστα με γυρω στους 8 ποντους,και σε καθε δεκαλεπτο,μειωναμε στους 3 ποντους και μετα κολουσαμε και ξεφευγε η χαλκιδα.αυτο εγινε και στα τεσσερα δεκαλεπτα!!πανω που φταναμε,γινονταν βεβιασμενες επιθεσεις!κριμα!
στο 4ο δεκαλπετο,ειχαμε την ευκαιρια να το παρουμε το ματς,ειδικα στο τελος αλλα ενα επιθετικο που μας εδωσε 1 λεπτο πριν το τελος λιγο περιεργο και ενα τριποντο του καταρτζη που ειχε μολις 2 ποντους,στα 17"" ενω ημασταν μολις 2 ποντους πισω πραγματικα μας σκοτωσε.κριμα
απιστευτος ο τομαρας για την χαλκιδα,πολυ καλος ο κουπιδης για τον κολοσσο.
οσον αφορα την ατμοσφαιρα στο γηπεδο,τι να πω??μ αρεσει που καποιοι ελεγαν για τους φιλαθλους το κολοσσου.απο το πρωτο λεπτο μεχρι το τελευταιο,το μονο που ακουγονταν ηταν απιστεθτο μπινελικι για τους παικτες,ειδικα τον κουπιδη,τον ζευγωλη και ολη την ομαδα.επιπλεον απο οτι εμαθα,σε καποιους απο την χαλκιδα δεν τους αρεσε το γεγονος οτι στο γηπεδο ηταν και καμια δεκαρια φιλοι το κολοσου και συμπεριφερθηκαν αναλογως.... 68.gif αξιοι και εις ανωτερα... 68.gif

σε γενικς γραμμες,πιστευω οτι η χαλκιδα δεν εχει κατι το ιδαιτερο σαν ομαδα εκτος απο ον τομαρα..
τωρα το θεμα ειναι τι θα κανει ο αγορ.αν κερδισει,τοτε θα εχει ενδιαφερον,αν χασει,ο κολοσσος θα ειναι 3 νικες μπροστα και απο αγορ και ΑΓΕΧ (υπερτερει σε ισοβαθμια)
ααα μολις εμαθα,αυτη την στιγμη ο ΚΑΟΔ κερδιζει 79-49!!!! ohmy.gif


Δεν έχει κάτι ιδιαίτερο η Χαλκίδα? Νομίζω ότι είσαι κολλήμενος με την ομάδα σου. Και μην συζητάς για την ατμόσφαιρα γιατί και στην Ρόδο τα ίδια γίναν με Χαλκίδα & ΑΓΟΡ.
Αμά θεωρείς ότι οι Φαλέκας, Παναγιωτόπουλος, Κανταρτζής. Χαλκιαδάκης, Μπάτσικ και Γεωργίτσης δεν είναι τπτ το ιδιαίτερο δεν ξέρεις από Α2. Αφού δεν έχει τπτ ιδιαίτερο η Χαλκίδα πως στα τελευταία 50 εντός έδρας ματς έχει μόνο μία ήττα? Και πως είναι στην 3η θέση?


QUOTE(122001 @ Mar 10 2007, 05:29 PM) *
Άσχετο, αλλά μήπως ξέρεις κάνεις αν υπάρχει κάποιο site που να δείχνει live αποτελέσματα της Α2?



Δεν υπάρχει...
nash
Νίκη των Τρικάλων μέσα στην Ξάνθη με 6 πόντους διαφορά
kolossos2006
Φιλε αριστοφανη προφανως δεν εχεις διαβασει πποηγουμενα ποστ μου.αν τα διαβαζες ,τοτε θα καταλααινες αν μη τι αλλο οτι δεν ειμαι κολλημενος.πχ εμεις ειχαμε τα α*****α να πουμε οτι ναι ενταξει καλως τιμωρηθηκαμε για οτι εγινε στον αγωνα με τον αγορ,τωρα,για το μεταξυ μας αγωνα στην ροδο,μαλλον πλακα μου κανεις.οταν η μιση ομαδα ειναι παλιοοι παικτες του κολοσσου και οταν κερδιζεις με 30 ποντους,τοτε δεν νομιζω να εχεις λογο να φερθεις απρεπως και ουτε φερθηκες στην τελικη.

οσον αφορα το σχολιο μου οτι η χαλκιδα δεν με επιεισε οτι ειναι κατι ιδιαιτερο,εννοω οτι δεν νομιζω οτι μπορει να χτυπησει ανοδο.μου εδωσες κατι παραδειγματα παικτων οπως τον χαλκιαδακη,φαλεκα,γεωργιτση,παναγιωτοπουλ
και καανταρτζη.για πες μου λοιπον ιο γωργιτσης τι εκανε χθες κατω απο τα καλαθια?ο χαλκιαδακης?ο κανταρτζης εκτος απο το τριποντο στο τελος που εδωσε την νικη τι εκανε??ο φαλεκας??δες τισ στατιστικες τους και μετα τα λεμε.μονο ο παναγιωτοπουλος προσπαθησε σε καποια σημεια.και ο μελας που εκανε το παιχνιδι της ζωης του.και βεβαια ο τομαρας που ειπα εξ αρχης.
οπως ειπες σαν γνωτης της α2 που εισε,ολοι αυτοι ειναι μια χαρα για την α2!συμφωνουμε σε αυτο.αλλα οχι για παραπανω.και στην τελικη,οταν η μιση ομαδα ειναι πρωην παικτες του κολοσσου που τους αφησαμε ολους ελευθερους εε τοτε επιτρεψε μου να εχω την γνωμη που εχω...
Reggie_
QUOTE(reth1 @ Mar 11 2007, 01:03 PM) *
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Φίλε λέγε οτι θές..Αν έμαθες πώς "έχασε" η ομάδα σου στην Δράμα,μάλλον δεν θα έλεγες τα ίδια..Δεν πειράζει..Κάλη συνέχεια να έχετε!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.