Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mature ladies II + 1/2
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
colonel gomelsky
Αυτή την φορά έχουμε 50αδα! Παρ όλα αυτά, δεν χώρεσαν όλες οι προτάσεις. Τα ονόματα παρατίθενται με τη σειρά που προτάθηκαν. Θυμίζω ότι ψηφίζουμε 5αδα.

Στο τέλος οι 5 από αυτό το τόπικ και οι 5 από το mature ladies II http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=12065

θα φτιάξουν 10αδα που θα συναγωνιστεί την 10αδα των κοριτσόπουλων http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry471728. Η σχετική πρόσκληση - πρόκληση:

QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 14:29 ) *
Προς sacarame: Επειδή το παιχνίδι χοντραίνει σου πετάω το γάντι: Μετά από αυτό το τόπικ, αυτονόητα θα δημιουργηθεί και δεύτερο με όσες λογικά παρέλειψες. Στο τελος αυτά τα δύο δικά σου θα ενωθούν προκειμένου να βγει δεκάδα. Έτσι θα γίνει και με τα 2 τόπικ των mature (αυτό που υπάρχει και αυτό που θα δημιουργηθεί με τις παραλείψεις). Αφού βγούνε οι 10αδες των amateur και mature, προτείνω ενιαίο τοπικ (20αδα) όπου θα βγει η καλύτερη 5αδα μεικτά. Για τον προεκλογικό αγώνα υπέρ των matures δημιουργείται πάραυτα 3μελες επιτελείο αποτελούμενο από τους α) την αφεντιά μου β) τον il postino γ) τον petrovic. Ελεύθερος σκοπευτής για τις ειδικές αποστολές και την βρώμικη δουλειά αναλαμβάνει ο frenchman7. Deal?


Τέλος θυμίζω την παρακάτω παρατήρηση-παράκληση δια στόματος administrator:

QUOTE(rchos @ Mar 18 2011, 15:02 ) *
θα ηθελα να παρακαλεσω να ελατωθει στο ελαχιστο δυνατο η συγκεκριμενη ορολογια (σσ. εννοεί τη λέξη "milf") για τις γυναικες που ποσταρετε.
αν ηταν θα εμπαινε και στον τιτλο του θεματος.
sn3
Αννιτα Ναθαναηλ πολυ ανετα
colonel gomelsky
QUOTE(sn3 @ Mar 22 2011, 15:13 ) *
Αννιτα Ναθαναηλ πολυ ανετα


Οι άλλες τέσσερις?
frenchman7
Πωω.. Μιλάμε για πολύ ζουμί η λίστα!

Παρ όλα διακρίνω κάποια θεματάκια που ίσως επηρεάσουν την αλήθεια του αποτελέσματος.
Στην λίστα υπάρχουν 2 κατηγορίες γυναικών. Οι πραγματικά mature, και οι πρώην "μοντελέ" που απλά μεγάλωσαν.
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά πιθανώς να αδικηθούν κάποιες mature έτσι.

Πάντως η προσπάθεια είναι αξιέπαινη! 41.gif
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Mar 22 2011, 15:15 ) *
Πωω.. Μιλάμε για πολύ ζουμί η λίστα!

Παρ όλα διακρίνω κάποια θεματάκια που ίσως επηρεάσουν την αλήθεια του αποτελέσματος.
Στην λίστα υπάρχουν 2 κατηγορίες γυναικών. Οι πραγματικά mature, και οι πρώην "μοντελέ" που απλά μεγάλωσαν.
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά πιθανώς να αδικηθούν κάποιες mature έτσι.

Πάντως η προσπάθεια είναι αξιέπαινη! 41.gif


Γεγονός. Όπως έχω ξαναεξηγήσει αυτό γίνεται προκειμένου να αυξηθεί η συμμετοχή στο τόπικ. Δεν μπορούν να είναι όλοι μερακληδες.

ΥΓ. Επίσης να υπενθυμίσω ότι το τόπικ "mature ladies II" δεν έκλεισε. Η ψηφοφορία συνεχίζεται κανονικά. Όσοι δεν ψηφίσατε εκεί, σπεύστε για την δική σας 5αδα!
sn3
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 15:14 ) *
Οι άλλες τέσσερις?

Μετα απ την αννιτα το χαος.χαχα.παλαιολογου,λεκακη,σμαραγδα και γκαγκακη (πολυ bitchy). Θεος οποιος ψηφισε δαφνη μποκοτα
petrovic
Η δική μου πεντάδα ήταν Λιτσα Γιαγκούση, Βάνα Ραμπότα, Μέλπω Κωστή, Άννα Καραμανλή, Κατερίνα Λέχου.

Με λύπη μου ανακοινώνω ότι δυσκολεύτηκα να αποκλείσω Αννα Κανδύλη, Βίκυ Μιχαλονάκου (απόλυτη πνευματώδης σαδίστρια bitch) και Ελενη Κρίτα (mature κυρία και μωράκι ταυτόχρονα, excellent)

εάν κάποιος έχει χρόνο να γκουγκλιστεί, ας ψάξει λίγο τι σχέση έχει η Βάνα Ραμπότα με το Γιώργο Ραμπότα, προσωπικό γυμναστή και αυτοκόλλητο φίλο για δεκαετίες του θεού μας Νίκου Γκάλη. Δεν αποκλείεται να υπάρχει κάποια σχέση, αφού, όπως έψαξα, η Βάνα κατάγεται από τη Θεσσαλονίκη αφενός, αφετέρου ξεκίνησε ως στιβική αθλήτρια.

Χαρά στο κουράγιο σου colonel που μάζεψες το βάσανο όλων των αγωνιστών. Σου αξίζουν συγχαρητήρια, είσαι αλτρουιστής.
colonel gomelsky
QUOTE(petrovic @ Mar 22 2011, 16:23 ) *
Χαρά στο κουράγιο σου colonel που μάζεψες το βάσανο όλων των αγωνιστών. Σου αξίζουν συγχαρητήρια, είσαι αλτρουιστής.


Δυστυχώς αρκετές έμειναν απ έξω λόγω της πλατφόρμας που επιτρέπει μέχρι 50 επιλογές. Τις 50 τις έβαλα με την σειρά που προτάθηκαν για να είμαι αντικειμενικός (εντάξει κάτι "αγάπη βαρδινογιάννη" εννοείται ότι κόπηκαν, σόρυ ιλ ποστίνο) tongue.gif

Με αυτό σου το ποστ θεωρώ ότι αναλαμβάνεις καθήκοντα! biggrin.gif
duncan21
Aννα Καραμανλη,Ασπασια Τζιτζικακη,Αλεξανδρα Παλαιολογου,Βανα Ραμποτα.Η 5η ψηφος μου πηγε στη Γκαγκακη αν και ημουν μεταξυ Τανιας Τρυπη και Αντζελας Γκερεκου... tongue.gif
kolokotronis
Βίνα Ασίκη, Βερόνικα Αργέντζη...

Βάλια Πετούρη...

Ποιες είναι αυτές ρε κόλονελ??

Τόσο άσχετος είμαι...

colonel gomelsky
QUOTE(kolokotronis @ Mar 22 2011, 16:36 ) *
Βίνα Ασίκη, Βερόνικα Αργέντζη...

Βάλια Πετούρη...

Ποιες είναι αυτές ρε κόλονελ??

Τόσο άσχετος είμαι...


Βίνα Ασίκη = ηθοποιός των 80s, ρόδα τσάντα και κοπάνα, ταμτάκος κι έτσι. Ίσως η πρώτη εμφάνιση με στρινγκ στην ελληνική τηλεόραση.

Βάλια Πετούρη = δημοσιογράφος, ρεπόρτερ της ΕΡΤ.
petrovic
Πρέπει να το ομολογήσω πάντως ότι εγώ, που είμαι από θεση αρχής ανεκτικός με τα βασανα ολονών, καπως δυσκολεύομαι όταν επανερχεται η επιλογή Ασπασία Τζιτζικάκη .

ρε, ήηηημαρτον ρε, που θα έλεγε και ο Γεωργίου
colonel gomelsky
QUOTE(petrovic @ Mar 22 2011, 16:51 ) *
Πρέπει να το ομολογήσω πάντως ότι εγώ, που είμαι από θεση αρχής ανεκτικός με τα βασανα ολονών, καπως δυσκολεύομαι όταν επανερχεται η επιλογή Ασπασία Τζιτζικάκη .

ρε, ήηηημαρτον ρε, που θα έλεγε και ο Γεωργίου


Πολλοί συναγωνιστές είναι λογικό να μενουν στην εικόνα που έβγαζε στον ακάλυπτο αλλά και στην αποκαλυπτική της φωτογράφηση. Εμένα μου φαίνεται λογική επιλογή. Σε καμία περίπτωση βέβαια για 5αδα.
kseplenhs
ντόρα μπακογιάννη γιατί δεν έβαλες?
colonel gomelsky
QUOTE(kseplenhs @ Mar 22 2011, 17:02 ) *
ντόρα μπακογιάννη γιατί δεν έβαλες?


Γιατί προτάθηκε μετά το κλείσιμο της 50αδας και γιατί έκανες προφανώς πλάκα.

ΥΓ. Επίσης δεν έβαλα γενικά πολιτικούς. Αλλιώς θα είχαν σίγουρα θέση Κατερίνα Παπακώστα, Νατάσα Ράγιου, Θεοδώρα Τζάκρη, Τίνα Μπιρμπίλη, Μιλένα Αποστολάκη, Κατερίνα Μπατζελή κ.α.
kseplenhs
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 22 2011, 17:04 ) *
Γιατί προτάθηκε μετά το κλείσιμο της 50αδας και γιατί έκανες προφανώς πλάκα.

ΥΓ. Επίσης δεν έβαλα γενικά πολιτικούς. Αλλιώς θα είχαν σίγουρα θέση Κατερίνα Παπακώστα, Νατάσα Ράγιου, Θεοδώρα Τζάκρη, Τίνα Μπιρμπίλη, Μιλένα Αποστολάκη, Κατερίνα Μπατζελή κ.α.


ωραία...έφτιαξες ένα τοπικ για ξεμέθυστους.Πως νιώθεις τώρα ? tongue.gif

υ.γ και η θεσσαλονικιά η ξανθιά της νδ.Δεν θυμάμαι όνομα
colonel gomelsky
QUOTE(kseplenhs @ Mar 22 2011, 17:10 ) *
ωραία...έφτιαξες ένα τοπικ για ξεμέθυστους.Πως νιώθεις τώρα ? tongue.gif

υ.γ και η θεσσαλονικιά η ξανθιά της νδ.Δεν θυμάμαι όνομα


έλενα ράπτη την λένε αλλά δεν την έβαλα γιατί είναι 30something. Όπως και η Εύα Καϊλή.
frenchman7
Και το δικό μου pure mature top-5 tongue.gif

Βάνα Ραμπότα
Λίτσα Γιαγκούση
Κατερίνα Λέχου
Μαρία Γεωργιάδου
Αλεξάνδρα Παλαιολόγου
toro_loco
Πρώτα και πάνω απ' όλα, Νόνη Δούνια. Ο ορισμός της γυναίκας.
Μετά, Παναγιώτα Βλαντή, Νένα Χρονοπούλου, Κατερίνα Λέχου, και...
Μμμ... Για να σκεφτώ...
Νατάσα Θεοδωρίδου. Για να υπάρχει και μία τραγουδίστρια. Στο νήμα πήρε τη Γιαγκούση.

QUOTE(petrovic @ Mar 22 2011, 16:23 ) *
Η δική μου πεντάδα ήταν Λιτσα Γιαγκούση,...



QUOTE(frenchman7 @ Mar 22 2011, 19:56 ) *
Και το δικό μου pure mature top-5 tongue.gif
...
Λίτσα Γιαγκούση
...


Πως γίνεται η Γιαγκούση να έχει μηδέν ψήφους; wacko.gif
επαθα λαστιχο
ρε παιδες τι κολλημα ειναι αυτο που εχουν ολοι με την λεχου?γυναικα χωρις στηθος,ανθρωπος χωρις ηθος
colonel gomelsky
OMG! Δεν έχω συμπεριλάβει την απόλυτη Σίσσυ Φειδά; Epic fail!

Παρτε να χετε:



Ξεχωρίζει η δήλωση: "Είμαι bitch".

Bonus material: http://www.men24.gr/html/ent/315/ent.114315.asp

Το σχολιο για την Σίσσυ: Αν τα ντουλάπια είχαν πόδια, θα έμπαιναν από μόνα τους στη θέση τους. Γόβα στιλέτο, look βορειοκορεάτη συνταγματάρχη και λακωνικό στυλ ομιλίας, γιατί δεν έχει όρεξη για πολλά-πολλά. Μόνο τυχαίο δεν είναι που ο ερχομός της παρουσιάστριας στην τηλεοπτική ζωή της χώρας έγινε παράλληλα με την επέλαση των Γερμανών στο κανάλι του Alpha.
frenchman7
Έλενα Κατρίτση!

Δυνατή περίπτωση...
reignman
ΒΙΝΑ ΑΣΙΚΗ!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΧΟΥ!
ΝΟΝΗ ΔΟΥΝΙΑ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ <-
il postino
QUOTE(frenchman7 @ Apr 17 2011, 16:58 ) *
Έλενα Κατρίτση!

Δυνατή περίπτωση...

με συγχωρεις, δεν εχουμε βαλει την ελενα στο mature2?

μεγα σφαλμα, εισαι τεραστιος που αναφερεις αυτο το βιβλικο ονομα!! κλασσικη περιπτωση γυναικας που χωριζει και μετα μεταμορφωνεται σε απολυτο θηλυκο!!!!

τρελο mature!!!
frenchman7
QUOTE(il postino @ Apr 22 2011, 15:03 ) *
με συγχωρεις, δεν εχουμε βαλει την ελενα στο mature2?

μεγα σφαλμα, εισαι τεραστιος που αναφερεις αυτο το βιβλικο ονομα!! κλασσικη περιπτωση γυναικας που χωριζει και μετα μεταμορφωνεται σε απολυτο θηλυκο!!!!

τρελο mature!!!


Έτσι...

Κατρίτση για κρασάκι και ψαράκι δίπλα στην θάλασσα το καλοκαιράκι, και μετά τρέλες και γούστα στην βεράντα του δωματίου...
petrovic
ελλειψη οτι δεν έχει αναφερθεί ακόμα η Αγγελική Νικολουλη
Number11
Υπάρχουν πολλά ονόματα στη λίστα που μόνο γέλιο μου προκαλούν (ή καλύτερα μία τεράστια αποροία).

Τι δουλειά μπορεί να έχει η Αγγελική Νικολούλη, Έλενα Κατρίτση, η Κατερίνα Γκαγκάκη, η Δάφνη Μπόκοτα, η Μάγια Τσόκλη,
η Όλγα Τρέμη, η Κάτια Δανδουλάκη, η Σοφία Αλιμπέρτη . . . σε μία λίστα με τις υποτιθέμενες ωραίες και ελαφρώς ηλικιακά
κυρίες στης ελληνικής showbiz.

Ή έχετε χρόνια απομακρυσμένοι σε βουνό των Ιμαλαίων και σας πετάξαν με ελικόπτερο στην Ελλάδα,
ή είστε κάτω των 14 ετών και όλα σας φαίνονται ΟΝΕΙΡΙΚΑ,
ή (τουλάχιστον) οι εν λόγω κυρίες σας πλήρωσαν για να κάνετε λιγάκι promo . . .

Anyway, ας γράφω και γω με τη σειρά μου τις ωραίες:
- Βασιλική Τσεκούρα
- Σίσσυ Φειδά (φουλ τοπέ, αλλά το χει)
- Πόπη Τσαπανίδου (η πιο βελτιωμένη γυναίκα της 10ετίας)


natouralistis


Uploaded with ImageShack.us

Παρε κοσμε Eva Longoria χωρις photoshop και ξενερωσε ελευθερα!!
captain charisma
στο προσωπο ειναι οκ..στο σωμα μας τα χαλαει πολυ...πεταξε κοιλιτσα και τα οπισθια λιγο πλαθαρα...κατι ηξερε ο παρκερ και την εδωσε δρομο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.